המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דני אבדיה - דראפט 2020

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה - הגרלת הלוטרי

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 אוגוסט 2020, 00:59

Ran222 כתב:
~Box & 1~ כתב:
Ran222 כתב:להיבחר ע"י ג"ס יהיה מדהים ברמת החוויה, ולא אידיאלי בכלל ברמת היכולת שלו לקבל 20-30 דקות גם כשהוא לא טוב ולפתח את המשחק שלו.

ג"ס השנה הולכים על win now, לא חטשב שזה הסביבה של אבדיה להתפתח.

יותר מזה, בקבוצה כמו ג"ס הוא במקרה הטוב ישפץ את כישורי הרול פלייר שלו, ולא "ילמד" איך זה להיות אופציה 2-3 בהתקפה

שיקגו תהיה אידיאלית בשבילו במצב בנוכחי, קליבלנד תתן לו את הדקות אבל הארגון רקוב.

אני כל הזמן הולך קדימה ואחורה בנוגע להתאמה שלו לג"ס. מודה שההודעות האחרונות פה גורמות לי לחשוב שוב, כי נטיתי להעדיף שילך לג"ס.
מצד אחד מאמין שהמערכת שם מסוגלת ללטש אותו הכי טוב מבין שאר המועדונים בטווח שלו, ולהפוך אותו לפרנצ'ייז פלייר בעתיד, מצד שני זה עלול לקחת יותר מדי זמן, וזמן הוא אף פעם לא חבר טוב של שחקנים אירופאיים באן בי איי. דני הוא הרבה יותר 'כוכב' בסגנון שלו משאנשים מבחוץ נוטים לחשוב. הוא אומנם יודע להשתלב כרול פלייר, אבל רמת המשחק שלו עולה פלאים כשהוא ציר מרכזי. זה היה ככה בכל מקום אפשרי, בנוער, ביורוליג עד גיל 18, בעתודה וגם בבוגרים במכבי.

כנראה ששיקגו זו באמת האופציה הכי טובה לו כי אני סומך שם על המערכת אחרי ההגעה של קארנישובאס.
אם לא הם, זה כבר הופך להרבה יותר קשה להחלטה. ג"ס, שארלוט, אטלנטה, קליבלנד. לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות.

אידיאלית, אם נתעלם מסדר הבחירה בדראפט- אטלנטה נראית כמו קבוצה שתתאים לו מאד בסגנון וקצב המשחק.

כן. אני חושב שהיה טוב מבחינתו להיבחר על ידם. קבוצה בעלייה, עם שחקנים מוכשרים מאוד.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 אוגוסט 2020, 01:06

שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:
שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:
~Box & 1~ כתב:אני כל הזמן הולך קדימה ואחורה בנוגע להתאמה שלו לג"ס. מודה שההודעות האחרונות פה גורמות לי לחשוב שוב, כי נטיתי להעדיף שילך לג"ס.
מצד אחד מאמין שהמערכת שם מסוגלת ללטש אותו הכי טוב מבין שאר המועדונים בטווח שלו, ולהפוך אותו לפרנצ'ייז פלייר בעתיד, מצד שני זה עלול לקחת יותר מדי זמן, וזמן הוא אף פעם לא חבר טוב של שחקנים אירופאיים באן בי איי. דני הוא הרבה יותר 'כוכב' בסגנון שלו משאנשים מבחוץ נוטים לחשוב. הוא אומנם יודע להשתלב כרול פלייר, אבל רמת המשחק שלו עולה פלאים כשהוא ציר מרכזי. זה היה ככה בכל מקום אפשרי, בנוער, ביורוליג עד גיל 18, בעתודה וגם בבוגרים במכבי.

