המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דני אבדיה - דראפט 2020

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה חתם במכבי ל-6 שנים

הודעהעל ידי Runner30 » 12 ינואר 2020, 12:40

יש סרט שמשאילים אותו חזרה למכבי עונה הבאה? או לקבוצה אחרת באירופה?
Runner30

הודעהעל ידי Bluesman » 12 ינואר 2020, 12:44

אני מאד מקווה שתהיה לו קריירה טובה באנ ביאיי. הוא יכול להיות שחקן נפלא באירופה. באנ בי איי זה יכול לשני הכיוונים מאד בקלות. למרות הכישרון העצום שלו.
Bluesman

הודעהעל ידי toja27 » 12 ינואר 2020, 13:44

felix_r כתב:
אדגר פו כתב:התקציר של הסלים שלו מהמשחק מאוד מרשים, חבל שלא הוסיפו גם שני אסיסטים פנטסטיים לאות'לו. ( אחד עם מסירה מאחורי הגב ).

לבן אדם יש סטאר קווליטי, כישרון, נתונים פיזיים , מראה, בגרות ושכל. שילוב נדיר בארצנו הקטנה.

הינה פה יש גם את הנקודות וגם את האסיסטים, וגם את החסימות.

בשניה ה39 לסרטון האנטר מראה אינטלגנצית כדורסל גבוהה מאוד, גם אבדיה לא נשאר חייב.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 ינואר 2020, 14:00

ב NBA לדעתי יהיה לו יותר קל מהיורוליג והאיכויות שלו יתלבטו יותר.
תראו את דונצ'יץ למשל. הריווח ב NBA מאפשר לשחקנים מהסוג הזה לחגוג.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 ינואר 2020, 06:18

Runner30 כתב:יש סרט שמשאילים אותו חזרה למכבי עונה הבאה? או לקבוצה אחרת באירופה?
נדיר מאוד ללוטרי, מקסימום יבלה קצת בGליג

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 ינואר 2020, 06:20

A.Parker כתב:
toja27 כתב:
A.Parker כתב:
Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:ההתלהבות קצת מוגזמת. מדובר במשחק ליגה אחרי הכל, ואני ממש בספק כמה הוא משמעותי עבור סקאוטים, ושהופעה כזאת מקפיצה שחקן לטופ 3.
משחק נהדר גם מול קבוצות יותר חזקות מחולון, מול אלבה היה מטורף ובזמן האחרון הוא אולי השחקן השישי הכי טוב שיש למכבי

בוא, לאט לאט. מול אלבה הוא היה טוב (במעט הדקות ששיחק), לא מטורף, וזה עדיין לא רצף מספיק ארוך כדי להצדיק את התגובות האחרונות כאן. בטח ובטח לאור היכולת שלו עד התקופה האחרונה. הוא השתפר, נמצא בתקופה טובה ונתן היום משחק מעולה, אבל יש פה השתפכויות כאילו מדובר בדונצ'יץ'.

שמע פארקר, גם אני בדרך כלל נוטה שלהישאר בגבולות הפרופורציה או לפחות מנסה להיות בגישה הזו, ובדרך כלל מנסה לא להאדיר או לשפוט בצורה שחורגת מטעם הטוב בעיניים שלי, אבל אני חושב שבמקרה של אבדיה - אתה מחמיר איתו הפעם.
מדובר בבחור בן 19 שמשחק בליגה של הגדולים. כנראה בליגה הקשה בעולם אחרי הפליאוף של הנבא.
מעבר לזה שבתקופה האחרונה הוא משחק טוב, טוב הכוונה בלי קשר שהוא שחקן צעיר מאוד בתחילת דרכו, אלא ממש טוב- שחקן יורוליג לגיטימי , הוא מראה גרף של שיפור שזה דבר חשוב מאוד.
לכן אמנם ההשתפכויות מדי פעם יכולות להיות מוגזמות משהו, חשוב שלא לתת לזה להשפיע ודווקא בגלל זה לתת את הדעה שהיא קונטרה.
בסופו של יום מדובר בעיני באכן כישרון שעתיד כדורסל טוב מחכה לו.

אגב עוד שחקן צעיר ביורוליג שמראה כדורסל מאוד בוגר לגילו הוא של מלאדון מוילרבאן. כמו אבדיה כנראה גם לו מחכה קריירה יפה בנבא.

