המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

נבן ספאחיה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: נבן ספאחיה

הודעהעל ידי אחדשיודע » 05 ינואר 2018, 21:50

Rampel כתב:זאת אומרת שאם מכבי ישאירו את משעור הם ישאירו אותו לסוף הרוטציה..

בוא נראה אם משעור יהיה מוכן לחלוק את מקומות 14-15 ברוטציה עם עוד ילד מהנוער.. אני ממש לא בטוח שהוא ירצה בזה או שלמכבי שווה לשלם רבע מיליון דולר לשחקן כזה ברוטציה. זה גם לא נכון לכדורסל הישראלי, שה-4 השני הכי טוב בישראל בקושי יראה פרקט וגם זה בליגת הגמדים שלנו..

תסלח לי, אבל ג'ייק הוא 5 בערך כמו שמשעור הוא 3. ג'ייק יכול לשחק 5 נטו בניסיון להפריע ולעשות עבירות. אין לו פוסט, פיזיות או אינטנסיביות בשביל לשחק 5 מחוץ לליגת הגמדים שלנו. הוא שחקן עם תנועה חכמה וקליעה יציבה מכמה טווחים (והוא גם הראה את זה שנה שעברה באשדוד, ככה שאני עדיין לא מבין מאיפה הבאת שהוא היה סנטר שם) - לעיתים יותר טובה מחצי מהסגל הנוכחי, ככה שהוא לחלוטין יכול להיבנות להיות 4 מחליף טוב גם ליורוליג.

משעור הוא שחקן של חוש ריבאונד.. וזהו.. מחוץ לליגת הגמדים גם האתלטיות הסבירה לא באה לידי ביטוי - הוא לא 3 ואני לא קונה את זה. אי אפשר להפוך שחקן עם קליעה עלובה כזו ל-3. אפילו כ-4 הוא די מיושן.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

הפוך גוטה, הפוך. ג'ייק כהן 5 כמו שמשעור 4.
מבחינת ממדי גוף שניהם היו צריכים לשחק ברמות הגבוהות של הכדורסל בתפקידים אחרים, אבל הם לא שם, וספציפית בליגת הפח הם מצליחים להביא את עצמם לביטוי בהרכבים נמוכים ובקרבת הסל. אף אחד לא אמר שמישהו מהם צריך לשחק בעמדות האלו ביורוליג, אני לא חושב שהם צריך לשחק ביורוליג באופן כללי, למעט דקות בודדות אולי (באיזה עמדה? פחות מעניין, הם לא מתאימים לאף עמדה). הם נמצאים בסגל של מכבי ת"א בזכות חוקי הליגה הישראלית, לא מעבר לכך.

איפה ראיתי את ג'ייק ב-5? בכמה וכמה משחקים שיצא לי לראות את אשדוד בעונה שעברה (לא יודע כמה לך יצא לראות אותו משחק שם). אנחנו גם דיברנו עליו פה בזמן אמת, לא פעם, כשהביא את הכישורים לידי ביטוי בעמדה 5. כמעט בכל פעם שהוא שיחק כ-4, כולל בתחילת דרכו בישראל, קיללתי אותו על קיומו ועל הקליעה הבינונית עד חלשה שלו מחוץ לקשת. אם יש דבר שהוא הרשים אותי בו מאז ימיו הראשונים במכבי וראשל"צ זה השיפור שלו כאמור מתחת לסל ובכל הקשור לאגרסיביות (ביחס כמובן לרכרוכיות הבלתי נסבלת שמאפיינת אותו בדר"כ). זה לא רלוונטי איפה הוא אוהב לשחק, אלא איפה הוא טוב יותר. בעיניי, זה בעמדה 5 בליגת הפח.

לגבי משעור - כבר עכשיו הוא שחקן של סוף הרוטציה (הוא לא יהיה 14/15 ברוטציה - אין כזה, אלא 12-13 כמו עכשיו). אם הוא ירצה או לא ירצה להמשיך כך, זה כבר לא קשור לדעה שלי לגבי סגל הישראלים הנוכחי. פחות מעניין אותי "מה נכון לכדורסל הישראלי" כשמדברים על שחקן אינדיבידואלי כזה או אחר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Rampel » 05 ינואר 2018, 22:46

ג'ייק עצמו תיאר אתמול בראיון שזו העמדה שהוא בעיקר שיחק בה באשדוד.

