המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוקטובר 2018, 10:24

אני לא מתבסס על אתמול, כי לא ראיתי, אבל אני לא חושב שספאחיה הוא מאמן רע.
נתחיל מזה, שהוא מאמן עם רשימה יפה וארוכה של הישגים ותארים, ושהוא היה עוזר מאמן באטלנטה במשך 3 שנים.

דבר שני, בכל זאת, למרות כל מה שהיה בשנה שעברה, הוא הצליח להביא את הקבוצה למצב שבו היא לוקחת אליפות מקומית
לראשונה אחרי 3 שנים (זה לא מדד כמובן, אבל בכל זאת זה שיפור גדול לעומת מה שהיה לפני), וזאת האליפות השניה שהוא לוקח
עם מכבי מתוך שני נסיונות.

דבר שלישי, גם הרקורד שלו עם מכבי באירופה הוא לא גרוע. בעונה הראשונה שלו הוא עף מול צסקא בפלייאוף אחרי 2-1
ובעונה שעברה הוא באמת לא היה רחוק מלהביא את הקבוצה לפלייאוף, למרות השביתה של ג'קסון.

הוא כנראה הוערך על ידנו יתר על המידה ביחס למה שהוא מביא, אבל אני לא באמת חושב שלפטר אותו זה דבר נכון, ושהקבוצה
תרוויח מכך.
חלק מעניין היציבות הוא לאפשר למאמן שלך לסיים את העבודה. זה גם משדר מסר נכון יותר למאמנים עתידיים שמכבי תרצה להביא.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarin150 » 12 אוקטובר 2018, 10:32

אני לא חושב שספאחיה מאמן כזה רע , אבל הוא מאמן מעצבן .
הוא מקובע ובא עם תוכנית מהבית ולא משנה אותה , הוא לא יצירתי מספיק .
ובהגנה הקבוצתית במיוחד בפיק אנד רול לא מצליחים לעשות הגנה קבוצתית נורמלית .

נוציא את זה שיש לו בעיית עצבים ידועה , ואת הווליום שלו הוא לפעמים שוכח לקחת .

לא יודע אם יש משהו טוב ממנו בשוק , אבל כנראה שיהיה פחות מעצבן ויעשה את מה שצריך לעשות .
yarin150

הודעהעל ידי 0ved1212 » 12 אוקטובר 2018, 10:59

750000 למאמן כזה עם סגל כזה
וה ועדת חקירה

בפחות כסף הינו יכולים להביא מאמן יותר כריזמטי ואיכותי
פרסוביץ טינקיירי
אפילו פיני היה בא על ארבע בסכום כזה
פשוט מאמן בושה
0ved1212

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אוקטובר 2018, 11:08

טרנקיירי למשל זו דוגמה מצויינת למאמן בינוני ואובר רייטד, שלא שווה לשלם לספאחיה 750 אלף העונה במקביל לחוזה שלו
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי A.Parker » 12 אוקטובר 2018, 11:11

לא חושב שהוא נורא ברמה של פיטורים (לפחות כרגע), אבל הוא נורא מעצבן עם ההתנהלות שלו לפעמים, בעיקר ביחס המועדף לשחקנים מסויימים
A.Parker

הודעהעל ידי yarin150 » 12 אוקטובר 2018, 11:26

MTA2311 כתב:טרנקיירי למשל זו דוגמה מצויינת למאמן בינוני ואובר רייטד, שלא שווה לשלם לספאחיה 750 אלף העונה במקביל לחוזה שלו

אבל כן שווה לנסות אותו בעונה הבאה , יחסית בכסף קטן ולהשקיע יותר בסגל ולא להביא כל מיני ריי וכאלה.
yarin150

הודעהעל ידי er79 » 12 אוקטובר 2018, 11:39

ספאחיה לא יישאר פה אחרי הקיץ. זה יהיה טמטום אם כן. את מי להביא? אם בלאט כבר לא רלוונטי זאת שאלה קשה.
er79

הודעהעל ידי my man » 12 אוקטובר 2018, 11:54

רול אתמול ראה הרבה יותר מדי דקות.. זה משהו שאני לא אצליח להבין אצל נבן..
על כל ה15 נקודות שלו הוא חטף אולי כפול על הראש..
זה היה כל כך מתסכל..

אני לגמרי מתחבר למה שאומרים על הקיבעון שלו.. אבל סך הכל אני אוהב אותו..

אבל בכל מקרה אם אנחנו ממשיכים עם ההפסדים האלו שנשארים עם המחמאות אין מצב שהוא מסיים את העונה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמוליק » 12 אוקטובר 2018, 12:17

לפחות סיפסל הספחייה את אובריינט כשלא עשה הגנה. לא הכל רע אצלו.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Rampel » 12 אוקטובר 2018, 12:35

yarin150 כתב:
MTA2311 כתב:טרנקיירי למשל זו דוגמה מצויינת למאמן בינוני ואובר רייטד, שלא שווה לשלם לספאחיה 750 אלף העונה במקביל לחוזה שלו

אבל כן שווה לנסות אותו בעונה הבאה , יחסית בכסף קטן ולהשקיע יותר בסגל ולא להביא כל מיני ריי וכאלה.

