המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 01:25

bigi כתב:
~Box & 1~ כתב:
yanay21 כתב: אלא אם באמת הבאנו, במקרה, את המאמנים הכי גרועים ביבשת אחד אחרי השני, במשך ארבע שנים רצופות.

לא הכי גרועים אבל גם לא הכי טובים. איפשהו באמצע.
וכקבוצה שנקודת הפתיחה שלה היא תקציב נמוך ביחס לאריות היבשת אתה לא יכול להרשות לעצמך להביא פחות ממאמן מצויין
שיגרום לשלם לעלות על סך חלקיו.

המאמן זה הבעיה האחרונה של הקבוצה הזאת , עד שלא יעיפו את כל הצוות המקצועי כולל כולם קיבינימט ויביאו אנשי מקצוע אמייתים ולא חברים של חברים , בנים של בעלים וכו , רק אז אפשר לשפוט מאמן לפי יכולת , אין סרט כזה להאשים 900 מאמנים ב 4 שנים וכולם לא בסדר , הקבוצה הזאת ברמה המקצועית זוועת עולם , ורק בגלל שיש לה כסף אז השחקני פח אשפה שהיא מביאה מצליחים בקושי לגרד אליפות או גביע ווינר .. הת'רד היחיד שצריך לכתוב בו אחרי המשחק הזה זה של ההנהלה , או שאנשים יתעוררו ויצביעו ברגליים שהם לא מוכנים שהקבוצה תלך לאיבוד ,או שנמשיך לסבול ולהאשים מאמנים .

מי שבנה את הסגלים בשנתיים האחרונות זה ויצ'יץ' וספאחיה. מי שאחראי על התקציב הבינוני הם ההנהלה. סיכמתי עבורכם בקצרה את מהות הבנייה של הסגלים. כל שאר אנשי המקצוע- גיא מורג, אבי אבן ורגב פנאן זו הסחת דעת.
קובעי התקציב , ויצ'יץ וספאחיה הם האחראיים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי TAYO » 09 נובמבר 2018, 01:30

מה זה מאמן טוב? סימונה מאמן כזה גדול או שפשוט יש לו סגל חלומי?
אי אפשר לזרוק הכל על ספאחייה, בינוני ככל שיהיה, יש לו רול, קיין וריי לשחק איתם. זה לא רציני. בשום קנה מידה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 01:35

TAYO כתב:מה זה מאמן טוב? סימונה מאמן כזה גדול או שפשוט יש לו סגל חלומי?
אי אפשר לזרוק הכל על ספאחייה, בינוני ככל שיהיה, יש לו רול, קיין וריי לשחק איתם. זה לא רציני. בשום קנה מידה.

ומה ספאחיה היה עציץ בקיץ בבחירת השחקנים?
ובכלל גם עם סגל חלש לכאורה אתה מצפה לראות שיפור , אצל ספאחיה ,לפחות להתבסס על עונה שעברה, אתה לא רואה את זה.
9 חודשים ביורוליג בלי ניצחון בית. נאמר די בעיני.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי TAYO » 09 נובמבר 2018, 01:39

toja27 כתב:

ובכלל גם עם סגל חלש לכאורה אתה מצפה לראות שיפור , אצל ספאחיה ,לפחות להתבסס על עונה שעברה, אתה לא רואה את זה.

לא יודע איך נבחרו השחקנים ומה היו האילוצים שהוצבו בפניו. בין וויצ׳יץ׳ לאבי אבן רק אלוהים יודע ממה היה לספאחייה לבחור. זה מצחיק ששחקנים כמו טאבארס ודה קולו מחבקים אותו כאילו היה להם אבא אבל במכבי הוא נתקע עם כל מיני ריי וקיין ורול. כנראה שיש כאן אילוצי תקציב שמכריחים אותו לקחת הימורים כמעט בכל עמדה.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 01:43

TAYO כתב:
toja27 כתב:

לא יודע איך נבחרו השחקנים ומה היו האילוצים שהוצבו בפניו. בין וויצ׳יץ׳ לאבי אבן רק אלוהים יודע ממה היה לספאחייה לבחור. זה מצחיק ששחקנים כמו טאבארס ודה קולו מחבקים אותו כאילו היה להם אבא אבל במכבי הוא נתקע עם כל מיני ריי וקיין ורול. כנראה שיש כאן אילוצי תקציב שמכריחים אותו לקחת הימורים כמעט בכל עמדה.

אולי maccabeo מהאינטרבאסקט בכל צודק,אולי הוא השתנה אחרי ארה"ב. בכל מקרה, אין לי תשובות נחרצות בעניין. אבל מאמין, שהוא קיבל את המקום שלו לעשות את הבחירות.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 09 נובמבר 2018, 08:27

"פיטורי ספאחיה? בהחלט מהלך שיכול לקרות בקרוב"
אחרי התבוסה לריאל, גורם בכיר במכבי ת"א הודה שהחלפת המאמן על הפרק. הקרואטי: "ההנהלה תחליט מה שתחליט". אובראיינט: "לא יודע אם זה קורה לנו רק בגלל פציעות"
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 95928.html

כעת נדמה ששעון החול התהפך, והשאלה הגדולה היא כמה קרדיט יקבל הקרואטי מעכשיו. לצד קולות שטוענים שהמשחק בגראן קנאריה יהיה משחק ההזדמנות האחרונה, גורמים במועדון לא פוסלים שהפסד להפועל חולון במוצ"ש יוביל לבלתי נמנע. ניקולה ווייצ'יץ' מקדיש בימים אלה מאמצים גדולים בשיחות עם הבעלים, ומנסה להסביר להם שבמצב שנוצר אין תועלת בפיטורי המאמן. אבל אם בתחילת השבוע במכבי דיברו על כך שימתינו לסיום הסיבוב הראשון ביורוליג כדי לקבל החלטה אופרטיבית, שני ההפסדים האחרונים קיצרו את משמעותית את בואו של יום הדין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 09 נובמבר 2018, 08:36

Jack55 כתב:"פיטורי ספאחיה? בהחלט מהלך שיכול לקרות בקרוב"
אחרי התבוסה לריאל, גורם בכיר במכבי ת"א הודה שהחלפת המאמן על הפרק. הקרואטי: "ההנהלה תחליט מה שתחליט". אובראיינט: "לא יודע אם זה קורה לנו רק בגלל פציעות"
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 95928.html

כעת נדמה ששעון החול התהפך, והשאלה הגדולה היא כמה קרדיט יקבל הקרואטי מעכשיו. לצד קולות שטוענים שהמשחק בגראן קנאריה יהיה משחק ההזדמנות האחרונה, גורמים במועדון לא פוסלים שהפסד להפועל חולון במוצ"ש יוביל לבלתי נמנע. ניקולה ווייצ'יץ' מקדיש בימים אלה מאמצים גדולים בשיחות עם הבעלים, ומנסה להסביר להם שבמצב שנוצר אין תועלת בפיטורי המאמן. אבל אם בתחילת השבוע במכבי דיברו על כך שימתינו לסיום הסיבוב הראשון ביורוליג כדי לקבל החלטה אופרטיבית, שני ההפסדים האחרונים קיצרו את משמעותית את בואו של יום הדין.

לא הבנתי, הפסד לריאל זה הטריגר? שלושה משחקים שיכולנו לקחת והפסדנו כי היו חסרים שחקנים וכי עם ריי גם פופוביץ׳ היה מפסיד, זה כבר בסדר?
לא הייתי משאיר את ספאחייה העונה, אבל הוא נשאר. אם היה בא ומתפטר, הייתי שמח. אבל אם הוא רוצה להישאר ולתקן, גם אם אני לא מאמין שיכול, אסור לפטר אותו. זה יהיה רק עוד מסמר בארון הקבורה של קבוצה שפעם הייתה והיום כבר לא.
הנתון שהכי יושב לי בראש זה שמכבי, מכל החברות הקבועות ביורוליג, היא אחת לפני או אולי כבר הכי גרועה במאזן.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 08:51

רק עכשיו נפל לי האסימון שארז אדלשטיין היה המאמן הכי ראוי בעיני בשנים האחרונות. הוא הגיע להנהלה ואמר להם כבר על ההתחלה שהוא לא מאמין בקבוצה הזאת( את הקבוצה ההיא בנה כמעט את כולה ויצ'יץ' עם כל מיני החתמות טרום עונה של צירבס, מילר, וימס , מקל גם גאודלוק לא היה החתמה של ארז), ההם היו בשוק ופיטרו אותו אחרי מרד של השחקנים הקטנים.
בדיעבד, הוא ידע בדיוק על מה הוא מדבר.
והנה יש לנו כאן מאמנים יס מנים של ההנהלה, בלי עמוד שדרה, זורמים עם הזרם, מה זה משנה המשכורת תגיע לבנק.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 09 נובמבר 2018, 08:52

פיצויים פיצויים פיצויים
הם רוצים עוד פעם לשרוף 500 אלף מתקציב השחקנים לעונה הבאה?

