המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כדורסל ישראלי V5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי V5- עודד קטש מאמן הפועל ירושלים

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 פברואר 2018, 11:21

רק עודד יכול: דרמת המינוי של קטש להפועל ירושלים
הראל וחומסקי התנגדו, אבל אורי אלון היה נחוש שאין אדם אחר שיכול להציל את העונה של הפועל ירושלים. אחרי שנים של סבלנות, המאמן מקבל עוד הזדמנות להוכיח את עצמו בקבוצה לחוצה. ומודי מאור, כנראה, מוצא עצמו בחוץ. מאחורי הקלעים של המינוי הדרמטי

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 70458.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 פברואר 2018, 11:22

אלון ב-2017: "לא אפטר 4 מאמנים בעונה"
חוזר אליו כבומרנג. צפו בראיון עם בעלי ירושלים מחמישיות

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 32&lang=HE
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 פברואר 2018, 12:15

יובל נעימי:
"ראינו השבוע את זה שהקליעה של אסטוניה טובה יותר משלנו. באיטליה, יש לנו ארבע אימוני קליעות בשבוע, זורקים לסל אלפי זריקות", סיפר נעימי כשנשאל על ההבדלים בגישה בין ישראל לחו"ל והכריז: "אני שחקן טוב יותר ממה שהייתי בישראל. בוודאות. אני גדל בגיל, אבל אני לא מרגיש את זה. הטיפול בדקויות באיטליה הוא ברמה מאוד גבוהה שאין בכל הקבוצות בארץ. אומרים שהשחקן הישראלי עצלן. זה לא נכון. המסגרות עצלניות. גם איטלקי היה הולך לישון עד 12 אם הוא היה יכול".

"יש שחקנים שחייבים לצאת החוצה. שון דוסון למשל, הוא שחקן שצריך לשחק באירופה. הוא יעלה את המשחק שלו בשלוש-ארבע דרגות רק עם האימונים. עבורו השמיים הם הגבול", החמיא הגארד לכוכב בני הרצליה. "יותר קל להעביר את עמית שמחון ממכבי חיפה לאילת מאשר לעשות הרבה טלפונים. העבודה שהסוכן שלי עושה מטורפת. שיחות של חודשים כדי למצוא לשחקן קבוצה".

"שחקן ישראלי יכול להיות רע חודש ואף אחד לא יחתוך אותו. משחק רע אחד פה ואתה יודע שאתה צריך להילחם על המקום שלך. יש הרבה אמריקנים שמחכים לתפוס את המקום שלך. לי זה גורם לעבוד קשה יותר ולשחק טוב יותר. לא יודע לכמה שחקנים זה מתאים. מי שמחפש להגיע לרמות הגבוהות, זה הדבר הכי טוב עבורו".
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 70832.html

ותודה למנהלת על החוק הרוסי, חוק הצעירים וכל שאר החוקים ההזויים שמעודדים את השחקן הישראלי לא לעבוד.
אחדשיודע

הודעהעל ידי my man » 28 פברואר 2018, 12:19

אחדשיודע כתב:יובל נעימי:
"ראינו השבוע את זה שהקליעה של אסטוניה טובה יותר משלנו. באיטליה, יש לנו ארבע אימוני קליעות בשבוע, זורקים לסל אלפי זריקות", סיפר נעימי כשנשאל על ההבדלים בגישה בין ישראל לחו"ל והכריז: "אני שחקן טוב יותר ממה שהייתי בישראל. בוודאות. אני גדל בגיל, אבל אני לא מרגיש את זה. הטיפול בדקויות באיטליה הוא ברמה מאוד גבוהה שאין בכל הקבוצות בארץ. אומרים שהשחקן הישראלי עצלן. זה לא נכון. המסגרות עצלניות. גם איטלקי היה הולך לישון עד 12 אם הוא היה יכול".

"יש שחקנים שחייבים לצאת החוצה. שון דוסון למשל, הוא שחקן שצריך לשחק באירופה. הוא יעלה את המשחק שלו בשלוש-ארבע דרגות רק עם האימונים. עבורו השמיים הם הגבול", החמיא הגארד לכוכב בני הרצליה. "יותר קל להעביר את עמית שמחון ממכבי חיפה לאילת מאשר לעשות הרבה טלפונים. העבודה שהסוכן שלי עושה מטורפת. שיחות של חודשים כדי למצוא לשחקן קבוצה".