כנראה ששיקגו זו באמת האופציה הכי טובה לו כי אני סומך שם על המערכת אחרי ההגעה של קארנישובאס.
אם לא הם, זה כבר הופך להרבה יותר קשה להחלטה. ג"ס, שארלוט, אטלנטה, קליבלנד. לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות.
אני חושב ששיקגו זאת אחלה התאמה מבחינתן אבל אם לא... גולדן סטייט לא נופלת משאר האופציות מבחינת התאמה...
הוא לא יהיה שחקן חמישיה מהיום הראשון ולמרות שהוא כוכב, הוא יודע גם לחכות להזדמנות שלו.
אני גם מנסה לחשוב על קצה החוזה שלו, עוד 3 שנים, גולדן סטייט תהיה קבוצה שתצטרך פרוספקט עם הפוטנציאל שלו בשביל להצדיק את קיומה...
אבדיה יכול להסתדר במערכת הזאת יותר טןב מכל אחד אחר שם
3 השנים הראשונות קריטיות.
אם הוא לא יקבל דקות משחק, אני לא חושב שהוא יתפתח לשחקן מוביל ב NBA.
יקבל דקות גם בלי זה, אני מדבר על כך שעוד 3 שנים תהיה לו קבוצה שהיא המעט משלו...
אגב, לא חסרים שחקנים שפרצו רק בשנה השלישית שלהם והפכו לכוכבים...
לא חושב שקבוצה שמכוונת לתואר תיתן דקות לרוקי בן 19 ועוד אחד שמגיע מאירופה. הוא יקבל פירורים מהספסל, ובפלייאוף כנראה לא יספרו אותו. אני לא יכול לתאר כמה ג"ס מקום רע עבורו. באמת שכמעט כל קבוצה אחרת בליגה (חוץ ממילווקי ולייקרס אולי) עדיפות.
בואו, גם שכל השחקנים שלהם יחזרו היא לא תהיה אותה קבוצה כמו פעם...
דני ישחק, מבחינתי גם 15 דקות בממוצע זה יכול להספיק לשחקן עם האישיות שלו לשנה ראשונה ובשנה שניה הוא יקבל את הבוסט.
אני סומך יותר על שיקגו אבל אני גם מאמין שגולדן סטייט לא תיקח שחקן רק בשביל לזרוק אותו, הם יקחו שחקן שיכול להשלים להם את הסגל טוב השנה ולהוביל אותו עוד שנתיים שלוש או אולי 4... אם אין להם כזה אז הם יעבירו את הבחירה לקבוצה אחרת שבבניה...
דקות פחות מטריד אותי מפיתוח, אני רוצה שקבוצה תוציא ממנו את ה200% שלו ותאמין בו כדי שהוא יגיע לשיא שלו ושלא יזרקו אותו בלי לתת לו הזדמנות. האם גולדן סטייט יכולה להיות כזאת? לדעתי כן.
מלחמה על הדקות תהיה לו בכל קבוצה (חוץ מקליבלנד אבל זה מהפלוסים היחידים שלה) השאלה מה הערך המוסף של הקבוצה שאנחנו רוצים שתבחר בו ואני לא יודע אם ג"ס נופלת מהשאר...
אגב, אני כמו BOX 1, לא בטוח מה דעתי על המעבר שלו לשם אבל אני לא יודע אם לפסול אותם על הסף זה נכון...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי גיא » 30 אוגוסט 2020, 01:48

איזה הבדל בין לגור בקור של שקאגו (שלא לדבר על האלימות) לעומת גולדן סטייט....
גיא

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 אוגוסט 2020, 02:06

גיא כתב:איזה הבדל בין לגור בקור של שקאגו (שלא לדבר על האלימות) לעומת גולדן סטייט....
זה לא צריך להיות שיקול.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גיא » 30 אוגוסט 2020, 02:14

שמואל1 כתב:
גיא כתב:איזה הבדל בין לגור בקור של שקאגו (שלא לדבר על האלימות) לעומת גולדן סטייט....
זה לא צריך להיות שיקול.

שיקול של מי? זה לא אירופה שמואל. זו לא החלטה של דני.
גיא

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2020, 17:16

‫אלכסנדר דז׳יקיץ׳ (המאמן הסרבי השמנמן שאימן את בודוצ׳נוסט ביורוליג ב-2018) על אבדיה: https://www.eurohoops.net/en/nba-news/1 ... n-the-nba/
Coach Aleksandar Dzikic took the time to analyze Israeli prospect Deni Avdija and thinks he’s ready for the NBA with a bright future ahead of him
אחדשיודע

Re: דני אבדיה - עם הפנים לדראפט

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 ספטמבר 2020, 01:35

"גולדן סטייט תיקח את דני אבדיה בבחירה השנייה"
בארה"ב חזו שהווריירס מעוניינים בשחקן כנף והכוכב הישראלי עונה על הקריטריון. צפוי להיבחר אחרי אנתוני אדוארדס, שיילקח ע"י מינסוטה. גם אופציה לטרייד עדיין על הפרק
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=349735
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 ספטמבר 2020, 00:28

"מינסוטה צריכה לבחור את דני אבדיה במקום הראשון"
במאמר פרשנות נרחב, העיתונאי טיילר מטקאלף טוען: הישראלי הוא הטוב ביותר בדראפט הנוכחי, ישפר משמעותית את ההגנה וההתקפה של הוולבס. ומה הקשר לג'יימס הארדן?
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=349868

נראה שהמנייה של אבדיה מתחזקת בימים האחרונים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 17 ספטמבר 2020, 02:12

בוא שמואל, זה בלוג אוהדים.

המנייה שלו די יציבה כרגע (פשוט כי לא קורה כלום, עוד לא קיימו אפילו את הקומביין). אם תשקיע ותסתכל גם על שמות של מועמדים אחרים, תראה דעות/דיבורים לכאן או לכאן. על כל טור דעה של אוהד/עיתונאי על אבדיה, יש 100 טורים אחרים בענייני דראפט ושאר מועמדים. בשלב הזה, כל מה שמעלים באתרי הספורט הישראליים בהקשר של המיקום שלו בדראפט - נטו קליקבייט.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 ספטמבר 2020, 07:35

אבדיה נבחר לספורטאי השנה של ערוץ הספורט ובגלל זה קיבלנו ראיון מצויין שלו
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=350023
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 01 אוקטובר 2020, 03:49

דני בסשן שאלות ותשובות עם עיתונאים ואנשי דראפט מרחבי העולם, במסגרת הקומביין:

https://watch.nba.com/video/2020/09/30/ ... eni-avjida
~Box & 1~

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 אוקטובר 2020, 19:30

~Box & 1~ כתב:דני בסשן שאלות ותשובות עם עיתונאים ואנשי דראפט מרחבי העולם, במסגרת הקומביין:

https://watch.nba.com/video/2020/09/30/ ... eni-avjida

יופי של ראיון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 אוקטובר 2020, 18:12

חודש ו 3 ימים לדראפט, אבדיה יחל סבב ראיונות לקראת הדראפט עם 10 הקבוצות הראשונות.
בינתיים, על פי המוקים מהימים האחרונים, המנייה של אבדיה בעליה ויהיה מעניין לראות את המגמה אחרי הראיונות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שופי שוף » 15 אוקטובר 2020, 19:40

שמואל1 כתב:חודש ו 3 ימים לדראפט, אבדיה יחל סבב ראיונות לקראת הדראפט עם 10 הקבוצות הראשונות.
בינתיים, על פי המוקים מהימים האחרונים, המנייה של אבדיה בעליה ויהיה מעניין לראות את המגמה אחרי הראיונות.

https://nbadraftroom.com/2020-nba-draft ... r-edition/

אמנם זה מוק דראפט אחד, אבל בפעם הראשונה דני מסומן בבחירה מס' 1.
אני לא רואה את זה קורה באמת אבל עושה רושם שההחלטה שלו להיות שקוף ולהשתתף בכל השלבים המוקדמים של הדראפט (בניגוד מוחלט לכל שאר הכשרונות הרציניים שעד עכשיו מוחבאים ע"י הסוכנים שלהם) משתלמת והמנייה שלו בהחלט בעלייה רצינית.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Shay_uzan » 16 אוקטובר 2020, 01:11

שופי שוף כתב:
שמואל1 כתב:חודש ו 3 ימים לדראפט, אבדיה יחל סבב ראיונות לקראת הדראפט עם 10 הקבוצות הראשונות.

אני לא רואה את זה קורה באמת אבל עושה רושם שההחלטה שלו להיות שקוף ולהשתתף בכל השלבים המוקדמים של הדראפט (בניגוד מוחלט לכל שאר הכשרונות הרציניים שעד עכשיו מוחבאים ע"י הסוכנים שלהם) משתלמת והמנייה שלו בהחלט בעלייה רצינית.

מניסוטה כן דיברה עליו אבל זה צעד אמיץ מידי, אם זה יכשל לא יסלחו להם על זה לעולם וזה לא נראה איזה אתר גדול...
מה שכן אני רואה הרבה אתרים גדולים ששמים אותו ב2 ופחות ב5 ואני כבר לא רואה אתרים ששמים אותו מעל 5.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 16 אוקטובר 2020, 01:22

בעליה? עוד מעט לא יהיה לאן לעלות יותר :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 16 אוקטובר 2020, 01:33

Shay_uzan כתב:
שופי שוף כתב:

מניסוטה כן דיברה עליו אבל זה צעד אמיץ מידי, אם זה יכשל לא יסלחו להם על זה לעולם וזה לא נראה איזה אתר גדול...
מה שכן אני רואה הרבה אתרים גדולים ששמים אותו ב2 ופחות ב5 ואני כבר לא רואה אתרים ששמים אותו מעל 5.

היום בדקתי כמה מוקים. אין בכלל כאלו שמציבים אותו מעל 5.
יש מספר מוקים שמציבים אותו במקום 5, ועוד כמה במקום 3 ו 4.
אני אישית מקווה שיגיע לשיקגו (4) או קליבלנד (5). אני חושב ששם הוא יתפתח בצורה הטובה ביותר.
רק לא מקום ראשון (קבוצה אחלה אבל יותר מידי ציפיות מבחירה ראשונה) או שני (גולדן סטייט קבוצת פלייאוף).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 16 אוקטובר 2020, 03:06

שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:
שופי שוף כתב:

היום בדקתי כמה מוקים. אין בכלל כאלו שמציבים אותו מעל 5.
יש מספר מוקים שמציבים אותו במקום 5, ועוד כמה במקום 3 ו 4.
אני אישית מקווה שיגיע לשיקגו (4) או קליבלנד (5). אני חושב ששם הוא יתפתח בצורה הטובה ביותר.
רק לא מקום ראשון (קבוצה אחלה אבל יותר מידי ציפיות מבחירה ראשונה) או שני (גולדן סטייט קבוצת פלייאוף).

חוץ מה3 זה כמו הסקירה שלי...
ראיתי יותר שהציבו אותו ב2 מאשר ב3 בגלל הבשלות וההתאמה לסגל של גולדן סטייט.
למעשה ראיתי הרבה מוקים, אתרים ופרשנים שאומרים שהסיכוי גדול מאוד שהוא יבחר בשני
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 16 אוקטובר 2020, 03:08

https://nbadraft.theringer.com/
הריינגס מיקמו אותו שני (שים לב שאתה לא על הביג בורד)
ויש פה דוגמה מאתר קטן שמיקם אותו ראשון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 18 אוקטובר 2020, 05:20

https://youtu.be/uLtpIv2hBKw
נשאר עוד חודש בדיוק לדראפט.
מחכה לשמוע את הצילצול הזה בהקשר לשם של דני
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan