המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי שועל » 20 פברואר 2018, 12:35

אי אפשר להסיר ממנו לגמרי את האחריות. הקבוצה הזו הייתה צריכה להראות יותר שיפור בהגנה, ופרסונלית היא לא רעה הגנתית כפי שהיא נראית בפועל.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 20 פברואר 2018, 13:51

שועל כתב:אי אפשר להסיר ממנו לגמרי את האחריות. הקבוצה הזו הייתה צריכה להראות יותר שיפור בהגנה, ופרסונלית היא לא רעה הגנתית כפי שהיא נראית בפועל.

אי אפשר וגם לא צריך. זה שספאחיה הוא איש נחמד ורובנו אוהבים אותו לא אומר שהוא צריך להימלט מהביקורת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 פברואר 2018, 14:02

אפשר וצריך לבקר, אבל הכל בפרספקטיבה של האלטרנטיבות, גם אלה ש(לא) היו בקיץ האחרון וגם אלה שיהיו בקיץ הקרוב.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 20 פברואר 2018, 15:59

MTA2311 כתב:אפשר וצריך לבקר, אבל הכל בפרספקטיבה של האלטרנטיבות, גם אלה ש(לא) היו בקיץ האחרון וגם אלה שיהיו בקיץ הקרוב.

כמובן.
לא רק האלטרנטיבות אלא גם טיב הסגל.

אני פשוט לא חושב שספאחיה צריך להיות נקי מביקורת
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 פברואר 2018, 16:43

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:אפשר וצריך לבקר, אבל הכל בפרספקטיבה של האלטרנטיבות, גם אלה ש(לא) היו בקיץ האחרון וגם אלה שיהיו בקיץ הקרוב.

כמובן.

היחידים שטוענים שספאחיה נקי פה מביקורת זה אלה שבאובססיה לבקר אותו ובטוחים שאף אחד לא רואה שהוא לא מושלם
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 20 פברואר 2018, 18:31

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:

כמובן.

היחידים שטוענים שספאחיה נקי פה מביקורת זה אלה שבאובססיה לבקר אותו ובטוחים שאף אחד לא רואה שהוא לא מושלם

:thumbup
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MM3 » 23 פברואר 2018, 00:35

מרגיש שכל השחקנים שספאחיה עושה איתם משחקי כוחות וביקר אותם בפומבי פשוט מתחילים להתרסק
MM3

הודעהעל ידי yarin150 » 23 פברואר 2018, 00:35

ניהול רע מאוד , והקבוצה נראת במצב מנטלי רע .
גאוני לבקר תשחקנים , גאוני לעשות סדרות חינוך !
אין מנהיג בקבוצה , והוא בעצמו לא מאמין בשחקנים שלו
והיחיד שהוא מאמין בו זה רול שהוא שחקן שלא שמע על המושג הגנה.

אני לא אתפלא אם העונה הזאת תיהיה יותר גרועה מהעונה שעברה בסופו של דבר.
yarin150

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 פברואר 2018, 00:36

MM3 כתב:מרגיש שכל השחקנים שספאחיה עושה איתם משחקי כוחות וביקר אותם בפומבי פשוט מתחילים להתרסק

אז כנראה שם מלכתחילה לא היו חזקים מספיק מנטלית לרמות הגבוהות באמת
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MM3 » 23 פברואר 2018, 00:39

Holiday_Armadillo כתב:
MM3 כתב:מרגיש שכל השחקנים שספאחיה עושה איתם משחקי כוחות וביקר אותם בפומבי פשוט מתחילים להתרסק

יכול להיות אבל זה החומר האנושי שיש לו .. הוא היה צריך לזהות את זה , ולפי דעתי הוא הבין שהוא עשה טעות אבל זה כבר מאוחר מדי.
MM3

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 פברואר 2018, 00:40

MM3 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

יכול להיות אבל זה החומר האנושי שיש לו .. הוא היה צריך לזהות את זה , ולפי דעתי הוא הבין שהוא עשה טעות אבל זה כבר מאוחר מדי.

לא יודעת אם יש מה לרחם עליהם או להרגיש פספוס מטורף ממה שקורה פה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 23 פברואר 2018, 00:53

הוא בנה קבוצה לא רעה בכלל בניגוד לשנים קודמות אבל ניהול הקבוצה בשורה התחתונה כושל למדי .

במקום שהקבוצה תתחזק עם התקדמות העונה היא רק נחלשת גם בהגנה , גם בריבאונד וגם בחיבור בין השחקנים .

למעשה כל הפרמטרים שאמורים להתחזק במהלך העונה רק נחלשים ואני לא רואה בזה אשם אחר חוץ מהמאמן .
יוסי22

הודעהעל ידי MM3 » 23 פברואר 2018, 00:57

יוסי22 כתב:הוא בנה קבוצה לא רעה בכלל בניגוד לשנים קודמות אבל ניהול הקבוצה בשורה התחתונה כושל למדי .

במקום שהקבוצה תתחזק עם התקדמות העונה היא רק נחלשת גם בהגנה , גם בריבאונד וגם בחיבור בין השחקנים .

למעשה כל הפרמטרים שאמורים להתחזק במהלך העונה רק נחלשים ואני לא רואה בזה אשם אחר חוץ מהמאמן .