ממש לא צריך לראות פה את טרינקיירי! מאמן אוברייטד, שעם כל הכבוד לאליפויות בגרמניה לא הגיע לשום הישג קבוצתי משמעותי כמאמן (ולא, תארים אישיים לא עושים עלי רושם אם בסופו של דבר אתה נשאר רק עם מחמאות). אנחנו מדברים על מאמן שבנה קבוצה טובה שנה שעברה וקיבל מספאחיה נוקאאוט בבית בדיוק לפני שנה.

אני מבין שאתה מעדיף מאמנים עם ביצים ששולפים מהמותן, אבל אין שום בעיה עם מאמנים שמקובעים לתוכנית המשחק שלהם. לאסו הוא מאמן כזה והוא לקח 2 תארי יורוליג, כשהאחרון שלהם היה בעונה עמוסת פציעות.

טרינקיירי מעולם לא הוכיח את עצמו ברמת יורוליג ואם כבר מהמרים על כובען מטורף, אז שיהיה אחד עם הקבלות הרלוונטיות, אבל הן עולות קצת יותר מ"כסף קטן". עונת 2016-2017 הייתה צריכה כבר להוכיח לכולם פה שעמדת המאמן זו לא עמדה לקחת בה הימורים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי yarin150 » 12 אוקטובר 2018, 12:41

Rampel כתב:
yarin150 כתב:

ממש לא צריך לראות פה את טרינקיירי! מאמן אוברייטד, שעם כל הכבוד לאליפויות בגרמניה לא הגיע לשום הישג קבוצתי משמעותי כמאמן (ולא, תארים אישיים לא עושים עלי רושם אם בסופו של דבר אתה נשאר רק עם מחמאות). אנחנו מדברים על מאמן שבנה קבוצה טובה שנה שעברה וקיבל מספאחיה נוקאאוט בבית בדיוק לפני שנה.

אני מבין שאתה מעדיף מאמנים עם ביצים ששולפים מהמותן, אבל אין שום בעיה עם מאמנים שמקובעים לתוכנית המשחק שלהם. לאסו הוא מאמן כזה והוא לקח 2 תארי יורוליג, כשהאחרון שלהם היה בעונה עמוסת פציעות.

טרינקיירי מעולם לא הוכיח את עצמו ברמת יורוליג ואם כבר מהמרים על כובען מטורף, אז שיהיה אחד עם הקבלות הרלוונטיות, אבל הן עולות קצת יותר מ"כסף קטן". עונת 2016-2017 הייתה צריכה כבר להוכיח לכולם פה שעמדת המאמן זו לא עמדה לקחת בה הימורים.

כמובן שעדיף את בלאט או משהו ברמה.
אבל כנראה שלא תיהיה האופציה ויצטרכו לחפש משהו טוב.

לא רואה מאמן ישראלי שיתנו לו את המושכות , אולי קטש בעתיד יתנו לו עוד הזדמנות ..
ולגבי מאמנים זרים , אין משהו טוב מספאחיה בשוק , לכל אחד היתרונות והחסרונות.
רק שהחסרונות של ספאחיה זה חסרונות שבאלך לשבור תטלויזיה שאתה צופה בקבוצה.

לכן יהיה צורך להמר על מאמן זר , ולדעתי טרנקיירי יכול לעמוד במשימה עם קבוצה עם שאיפות .

אם צאבי פסקוואל יהיה פנוי אז כמובן שהוא עדיף , מה גם שיש לו דרישות שאולי מכבי לא יוכלו לעמוד בהם.
כנל לאיטודיס .
yarin150

הודעהעל ידי שועל » 12 אוקטובר 2018, 13:09

ספאחיה הוא נזק בלא מעט משחקים, כולל אתמול. לא יודע אם זה נובע מהרצון שלו להתחכם או מטמטום. אני מעדיף כבר מאמן חסר עמוד שדרה שיעשה את הדברים פשוטים, יתן דקות לשחקנים המתאימים בדקות המתאימות, ירגיש את התרומה של השחקנים במשחק נתון ברמה מינימלית, ויקבע היררכיה יותר סבירה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Jack55 » 12 אוקטובר 2018, 13:22

er79 כתב:ספאחיה לא יישאר פה אחרי הקיץ. זה יהיה טמטום אם כן. את מי להביא? אם בלאט כבר לא רלוונטי זאת שאלה קשה.

כן אני לא רואה סיכוי שספאחיה נשאר בעונה הבאה כי הוא מסיים חוזה, רק אם נגיע לפיינל פור ונעשה משהו סנסציוני ישאירו אותו אבל כאמור, מה הסיכוי ?
בנוגע למאמן בעונה הבאה באמת מעניין מאוד מי יביאו, צריך לבחון את השוק ולהביא כבר מאמן רציני .
אני אישית מאוד אוהב את ברצוקאס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי yarin150 » 12 אוקטובר 2018, 13:30

Jack55 כתב:
er79 כתב:ספאחיה לא יישאר פה אחרי הקיץ. זה יהיה טמטום אם כן. את מי להביא? אם בלאט כבר לא רלוונטי זאת שאלה קשה.

