המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יורוליג, מח' 18: אולימפיאקוס נגד מכבי ת"א, שלישי, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מח' 18: אולימפיאקוס נגד מכבי ת"א, שלישי, 21:00

הודעהעל ידי MTA2311 » 17 ינואר 2018, 13:55

החציל האצטקי כתב:
yarin150 כתב:
felix_r כתב:
אנטוניו כתב:Lamar Patterson היה מתאים עכשיו בול במקום דיאדרה קיין (משחק נהדר באיטליה במדי פיאט טורינו).
שחקן 2-3 עם יד טובה מה3 והמהעונשין ,שומר מצויין.

א) כאילו הליגה האיטלקית היא מדד לרמה כלשהי בימינו

ב) הבעיה העיקרית של מכבי היא בהגנה. אתה מקבל 90 נקודות מאולימפיאקוס, קבוצה שבעצמה לא אוהבת לעבור 70 נקודות, ומה אתה מציע? לחתוך את השחקן הכי טוב שלך בהגנה, ולהביא קלעי.

ברמת ה 1 על 1 למכבי יש שחקני הגנה טובים
הבעיה היא בהגנה הקבוצתית ובטיפול בפיק אנד רול ובהזזת רגליים

לא יזיק לנו עוד שומר חזק בסגל.
בטוח שלא יזיק לנו עוד שחקן איכותי, ואני לא חושב שזה משנה אם זה 2, 3, 4, אפילו 5.
הקבוצה צריכה בוסט מבחוץ.

גם אם נגרד פלייאוף, אנחנו נושפל שם וזה לא מה שמכבי צריכה להציע אחרי סריית הביזיונות שספגנו בשנים האחרונות.

כן, אנשים פה נתלים בחלום הפלייאוף ווואלה לא מתאים לי לקבל 100 הפרש מצסקא כל משחק רק בשביל להגיד שהגענו לשם
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי ankram » 17 ינואר 2018, 13:56

החציל האצטקי כתב:
yarin150 כתב:
felix_r כתב:
אנטוניו כתב:Lamar Patterson היה מתאים עכשיו בול במקום דיאדרה קיין (משחק נהדר באיטליה במדי פיאט טורינו).
שחקן 2-3 עם יד טובה מה3 והמהעונשין ,שומר מצויין.

א) כאילו הליגה האיטלקית היא מדד לרמה כלשהי בימינו

ב) הבעיה העיקרית של מכבי היא בהגנה. אתה מקבל 90 נקודות מאולימפיאקוס, קבוצה שבעצמה לא אוהבת לעבור 70 נקודות, ומה אתה מציע? לחתוך את השחקן הכי טוב שלך בהגנה, ולהביא קלעי.

ברמת ה 1 על 1 למכבי יש שחקני הגנה טובים
הבעיה היא בהגנה הקבוצתית ובטיפול בפיק אנד רול ובהזזת רגליים

לא יזיק לנו עוד שומר חזק בסגל.
בטוח שלא יזיק לנו עוד שחקן איכותי, ואני לא חושב שזה משנה אם זה 2, 3, 4, אפילו 5.
הקבוצה צריכה בוסט מבחוץ.

עוד משהו , שעולה וחוזר מול קבוצות כמו אולימפיאקוס , ריאל, אפילו בסקוניה הנוכחית , הוא הפריים הפיסי , מספיק היה אתמול לראות את פאפאפטרו מול כהן או תומאס , מספיק לראות את דיבא,ג'קסון,קול מול המקביליים שלהם בקבוצה הנגדית , פאפאניקולאו עשה צל על רול , וכל זה שגם בעמדות הגבוהים , למעט פרחובסקי ובולדן אין באמת מישהו פיסי לשים על המגרש (טיוס לא פיסי , חוסם על כן , אבל קשה לו עם 1 על 1 מול סנטר בצד השני) , המסקנה היא מאד ברורה , גם השחקנים שמוחתמים , צריכים להיות עם פריים פיסי ראוי ליורוליג , אפשר להסתדר עם ג'קסון אחד , אפילו 2 , אבל לעתיד , מכבי חייבת להשקיע בסנטימטרים , לא ו דווקא בזריזות , בגלל ההבדל העצום בגובה וכוח , אולימפיאקוס בתכלס פשוט פירקו את כל ההתקפה של מכבי והכריחו אותה למהלכי 1 על 1 , משהו שצריך עבורו המון כשרון שבמכבי אין.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 ינואר 2018, 13:59

סייז חשוב בכדורסל. אכן תגלית מרעישה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי ankram » 17 ינואר 2018, 14:25

החציל האצטקי כתב:סייז חשוב בכדורסל. אכן תגלית מרעישה.

אהבתי את העקיצה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 ינואר 2018, 14:28

ankram כתב:
החציל האצטקי כתב:סייז חשוב בכדורסל. אכן תגלית מרעישה.

אהבתי את העקיצה.

אתה יודע שאני אוהב אותך נשמה :heart

אם נתייחס לעניין ברצינות, מכבי מעמידה סייז מצויין עם בולדן ופרחובסקי על המגרש, שמאפשר לקבוצת הגנה בינונית לחפות על הרבה ליקויים בעזרת רים-פרוטקשן ברמה גבוהה.
לחץ אגרסיבי בקו האחורי ורים פרוטקשן אלה מפתחות חשובים שיש לנו. אנחנו כן יכולים להציע פריים פיזי עם תומאס על מספרי 3 גדולים (רק כשבולדן על המגרש לעזרות), וכן מחזיקים שומר אחד על אחד טוב ומגוון עם קיין.

יש לנו כלים הגנתיים מסויימים, אבל הרבה מאוד נופל על בולדן שהוא העוגן שמספק לך חסימות, חטיפות וריבאונדים.
מול קבוצה כמו אולימפיאקוס מאוד קל לראות כמה הוא משמעותי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי toja27 » 17 ינואר 2018, 17:00

jol9 כתב:
toja27 כתב:
jol9 כתב:
toja27 כתב:מכבי צריכה להתחיל לאזן את כל האמריקאים שלה עם שחקנים אירופאים . משהו לא דופק עונה אחרי עונה. אגב רואים את זה גם בחימקי . למשל סטרלינקס במקום ג'קסון יהיה צעד מבורך לדעתי.

צעד מבורך שיקרב אותנו למקום ה-16 ביורוליג במקום למקום 5-6?

אני חושב אחרת, אני חושב לא במעט עונות הקבוצה למעשה יורדת ביכולת שלה ככל שהעונה מתקדמת! זה די מדהים כשחושבים על זה, במקום שהקבוצה תתקדם קדימה היא הולכת אחורה או אפשר גם שהיא נשארת באותו מקום והקבוצות האחרות מתקדמות(אני לא מדבר על משחק ספיציפי אלא יותר כתנועה כללית ). ובהרגשה שלי , משהו במנטליות ובהתאמת המשחק שלהם ליורוליג לוקה בחסר- והדיבור כמובן בצורה גורפת, כי דוגמאות פרטיות של ההפך קיימות לאין ספור, אבל בכלליות . חסרה סולידיות,עקביות יותר הבנת המשחק לכדורסל האירופאי. יש אתלטיות, יש פיזיות, יש ניצוצות של כישרון אבל משהו שם מקשה על התגבשות הקבוצה.
אז היום יגידו- פייר , איזו הצגה ! היחיד שסחב על הגב, אבל לטווח הארוך אני רואה שם גם חסרונות. אני בעד לאזן בין הסולידיות והבנת משחק ברמה גבוהה יותר ולבין אתלטיות וכישרון.

בסדר. אבל אתה לא לוקח את השחקן הכי טוב שלך בקבוצה ומחליף אותו בשחקן סולידי שספק אם יוכל לתרום בקבוצה כמו
מכבי, שם יצטרך להיות שחקן מוביל.
אני מסכים בעיקרון שזה יכול להיות נחמד אם מכבי היתה מחפשת שחקנים אירופאים גם כן.