"שחקן ישראלי יכול להיות רע חודש ואף אחד לא יחתוך אותו. משחק רע אחד פה ואתה יודע שאתה צריך להילחם על המקום שלך. יש הרבה אמריקנים שמחכים לתפוס את המקום שלך. לי זה גורם לעבוד קשה יותר ולשחק טוב יותר. לא יודע לכמה שחקנים זה מתאים. מי שמחפש להגיע לרמות הגבוהות, זה הדבר הכי טוב עבורו".

ותודה למנהלת על החוק הרוסי, חוק הצעירים וכל שאר החוקים ההזויים שמעודדים אותם לא לעבוד.
תמיד שאני קורא דברים כאלה אני מתעצבן כי אני חושב על ליאור ועל אם הוא היה משקיע בשיפור המשחק שלו..
דוסון באמת באותו כיוון אגב..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 28 פברואר 2018, 22:27

אחדשיודע כתב:יובל נעימי:

ותודה למנהלת על החוק הרוסי, חוק הצעירים וכל שאר החוקים ההזויים שמעודדים את השחקן הישראלי לא לעבוד.

צודק נעימי. אני זוכר את נעימי עצמו חוזר מרוסיה כולו מנופח משרירים. אחרי חצי עונה בארץ הכל ירד לו , והוא חזר להיות סרוך
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: כדורסל ישראלי V5

הודעהעל ידי RomanR » 03 מרץ 2018, 20:00

מתוך וואלה, לקראת סיום תוקפו של החוק הרוסי:
בפגישה שנערכה באמצע השבוע בין המאמנים לראשי המנהלת על מנת להעלות את הטענות וההצעות השונות שלהם לקידום ליגת העל, נרשמה תמיכה די גדולה בהצעה לתת לקבוצות את האפשרות לבחור בתחילת העונה בין ארבעה זרים בסגל באופן קבוע לחוק הרוסי עם מספר זרים גבוה יותר.
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 מרץ 2018, 20:07

באים לקראתנו ממש
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 03 מרץ 2018, 20:52

כל כך מטופש
כל קבוצה משחקת עם החוקים שלה באותה ליגה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 04 מרץ 2018, 22:12

נתנחם קצת בבכורה המרגשת של קטש
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2018, 23:15

איך רואים שהליכוד בשילטון?

סרוסי ואמסלם באולפן :laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 06 מרץ 2018, 23:03

מעניין איזה עונש יתנו לאלפסי אחריי שהורחק וסימן לשופט שהוא אפס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 06 מרץ 2018, 23:28

Jack55 כתב:מעניין איזה עונש יתנו לאלפסי אחריי שהורחק וסימן לשופט שהוא אפס

הרשה לי לנחש? כלום!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 07 מרץ 2018, 21:27

ראיתי עכשיו בגולד את נבחרת ישראל מנצחת את ספרד באליפות אירופה 2005. איזה יופי! ועוד היו חוצפנים כמו אלי סהר, שביקרו את צביקה שרף

נ.ב. הופתעתי לשמוע את יורם ארבל מתבלבל כבר אז ב 2005, ואומר שלשני שחקנים של ישראל יש 6 עבירות :laugh1
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי סומבץ » 08 מרץ 2018, 01:55

ואני ראיתי לפני כמה ימים בגולד את גמר הגביע 97, שבו ירושלים ניצחה את מכבי עם הצגה אדירה של עדי גורדון. אמנם היה לא נעים, כי ירושלים ניצחו, אבל היה משחק לא רע בכלל. היה להם יום קליעות מטורף במשחק המסוים הזה והם לקחו גביע. קורה.
העניין הוא שבאחד המהלכים עוד במחצית הראשונה, נראה היה שגורדון ביצע עבירה, שהיתה אמורה להיות השלישית שלו. לפי הפרשן סהר הוא באמת עשה עבירה, אבל השופטים לא שרקו. אם המצב היה הפוך, בטח היו מתעכבים על זה עוד והיינו שומעים על זה עד היום.
סומבץ

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 מרץ 2018, 19:51

הפועל ירושלים במו"מ מתקדם עם טיילר רוצ'סטי לעונה הבאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 11 מרץ 2018, 20:02

שמואל1 כתב:הפועל ירושלים במו"מ מתקדם עם טיילר רוצ'סטי לעונה הבאה.
הו לא!!
שובר שוויון!!
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 מרץ 2018, 13:55

יוגב אוחיון גמר את העונה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 12 מרץ 2018, 14:55

שמואל1 כתב:יוגב אוחיון גמר את העונה.

איזה מזל יש לירושלים!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 17 מרץ 2018, 19:49

הלוואי שאשדוד תיקח אליפות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 17 מרץ 2018, 20:12

MTA2311 כתב:הלוואי שאשדוד תיקח אליפות
קל
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan ו־35 אורחים