המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורוליג, מח' 17: שאר המשחקים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מח' 17: שאר המשחקים

הודעהעל ידי cifkcv » 13 ינואר 2018, 16:27

עם כל הכבוד למלאגה לפי דעתי זה מאבק משולש על מקומות 7-8 בינינו לחימקי ובאסקוניה.
יש לנו את חימקי בבית(משחק חובה) ובסקוניה בחוץ(קשה מאוד). בהחלט ריאלי לסיים בשמינייה, מקווה שנצליח לסיים במקום ה-7 ולא להצטלב עם צסקא
cifkcv

הודעהעל ידי Rampel » 13 ינואר 2018, 16:36

לא כל כך מסכים איתך.

הניצחון שלנו על באמברג די הוציא אותה מהמירוץ. ניצחון דומה על הכוכב (אנחנו במינוס 3 מבלגראד) בשבוע הבא יוציא גם אותם מהמירוץ.

אם כבר, עם כל הכבוד לשבד, חימקי גמרה את הסוס. מכאן היא רק תלך ותיפול. חימקי בבית זה משחק שחייבים לקחת.

המאבק על מקומות 6-8 (לא ברור למה כולם כל כך בטוחים שז'לגיריס תסיים שישית, עם כל הכבוד להשגים שלהם) יהיה בין באסקוניה, ז'לגיריס, מכבי, ברצלונה ומלאגה - כשזה לדעתי יהיה סדר הטבלה בסופו של דבר..

המשחקים מול באסקוניה (+6) וז'לגיריס (+7) יהיו קריטיים למיקומים בטבלה לקראת ההצלבה. גם אם מפסידים אותם, צריך לשים לב להפרשים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שועל » 13 ינואר 2018, 18:13

נכון לעכשיו שאראס מאמן העונה ביורוליג. מוציא מחומר השחקנים שיש לו הרבה יותר ממה שהוא שווה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי סומבץ » 13 ינואר 2018, 18:47

felix_r כתב:
סומבץ כתב:
felix_r כתב:הנהלת חימקי ביטלה את הקנס כבר אתמול, אבל שני הפרשנים בערוץ הספורט עדיין טוחנים את נושא הקנס. ככה זה, כשאתה לא במקצוע שלך, אז אתה מתעסק בשטויות

לא רק זה, אתמול בתכנית הבוקר בערוץ המנחה התעקשה שבאמברג הביסה את מכבי בסיבוב הראשון. עוד שלושה מתחום הכדורסל ישבו שם איתה בפאנל, ואף אחד לא ידע לתקן. אחרי כמה דקות לחשו לה באוזניה שהיה 88-71, אז היא אומרת בהחלטיות שזה היה לטובת באמברג. ושוב, אף אחד לא תיקן. באמת יושבים שם חסרי מושג...

מה שאתה מספר יותר קשור לבלגן הכללי בערוץ הספורט, שם אנשי כדורגל מדברים על כדורסל, אנשי כדורסל מדברים על כדורגל, וקופמן, שבא בכלל מכדוריד, נחשב למומחה בהכל.

אני מדבר על משהו אחר. אני מדבר על כך שמי שהולך לשדר קבוצה מסוימת, צריך להתכונן כמו שצריך לפני השידור. ללמוד את שמות השחקנים להתעדכן לגבי המשחקים האחרונים, וכו.

מבחינתי, אם פרשן כדורסל לא יודע שלקבוצה הרוסית קוראים צסקא ולא צ'סקא, זה כמו שפרשן של ליגת האלופות בכדורגל לא ידע להגות נכון את שמה של ברצלונה או ריאל. פשוט ככה. בכדורגל פרשן כזה היה מייד הופך לבדיחה מהלכת, אבל משום מה בכדורסל זה מותר.

זה דומה למה שדיברת עליו, כי זה היה פאנל כדורסל טהור, עם אנשים מתחום הכדורסל בלבד. הנושא היה המשחק מול הגרמנים, ואף אחד לא ידע אפילו מי ניצח במשחק הקודם, שזה א' ב' בהכנה לדיון.
סומבץ

הודעהעל ידי felix_r » 13 ינואר 2018, 19:53

סומבץ כתב:
felix_r כתב:
סומבץ כתב:
felix_r כתב:הנהלת חימקי ביטלה את הקנס כבר אתמול, אבל שני הפרשנים בערוץ הספורט עדיין טוחנים את נושא הקנס. ככה זה, כשאתה לא במקצוע שלך, אז אתה מתעסק בשטויות

לא רק זה, אתמול בתכנית הבוקר בערוץ המנחה התעקשה שבאמברג הביסה את מכבי בסיבוב הראשון. עוד שלושה מתחום הכדורסל ישבו שם איתה בפאנל, ואף אחד לא ידע לתקן. אחרי כמה דקות לחשו לה באוזניה שהיה 88-71, אז היא אומרת בהחלטיות שזה היה לטובת באמברג. ושוב, אף אחד לא תיקן. באמת יושבים שם חסרי מושג...

מה שאתה מספר יותר קשור לבלגן הכללי בערוץ הספורט, שם אנשי כדורגל מדברים על כדורסל, אנשי כדורסל מדברים על כדורגל, וקופמן, שבא בכלל מכדוריד, נחשב למומחה בהכל.

אני מדבר על משהו אחר. אני מדבר על כך שמי שהולך לשדר קבוצה מסוימת, צריך להתכונן כמו שצריך לפני השידור. ללמוד את שמות השחקנים להתעדכן לגבי המשחקים האחרונים, וכו.

מבחינתי, אם פרשן כדורסל לא יודע שלקבוצה הרוסית קוראים צסקא ולא צ'סקא, זה כמו שפרשן של ליגת האלופות בכדורגל לא ידע להגות נכון את שמה של ברצלונה או ריאל. פשוט ככה. בכדורגל פרשן כזה היה מייד הופך לבדיחה מהלכת, אבל משום מה בכדורסל זה מותר.

זה דומה למה שדיברת עליו, כי זה היה פאנל כדורסל טהור, עם אנשים מתחום הכדורסל בלבד. הנושא היה המשחק מול הגרמנים, ואף אחד לא ידע אפילו מי ניצח במשחק הקודם, שזה א' ב' בהכנה לדיון.

עצוב
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי my man » 13 ינואר 2018, 19:54

שועל כתב:נכון לעכשיו שאראס מאמן העונה ביורוליג. מוציא מחומר השחקנים שיש לו הרבה יותר ממה שהוא שווה.

גם נבן..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שועל » 13 ינואר 2018, 20:00

my man כתב:
שועל כתב:נכון לעכשיו שאראס מאמן העונה ביורוליג. מוציא מחומר השחקנים שיש לו הרבה יותר ממה שהוא שווה.

גם נבן..

2 נצחונות יותר עם חומר שחקנים קצת פחות טוב
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי my man » 13 ינואר 2018, 20:00

felix_r כתב:
סומבץ כתב:
felix_r כתב:
סומבץ כתב:

עצוב

מבחינתי תוכניות הדיבורים בערוץ הספורט מזמן לא קיימות..כמו YNET..
בשלב מסויים אתה קולט שהם חסרי מושג..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 13 ינואר 2018, 20:05

אני אגב עדיין מאמין בקבוצה הזו..
צריכים ליהכנס עכשיו למומנטום טוב..

אולי' בפורמה לא טובה ואפשר קצת לדרוך לה על הפצעים(רק צריך לבוא במוד כמו מול פנר')
אחרי זה סדרת משחקים לא קשה במיוחד..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Mmm » 13 ינואר 2018, 20:20

תוצאות מצוינים למכבי מלבד בסקוניה שממש נהיתה מפלצת
Mmm

הודעהעל ידי felix_r » 13 ינואר 2018, 21:11

my man כתב:אני אגב עדיין מאמין בקבוצה הזו..
צריכים ליהכנס עכשיו למומנטום טוב..

אולי' בפורמה לא טובה ואפשר קצת לדרוך לה על הפצעים(רק צריך לבוא במוד כמו מול פנר')
אחרי זה סדרת משחקים לא קשה במיוחד..

אולימפיאקוס כמעט תמיד משחקת רע בחוץ. גם בתל-אביב היא לא הייתה טובה וניצחה בניקודה רק בגלל שיפוט אוהד
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ינואר 2018, 21:26

Mmm כתב:תוצאות מצוינים למכבי מלבד בסקוניה שממש נהיתה מפלצת

אכן תוצאות מצויינים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי ShiriV » 13 ינואר 2018, 21:34

Holiday_Armadillo כתב:
Mmm כתב:תוצאות מצוינים למכבי מלבד בסקוניה שממש נהיתה מפלצת

אכן תוצאות מצויינים

נו מה את רוצה ממנו.. לא כל אחד יודע שזה תוצאים
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי felix_r » 13 ינואר 2018, 22:27

my man כתב:
felix_r כתב:
סומבץ כתב:
felix_r כתב:
סומבץ כתב:לא רק זה, אתמול בתכנית הבוקר בערוץ המנחה התעקשה שבאמברג הביסה את מכבי בסיבוב הראשון. עוד שלושה מתחום הכדורסל ישבו שם איתה בפאנל, ואף אחד לא ידע לתקן. אחרי כמה דקות לחשו לה באוזניה שהיה 88-71, אז היא אומרת בהחלטיות שזה היה לטובת באמברג. ושוב, אף אחד לא תיקן. באמת יושבים שם חסרי מושג...

עצוב

מבחינתי תוכניות הדיבורים בערוץ הספורט מזמן לא קיימות..כמו YNET..
בשלב מסויים אתה קולט שהם חסרי מושג..

הבעיה היא, שיש להם 4 ערוצים, אבל מעט מאוד תוכן. צ'רלטון לקחו להם כמעט את הכל. אז מה הם עושים? ממלאים את היום ב"הכל דיבורים". הם מזמן דומים יותר לתחנת רדיו מאשר לערוץ טלויזיה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־34 אורחים