הוא לא השחקן הכי טוב בקבוצה. ליתר דיוק , הוא השחקן הכי טוב בקבוצה כשהוא משחק כשחקן הכי טוב בקבוצה, אבל לצערנו, אף אחד לא ממש יודע מתי זה יגיע( לרוב הוא מעלה את רמת המשחק שלו בסופי המשחק אבל לא תמיד ולא תמיד זה מספיק). משחק אחד הוא אאוט לגמרי(גם בגישה ), משחק שני נראה כמו אל, שלושה רבעים נוראיים ואז רבע אחרון פנומנלי. חסר עקביות לגמרי, וכשהוא משמש כאחד המובילים בקבוצה אי אפשר שלא לחוש שיש קשר בין חוסר העקביות שלו לזו של הקבוצה.
עכשיו אני לא רוצה ליפול רק על ג'קסון ולהפיל עליו את כל הcase, כי זה לא המקרה, יש גם דברים אחרים שמפריעים לקבוצה, כמו חולשה יחסית של שחקנים מקומיים, שחקנים שחסרה להם איכות מסויימת, קבוצה חדשה וכאמור קבוצה אמרקאית כמעט לגמרי שמשחקת במפעל אירופאי, אבל כן רוצה להביא ליותר מודעות את הגישה (שאני אישית רואה) לא טובה של ג'קסון ואת חוסר העקביות שלו ולא רק להסתנוור מהכישרון שלו, ויש לו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jol9 » 17 ינואר 2018, 19:29

toja27 כתב:
jol9 כתב:
toja27 כתב:
jol9 כתב:
toja27 כתב:מכבי צריכה להתחיל לאזן את כל האמריקאים שלה עם שחקנים אירופאים . משהו לא דופק עונה אחרי עונה. אגב רואים את זה גם בחימקי . למשל סטרלינקס במקום ג'קסון יהיה צעד מבורך לדעתי.

אני חושב אחרת, אני חושב לא במעט עונות הקבוצה למעשה יורדת ביכולת שלה ככל שהעונה מתקדמת! זה די מדהים כשחושבים על זה, במקום שהקבוצה תתקדם קדימה היא הולכת אחורה או אפשר גם שהיא נשארת באותו מקום והקבוצות האחרות מתקדמות(אני לא מדבר על משחק ספיציפי אלא יותר כתנועה כללית ). ובהרגשה שלי , משהו במנטליות ובהתאמת המשחק שלהם ליורוליג לוקה בחסר- והדיבור כמובן בצורה גורפת, כי דוגמאות פרטיות של ההפך קיימות לאין ספור, אבל בכלליות . חסרה סולידיות,עקביות יותר הבנת המשחק לכדורסל האירופאי. יש אתלטיות, יש פיזיות, יש ניצוצות של כישרון אבל משהו שם מקשה על התגבשות הקבוצה.
אז היום יגידו- פייר , איזו הצגה ! היחיד שסחב על הגב, אבל לטווח הארוך אני רואה שם גם חסרונות. אני בעד לאזן בין הסולידיות והבנת משחק ברמה גבוהה יותר ולבין אתלטיות וכישרון.

בסדר. אבל אתה לא לוקח את השחקן הכי טוב שלך בקבוצה ומחליף אותו בשחקן סולידי שספק אם יוכל לתרום בקבוצה כמו

הוא לא השחקן הכי טוב בקבוצה. ליתר דיוק , הוא השחקן הכי טוב בקבוצה כשהוא משחק כשחקן הכי טוב בקבוצה, אבל לצערנו, אף אחד לא ממש יודע מתי זה יגיע( לרוב הוא מעלה את רמת המשחק שלו בסופי המשחק אבל לא תמיד ולא תמיד זה מספיק). משחק אחד הוא אאוט לגמרי(גם בגישה ), משחק שני נראה כמו אל, שלושה רבעים נוראיים ואז רבע אחרון פנומנלי. חסר עקביות לגמרי, וכשהוא משמש כאחד המובילים בקבוצה אי אפשר שלא לחוש שיש קשר בין חוסר העקביות שלו לזו של הקבוצה.
עכשיו אני לא רוצה ליפול רק על ג'קסון ולהפיל עליו את כל הcase, כי זה לא המקרה, יש גם דברים אחרים שמפריעים לקבוצה, כמו חולשה יחסית של שחקנים מקומיים, שחקנים שחסרה להם איכות מסויימת, קבוצה חדשה וכאמור קבוצה אמרקאית כמעט לגמרי שמשחקת במפעל אירופאי, אבל כן רוצה להביא ליותר מודעות את הגישה (שאני אישית רואה) לא טובה של ג'קסון ואת חוסר העקביות שלו ולא רק להסתנוור מהכישרון שלו, ויש לו.

