המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל תל אביב, 22 במאי, רביעי, 21:05

דני אבדיה - דראפט 2020

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה - עם הפנים ל- NBA

הודעהעל ידי שמואל1 » 19 אוגוסט 2020, 00:10

הצד שלא הכרתם: זופר אבדיה בראיון מרתק על בנו
סיפור האוטובוס והגשם, המעורבות בקריירה ("הדיקטטורה שלי לא עבדה, זזתי הצדה"), מכבי ("לא ביקשתי דקות, רק שיהנה, אחרת תהיה בעיה"), הנבחרת ("רציתי סרביה, הוא בחר בישראל"). אביו של היהלום, עם סיפורים מרתקים על הקריירה של בנו דני. צפו בראיון
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=347839

ראיון מרתק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 19 אוגוסט 2020, 00:10

A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
שמואל1 כתב:אבדיה אמור להמריא מחר למחנה הדראפט
ממריא עכשיו לארה"ב, שידור חי מתנב"ג באתר ערוץ הספורט

אוי, כמה אין לי כבר כוח לזה

תתרגל, זה הולך להיות כמו הפסטיבל של כספי ב- NBA רק פי כמה יותר...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 19 אוגוסט 2020, 01:06

שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:

אכן, מגוחך מאוד
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 19 אוגוסט 2020, 05:09

A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:

אכן, מגוחך מאוד

אולי זה קצת מוגזם אבל בכל זאת עד שיש ישראלי עם פוטנציאל כזה גדול שהולך לNBA אפשר קצת לשמוח ולהתלהב הכל בסדר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: דני אבדיה - המריא לארה"ב

הודעהעל ידי Shay_uzan » 20 אוגוסט 2020, 02:26

וליקו פרוביץ', עוזר מאמן השלישי של מכבי ומאמן הצעירים, שליווה את אבדיה בשנים האחרונות עשוי לעזוב את מכבי ולהצטרף למסעו של אבדיה לNBA
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 20 אוגוסט 2020, 02:27

Shay_uzan כתב:וליקו פרוביץ', עוזר מאמן השלישי של מכבי ומאמן הצעירים, שליווה את אבדיה בשנים האחרונות עשוי לעזוב את מכבי ולהצטרף למסעו של אבדיה לNBA
זהו? אבדיה עזב אז לא צריך לגדל יותר שחקנים?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 20 אוגוסט 2020, 02:46

שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:וליקו פרוביץ', עוזר מאמן השלישי של מכבי ומאמן הצעירים, שליווה את אבדיה בשנים האחרונות עשוי לעזוב את מכבי ולהצטרף למסעו של אבדיה לNBA
האמת עשה עבודה טובה אבל זה צעד מתבקש מצידו של אבדיה ווליקו, הוא ליווה אותו שנים ועלה לבוגרים יחד איתו, את כל המסע שלו בארץ הוא עבר איתו ואם אבדיה צריך לבחור מישהו ללא ספק זה הוא.
מכבי לא תעצור את וליקו מלעזוב ותמצא לו תחליף (למרות שכבר נראה לי שיש אחד אבל אני פחות בטוח בזה)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

Re: דני אבדיה - המריא לארה

הודעהעל ידי Weems13 » 20 אוגוסט 2020, 05:20

שמואל1 כתב:

בוא ניתן קצת קרדיט למערכת. וליקו באמת איש מקצוע אדיר ולא סתם דני רוצה אותו לידו. חוץ מכל מה שהוא נותן לו בפן המקצועי, היחסים ביניהם נהדרים. לפחות בתחילת דרכו בליגה דני צריך מעטפת חמה וידידותית ואם יש לו אופציה לקחת איתו את פרוביץ זו החלטה מעולה.
בהקשר של מכבי זאת תהיה אבידה, אבל האקדמיה של מכבי מייצרת המון שחקנים, גם לפני הגעתו של וליקו למכבי ואני מאמין שיהיה בסדר גם במידה ויעזוב.
לא צריך כל הזמן לנסות לקטול.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי אחדשיודע » 20 אוגוסט 2020, 07:51

Weems13 כתב:
שמואל1 כתב:

בוא ניתן קצת קרדיט למערכת. וליקו באמת איש מקצוע אדיר ולא סתם דני רוצה אותו לידו. חוץ מכל מה שהוא נותן לו בפן המקצועי, היחסים ביניהם נהדרים. לפחות בתחילת דרכו בליגה דני צריך מעטפת חמה וידידותית ואם יש לו אופציה לקחת איתו את פרוביץ זו החלטה מעולה.
בהקשר של מכבי זאת תהיה אבידה, אבל האקדמיה של מכבי מייצרת המון שחקנים, גם לפני הגעתו של וליקו למכבי ואני מאמין שיהיה בסדר גם במידה ויעזוב.

יש לייצר שחקנים (בינוניים ומטה) ויש לפתח שחקנים. ההצמדה של פרוביץ' לאבדיה הייתה טובה, אבל בסוף מדובר ביחיד סגולה ומכבי התייחסו אליו בהתאם. אני לא רואה סיבה לסמוך על המערכת בעיניים עצומות בעניין הזה. חובת ההוכחה עליהם.

וכן, הגיוני שפרוביץ' יעזוב. זו לא תהיה הפתעה גדולה. יש לו הזדמנות לעשות קפיצה מקצועית ביחד עם אבדיה.
מכבי צריכה בלי קשר לחזק את הצד של מאמני-פיתוח שחקנים ולנסות להידמות (כמה שניתן) ל-NBA מהבחינה הזאת, שם יש כמה וכמה מאמנים כאלו בכל קבוצה (בנוסף ל-4/5 עוזרי מאמן). זה משהו שאפשר ורצוי להחיל עוד לפני הקבוצה הבוגרת. אבל למכבי יש עוד הרבה דברים לשפר בפן המקצועי חוץ מזה (כושר, סקאוטינג וכ'ו).
אחדשיודע

הודעהעל ידי Weems13 » 20 אוגוסט 2020, 14:48

אחדשיודע כתב:
Weems13 כתב:
שמואל1 כתב:

יש לייצר שחקנים (בינוניים ומטה) ויש לפתח שחקנים. ההצמדה של פרוביץ' לאבדיה הייתה טובה, אבל בסוף מדובר ביחיד סגולה ומכבי התייחסו אליו בהתאם. אני לא רואה סיבה לסמוך על המערכת בעיניים עצומות בעניין הזה. חובת ההוכחה עליהם.

וכן, הגיוני שפרוביץ' יעזוב. זו לא תהיה הפתעה גדולה. יש לו הזדמנות לעשות קפיצה מקצועית ביחד עם אבדיה.
מכבי צריכה בלי קשר לחזק את הצד של מאמני-פיתוח שחקנים ולנסות להידמות (כמה שניתן) ל-NBA מהבחינה הזאת, שם יש כמה וכמה מאמנים כאלו בכל קבוצה (בנוסף ל-4/5 עוזרי מאמן). זה משהו שאפשר ורצוי להחיל עוד לפני הקבוצה הבוגרת. אבל למכבי יש עוד הרבה דברים לשפר בפן המקצועי חוץ מזה (כושר, סקאוטינג וכ'ו).

מסכים. אבל מפה ועד להגיד: "אבדיה עזב אז לא צריך יותר לגדל שחקנים?".
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי Shay_uzan » 20 אוגוסט 2020, 21:14

למה הוא צריך לקוות להיום?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 20 אוגוסט 2020, 21:30

Shay_uzan כתב:למה הוא צריך לקוות להיום?
לא חושב שהסדר משנה יותר מידי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 20 אוגוסט 2020, 21:38

הסדר משנה מהבחינה שאבדיה ככל הנראה לא ייבחר ב-3 המקומות הראשונים (עפ"י התחזיות נכון לעכשיו, עשוי להשתנות עד הדראפט). זאת אומרת ש-3 הקבוצות שיזכו במקומות הראשונות בלוטרי ככל הנראה לא ייבחרו בו, אבל אין באמת וודאות לגבי זה. קבוצה שמאוד אוהבת אותו, עשויה גם לעשות טרייד כלפי מטה - כלומר להעביר בחירה גבוהה עבור בחירה יותר נמוכה ונכס נוסף.
אחדשיודע

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 21 אוגוסט 2020, 01:46

Shay_uzan כתב:למה הוא צריך לקוות להיום?

שהספרס (סיכוי של פחות מ10%), הווריורס, הבולס או ההוקס ימוקמו בין 3 ל-6
אם יבחר בטווח הזה על ידי אחת מהקבוצות האלה זה יהיה לדעתי הכי טוב מהבחינה המקצועית של לנחות באירגון שהולך בכיוון הנכון (הבולס הביאו ג'נרל מנג'ר חדש אירופאי שעשה עבודה טובה בדנבר) ומהבחינה של נחיתה יחסית רכה בקרב אוהדי הקבוצה שממה שיוצא לי לקרוא אוהבים אותו. גם בקרב אוהדי הניקס, הקינגס ומינסוטה יוצא לי לראות הרבה שאוהבים אותו אבל פחות אוהב את ההתאמה המקצועית שלו לשם.

אגב עלה היום מאמר מאוד מעניין של ג'ונתן ווסרמן על הדעות מאחורי הקלעים של הקבוצות כלפי הפרוספקטים השונים, הוא טוען שמהקולות שהוא שומע אבדיה ביסס את עצמו כבחירת טופ 5 בקרב קבוצות הלוטרי ושמי שירצה לבחור אותו בטווח של 6-10 יצטרך כנראה לעשות טרייד אפ. הוא גם טען שהוא שמע קבוצות שדירגו אותו מעל לאמלו בול (שהרבה מחשיבים למועמד מספר 1).

https://bleacherreport.com/articles/290 ... at-the-top
~Box & 1~

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 02:11

יש לי תחושה בגלל חולשת הדראפט הזה (או הקרבה בין המקומות) שהוא יבחר ויועבר בטרייד...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

Re: דני אבדיה - הגרלת הלוטרי

הודעהעל ידי Jack55 » 21 אוגוסט 2020, 03:18

אפשר להגיד שרוב הסיכויים שאבדיה יגיע לקבוצות שיקבלו את מקומות 4-6, נכון?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 03:24

Jack55 כתב:אפשר להגיד שרוב הסיכויים שאבדיה יגיע לקבוצות שיקבלו את מקומות 4-6, נכון?

הESPN שמו אותו 4... לדעתי זה יהיה באיזור הזה
הוא תמיד דורג מתחת ל2 (כולל) וזה יכול עוד להשתנות לכל הכיוונים אבל זה ככל הנראה לא יקרה.
וגם אם קבוצה תוגרל ראשונה, היא יכולה לעשות טרייד על המקום שלה תמורת אבדיה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 03:57

אטלנטה שישית, קליבלנד חמישית, שיקגו ריביעית, שארלוטס שלישית, גולדן סטיט שניה, מיניסוטה ראשונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 אוגוסט 2020, 03:58

שמואל1 כתב:אז דני לשיקגו, קליבלנד או אטלנטה.
שלושתם התענינו בו, אבל גם גולדן סטייט מעונינת בטרייד על אותם מקומות ולא מן הנמנע שארלוטס עדיין תחליט לבחור בו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 אוגוסט 2020, 03:59

אז דני לשיקגו, קליבלנד או אטלנטה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים