המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 09 נובמבר 2018, 13:36

שאראס הפך לשונא מכבי בשנים האחרונות לא נראה לי שיבוא לפה .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי my man » 09 נובמבר 2018, 13:41

די תנוחו..הסיכוי היותר גבוה שהם יביאו את קציקאריס..

בכל מקרה יש עכשיו סבב משחקים שהגיע הזמן שיביא לנו גם ניצחונות..
אם הם באמת נותנים לו עד וכולל קנריה והוא לא מביא משם ניצחון אז באמת שהוא לא יצדיק(מבחינתם) את ההישארות שלו..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 נובמבר 2018, 13:42

זאת עוד בעיה.

מי יבוא? כולם יודעים איך המועדון הזה מתנהל. למה שמישהו ששווה מישהו ירצה להכניס את עצמו לתוך החרא הזה?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 נובמבר 2018, 13:46

MTA2311 כתב:זאת עוד בעיה.

מי יבוא? כולם יודעים איך המועדון הזה מתנהל. למה שמישהו ששווה מישהו ירצה להכניס את עצמו לתוך החרא הזה?
נכון. פעם זה היה מועדון מוערך. היום כל מאמן נורמלי יעדיף להתרחק.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 09 נובמבר 2018, 13:47

Jack55 כתב:הפסד לגראן קנאריה בשבוע הבא וספאחיה יהיה בחוץ, לא חושב שיש ספק לאחר מה שאנחנו שומעים בתקשורת (לא שאני חושב שזה הצעד הנכון לעשות אבל זה ככל הנראה מה שיהיה) .
בנוגע למאמן, שאראס לדעתי זאת אחת האופציות הכי טובות שיהיו לנו בסוף העונה וצריך ללכת עליו חזק .

שאראס הוא המאמן הכי מתאים למה שצריך כאן.
מאמן שיודע להוציא את המקסימום מחומר השחקנים שלו. כריזמטי. פיגורה.
צריך לעשות את המקסימום כדי להביא אותו לכאן בקיץ.

אבל זה לא קשור למכבי כרגע.
מכבי מבזה את עצמה נכון לעכשיו עם חומר שחקנים עלוב. כל מי ששיחק אתמול על הפארקט נראה פשוט זר לרמה.
בלי לעשות צעדים משמעותיים ברמת הסגל, אין למכבי זכות קיום במפעל הזה בכלל.
למכבי יש רוטציה ארוכה של כלום ושום דבר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שועל » 09 נובמבר 2018, 13:48

אז מה. בואו נלך עליו חזק. ממש חזק.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי lirca89 » 09 נובמבר 2018, 13:53

שוב ושוב תעלה השאלה הזו: פיטרתם את ספאחיה. את מי תביאו במקומו? כל השמות הקיימים הם או לא ריאליים או לא טובים מספיק, בטח לא יותר מספאחיה.
אם כבר 5 שנים לא מצליחים להיות פקטור ביורוליג עם כל כך הרבה מאמנים ושחקנים שעברו כאן כמו בתחנת רכבת הבעיה היא ברמה גבוהה יותר. עד שלא תגיע דמות מקצועית סמכותית שתדע להעמיד את ההנהלה במקום (לא בסחטנות כמו you know who) שום דבר לא ישתנה.
lirca89

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 09 נובמבר 2018, 13:56

פיני לא קיבל מה שרצה וגם בלאט לא, אז אף אחד לא ייקבל
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 09 נובמבר 2018, 14:00

עם ההתנהלות של ההנהלה הזאת, התחושה שלי היא שאם ספאחיה יפוטר, לא ילכו רחוק וימנו את גודס עד סוף העונה.

שום מאמן לא יצליח פה כשדני שובבני וניקולה אחראיים על בניית הקבוצה. ואני שם בצד את זה שהעובדה שהם בכלל לוקחים חלק בבניית הקבוצה דוחה כל מאמן עם שם שהיינו רוצים לראות פה. הם הראשונים שצריכים ללכת.

אני מרחם על ספאחיה, הכתם שהקדנציה הזו במכבי עשתה לו הוא הרבה יותר כבד במשקל מ-750 אלף דולר בעונה. לדעתי אמנם יש לו חלק במצב, אבל זה לא לגמרי רק באשמתו, אלא באשמת המערכת הרקובה שהוא נכנס אליה והוא יצטרך לחזור ולבנות את עצמו מלמטה.

