המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 17:18

MTA2311 כתב:הכל נכון טוז'ה אבל מה הקשר לצביקה?

הבן אדם מדשדש בין פלייאוף תחתון עם אשדוד לאמצע טבלה עם ראשון כבר שנים. הוא לא אימן משחק ביורוליג כבר 70 שנה. איך זה מקדם אותנו?

אני פשוט מאמין בו, בהתחשב בנסיבות הוא בעיני מסוג המאמנים שאם יש סיכוי להוציא משהו מהעונה זה יהיה איתו. הוא מנוסה, מכיר את המערכת והוא מביא איתו קשיחות ואש. הוא יוכל להביא איתו איזשהו סיכוי לקריאת התעוררות בקרב כל הקבוצה בעיני.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 17:26

החציל האצטקי כתב:כן, איכשהו היו לבן זונה הזה נסיבות מקלות.
לא נתנו לו לבנות את הקבוצה, וכאלה.

ביצים שלי. הוא זוועה, והוא חייב ללכת.
קיץ שלם ישבתי על הדפקט הזה ולא הקשיב למילה.

יאללה, העפנו גם את נבן.
מי מאמן?

שמע אני לא יכול להגיד לך מי המאמן כי לי פשוט אין את הכלים לתת לך תשובה, אני לא יודע אם ניתן לשלם בייאוט למאמן כלשהו מהליגה או האם סשה אוברדוביץ' דורש חוזה גם לעונה הבאה. אבל ברמה העקרונית , ספאחיה פשוט לא צריך לאמן כאן יותר בעיני.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 09 נובמבר 2018, 17:28

toja27 כתב:

יאללה, העפנו גם את נבן.
מי מאמן?

שמע אני לא יכול להגיד לך מי המאמן כי לי פשוט אין את הכלים לתת לך תשובה, אני לא יודע אם ניתן לשלם בייאוט למאמן כלשהו מהליגה או האם סשה אוברדוביץ' דורש חוזה גם לעונה הבאה. אבל ברמה העקרונית , ספאחיה פשוט לא צריך לאמן כאן יותר בעיני.

לא עדיף לבזבז את הכסף והאנרגיות בלחזק את הסגל, משהו שצריך לקרות עם ספאחיה ובלעדיו, ורק אחר כך לקחת החלטות בעניין המאמן?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי WendelA » 09 נובמבר 2018, 17:28

יאללה, העפנו גם את נבן.
מי מאמן?

צודק מאה אחוז! זו השאלה הראשונה שצריכה להישאל והשאלה השנייה היא מה יעשה המאמן שיגיע עם הסגל הקיים. כל מאמן טוב לא יסכים להגיע לקבוצה החולה הזו בלי תוספת של 2 שחקנים ברמה גבוהה וכמובן שדני הגאון לא יסכים לזה. מכאן המסקנה הבלתי נמנעת היא שאין מה למהר לפטר את ספאחיה
מבלי לדאוג לתוספת 2 שחקנים טובים בעמדות 3,4 ורק לאחר מכן להחתים מאמן. אבל היי מדובר במכבי,
לצפות מהם לחשיבה הגיונית זה כבר כשל לוגי.
WendelA

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 נובמבר 2018, 17:37

בעיני גם אין כבר מה לחזק שום דבר.

כבר היינו בסרט הזה. העונה הזאת גמורה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 09 נובמבר 2018, 17:37

toja27 כתב:

יאללה, העפנו גם את נבן.
מי מאמן?

אחלה.
אז אני יודע להגיד לך שהסגל שלנו חסר שני שחקנים טובים, להוציא את זה שחסרים פה פארגו, ווילבקין וטאריק בלאק.
אני לא יכול להצביע על ספאחיה כבעיה בקבוצה כשברור לי שדינה כשלון בלי קשר לזהות המאמן.

ההנהלה (״הלא מתערבת״), או נגזרתה במחלקת וויצ׳יץ׳ ואבן, או התחת שלי, צריכים להנחית פה שחקנים איכותיים כדי להתמודד ביורוליג.

ספאחיה עושה עבודה רעה עם סגל רע.
אולי הוא יכול לעשות עבודה טובה עם סגל טוב.
לא יודע, לא ניסינו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי toja27 » 09 נובמבר 2018, 17:39

החציל האצטקי כתב:
toja27 כתב:

יאללה, העפנו גם את נבן.
מי מאמן?

לא עדיף לבזבז את הכסף והאנרגיות בלחזק את הסגל, משהו שצריך לקרות עם ספאחיה ובלעדיו, ורק אחר כך לקחת החלטות בעניין המאמן?

שמע, אם ספאחיה היה מתחיל את הקדנציה שלו בעונה הזאת, הייתי מבין את מה שאתה אומר, האיש מתמודד עם פציעות וכו' , אבל כיוון שזה לא המצב וכבר הספקתי להתרשם מההתנהלות הכללית ומהעבודה שלו, אז אני חושב שבבוא נגיד 300 אלף דולר (הערכה כללית על עלות המאמן עד סוף העונה) אתה לא תמצא חיזוק מתאים שיגרום למכונה הזאת לעבוד. אם יש שביב של תקווה לעונה הזאת זה יהיה רק בהחלפת המאמן. אני לא מאמין בספאחיה גם אם כל הסגל יעמוד לרשותו. אני גם חושב שאפילו תחת הנסיבות הלא קלות שהוא מתמודד איתן כרגע, הוא עושה עבודה רעה. הקבוצה פשוט משחקת רע עם הכלים שעומדים לרשותה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־55 אורחים