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 09:00

הם ככה לא יודעים מה לעשות עם הכסף, ספאחיה לא צריך להמשיך כאן אפילו דקה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jol9 » 09 נובמבר 2018, 09:06

toja27 כתב:רק עכשיו נפל לי האסימון שארז אדלשטיין היה המאמן הכי ראוי בעיני בשנים האחרונות. הוא הגיע להנהלה ואמר להם כבר על ההתחלה שהוא לא מאמין בקבוצה הזאת( את הקבוצה ההיא בנה כמעט את כולה ויצ'יץ' עם כל מיני החתמות טרום עונה של צירבס, מילר, וימס , מקל גם גאודלוק לא היה החתמה של ארז), ההם היו בשוק ופיטרו אותו אחרי מרד של השחקנים הקטנים.
בדיעבד, הוא ידע בדיוק על מה הוא מדבר.
והנה יש לנו כאן מאמנים יס מנים של ההנהלה, בלי עמוד שדרה, זורמים עם הזרם, מה זה משנה המשכורת תגיע לבנק.

האמת שיש בזה משהו...
אדלשטיין גם זה שאכל את כל הלקרדה בעקבות המהלך הזה, ועובדה שהוא במחתרת מאז, לא רואים ולא שומעים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 09:29

ספאחיה לאחר ההפסד:
"לא היה לנו זמן להתאמן ביחד". ועוד כמה תירוצים וסליחות.
נשמע מוכר למישהו?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 09 נובמבר 2018, 09:36

האמת שהישראלי היחיד חוץ מבלאט שלא הייתי מתבאס שיתמנה במידה אם זה צביקה שאותו תמיד אהבתי ואוהב , אם כבר אז מכביסט אמיתי שלא מסתיר את זה , לא דופק חשבון ואני לא בטוח שזה שהוא אולד פאשן זה רע בסיטואציה שנוצרה , קצת עצבים זיעה וטמפרמנט על הספסל לא יזיקו עכשיו אולי דווקא קצת מכבי הישנה זה מה שיעורר את המערכת ...

זה לא שאיזה בלאט או אוברדוביץ יבואו עכשיו .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 09:42

מקאדו 3 כתב:האמת שהישראלי היחיד חוץ מבלאט שלא הייתי מתבאס שיתמנה במידה אם זה צביקה שאותו תמיד אהבתי ואוהב , אם כבר אז מכביסט אמיתי שלא מסתיר את זה , לא דופק חשבון ואני לא בטוח שזה שהוא אולד פאשן זה רע בסיטואציה שנוצרה , קצת עצבים זיעה וטמפרמנט על הספסל לא יזיקו עכשיו אולי דווקא קצת מכבי הישנה זה מה שיעורר את המערכת ...

זה לא שאיזה בלאט או אוברדוביץ יבואו עכשיו .

לשלם לראשון ביי אוט צנוע ולהביא אותו מהר. ואני לא ציני.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jol9 » 09 נובמבר 2018, 10:49

הדבר האחרון שהייתי רוצה זה לראות את צביקה מתלכלך במה שקורה שם בתוך המערכת הזאת. טוב הוא לא ייצא מזה.
הם לא ראויים לו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 נובמבר 2018, 11:35

שוב צביקה.....

לא יאמן
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קובי » 09 נובמבר 2018, 11:56

אם כבר מאמן ישראלי (לא ריאלי לעונה הזו) הייתי מחתים את קטש ומדפן אותו בשמיר (ולו רק לטובת בחירת שחקנים).

צביקה אחלה, מכביסט, נושם כדורסל, באמת תותח... אבל באמת שמיצינו.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 נובמבר 2018, 11:58

קובי כתב:אם כבר מאמן ישראלי (לא ריאלי לעונה הזו) הייתי מחתים את קטש ומדפן אותו בשמיר (ולו רק לטובת בחירת שחקנים).

שמיר לא יהיה עוזר של קטש.
אני דווקא אולי הייתי הולך על דן שמיר כ- GM. הוא יודע לבנות קבוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 נובמבר 2018, 12:02

קובי כתב:אם כבר מאמן ישראלי (לא ריאלי לעונה הזו) הייתי מחתים את קטש ומדפן אותו בשמיר (ולו רק לטובת בחירת שחקנים).

מה קטש
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קובי » 09 נובמבר 2018, 12:04

לא יודע. לא רואה משהו יותר טוב בסביבה. זה מה יש.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Blazergun, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־190 אורחים