לכל אלו שצועקים להחליף אותו, אני כמעט בטוח שהמחליף שלו (הרשמי, אחרי גודס כתפר), לא יהיה בלבל של ספאחיה, לא בניסיון המתאים ולא ברקורד. ומוכשר ככל שיהיה, הסיכוי להגיע להישגים במצב הזה (כשאנחנו יודעים שזה כבר נכון אפילו לזירה המקומית) הוא אפסי.

מעניין מתי במכבי יבינו שהפתרון הוא לא למצוא מאמן ש"מכיר את המערכת", אלא שהמערכת רקובה וצריכה להתאים את עצמה לשוק.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי RomanR » 09 נובמבר 2018, 14:17

הנהלה לא הנהלה, סגל לא סגל, מכבי לא נראית כמו קבוצה וזה על ראשו של ספאחיה שחוץ מתירוצי אלי גוטמן לא עושה כלום העונה.
הוא מכין הפתעה טקטית אחת, נניח, וברגע שזה מפסיק לעבוד הוא נתקע

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי קובי » 09 נובמבר 2018, 14:49

MTA2311 כתב:
קובי כתב:לא יודע. לא רואה משהו יותר טוב בסביבה. זה מה יש.

אז מחפשים מחוץ לסביבה. אין היום מאמן ישראלי חוץ מבלאט שאפילו קרוב לרמת יורוליג.

מסכים, אבל אני ריאלי.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי jay » 09 נובמבר 2018, 14:56

אם נמשיך להפסיד הוא יפוטר, וזאת תהיה טעות.

זה לא אומר שהוא עושה עבודה טובה. כל המאמנים הישראלים המושמצים כאן היו מגיעים לתוצאות דומות, להוציא אולי את תחילת העונה שעברה שהייתה מופלאה.

אם היה מי שייבנה סגל כמו שצריך במקום כל הטעויות שנעשו פה, הייתי בכיף מתפשר על המאמן.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי Mmm » 09 נובמבר 2018, 15:06

כמדומני שמאמן אולי שנה שעברה עדין חופשי
Mmm

הודעהעל ידי Mmm » 09 נובמבר 2018, 15:11

יאניס ספירופולוס...מה איתו?חושב פנוי
Mmm

הודעהעל ידי Weems13 » 09 נובמבר 2018, 15:31

יש הבדל גדול בין "אין לו את הכלים לנצח את אלופת אירופה בסגל הנוכחי לאור הפציעות" לבין לקבל 25 בבית בראש ולקלוע בקושי 25 נקודות במחצית הראשונה.
אתה לא יכול להרשות לעצמך להיראות ככה מול ברצלונה, ריאל, גלבוע או גולדן סטייט, עם הפציעות או בלי הפציעות. פציעות לא אמורות להשפיע על שיטת משחק ותרגילים, ואתמול, ולפני שבוע מול ברצלונה, ומול גלבוע לא ראינו שום תרגיל ושום שיטת משחק. כמה התקפות אתמול מסרו לגבוה (טיוס או אובראיינט) בתחילת המהלך ומאז ההתקפה הייתה תקועה? פה אי אפשר לתרץ בפציעות, אלא זה פשוט קבוצה לא מאומנת. כמה אפשר לתרץ על פציעות, סקאוטינג, כושר לקוי ו"לא היה לנו מספיק זמן להתאמן"?
שנה שנייה ברציפות שתחת אותו מאמן אנחנו אחת מקבוצות ההגנה הגרועות ביורוליג, סופגים כמעט כל משחק כמות שלשות מטורפת ולא רואים שום גרף השתפרות בנושא.
שנה שנייה ברציפות שהוא שם את הז'יטונים וסומך על שחקנים בינוניים כמו דיאנדרה קיין ומייקל רול, שדרך אגב, השניים האלה מובילים במספר דקות משחק בסה"כ העונה ביורוליג , עם 184 דקות לקיין ו180 דקות לרול. אם אלו הזרים שהוא סומך עליהם אז שהשם ישמור.
אין שום הצדקה להיראות ככה. היו צריכים לפטר אותו כבר לפני שבוע. רבים ממנו פוטרו על פחות מזה.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי jol9 » 09 נובמבר 2018, 15:47

