המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי A.Parker » 12 אוקטובר 2018, 14:03

אפשר להביא את שאראס

:laugh3 :laugh3 :laugh3
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 12 אוקטובר 2018, 14:03

cifkcv כתב:הוא מאמן טוב עד הקטע של ניהול משחק, תחליטו כמה זה קריטי לדעתכם.

הוא מסרס שחקנים מסויימים ונותן קרדיט מוגזם לאחרים, זה יותר מניהול משחק.
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אוקטובר 2018, 14:18

הקבוצה מגיעה לא מוכנה למשחקים, סף השבירה המנטאלי נמוך מאוד, תרגילים מאוד בסיסיים וחסרי תחכום בהתקפה, הגנה מאוד מבולגנת וחסרת תיאום...

אם זה היה רק ניהול משחק מצבנו היה הרבה יותר טוב. מאמנים כבר לקחו במועדון הזה אליפות אירופה בלי לדעת לנהל משחק.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yarin150 » 12 אוקטובר 2018, 14:26

הדבר היחידי שיש לו זה שהוא יודע איכשהו לעמוד בלחץ ויודע לדבר בתקשורת.

לא רואה בו שום יתרון על מאמנים ישראלים כאלה או אחרים..

אני היתי הולך על פסקוואל או איטודיס מי מהם שלא ימשיך עונה הבאה . ( כנראה איטודיס אם לא יזכה ביורוליג )
yarin150

הודעהעל ידי A.Parker » 12 אוקטובר 2018, 14:27

yarin150 כתב:הדבר היחידי שיש לו זה שהוא יודע איכשהו לעמוד בלחץ ויודע לדבר בתקשורת.

אני היתי הולך על פסקוואל או איטודיס מי מהם שלא ימשיך עונה הבאה . ( כנראה איטודיס אם לא יזכה ביורוליג )

מה? אנחנו מדברים על אותו בן אדם?

איטודיס זה חלום, אבל קשה לי להאמין שלא יהיו לו אופציות טובות יותר
A.Parker

הודעהעל ידי yarin150 » 12 אוקטובר 2018, 14:33

A.Parker כתב:
yarin150 כתב:הדבר היחידי שיש לו זה שהוא יודע איכשהו לעמוד בלחץ ויודע לדבר בתקשורת.

אם משווים לקודמיו כמו אדלשטיין , הדר , גודס אפילו שהיו נלחצים בתקשורת , אז כן הוא ידוע לדבר.
תראה ראיונות איתו . לדבר הוא ידוע . למכור את עצמו הוא ידוע , לתרץ הוא יודע.
הוא כן מעביר מסרים נכונים מבחינתו תקשורתית. הוא לא מלחיץ את המערכת.

אבל הוא מאמן רע.
yarin150

הודעהעל ידי A.Parker » 12 אוקטובר 2018, 14:34

yarin150 כתב:
A.Parker כתב:

אם משווים לקודמיו כמו אדלשטיין , הדר , גודס אפילו שהיו נלחצים בתקשורת , אז כן הוא ידוע לדבר.
תראה ראיונות איתו . לדבר הוא ידוע . למכור את עצמו הוא ידוע , לתרץ הוא יודע.
הוא כן מעביר מסרים נכונים מבחינתו תקשורתית. הוא לא מלחיץ את המערכת.

אבל הוא מאמן רע.

הוא בהחלט יודע לפנות לתקשורת והוא די ג'נטלמן, אבל מנגד הוא גם העביר ביקורת מוגזמת על השחקנים שלו דרכה בעונה שעברה
על הקווים הוא בהחלט לחוץ לפעמים וכבר קיבלנו מספיק הוכחות לכך
A.Parker

הודעהעל ידי bigi » 12 אוקטובר 2018, 19:08

אולי זה עוד רחוק לדבר עלזה אבל אני אישית הייתי מעדיף שנה הבאה את דן שמיר , מאחר וצוות הסקאוטינג שלנו לוקה בחסר , וכבר שנים שהסגלים שמכבי מעמידה לא מאוזנים , הייתי שמח לראות אותו כאן .. דבר ראשון בגלל היכולות שלו לפגוע טוב בהחתמת שחקנים בדומה לבלאט ודבר שני הוא ישראלי משלנו ישלו עבר מרשים בין היתר גם במכבי וחוץ מזה לדעתי הוא מאמן מעולה ככה שאשמח אם יתנו לו את ההזדמנות ולא למאמן זר כלשהו .. אשמח לשמוע מה דעתכם ?:)
bigi

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 אוקטובר 2018, 19:42

bigi כתב:אולי זה עוד רחוק לדבר עלזה אבל אני אישית הייתי מעדיף שנה הבאה את דן שמיר , מאחר וצוות הסקאוטינג שלנו לוקה בחסר , וכבר שנים שהסגלים שמכבי מעמידה לא מאוזנים , הייתי שמח לראות אותו כאן .. דבר ראשון בגלל היכולות שלו לפגוע טוב בהחתמת שחקנים בדומה לבלאט ודבר שני הוא ישראלי משלנו ישלו עבר מרשים בין היתר גם במכבי וחוץ מזה לדעתי הוא מאמן מעולה ככה שאשמח אם יתנו לו את ההזדמנות ולא למאמן זר כלשהו .. אשמח לשמוע מה דעתכם ?:)
דן שמיר לא מתאים להוביל את מכבי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמוליק » 12 אוקטובר 2018, 19:46