אני חושב ששופטים אותו יותר מדי על סמך העתיד מאשר התרומה בהווה. העתודה פרגנתי לו המון כי הוא באמת היה גדול, במכבי זה עוד לא המצב.
הבן אדם בן 19 ושבוע, ברור שיסתכלו על העתיד... וזה גם לא שבהווה והעבר שלו הוא היה רע, הוא רק הוכיח שהוא מפלצת ביחס לגיל שלו

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 ינואר 2020, 06:33

toja27 כתב:
felix_r כתב:
אדגר פו כתב:התקציר של הסלים שלו מהמשחק מאוד מרשים, חבל שלא הוסיפו גם שני אסיסטים פנטסטיים לאות'לו. ( אחד עם מסירה מאחורי הגב ).

לבן אדם יש סטאר קווליטי, כישרון, נתונים פיזיים , מראה, בגרות ושכל. שילוב נדיר בארצנו הקטנה.

הינה פה יש גם את הנקודות וגם את האסיסטים, וגם את החסימות.

בשניה ה39 לסרטון האנטר מראה אינטלגנצית כדורסל גבוהה מאוד, גם אבדיה לא נשאר חייב.

היכולות והאינטיליגנציה שלו לא נגמרות, הוא אחד המוסרים הכי מדוייקים וחכמים שראיתי והוא בן 19 ו2.06 (לא פוינט-גארד), הוא ריבאונדר מצויין, אומנם על קו השלוש הוא בעיה בהגנה (קופץ על השחקנים לעבירה) אבל אי אפשר לקלוע עליו בתוך הקשת ה-3 ויש לו אחלה חסימות. התנועתיות שלו בצבע טובה, הזריקות מכל הטווחים טובות ועוד ישתפרו והוא אתלט נהדר, מטביע וכל שבוע מוסיף לו יכולת לסט.
הבן אדם הזה לא נגמר ובחודש האחרון בדגש על השבוע האחרון הוא הראה את כל היתרונות שלו והוא אפילו לא מיצה 70% מהיכולת שלו. הוא הוכיח שהוא לא צריך טובות מאף אחד ולא קרדיט מקבוצה, הוא פשוט יעשה הכל כדי להביא 200% והוא יכול להיות אחד השחקנים הטובים שיש.

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Bluesman » 13 ינואר 2020, 15:55

מצד אחד זה מאד משמח ששחקן ישראלי הולך להיבחר גבוה בדראפט ובפוטנציאל להיות שחקן משמעותי באנ בי איי. מצד שני, הוא הפוטנציאל היחיד שאני רואה כאן לשחקן ישראלי ברמות הכי גבוהות באירופה. ואנחנו לא הולכים לקבל את זה. הקרקס של סילבר הולך לקבל אותו. איזה ישראלי עוד יש כאן שיכול להיות פקטור אמיתי ביורוליג? התקרה של זוס נראית מאד נמוכה. תמיר בלאט וים מדר מוכשרים אבל עם מגבלות פיזיות. וזהו. שוב אני מתבאס מזה שכספי בחר לשרוף את השנים האחרנות של הקריירה שלו בשיטוטים בין ספסלים ופציעות באנ בי איי במקום לבא לתת לנו איזה שנתיים שלוש טובות ורק בא כשהוא גמור פיזית.
Bluesman

הודעהעל ידי TAYO » 13 ינואר 2020, 16:05

Bluesman כתב:מצד אחד זה מאד משמח ששחקן ישראלי הולך להיבחר גבוה בדראפט ובפוטנציאל להיות שחקן משמעותי באנ בי איי. מצד שני, הוא הפוטנציאל היחיד שאני רואה כאן לשחקן ישראלי ברמות הכי גבוהות באירופה. ואנחנו לא הולכים לקבל את זה. הקרקס של סילבר הולך לקבל אותו. איזה ישראלי עוד יש כאן שיכול להיות פקטור אמיתי ביורוליג? התקרה של זוס נראית מאד נמוכה. תמיר בלאט וים מדר מוכשרים אבל עם מגבלות פיזיות. וזהו. שוב אני מתבאס מזה שכספי בחר לשרוף את השנים האחרנות של הקריירה שלו בשיטוטים בין ספסלים ופציעות באנ בי איי במקום לבא לתת לנו איזה שנתיים שלוש טובות ורק בא כשהוא גמור פיזית.

בלאט ואולי... סורקין?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ינואר 2020, 16:12

Bluesman כתב:שוב אני מתבאס מזה שכספי בחר לשרוף את השנים האחרנות של הקריירה שלו בשיטוטים בין ספסלים ופציעות באנ בי איי במקום לבא לתת לנו איזה שנתיים שלוש טובות ורק בא כשהוא גמור פיזית.

כי בשנתיים-שלוש הקודמות כספי לא היה גמור פיזית? בדיוק אותו סיפור. אינספור פציעות, כשהוא לא מצליח לסיים עונה באף אחת מה-3 האחרונות.

מבחינתו האישית, כספי עשה נכון כשבחר להישאר ב-NBA. מיצה בדיוק את הזמן שלו שם (אם כי היה יכול להרוויח הרבה יותר כסף לאורך התקופה בארה"ב), ומכבי כמובן חיכתה לו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Bluesman » 13 ינואר 2020, 16:39

אחדשיודע כתב:
Bluesman כתב:שוב אני מתבאס מזה שכספי בחר לשרוף את השנים האחרנות של הקריירה שלו בשיטוטים בין ספסלים ופציעות באנ בי איי במקום לבא לתת לנו איזה שנתיים שלוש טובות ורק בא כשהוא גמור פיזית.

כי בשנתיים-שלוש הקודמות כספי לא היה גמור פיזית? בדיוק אותו סיפור. אינספור פציעות, כשהוא לא מצליח לסיים עונה באף אחת מה-3 האחרונות.

מבחינתו האישית, כספי עשה נכון כשבחר להישאר ב-NBA. מיצה בדיוק את הזמן שלו שם (אם כי היה יכול להרוויח הרבה יותר כסף לאורך התקופה בארה"ב), ומכבי כמובן חיכתה לו.

שנה קודמת אכן כבר היתה פארסה (והיא כנראה היתה המסמר האחרון). אבל לפני כן היה לו עוד מה לתת. אין סיכוי שהוא היה בריא לחלוטין, אבל היה יכול לבא לאירופה ולהוביל, כמו שעשו לא מעט שחקנים טובים ממנו. כנראה שעסקית עשה את הדבר הנכון. אבל מקצועית, היה יכול לסיים עם יותר מ"השחקן הישראלי באנ בי איי".
Bluesman

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ינואר 2020, 17:16

עובדתית, הוא התחיל להידרדר מבחינה גופנית כבר לפני 3 עונות (ומעולם לא היה השחקן הכי פיט בסגל). אז גם אם היה מגיע לפני 3 שנים למכבי (ולא הייתה לו סיבה), כנראה שהיה מחמיץ חלקים ניכרים מהעונה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ינואר 2020, 17:24

לבוא למכבי לפני 3 עונות ו"להוביל" שחקנים כמו אונווקו, די גיי סילי, לינהארט, אמבקווה, גל מקל ושות ולשחק תחת מאמני על כמו רמי הדר, אדלשטיין וכו זאת החלטה מטומטמת לא רק מבחינה עסקית
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 ינואר 2020, 19:22

אבדיה נבחר שני בקטגורית הכוכב העולה של היורוליג עם 22.2 אחוז מהקולות, זוס נבחר ראשון... אישית אני לא מסכים, זוס לא עלה לשום מקום בשנה האחרונה

תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ינואר 2020, 19:31

Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:
toja27 כתב:
A.Parker כתב:
Shay_uzan כתב:משחק נהדר גם מול קבוצות יותר חזקות מחולון, מול אלבה היה מטורף ובזמן האחרון הוא אולי השחקן השישי הכי טוב שיש למכבי

בוא, לאט לאט. מול אלבה הוא היה טוב (במעט הדקות ששיחק), לא מטורף, וזה עדיין לא רצף מספיק ארוך כדי להצדיק את התגובות האחרונות כאן. בטח ובטח לאור היכולת שלו עד התקופה האחרונה. הוא השתפר, נמצא בתקופה טובה ונתן היום משחק מעולה, אבל יש פה השתפכויות כאילו מדובר בדונצ'יץ'.

שמע פארקר, גם אני בדרך כלל נוטה שלהישאר בגבולות הפרופורציה או לפחות מנסה להיות בגישה הזו, ובדרך כלל מנסה לא להאדיר או לשפוט בצורה שחורגת מטעם הטוב בעיניים שלי, אבל אני חושב שבמקרה של אבדיה - אתה מחמיר איתו הפעם.
מדובר בבחור בן 19 שמשחק בליגה של הגדולים. כנראה בליגה הקשה בעולם אחרי הפליאוף של הנבא.
מעבר לזה שבתקופה האחרונה הוא משחק טוב, טוב הכוונה בלי קשר שהוא שחקן צעיר מאוד בתחילת דרכו, אלא ממש טוב- שחקן יורוליג לגיטימי , הוא מראה גרף של שיפור שזה דבר חשוב מאוד.
לכן אמנם ההשתפכויות מדי פעם יכולות להיות מוגזמות משהו, חשוב שלא לתת לזה להשפיע ודווקא בגלל זה לתת את הדעה שהיא קונטרה.

אגב עוד שחקן צעיר ביורוליג שמראה כדורסל מאוד בוגר לגילו הוא של מלאדון מוילרבאן. כמו אבדיה כנראה גם לו מחכה קריירה יפה בנבא.

אני חושב ששופטים אותו יותר מדי על סמך העתיד מאשר התרומה בהווה. העתודה פרגנתי לו המון כי הוא באמת היה גדול, במכבי זה עוד לא המצב.
הבן אדם בן 19 ושבוע, ברור שיסתכלו על העתיד... וזה גם לא שבהווה והעבר שלו הוא היה רע, הוא רק הוכיח שהוא מפלצת ביחס לגיל שלו

ממש לא. הוא משחק כרגע במכבי? הוא עוזב בקיץ? אתה צריך לדבר על התרומה שלו בהווה.
ההווה שלו (היה?) רע מאוד במונחים של שחקן יורוליג (ושוב, אין סיבה להנחות במובן הזה לגבי הגיל שלו) ורק במשחקים האחרונים הוא השתפר, בעיקר בליגה.
A.Parker

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 ינואר 2020, 19:38

A.Parker כתב:
Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:
toja27 כתב:
A.Parker כתב:בוא, לאט לאט. מול אלבה הוא היה טוב (במעט הדקות ששיחק), לא מטורף, וזה עדיין לא רצף מספיק ארוך כדי להצדיק את התגובות האחרונות כאן. בטח ובטח לאור היכולת שלו עד התקופה האחרונה. הוא השתפר, נמצא בתקופה טובה ונתן היום משחק מעולה, אבל יש פה השתפכויות כאילו מדובר בדונצ'יץ'.

ההווה שלו (היה?) רע מאוד במונחים של שחקן יורוליג (ושוב, אין סיבה להנחות במובן הזה לגבי הגיל שלו) ורק במשחקים האחרונים הוא השתפר, בעיקר בליגה.
אהדיה בא כשחקן צעיר שהתפקיד להפוך אותו להכי טוב שהוא יכול להיות בעתיד, לא כשחקן יורוליג מהשורה הראשונה. זה כמו להתלונן על שחקן ספסל שהוא בחמישיה הראשונה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ינואר 2020, 19:47

Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:
Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:
toja27 כתב:שמע פארקר, גם אני בדרך כלל נוטה שלהישאר בגבולות הפרופורציה או לפחות מנסה להיות בגישה הזו, ובדרך כלל מנסה לא להאדיר או לשפוט בצורה שחורגת מטעם הטוב בעיניים שלי, אבל אני חושב שבמקרה של אבדיה - אתה מחמיר איתו הפעם.

אהדיה בא כשחקן צעיר שהתפקיד להפוך אותו להכי טוב שהוא יכול להיות בעתיד, לא כשחקן יורוליג מהשורה הראשונה. זה כמו להתלונן על שחקן ספסל שהוא בחמישיה הראשונה

1. זה לא אומר שזה מונע ממני כעס על כך שהוא תפס מקום של שחקן איכותי יותר כמו קלויארו ושדי הפקירו את עמדה 3 בגלל זה.
2. נכון, התלונות פחות אליו, אבל בפועל אנשים פה, כולל אתה, מפארים אותו על דברים, כשלא מעט פעמים מדובר באספקטים שהוא אפילו גרוע בהם (הגנה לדוגמא). זה מעצבן. אם הוא לא טוב - הוא לא טוב. לא צריך לעניין אותי עכשיו מה ייצא ממנו בעתיד.
A.Parker

הודעהעל ידי גיא » 13 ינואר 2020, 21:04

קאליוארו לא יותר איכותי מדני אבדיה.
שחקנים שונים, טוב שיש את שניהם.
גיא

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ינואר 2020, 22:46

גיא כתב:קאליוארו לא יותר איכותי מדני אבדיה.

באיזה עולם בדיוק? אולי במשחקים האחרונים הפער צומצם, אבל עד אז הוא היה משמעותי מאוד
וזה לא מבטל את הסעיף השני שציינתי
A.Parker

הודעהעל ידי גיא » 14 ינואר 2020, 02:22

A.Parker כתב:
גיא כתב:קאליוארו לא יותר איכותי מדני אבדיה.

באיזה עולם בדיוק? אולי במשחקים האחרונים הפער צומצם, אבל עד אז הוא היה משמעותי מאוד
וזה לא מבטל את הסעיף השני שציינתי

בעולם שאני רואה.
דני הוא שחקן חשוב מאוד למכבי כרגע.
גיא

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מרסר, עידן ו־30 אורחים