שחקן אוהב עמדה שבה הוא בא לידי ביטוי יותר טוב. להשוות את היכולת של ג'ייק כשהוא הגיע לפני כמה שנים ליכולת שלו ב-4 היום היא זלזול בשחקן, שנותן את אחד מגרפי השיפור היותר טובים שיש במחוזותינו.

אגב, זה ששחקן מתנשא לגובה של 210 ס"מ לא הופכת אותו אטומטית לסנטר. זה שהוא לא אמור לשחק ב-Backcourt זה ברור, אבל 4 גבוה עם קליעה הופך להיות מצרך מבוקש בכדורסל המודרני - ורואים שעל זה ג'ייק עובד.

עובדתית, השנה הוא משחק משמעותית יותר בעמדה 4, גם בנבחרת אצל קטש והוא עושה עבודה טובה בעמדה הזו, גם בקליעה יציבה מטווחים שונים, גם בחדירה לסל וגם משתפר מאוד בהגנה.

עכשיו נחזור לדיון בינינו, לפחות הבנתי מה ההבדל המרכזי בין הדעות שלנו:

נתחיל במה שאני מתחיל להבין שמשותף, שנינו מסכימים שברמה בינלאומית, משעור הוא נגר גם כשהוא משחק ב-4, ההבדל הוא שאני טוען שנגר זו מחמאה למשחק שלו ב-3 גם בליגת הגמדים שלנו.

מצד שני, לדעתי, אם ג'ייק ימשיך בגרף ההתקדמות שלו הוא יכול להפוך למחליף לגיטימי ביורוליג בעמדה 4 - נראה שאתה אפילו לא בוחן את האפשרות הזו כי מבחינתך התחלואה הגדולה ביותר שחוקי הכדורסל הישראלי גרמו למכבי נתפסת אצלך כאקסיומה - מבחינתך הסגל של מכבי מתחלק ל-2, סגל ליורוליג וסגל לליגה כשהחפיפה ביניהם שולית.

בקיצור, לדעתך גם כהן, עם כל ההתקדמות, נתפס אצלך שקול למשעור ואתה רוצה אותם בסגל כדי שיתנו מענה לחוקים הטיפשיים של המנהלת.

במילים אחרות, הם משלימים את "מכסת הישראלים" כשלראייתך הם מיותרים ולא אמורים לשחק ביורוליג.

לדעתי, בחלוקה כזו, מצדיקים את הימצאותם של נגרים בסגל ולאט לאט גם הימצאותו של שגב בסגל הקבוצה מתקבלת על הדעת בגישה הזו.

אני חושב שזו גישה לא נכונה. לא צריך להחזיק ישראלים רק כי הם הוכיחו שהם "הטופ" של ליגת הגמדים שלנו. צריך להביא ישראלים שמתאימים לסגל, לא משנה אם מוצאים אותם בליגה שלנו, בקולג'ים, בנוער או מישהו שאפשר לאזרח - העיקר שאפשר יהיה לקדם אותם לרמה הנדרשת.

אם נחזור לנושא הת'רד, אחת הסיבות שאני מאוד שמח שספאחיה כאן, היא שהוא הוכיח וממשיך להוכיח שמבחינתו אין הבדל בין ישראלים וזרים בסגל.

נכון, כרגע הוא חייב בליגה שלנו לשחק עם שני ישראלים על הפרקט בכל רגע נתון, אבל הוא מתייחס לסגל שלו כסגל אחד וחלוקת הדקות שלו מסתדרת גם עם החוקים הטיפשיים של מנהלת הכדורסל.

בסגל הזה יש הרבה נגרים שלא מתאימים לרמה שמכבי רוצה להיות בה וזה לא רק שגב ומשעור, זה גם דיאנדרה קיין בין היתר. על שחקנים שהם על התפר כמו ג'ייק וג'ון אפשר לשמוע ביקורת מרומזת של ספאחיה כשהוא מתייחס אליהם, אבל הוא מנסה לבנות אותם שיתאימו לסגל כשחקנים לגיטימיים ב-2 המסגרות (הוא מדבר גם על משעור בהזדמנויות האלו, אבל לדעתי משעור פשוט לא ברמה) וזה גם מה שאני חושב שצריך לקרות.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אחדשיודע » 05 ינואר 2018, 23:28

Rampel כתב:ג'ייק עצמו תיאר אתמול בראיון שזו העמדה שהוא בעיקר שיחק בה באשדוד.

שחקן אוהב עמדה שבה הוא בא לידי ביטוי יותר טוב. להשוות את היכולת של ג'ייק כשהוא הגיע לפני כמה שנים ליכולת שלו ב-4 היום היא זלזול בשחקן, שנותן את אחד מגרפי השיפור היותר טובים שיש במחוזותינו.

אגב, זה ששחקן מתנשא לגובה של 210 ס"מ לא הופכת אותו אטומטית לסנטר. זה שהוא לא אמור לשחק ב-Backcourt זה ברור, אבל 4 גבוה עם קליעה הופך להיות מצרך מבוקש בכדורסל המודרני - ורואים שעל זה ג'ייק עובד.

עובדתית, השנה הוא משחק משמעותית יותר בעמדה 4, גם בנבחרת אצל קטש והוא עושה עבודה טובה בעמדה הזו, גם בקליעה יציבה מטווחים שונים, גם בחדירה לסל וגם משתפר מאוד בהגנה.

שוב, לא מעניין אותי מה ג'ייק כהן אוהב או לא אוהב. יש גארדים שאוהבים לשחק בעמדה 1 למרות שהם הכל חוץ ממנהלי משחק טובים. גיי'ק כהן אוהב לשחק יותר ב-4 מאשר ב-5 כי אז הוא מתמודד עם שחקנים פחות חזקים ופחות צריך להעמיד למבחן את הרכרוכיות שלו. זה לא הסיפור מבחינתי. הסיפור הוא שהוא הרבה יותר טוב בליגת הפח בעמדה 5, בעיניי. אגב - לא שזה משנה, אבל אי אפשר לטעון ש-"עובדתית" הוא שיחק השנה יותר בעמדה 4 מבלי לבסס את זה בנתונים ומספרים (כמו שקיימים ב-NBA). אין שום דבר שמוכיח את זה, אפשר רק להעריך כך או אחרת. אני מעריך אחרת ממך. בנבחרת אגב (לפחות במשחק נגד האימפריה האסטונית שיצא לי לראות), הוא התחלק בין עמדה 4 לעמדה 5.
לגבי הגובה/ממדים שלו - ההיפך. אמרתי שבאופן טבעי העמדה שלו הייתה צריכה להיות 4 ברמות הגבוהות ולא 5. רק שהוא לא שחקן לרמה הגבוהה, והוא בטח לא שחקן יורוליג או משהו שמתקרב לזה. הוא שחקן לליגת הפח, שאם לא היה בעל תעודת זהות ישראלית - לא היה כאן בשום סיטואציה. האחוזים שלו מ-3 אפילו פחות טובים מאשר בקדנציה הקודמת שלו במכבי, אז לא צריך לספר סיפורים על שיפור בקליעה. הוא סטרץ' פור רע כפי שהיה לפני כן. השיפור העיקרי שלו הוא מתחת לסל ובאגרסיביות.

Rampel כתב:עכשיו נחזור לדיון בינינו, לפחות הבנתי מה ההבדל המרכזי בין הדעות שלנו:

נתחיל במה שאני מתחיל להבין שמשותף, שנינו מסכימים שברמה בינלאומית, משעור הוא נגר גם כשהוא משחק ב-4, ההבדל הוא שאני טוען שנגר זו מחמאה למשחק שלו ב-3 גם בליגת הגמדים שלנו.

אתה יכול לטעון מה שאתה רוצה, אף אחד לא עוצר בעדך. אני חושב שהוא מביא את היתרונות שלו בעמדה 4, אבל יכול לשחק בלי בעיה גם בעמדה 3 בליגת הפח.

Rampel כתב:מצד שני, לדעתי, אם ג'ייק ימשיך בגרף ההתקדמות שלו הוא יכול להפוך למחליף לגיטימי ביורוליג בעמדה 4 - נראה שאתה אפילו לא בוחן את האפשרות הזו כי מבחינתך התחלואה הגדולה ביותר שחוקי הכדורסל הישראלי גרמו למכבי נתפסת אצלך כאקסיומה - מבחינתך הסגל של מכבי מתחלק ל-2, סגל ליורוליג וסגל לליגה כשהחפיפה ביניהם שולית.

