המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

כדורסל ישראלי V5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי V5

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 פברואר 2018, 16:03

שועל כתב:תביא את ראד לקבוצת ליגה והוא יתן תפוקה עוד יותר טובה.

לא שחקן למכבי

פשוט לא.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 פברואר 2018, 16:07

ankram כתב:
החציל האצטקי כתב:
ShiriV כתב:
החציל האצטקי כתב:גלן רייס עם עוד ערב מפלצתי של 32 נקודות (9 מ9 מהקו, 3 מ6 משלוש, 7 מ15 ל2), 10 ריבאונדים, 4 אסיסטים, 4 חטיפות וחסימה.
28.5 נקודות מדד יעילות יש לו למשחק, משהו שלא קרה בליגה מאז הקטור רומרו ב2004/05, רק שכאן מדובר בשחקן שגם מוביל את הקבוצה שלו לראשות הטבלה.
תגידו מה שאתם רוצים- כן, הוא הד-קייס. אבל מבחינת כשרון ויכולות יש פה שחקן נדיר.

אני רוצה לראות את המשוגע הזה בימי חמישי.

ואני מעדיפה לראות פה שחקנים שמסוגלים לראות קצת, ממש קצת, מעבר לעצמם ולסטטיסטיקה שלהם.
רייס ג'וניור הוא אחד הסוליסטים הגדולים שראה הענף. שחקן לקבוצות קטנות נטו. מוכשר בטירוף, אבל לדעתי ממש לא שווה להמר עליו בפן האישי..

את תקראי לזה "סוליסט", אני אקרא לזה "כוכב". משהו שרגילים לראות בNBA ופחות רואים באירופה. גם המספרים מעידים על זה שהוא כשרון נדיר בקנה מידה היסטורי.
הבן אדם סוחב את חולון על הגב מהשנייה שהגיע לשם ועושה דברים מאוד יפים גם ברמה הקבוצתית. גם החיפופים שלו בהגנה הם משהו שמתאים הרבה יותר לכוכב NBA מאשר לשחקן אירופאי "קלאסי".

אני חושב שמכבי צריכה לחשוב עליו בשיא הרצינות.

אתה באמת רוצה שחקן שלא שומר (אפילו לא מתאמץ) , לא יורד להגנה , לא מתאמן , ולוקח את רוב הזריקות? עם כל הכישרון שיש לו.
ועם כל זה , חולון רעים באירופה , ולא סתם הנתונים של רייס גם באירופה יורדים.כשרון גדול אבל בשום פנים לא שחקן לקבוצות רציניות , כאלו שסה"כ השחקנים שלה גדול מכל אחד בנפרד.
זה יכול להתאים לחולון , לא למכבי תל אביב.

גם הסופרסטארים הגדולים בNBA לא שומרים. כשרייס צריך לשמור, הוא שומר.
כן, יש בעיות סביב ההתנהלות שלו, אבל היו שחקנים כאלה לפניו ויהיו גם אחריו.

שחקנים כמו רון ארטסט, דניס רודמן, סטיבן ג׳קסון, ראשיד וואלאס, ג׳יי אר סמית׳ הם אלופי NBA ולכולם הייתה שריטה עמוקה בראש.
אם מכילים את זה ושמים את זה בפרופורציות זה יכול לעבוד.

אני חושב שנבן מסוגל להתנהל עם שחקן כזה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי ankram » 04 פברואר 2018, 16:43

החציל האצטקי כתב:
ankram כתב:
החציל האצטקי כתב:
ShiriV כתב:
החציל האצטקי כתב:גלן רייס עם עוד ערב מפלצתי של 32 נקודות (9 מ9 מהקו, 3 מ6 משלוש, 7 מ15 ל2), 10 ריבאונדים, 4 אסיסטים, 4 חטיפות וחסימה.
28.5 נקודות מדד יעילות יש לו למשחק, משהו שלא קרה בליגה מאז הקטור רומרו ב2004/05, רק שכאן מדובר בשחקן שגם מוביל את הקבוצה שלו לראשות הטבלה.
תגידו מה שאתם רוצים- כן, הוא הד-קייס. אבל מבחינת כשרון ויכולות יש פה שחקן נדיר.

אני רוצה לראות את המשוגע הזה בימי חמישי.

ואני מעדיפה לראות פה שחקנים שמסוגלים לראות קצת, ממש קצת, מעבר לעצמם ולסטטיסטיקה שלהם.
רייס ג'וניור הוא אחד הסוליסטים הגדולים שראה הענף. שחקן לקבוצות קטנות נטו. מוכשר בטירוף, אבל לדעתי ממש לא שווה להמר עליו בפן האישי..

את תקראי לזה "סוליסט", אני אקרא לזה "כוכב". משהו שרגילים לראות בNBA ופחות רואים באירופה. גם המספרים מעידים על זה שהוא כשרון נדיר בקנה מידה היסטורי.
הבן אדם סוחב את חולון על הגב מהשנייה שהגיע לשם ועושה דברים מאוד יפים גם ברמה הקבוצתית. גם החיפופים שלו בהגנה הם משהו שמתאים הרבה יותר לכוכב NBA מאשר לשחקן אירופאי "קלאסי".

אני חושב שמכבי צריכה לחשוב עליו בשיא הרצינות.

אתה באמת רוצה שחקן שלא שומר (אפילו לא מתאמץ) , לא יורד להגנה , לא מתאמן , ולוקח את רוב הזריקות? עם כל הכישרון שיש לו.
ועם כל זה , חולון רעים באירופה , ולא סתם הנתונים של רייס גם באירופה יורדים.כשרון גדול אבל בשום פנים לא שחקן לקבוצות רציניות , כאלו שסה"כ השחקנים שלה גדול מכל אחד בנפרד.
זה יכול להתאים לחולון , לא למכבי תל אביב.

גם הסופרסטארים הגדולים בNBA לא שומרים. כשרייס צריך לשמור, הוא שומר.
כן, יש בעיות סביב ההתנהלות שלו, אבל היו שחקנים כאלה לפניו ויהיו גם אחריו.

שחקנים כמו רון ארטסט, דניס רודמן, סטיבן ג׳קסון, ראשיד וואלאס, ג׳יי אר סמית׳ הם אלופי NBA ולכולם הייתה שריטה עמוקה בראש.
אם מכילים את זה ושמים את זה בפרופורציות זה יכול לעבוד.

אני חושב שנבן מסוגל להתנהל עם שחקן כזה.

אם היה מדובר בימים שמוני ז"ל היה חיי או מחרובסקי , ייתכן והייתי זורם איתך , אבל במערכת שלא הצליחה להשתלט על סופו ולמנוע ממנו כמעט להתעוור , ממשיך בחוסר היכולת להתמודד עם הד קייס סטייל ראד , ווימס , גאודלוק , שלא לדבר על מערכת שאפילו פאקינג איתי שגב יכול לערער אותה , יחד עם מנהל מקצועי שלא רוצה להביא חיזוק לקבוצה כדי "לא לפגוע במרקם האנושי" , למרות שחייבים. על מערכת כזאת לא הייתי בונה שתסתדר עם הד קייס כמו גלן רייס.
איך תוכל לשכנע את זוסמן לעבוד קשה , את ג'קסון לתת דוגמא ככוכב של הקבוצה , או מטיוס לתת את כל מרצו , שיש שחקן שלא מתאמן ובעצם רק הנתונים שלו מעניינים אותו?

הוא משחק למעלה מ30 דקות במשחק , לוקח 17 זריקות מ2 ו3 , מאבד כמעט 5 !!! כדורים למשחק, ולא נאמר שאת החורפה הגדולה שלו הוא עוד לא נתן (הבעיטה ליציע היא רק הפרולוג).

לדעתי נגמרו הימים האלו ששחקן כזה אפשר לאלף במסגרת כמו מכבי , יש סיב טובה מאד מדוע השחקן הזה משחק ביורוקראפ של פיב"א (ולא מצליח שם מי יודע מה).
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 פברואר 2018, 17:27

הוא לא צריך להיות פה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי ankram » 04 פברואר 2018, 17:42

Holiday_Armadillo כתב:הוא לא צריך להיות פה

הוא גם לא יהיה פה , הסירי דאגה מליבך.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 פברואר 2018, 17:43

ankram כתב:

ממש לא מודאגת, אין לי ספק שלא יהיה פה
רק נשגב מבינתי אלה שכן רוצים לראות אותו םה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי ShiriV » 04 פברואר 2018, 21:32

Holiday_Armadillo כתב:
ankram כתב:

ממש לא מודאגת, אין לי ספק שלא יהיה פה
רק נשגב מבינתי אלה שכן רוצים לראות אותו םה

דווקא על מכבי אני כן מאמינה שהיא מסוגלת להביא שחקן כזה שיהרוס את המערכת. לא הייתי ממהרת להיות בטוחה בשום דבר שקשור להתנהלות של הקבוצה הזאת לאור השנים האחרונות.

הייתי רוצה לראות קבוצה גדולה אחרת מהיורוליג מתנסה עם הטרבל מייקר הזה. יהיה מאוד מעניין לראות את ההצלחה/חוסר ההצלחה של ניסוי שכזה..
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי felix_r » 07 פברואר 2018, 00:41

עוד כמה דקות יש את פייר ג'קסון ב"חמישיות"
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 10 פברואר 2018, 22:22

רק אני רואה עכשיו את נבחרת הנשים נגד יוון ?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 10 פברואר 2018, 22:34

יש! ניצחון לישראל 65:63 ! :)

בסוף זה היה כמו הדרבי היווני: דיאמנט(ידיס) הישראלית נגד ספאנו(ליס) היווניה :laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שועל » 12 פברואר 2018, 22:55

איזה שכונה חולון
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי ShiriV » 12 פברואר 2018, 23:01

שועל כתב:איזה שכונה חולון

כשיש לך את רייס ג'וניור, אתה לא יכול לשחק אחרת
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 פברואר 2018, 19:55

אורי אלול בפוסט שכתב היום:

"אם יש לכם הרגשה מוזרה היום בגלל שהפועל ירושלים לא משחקת בגמר, אז אולי כולנו נבין כמה טוב להיות אוהד הפועל ירושלים, כי אנחנו מופיעים באופן קבוע כמעט בכל הגמרים האפשריים בשנים האחרונות", כתב אלון.
אלון פירט את רשימת ההישגים מאז רכש את המועדון: "כשקנינו את הקבוצה לפני 4.5 שנים מכונס נכסים, הקבוצה הייתה ברצף של שבע שנים שבהן היא הגיעה לאפס (!) גמרים. אפס תארים. חובות של מיליונים, ובסכנת פירוק. מאז, בארבע עונות, היינו בשמונה גמרים בארץ (מתוך 12 אפשריים) - ומתוכם זכינו בארבעה תארים, שניים מהם התארים החשובים ביותר בעונה, תואר האליפות".

"והיום, אנחנו מרגישים אכזבה על כל איבוד תואר. השינוי הוא כל כך קיצוני ובזמן כה קצר, ואני בטוח שלאוהדים שלנו יש את הפרספקטיבה להבין איפה אנחנו עומדים היום לעומת העבר מבחינת חוסן המועדון. גם היום, בעונה פחות טובה, אנחנו מהקבוצות המובילות בארץ ואם סוף סוף גם נישאר בסגל בריא בחודשים הבאים, גם העונה הזאת יכולה להסתיים בהצלחה", המשיך.

"לכל אחד יש דעה על המאמן, שחקנים, ניהול משחק, חילופים, ועוד. בסופו של דבר, זה גם חלק מהכיף בלהיות אוהד. גם אני הייתי שם. אתם אוהדים את אלופת המדינה, וזה מחייב. גם בזמנים פחות טובים, ואולי במיוחד בהם, האהדה והתמיכה שלכם יכולה לעשות את ההבדל. גם היום, כשאנחנו קבוצה גדולה יותר עם ציפיות גבוהות יותר, האהבה שלנו בסוף תנצח, ולא שום דבר אחר".
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 פברואר 2018, 19:56

למה זה צריך לעניין פה מישהו
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 15 פברואר 2018, 19:57

שמואל- נו באמת..מה הבאת את זה לפה?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2018, 21:25

מי זה אורי אלול?
האם מותר לחסום מנהל?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 15 פברואר 2018, 22:55

my man כתב:שמואל- נו באמת..מה הבאת את זה לפה?

התבלבל בחלונות. בחלון השני פתוח אצלו הפורום של צ'ה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 פברואר 2018, 18:49

משרד הספורט יקים ועדה (שלא ייצא ממנה כלום) שתבחן את השיפוט בכדורסל הישראלי
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 18 פברואר 2018, 19:42

שמואל1 כתב:אורי אלול בפוסט שכתב היום:

"אם יש לכם הרגשה מוזרה היום בגלל שהפועל ירושלים לא משחקת בגמר, אז אולי כולנו נבין כמה טוב להיות אוהד הפועל ירושלים, כי אנחנו מופיעים באופן קבוע כמעט בכל הגמרים האפשריים בשנים האחרונות", כתב אלון.
אלון פירט את רשימת ההישגים מאז רכש את המועדון: "כשקנינו את הקבוצה לפני 4.5 שנים מכונס נכסים, הקבוצה הייתה ברצף של שבע שנים שבהן היא הגיעה לאפס (!) גמרים. אפס תארים. חובות של מיליונים, ובסכנת פירוק. מאז, בארבע עונות, היינו בשמונה גמרים בארץ (מתוך 12 אפשריים) - ומתוכם זכינו בארבעה תארים, שניים מהם התארים החשובים ביותר בעונה, תואר האליפות".

"והיום, אנחנו מרגישים אכזבה על כל איבוד תואר. השינוי הוא כל כך קיצוני ובזמן כה קצר, ואני בטוח שלאוהדים שלנו יש את הפרספקטיבה להבין איפה אנחנו עומדים היום לעומת העבר מבחינת חוסן המועדון. גם היום, בעונה פחות טובה, אנחנו מהקבוצות המובילות בארץ ואם סוף סוף גם נישאר בסגל בריא בחודשים הבאים, גם העונה הזאת יכולה להסתיים בהצלחה", המשיך.

"לכל אחד יש דעה על המאמן, שחקנים, ניהול משחק, חילופים, ועוד. בסופו של דבר, זה גם חלק מהכיף בלהיות אוהד. גם אני הייתי שם. אתם אוהדים את אלופת המדינה, וזה מחייב. גם בזמנים פחות טובים, ואולי במיוחד בהם, האהדה והתמיכה שלכם יכולה לעשות את ההבדל. גם היום, כשאנחנו קבוצה גדולה יותר עם ציפיות גבוהות יותר, האהבה שלנו בסוף תנצח, ולא שום דבר אחר".

מי זה הכותב הנחות הזה?
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 פברואר 2018, 20:03

שועל כתב:
שמואל1 כתב:אורי אלול בפוסט שכתב היום:

מי זה הכותב הנחות הזה?
אורי אלון כתב את הפוסט.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], itai7 ו־94 אורחים