Weems13 כתב:יש הבדל גדול בין "אין לו את הכלים לנצח את אלופת אירופה בסגל הנוכחי לאור הפציעות" לבין לקבל 25 בבית בראש ולקלוע בקושי 25 נקודות במחצית הראשונה.
אתה לא יכול להרשות לעצמך להיראות ככה מול ברצלונה, ריאל, גלבוע או גולדן סטייט, עם הפציעות או בלי הפציעות. פציעות לא אמורות להשפיע על שיטת משחק ותרגילים, ואתמול, ולפני שבוע מול ברצלונה, ומול גלבוע לא ראינו שום תרגיל ושום שיטת משחק. כמה התקפות אתמול מסרו לגבוה (טיוס או אובראיינט) בתחילת המהלך ומאז ההתקפה הייתה תקועה? פה אי אפשר לתרץ בפציעות, אלא זה פשוט קבוצה לא מאומנת. כמה אפשר לתרץ על פציעות, סקאוטינג, כושר לקוי ו"לא היה לנו מספיק זמן להתאמן"?
שנה שנייה ברציפות שתחת אותו מאמן אנחנו אחת מקבוצות ההגנה הגרועות ביורוליג, סופגים כמעט כל משחק כמות שלשות מטורפת ולא רואים שום גרף השתפרות בנושא.
שנה שנייה ברציפות שהוא שם את הז'יטונים וסומך על שחקנים בינוניים כמו דיאנדרה קיין ומייקל רול, שדרך אגב, השניים האלה מובילים במספר דקות משחק בסה"כ העונה ביורוליג , עם 184 דקות לקיין ו180 דקות לרול. אם אלו הזרים שהוא סומך עליהם אז שהשם ישמור.
אין שום הצדקה להיראות ככה. היו צריכים לפטר אותו כבר לפני שבוע. רבים ממנו פוטרו על פחות מזה.

ספאחיה ממש לא נקי כאן. הוא חייב לעשות עבודה טובה יותר.
אבל אם כבר יש מישהו שהתירוץ של הפציעות מוצדק עבורו, אז זה ספאחיה. הוא משחק למעשה בלי שלושת השחקנים הכי טובים
שלו, שהם לא רק הכי טובים מקצועית, אלא גם המנהיגים של הקבוצה הזאת.
אני מזכיר כמה בנינו על השילוב בין פארגו לווילבקין, ואני מתאר לעצמי שגם ספאחיה בנה על זה.

הדקות שרול וקיין מקבלים, הם מעל ומעבר, אבל אני לא רואה כ"כ אפשרויות אחרות.
במצב תקין, הדקות האלה היו מתחלקות עם פארגו וווילבקין כשיר, וזה היה כנראה נראה אחרת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 נובמבר 2018, 15:49

אני חושב שיש כאן קונצנזוס על זה שספאחיה עושה עבודה לא טובה. אין צורך לציין את זה מחדש בכל פוסט. אפשר להתקדם הלאה עם הטיעונים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שועל » 09 נובמבר 2018, 15:51

jol9 כתב:
Weems13 כתב:יש הבדל גדול בין "אין לו את הכלים לנצח את אלופת אירופה בסגל הנוכחי לאור הפציעות" לבין לקבל 25 בבית בראש ולקלוע בקושי 25 נקודות במחצית הראשונה.

אבל אם כבר יש מישהו שהתירוץ של הפציעות מוצדק עבורו, אז זה ספאחיה. הוא משחק למעשה בלי שלושת השחקנים הכי טובים
אני מזכיר כמה בנינו על השילוב בין פארגו לווילבקין, ואני מתאר לעצמי שגם ספאחיה בנה על זה.

במצב תקין, הדקות האלה היו מתחלקות עם פארגו וווילבקין כשיר, וזה היה כנראה נראה אחרת.

2, ווילבקין שיחק.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 09 נובמבר 2018, 15:53

Mmm כתב:יאניס ספירופולוס...מה איתו?חושב פנוי

הוא מאמן יורוליג, והוא מאמן הגנה.
זו אופציה אם ספאחיה מתרסק, אבל הוא לא יעשה פה קסמים בלי סגל.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 09 נובמבר 2018, 15:53

שועל כתב:
jol9 כתב:

2, ווילבקין שיחק.

אז מה אם הוא שיחק? הוא לא כשיר לחלוטין בדיוק בתחום הכי חזק שלו...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־36 אורחים