לא.

Rampel כתב:בקיצור, לדעתך גם כהן, עם כל ההתקדמות, נתפס אצלך שקול למשעור ואתה רוצה אותם בסגל כדי שיתנו מענה לחוקים הטיפשיים של המנהלת.

שקול למשוער? לא. שניהם בסגל כדי לתת מענה לחוקים של המנהלת? כן.

Rampel כתב:במילים אחרות, הם משלימים את "מכסת הישראלים" כשלראייתך הם מיותרים ולא אמורים לשחק ביורוליג.

אף אחד לא אמר שהם מיותרים. נאמר שהם לא ברמת יורוליג.

Rampel כתב:לדעתי, בחלוקה כזו, מצדיקים את הימצאותם של נגרים בסגל ולאט לאט גם הימצאותו של שגב בסגל הקבוצה מתקבלת על הדעת בגישה הזו.

אני חושב שזו גישה לא נכונה. לא צריך להחזיק ישראלים רק כי הם הוכיחו שהם "הטופ" של ליגת הגמדים שלנו. צריך להביא ישראלים שמתאימים לסגל, לא משנה אם מוצאים אותם בליגה שלנו, בקולג'ים, בנוער או מישהו שאפשר לאזרח - העיקר שאפשר יהיה לקדם אותם לרמה הנדרשת.

על איזה גישה אתה מדבר? אני רוצה שמכבי תבנה את הסגל הטוב ביותר שהיא יכולה. זה לא סותר את העובדה שיש בדיוק שחקן ישראלי אחד בסגל שמתאים לרמת היורוליג. השאר צריכים לתת כמה דקות פה וכמה דקות שם כדי להשלים את הרוטציה ולהוריד עומס מהבכירים, ולתת את הטון בליגה המקומית.

Rampel כתב:אם נחזור לנושא הת'רד, אחת הסיבות שאני מאוד שמח שספאחיה כאן, היא שהוא הוכיח וממשיך להוכיח שמבחינתו אין הבדל בין ישראלים וזרים בסגל.

נכון, כרגע הוא חייב בליגה שלנו לשחק עם שני ישראלים על הפרקט בכל רגע נתון, אבל הוא מתייחס לסגל שלו כסגל אחד וחלוקת הדקות שלו מסתדרת גם עם החוקים הטיפשיים של מנהלת הכדורסל.

בסגל הזה יש הרבה נגרים שלא מתאימים לרמה שמכבי רוצה להיות בה וזה לא רק שגב ומשעור, זה גם דיאנדרה קיין בין היתר. על שחקנים שהם על התפר כמו ג'ייק וג'ון אפשר לשמוע ביקורת מרומזת של ספאחיה כשהוא מתייחס אליהם, אבל הוא מנסה לבנות אותם שיתאימו לסגל כשחקנים לגיטימיים ב-2 המסגרות (הוא מדבר גם על משעור בהזדמנויות האלו, אבל לדעתי משעור פשוט לא ברמה) וזה גם מה שאני חושב שצריך לקרות.

ספאחיה לא בונה אף אחד מאלו שהזכרת (את זוסמן אולי כן, וגם זה בקושי). הוא משתמש בכלים שיש לו כדי להתמודד עם שתי מסגרות, בלית ברירה. זה שספאחיה לא גזען ולא מסתכל על תעודת הזהות, לא אומר שהוא לא יודע להבחין בין שחקן כדורסל טוב לבין שחקן כדורסל בינוני ומטה. יש הבדל בין הישראלים לזרים בסגל, אי אפשר להתכחש זה. יש הבדל גם בחלוקת הדקות בין הישראלים לזרים בין היורוליג לליגה, מן הסתם (בגלל החוקים, כדי לאפשר מנוחה לשחקנים הבכירים). הרוטציות שונות. הישראלים מקבלים את השאריות של היורוליג, ולא משפיעים כמעט בשום צורה על מה שקורה שם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי RomanR » 07 ינואר 2018, 14:16

נבן ספאחיה נואש לחיזוק, ונראה שהוא גם לא עושה מאמץ מיוחד כדי להסתיר זאת. שחקן העבר ניקולה לונצ'אר (שאף העביר תקופה קצרה ולא מוצלחת במכבי תל אביב), שמשמש כיום פרשן בטלוויזיה הספרדית, חשף אמש (שבת) חלק מתוכן השיחה הפרטית שניהל עם ספאחיה לפני המשחק מול ריאל מדריד בשישי - ומדבריו משתמע באופן ברור מהן תחושותיו לגבי הסגל.

"נבן אמר לי שהוא שמח בישראל, אם כי הוא לא לגמרי מרוצה מהסגל. מצד שני, הוא גם רחוק מלהיות שמח מהעבודה שהוא עושה עד עכשיו. הוא חושב שלקבוצה יש עוד המון מקום לשיפור, אבל מדגיש שהסגל שלו מוגבל בהשוואה לקבוצות יורוליג אחרות", סיפר לונצ'אר. "הביצועים של מכבי עד עכשיו לא מספקים גם את ספאחיה. יש בקבוצה הרבה כישרון מבחינה אינדיבידואלית, אבל עדיין אין מספיק רוח קבוצתית. הוא אמר, ואני מסכים איתו".
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 07 ינואר 2018, 14:49

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 ינואר 2018, 00:06

ניהול משחק מזעזע שלו, כמעט עלה לנו במשחק
מאמן מהגרועים שהיה פה וגונב הדעת הגדול ביותר שנחת בנתב''ג בעשור האחרון
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Naor116 » 12 ינואר 2018, 00:09

חחחחח
Naor116

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 ינואר 2018, 00:11

שחקן רע. טוב שלא שיחק היום.
אחדשיודע

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 12 ינואר 2018, 00:38

ניהול משחק מבריק
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שועל » 12 ינואר 2018, 00:53

להישאר במשחק עם הכלים שהיו לו היום זה לא דבר של מה בכך
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MM3 » 12 ינואר 2018, 09:21

אני מאוד אוהב את נבן , אבל מרגיש שהוא קצת מתחיל לעבור את הגבול עם הביקורת שלו על שחקנים. סה"כ בכלים שיש לו הוא עושה עבודה מדהימה . מכבי שיחקה אתמול עם 5 שחקני יורוליג .
MM3

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 ינואר 2018, 11:29

MM3 כתב:אני מאוד אוהב את נבן , אבל מרגיש שהוא קצת מתחיל לעבור את הגבול עם הביקורת שלו על שחקנים. סה"כ בכלים שיש לו הוא עושה עבודה מדהימה . מכבי שיחקה אתמול עם 5 שחקני יורוליג .
הוא מדור (ומוצא) של מאמנים שאף פעם לא יהיו מרוצים ותמיד ייחפשו את השלילי במטרה להשתפר ולשפר
אם המצב טוב אז גם השחקנים שלו מרגישים אותו דבר
כמו שדיברתולומיאו אמר שיש לו עוד הרבה עבודה בשביל להיות שחקן יורוליג לגיטימי ושהוא צריך ללמוד להחביא את זה שהוא אנדרסייזד
זה במקום להגיד שהיה לו משחק טוב

אין לי בעיה עם זה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MM3 » 12 ינואר 2018, 12:26

Holiday_Armadillo כתב:
MM3 כתב:אני מאוד אוהב את נבן , אבל מרגיש שהוא קצת מתחיל לעבור את הגבול עם הביקורת שלו על שחקנים. סה"כ בכלים שיש לו הוא עושה עבודה מדהימה . מכבי שיחקה אתמול עם 5 שחקני יורוליג .
הוא מדור (ומוצא) של מאמנים שאף פעם לא יהיו מרוצים ותמיד ייחפשו את השלילי במטרה להשתפר ולשפר
כמו שדיברתולומיאו אמר שיש לו עוד הרבה עבודה בשביל להיות שחקן יורוליג לגיטימי ושהוא צריך ללמוד להחביא את זה שהוא אנדרסייזד

אין לי בעיה עם זה

הוא לא כולכך מהדור של המאמנים הלא מרוצים .. הוא יחסית צעיר 55. אבל גם לא להיות מרוצה אפשר לעשות בטיפה יותר קלאסה .
גם בלאט היה חצי מהזמן מחנך את השחקנים וכל הזמן חיפש איפה צריך להשתפר. אבל לא הייתה הרגשה שזה הכנה לפיצוץ. באופן עקרוני אין לי בעיה עם זה שהוא חושב שצריך להשתפר שהקבוצה לא נמצאת איפה שהוא רוצה ואת זה אין לי בעיה שיגיד כל הזמן. אבל ביקורת יחידנית על שחקן שיגיד לו בפנים ולא בתקשורת. אבל יכול להיות שזה רק אני.
MM3

הודעהעל ידי felix_r » 12 ינואר 2018, 12:26

ספאחיה צודק. לא יכול להיות שבולדן, לדוגמא, פעם אחר פעם לא יוצא לשחקן שלו על קשת השלוש, ומשאיר אותו פנוי לזריקה. כמה פעמים ספאחיה צריך להעיר על זה? זה מאוד מעצבן.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 ינואר 2018, 12:27

MM3 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

אין לי בעיה עם זה

הוא לא כולכך מהדור של המאמנים הלא מרוצים .. הוא יחסית צעיר 55. אבל גם לא להיות מרוצה אפשר לעשות בטיפה יותר קלאסה .
גם בלאט היה חצי מהזמן מחנך את השחקנים וכל הזמן חיפש איפה צריך להשתפר. אבל לא הייתה הרגשה שזה הכנה לפיצוץ. באופן עקרוני אין לי בעיה עם זה שהוא חושב שצריך להשתפר שהקבוצה לא נמצאת איפה שהוא רוצה ואת זה אין לי בעיה שיגיד כל הזמן. אבל ביקורת יחידנית על שחקן שיגיד לו בפנים ולא בתקשורת. אבל יכול להיות שזה רק אני.
הוא ובלאט באו באו מאסכולות שונות

אני ממש לא רואה פה מבוא לפיצוץ
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 ינואר 2018, 13:23

אני גם לא רואה פיצוץ.
אני חושב שלספאחיה יש את החולשות שלו, אבל אי אפשר להתעלם מהדברים האובייקטיביים,
כמו סגל חדש מאוד ולא מנוסה. בנוסף אי אפשר במטה קסם להעלים את מה שקרה בשנים האחרונות.
זה לא עובד ככה ויש ותמשיך להיות לזה השפעה גם בעתיד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 12 ינואר 2018, 13:43

ספאחיה צודק לחלוטין. לא יכול להיות שאחרי המשחק אתמול ימליכו את רול (זה קרה גם פה בפורום), אז הוא הוריד גם את העיתונאים לקרקע וגם את רול.

השחקנים שיחקו רע ולגיטימי להעביר להם את המסר הזה גם בצורה הזו.

ג'ונדי דווקא קיבל מעולה את הביקורת על ההגנה וביצע אותה בעצמו. בקצב הזה רול לא פה בשנה הבאה, כנ"ל קיין.. הם יכולים לקבל את הביקורת איך שבא להם, זה לא מעניין.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 12 ינואר 2018, 17:31

עדיף שספאחיה ידבר על ג'קסון והגישה שלו כל משחק שני, במקום על רול שעושה את המקסימום בכלים שיש לו ומרוויח שליש מג'קסון. ועדיף שיעשה זאת ב 4 עיניים ולא במסיבת עיתונאים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Rampel » 12 ינואר 2018, 18:00

ספאחיה נשאל על רול וענה - זה לגיטימי!

בכל אופן, המקסימום של רול בכלים שיש לו זה מעל 40% מהשלוש והוא ממש לא מגיע לזה בתקופה האחרונה - הוא עומד על 3/15 אחרי הפציעה, כשאתמול הוא סוף סוף הגיע ל-40% בשלשה השנייה שנכנסה במזל. את הזריקות הפנויות אתמול, הוא החטיא.

המקסימום שלו זה לא להיות מסננת - זה לא סוף סוף לקלוע שלשה ואז לא לשמור על השחקן שלך מחוץ לקשת כדי לקבל שלשה נגדית ; זה לא לאבד את השחקן שלך באחד על אחד הכי פשוט שיש, בלי שום חסימה שמפריעה ואז לעשות את הפאול הכי מסכן שאפשר בדרך ל-And One.