כן אני לא רואה סיכוי שספאחיה נשאר בעונה הבאה כי הוא מסיים חוזה, רק אם נגיע לפיינל פור ונעשה משהו סנסציוני ישאירו אותו אבל כאמור, מה הסיכוי ?
בנוגע למאמן בעונה הבאה באמת מעניין מאוד מי יביאו, צריך לבחון את השוק ולהביא כבר מאמן רציני .

ברצוקאס ?

בוא נחפש מאמן ללא הפרעות אישיות ואחד כזה שלא צריך כדורים פסיכאטרים.
yarin150

הודעהעל ידי Rampel » 12 אוקטובר 2018, 13:31

yarin150 כתב:
Rampel כתב:
yarin150 כתב:

כמובן שעדיף את בלאט או משהו ברמה.
אבל כנראה שלא תיהיה האופציה ויצטרכו לחפש משהו טוב.

לא רואה מאמן ישראלי שיתנו לו את המושכות , אולי קטש בעתיד יתנו לו עוד הזדמנות ..
ולגבי מאמנים זרים , אין משהו טוב מספאחיה בשוק , לכל אחד היתרונות והחסרונות.
רק שהחסרונות של ספאחיה זה חסרונות שבאלך לשבור תטלויזיה שאתה צופה בקבוצה.

לכן יהיה צורך להמר על מאמן זר , ולדעתי טרנקיירי יכול לעמוד במשימה עם קבוצה עם שאיפות .

אם צאבי פסקוואל יהיה פנוי אז כמובן שהוא עדיף , מה גם שיש לו דרישות שאולי מכבי לא יוכלו לעמוד בהם.
כנל לאיטודיס .

לא היה אתמול שום דבר במשחק שגורם לרצות לשבור את המסך. למעט תחילת הרבע הראשון, תוכנית המשחק של ספאחיה עבדה ברובו. אם בלאק היה נכנס כמה דקות יותר מוקדם ברבע הרביעי, אולי הפורום היה נשמע כאן אחרת. בסופו של דבר היה משחק טוב של שתי קבוצות שיתמודדו על הצלבה באחד האולמות היותר ביתיים במפעל. לכל הפורום הייתה תחושה שנפסיד, בטח בלי פארגו, אבל זה לא מונע השתלחויות מוגזמות וחסרות רסן בספאחיה.

איטודיס הוא השוליה של אוברדוביץ' מימי פאו ואם הוא על המדף בקיץ זה מחליף ראוי, אבל אני עוזב אותו רגע בצד. מה פסקוואל (שהפסיד לספאחיה אליפות בספרד) עשה מחוץ לספרד בלי הכסף של ברסה, שהופך אותו למועמד ראוי יותר? האם הוא באותו לבל מאמנים? כן. אבל אני לא בטוח שיותר ראוי. ההישג היחיד שאולי הופך אותו לכזה הוא הזכייה ביורוליג עם ברסה. ולגבי טרינקיירי, שוב, הוא מעולם לא עמד ביעדים ולא הביא הישגים במסגרת אירופאית בשום מקום שהוא היה בו ובתקציבים יותר גבוהים מזה שמכבי תוכל להציע לו.

בכל אופן, השיח הזה הוא לא רלוונטי לדעתי והוא צריך לקרות בקיץ. אין שום סיבה לשלם שלושת רבעי מיליון וגם לא חצי מיליון ולא רבע מיליון דולר בשביל שספאחיה ישב בבית. והיות וזה המצב, ספאחיה צריך להישאר פה לפחות עד לסוף העונה הרגילה ביורוליג ובהתאם לתוצאות ולצורה שבה הקבוצה הזו תיראה, נוכל להתחיל לדבר על מי והאם צריך להחליף אותו בכלל.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 12 אוקטובר 2018, 13:39

Jack55 כתב:

אתה שוכח שלספאחיה יש אופציה דו צדדית לעונה שלישית. אם הוא מגיע להצלבה וזוכה בדאבל, אתה לא חושב שהוא צריך להישאר? רק פיינל פור הוא המדד המספק? כי אם כן, אפשר לצאת מפה ולא לחזור, כי אם מישהו חושב שרכבת מאמנים בתקציב של מכבי תביא אותה להישגים (כאילו לא היינו פה 4 שנים ולא ראינו כלום), אני מאחל לו בהצלחה בהתמודדות עם התסכול.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אוקטובר 2018, 13:44

Rampel כתב:
yarin150 כתב:

100%
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי cifkcv » 12 אוקטובר 2018, 13:59

הוא מאמן טוב עד הקטע של ניהול משחק, תחליטו כמה זה קריטי לדעתכם.
cifkcv

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אוקטובר 2018, 13:59

cifkcv כתב:הוא מאמן טוב עד הקטע של ניהול משחק, תחליטו כמה זה קריטי לדעתכם.

גם לא
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי RomanR » 12 אוקטובר 2018, 14:00

רפשה עוד חי... אני חושב

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר