המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד המועמדים - מכבי תל אביב ב' ממשיכה להיבנות

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המועמדים - מכבי תל אביב ב' ממשיכה להיבנות

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 יוני 2018, 13:30

TAYO כתב:
MTA2311 כתב:וזה שמציעים לו מיליון וחצי בסין לא אומר שמכבי צריכה להסכים להציע לו אותו סכום.

זה לא צעד חכם לשפוך על פארגו בן ה33 סכומים גבוהים. כבר היינו בסרט הזה.

קודם כל הוא בן 32, בערך בגיל של מייקל רול. דבר שני אף אחד לא אמר שמכבי צריכה להשוות סכומים של הסינים, כי בכל זאת יש אפסייד לאטרקטיביות של קבוצת יורוליג. אבל בשוק השחקנים כמו בכל שוק אחר, הביקוש וההיצע קובעים את המחיר. אם שחקן אחר ברמה של פארגו מוכן לבוא בסכום שמכבי מציעה, בבקשה. אני כרגע לא רואה את זה קורה. מכבי כרגיל תתחכם ותביא איזה פרחח ג׳י ליג דוגמת ג׳קסון במחיר שהיא רוצה לשלם אבל תתפלא כאשר הוא יעשה פרצופים ויביים פציעות ומצבי רוח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם הבחירה היא בין כישלון עם פרחח די ליג+11 נגרים או עם פארגו במיליון דולר+ 11 נגרים, אז אני בוחר באופציה הראשונה. לפחות לא נשמע אחרי זה על איך "עקצו את הבעלים המסכנים ששופכים כסף וכלום לא הולך להם" סטייל הכתבות בהזמנה של יעקב שחר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

Re: ת'רד המועמדים - מכבי תל אביב ב' ממשיכה להיבנות

הודעהעל ידי moring1 » 27 יוני 2018, 13:33

לא מת על פארגו אבל הייתי משלם לו 800 אלף במקום לשלם על עוד שחקן כמו ג'קסון, במיוחד כשאין בשוק מישהו אחר בטווח מחירים שמכבי מוכנה לשלם.
moring1

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־212 אורחים