ואם זה כן המקסימום שלו, אז הוא ממש לא צריך להיות פה..

בנוגע לג'קסון, הוא אולי שכונה, אבל הוא ווינר!

כשג'קסון ימשיך לעשות שטויות וגם יפסיד משחקים, אני מאמין שגם הוא יזכה לביקורת.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 12 ינואר 2018, 18:20

Rampel כתב:ספאחיה נשאל על רול וענה - זה לגיטימי!

בכל אופן, המקסימום של רול בכלים שיש לו זה מעל 40% מהשלוש והוא ממש לא מגיע לזה בתקופה האחרונה - הוא עומד על 3/15 אחרי הפציעה, כשאתמול הוא סוף סוף הגיע ל-40% בשלשה השנייה שנכנסה במזל. את הזריקות הפנויות אתמול, הוא החטיא.

המקסימום שלו זה לא להיות מסננת - זה לא סוף סוף לקלוע שלשה ואז לא לשמור על השחקן שלך מחוץ לקשת כדי לקבל שלשה נגדית ; זה לא לאבד את השחקן שלך באחד על אחד הכי פשוט שיש, בלי שום חסימה שמפריעה ואז לעשות את הפאול הכי מסכן שאפשר בדרך ל-And One.

ואם זה כן המקסימום שלו, אז הוא ממש לא צריך להיות פה..

בנוגע לג'קסון, הוא אולי שכונה, אבל הוא ווינר!

כשג'קסון ימשיך לעשות שטויות וגם יפסיד משחקים, אני מאמין שגם הוא יזכה לביקורת.

רול עומד על 38.5 אחוזים עונתי מהשלוש ,שזה פחות או יותר הממוצעים שלו בקריירה , אולי טיפה פחות בגלל שזאת עונת היורוליג הראשונה והרמה יותר גבוהה.
אתמול היו לו כמה פוזשינים הגנתיים לא טובים ,אבל זה לא קורה כל משחק ובוא נגיד את האמת- אף אחד לא ציפה שהוא יהיה כאן יותר משחקן הגנה סביר בתחילת העונה. סה"כ מדובר בבחור לבן, לא אתלטי, לא זריז במיוחד, לא חזק במיוחד ודי נמוך.

הם החליטו להביא את מייקל רול- והוא בטח לא נותן פחות ממה שמצופה ממנו העונה, ואם הציפיות ממנו היו גבוהות יותר ליורוליג - הטעות היא אצלם והבעיה לא אצלו. סה"כ שילמו עליו סכום צנוע של 250 אלף. אז בוא נשים את הציפיות ממנו בפרופורציות.

את ג'קסון הביאו על תקן שחקן מוביל בקבוצה , יש לו גם את היכולות (ששיבחתי אותן יותר מפעם אחת כאן)כדי להצדיק לגבות את המחשבה של אלו שבנו את הסגל. מצד שני שילמו עליו גם בהתאם. עכשיו , יש תקופות טובות יותר ופחות טובות לכל שחקן, אבל המינימום שמצפים משחקן כדורסל שיבוא בגישה רצינית ומקצועית לכל משחק יורוליג. זה רחוק מלהיות המקרה איתו. הוא מגיע בגישה של " הכל סבבה לי, בוא אני אכדרר לי בקוליות, נרד להגנה במין הליכה קולית שכזאת, נאבד כדור כאן ושם- נו אז מה קרה? הרי גם ככה כולם מחכים לי שבחצי השני אני אתפוצץ ואצא וינר. אז להיות דווקא בפיגור קל במחצית יהפוך את כל הסיפור ליותר מגניב".
מצטער אני לא מקבל את הגישה הזאת בטח במשחקים כל כך חשובים.
ואגב, אם מישהו היה אומר לי בתחילת העונה שמייקל רול יקלע במשחק שחובה לנצח כמו אתמול 18 נקודות עם 18נקודות מדד אז הייתי קונה מייד.
ודרך אגב 2, אם לא דיבה ,רול ופראחובסקי כל הוינריות של ג'קסון לא הייתה שווה כלום.
עדיף שיתחיל את המשחקים באותה אנרגיה ורצינות כמו שהוא אוהב לסיים אותם, כי לא כל יום דיבה יתפוצץ אי שם ברבע השלישי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־58 אורחים