שמואל, דן שמיר לא רק מתאים אלא כבר בשל להיות מאמן ראשי במכבי. הוא יודע ומבין כדורסל ומאוד מאוד פיקח.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי bigi » 12 אוקטובר 2018, 20:12

שמואל1 כתב:
bigi כתב:אולי זה עוד רחוק לדבר עלזה אבל אני אישית הייתי מעדיף שנה הבאה את דן שמיר , מאחר וצוות הסקאוטינג שלנו לוקה בחסר , וכבר שנים שהסגלים שמכבי מעמידה לא מאוזנים , הייתי שמח לראות אותו כאן .. דבר ראשון בגלל היכולות שלו לפגוע טוב בהחתמת שחקנים בדומה לבלאט ודבר שני הוא ישראלי משלנו ישלו עבר מרשים בין היתר גם במכבי וחוץ מזה לדעתי הוא מאמן מעולה ככה שאשמח אם יתנו לו את ההזדמנות ולא למאמן זר כלשהו .. אשמח לשמוע מה דעתכם ?:)

למה לא ? היה עוזר מאמן של פיני גרשון של דיוויד בלאט ומסינה , הוא שנים מאמן ראשי וקבוצות שלו משחקות יפה ישלו כמה הישגים יפים בליגה , והיורוליג לא זר לו ..לא מוצא סיבה שלא
bigi

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 אוקטובר 2018, 20:16

bigi כתב:
שמואל1 כתב:

למה לא ? היה עוזר מאמן של פיני גרשון של דיוויד בלאט ומסינה , הוא שנים מאמן ראשי וקבוצות שלו משחקות יפה ישלו כמה הישגים יפים בליגה , והיורוליג לא זר לו ..לא מוצא סיבה שלא
גם גודס היה עוזר מאמן שנים וראינו מה הוא עשה כמאמן ראשי.
יש הבדל גדול בין עוזר מאמן מוצלח למאמן מוצלח.
אין ספק שדן שמיר הוא אדם פיקח וראש כדורסל מבריק. לא סתם קיבל את הכינוי "הלפטופ".
מאידך, בניהול משחק הוא בינוני מאוד ולא מצליח להתרומם מעבר לרמות הליגה הישראלית.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 12 אוקטובר 2018, 20:23

מכבי צריכים מאמן מוכח עם ניסיון ביורוליג ודן שמיר זה ממש אבל ממש לא הכיוון .
בסוף העונה יהיו הרבה יותר מאמנים טובים ומנוסים ממנו פנויים בשוק .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי bigi » 12 אוקטובר 2018, 20:29

Jack55 כתב:מכבי צריכים מאמן מוכח עם ניסיון ביורוליג ודן שמיר זה ממש אבל ממש לא הכיוון .
בסוף העונה יהיו הרבה יותר מאמנים טובים ומנוסים ממנו פנויים בשוק .

אם היו מציעים את איטודיס כמאמן עונה אחרי שעזב את אוברדוביץ אני מאמין שהמון היו רוצים לראות אותו כאן , להיות עוזר מאמן במכבי בעונות הטובות בתולדותיה , להיות עוזר מאמן של צסקא ולהגיע איתה לגמר היורוליג , יחד עם ניסיון אימון כמאמן ראשי והצלחה יפה בזירה המקומית לדעתי מספיקה כדי לתת לו את הצ'אנס , והדבר אולי הכי חשוב שאני שם דגש עליו זו היכולת שלו להחתים שחקנים עם פוטנציאל שזה משהו שממש חסר למכבי .
bigi

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אוקטובר 2018, 20:38

הייתי מביא את דן שמיר במקום ניקולה, אני חושב שהוא יכול להיות gm מעולה. בתור מאמן הוא פחות מוצלח.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי bigi » 12 אוקטובר 2018, 20:48

MTA2311 כתב:הייתי מביא את דן שמיר במקום ניקולה, אני חושב שהוא יכול להיות gm מעולה. בתור מאמן הוא פחות מוצלח.

אני לא רואה את ניקולה או את אבי אבן זזים ממקומם בעשור הקרוב , אחרי הכל מי שמנצחים משחקים אלו השחקנים ולא המאמן , לפחות נביא מאמן שגם מכיר את הנפשות הפועלות וגם באמת יוכל להרים קבוצה טובה ומאוזנת! בתקציב של מכבי שבאמת אולי תוכל להתחרות גם בקבוצות הגדולות של המפעל
bigi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 אוקטובר 2018, 21:02

דן שמיר לא צריך להיות פה כמאמן ראשי

זהו, סיימתי בשבילכם את הדיון
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי bigi » 12 אוקטובר 2018, 21:28

Holiday_Armadillo כתב:דן שמיר לא צריך להיות פה כמאמן ראשי

זהו, סיימתי בשבילכם את הדיון

צריך .ועוד יהיה .
bigi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 אוקטובר 2018, 21:32

אם לא היה עד היום גם לא יהיה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי TAYO » 12 אוקטובר 2018, 22:31

לדן שמיר (כמו להאוזמן) היו כמה פוקסים עם בחירת שחקנים. מאמין שהעונה כבר תבין שזה היה רק מזל...

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מרסר ו־160 אורחים