באופן עקרוני אני בעד לשפוט הצלחה או כישלון בסוף העונה .. אבל אין ספק שכרגע הקבוצה לא נראת טוב , אנחנו לא מצליחים לחבר שני ניצחונות .. וגם בניצחונות אנחנו סה"כ נראים לא טוב. הקבוצה דיי הולכת אחורה בצורת המשחק וההגנה . וגם מנטלית הקבוצה שבורה . אין ספק שבמבחן אמצע ספאחיה כרגע נכשל . חייב לקרות משהו שיכניס דם חדש לקבוצה ומהר
MM3

הודעהעל ידי toja27 » 23 פברואר 2018, 07:25

יוסי22 כתב:הוא בנה קבוצה לא רעה בכלל בניגוד לשנים קודמות אבל ניהול הקבוצה בשורה התחתונה כושל למדי .

קשה שלא להסכים עם זה.
אם כי אני חושב שכהמנהיגים של הקבוצה הם קול וג'קסון, קשה להוביל את הקבוצה קדימה. מצד שני, ג'קסון זה הבייבי שלו, אולי הוא צריך לעשות חושבים מחדש.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 פברואר 2018, 11:20

ספאחיה מאבד את חדר ההלבשה
https://sports.walla.co.il/item/3137781
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 23 פברואר 2018, 23:07

מופע איגור והמיניונים. אי אפשר לשלוט עליהם.
אם ספחיה בחר אותם אז כמובן האחריות היא עליו.
Runner30

הודעהעל ידי MM3 » 24 פברואר 2018, 12:38

שמואל1 כתב:ספאחיה מאבד את חדר ההלבשה

מרגיש שמישהו במכבי מתחיל לבנות תיק לנוריס קול , איכשהו גם מתקשר לביקורת הלא קשורה לכלום של רסקין.
MM3

הודעהעל ידי felix_r » 24 פברואר 2018, 13:13

MM3 כתב:
שמואל1 כתב:ספאחיה מאבד את חדר ההלבשה

מרגיש שמישהו במכבי מתחיל לבנות תיק לנוריס קול , איכשהו גם מתקשר לביקורת הלא קשורה לכלום של רסקין.

איתי שגב - עד מדינה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 16 מרץ 2018, 11:32

ספאחיה מצידו, לא היסס במסיבת העיתונאים להעביר אחריות על השחקנים ואפילו האשים את קול באי ההבנה בחילוף של ג'קסון: "אני לא עשיתי טעות, נוריס קול נכנס כדי להחליף את הזורק. זו טעות שלו, לא שלי.

טוב זה כבר פשוט מגוחך! ספאחיה מכיר את המושג לקיחת אחריות?! היו לו שתי טעויות הזויות - גם יצא על השופטים על זה שהעניקו זריקות לחימקי, מבלי לשים לב שלקבוצה לא היו עבירות לתת ; וגם זו שהוא מתייחס אליה, כשניסה להחליף את ג'קסון בקול, כשג'קסון צריך לזרוק עונשין וכל מי שעל הפרקט ומחוצה לו מסמן לו שיש זריקות. ספאחיה הגיב בהחזרה של ג'קסון, השאיר את קול לחכות לחילוף ואז ביצע אותו מעט יותר מאוחר - בדיוק את אותו החילוף. אז למה לבלבל את השכל?! איך קול אשם בזה בדיוק?!

למשחק אתמול ספאחיה הגיע פחות מרוכז מכל אחד מהשחקנים. הוא היה צריך לראות 5 מהלכי פיק אנד רול פשוטים של חימקי נגמרים בסלים קלים בשביל לקחת פסק זמן.. למה לא לעשות את זה כבר בשני?! כששני מהלכים מסתיימים באותה צורה ונובעים מאותן הטעויות זו מגמה!

בתחילת העונה ספאחיה הציג פאסון ומייק בודנהולצר העיד עליו שנקודת הכוח שלו, מבחינתו, היא היכולת הבינאישית שלו עם המאמנים והשחקנים. לגיטימי לנער ולתת ביקורת, אבל גם לגיטימי (ויש שיגידו שרצוי) לתת גם מילה טובה כשמגיע, או איזשהו פידבק חיובי לשחקן שיורד לספסל אחרי עבודה טובה.. ספאחיה פשוט לא עושה את זה - הוא רק מבקר את השחקנים ולפעמים, כמו אתמול, פשוט זורק עליהם אחריות מלאה כשלחלוטין ברור שיש לו חלק.

אפשר לדבר עד מחר, על אי חיזוק הסגל בפגרה, על זה ש"הפילו עליו" את נוריס קול ושהסגל לא מאוזן, אבל על פניו בשאר בניית הסגל יש לו חלק. כמה אפשר להתלונן על סגל שיש לו אחריות מלאה לבנייתו? כל כך בולט שהאנשים של ספאחיה במכבי השנה הם ג'קסון, רול וקיין (שגם זה מעיד משהו על המאמן), אבל איפה היחסים הבינאישיים הנהדרים שלו? למה במקום להרגיע את הגזרה ולרתום את כולם הוא רק מוסיף לאש? במכבי מעידים שיש בעיות אגו בחדר ההלבשה, אבל נראה שהמאמן לוקח בהן חלק פעיל.

בכל מקרה, לדעתי אין לו אלטרנטיבה ראויה בשוק כרגע והוא גם צריך לגמור את העונה. אבל אם הוא יאבד גם את האליפות, אולי שווה לבחון גם את שוק המאמנים בקיץ.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2018, 13:13

ת'אמת שמפתיעות אותי התגובות שלו..ציפיתי שייקח אחריות..
תגיד איזו מילה שזה גם עליך..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־31 אורחים