אין מה להתבחבש סביב זה יותר מדי. הוא השחקן הכי טוב סטטיסטית וגם על פי מה שאנחנו רואים על הפרקט, אבל זה לא משנה.
נגיד שהוא לא השחקן הכי טוב, אלא אחד מה2-3 הכי טובים.
עדיין, אתה לא לוקח את אחד השחקנים הכי טובים שלך, והמנהיגים הכי בולטים שלך, ומחליף אותו בשחקן שמעולם לא הוביל קבוצה בסדר הגודל של מכבי (או שמכבי רוצה להיות).

מה שאתה כן עושה, זה לוקח שחקן כמו סטרלניקס ומחבר אותו למה שכבר נוצר כאן והצליח, וכך אתה גם מייצר המשכיות, גם
משמר אצלך את השחקנים שהתחברו למועדון ומתפקדים בו טוב, וגם מאזן את הסגל באלמנטים שחסרים כמו קליעה, עוד יד שיכולה להוביל כדור, שחקן סולידי שלא טועה הרבה וכד'.

כמו שאור אמר, זה יקום וייפול על תקציב, כי להשאיר את ג'קסון, קול, טיוס, בולדן ותומאס יעלה כסף, ולחזק אותם בשחקנים
טובים יותר מקיין ורול גם יעלה כסף.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 18 ינואר 2018, 01:02

jol9 כתב:
toja27 כתב:
jol9 כתב:
toja27 כתב:
jol9 כתב:

אין מה להתבחבש סביב זה יותר מדי. הוא השחקן הכי טוב סטטיסטית וגם על פי מה שאנחנו רואים על הפרקט, אבל זה לא משנה.
נגיד שהוא לא השחקן הכי טוב, אלא אחד מה2-3 הכי טובים.
עדיין, אתה לא לוקח את אחד השחקנים הכי טובים שלך, והמנהיגים הכי בולטים שלך, ומחליף אותו בשחקן שמעולם לא הוביל קבוצה בסדר הגודל של מכבי (או שמכבי רוצה להיות).

מה שאתה כן עושה, זה לוקח שחקן כמו סטרלניקס ומחבר אותו למה שכבר נוצר כאן והצליח, וכך אתה גם מייצר המשכיות, גם
משמר אצלך את השחקנים שהתחברו למועדון ומתפקדים בו טוב, וגם מאזן את הסגל באלמנטים שחסרים כמו קליעה, עוד יד שיכולה להוביל כדור, שחקן סולידי שלא טועה הרבה וכד'.

כמו שאור אמר, זה יקום וייפול על תקציב, כי להשאיר את ג'קסון, קול, טיוס, בולדן ותומאס יעלה כסף, ולחזק אותם בשחקנים
טובים יותר מקיין ורול גם יעלה כסף.

סליחה זאת לא דרך לבנות קבוצה, לפחות לא בעיני. אתה לא ממשיך עם השחקנים לעונה הבאה רק כי הם מובילים את הקבוצה סטטיסטית או בעיניך טובים מהאחרים בקבוצה. צריך להתחשב באופי, בהתאמה עם השחקנים האחרים שאתה רוצה להשאיר , בתפקיד שאתה מייעד לו בקבוצה ומה הסיכוי שהוא יעשה את התפקיד בצורה הטובה ביותר ועוד. זה לא בוא ניקח את השלושה השחקנים הכי טובים, נזרוק את כל השאר נוסיף תקציב ונחליף בשחקנים איכותיים יותר. זה גם פחות מחובר למציאות של השנים האחרונות וגם עקרונית ראייה צרה מדי שלא נוגעת בדקויות.

ג'קסון סטטיסטית מהמובילים בקבוצה כי בנו את הקבוצה ככה. לא הביאו לידו את קוזמינסקאס ודה קולו אלא את מייקל רול קיין בולדן וקול. גם הוא לא הוכיח שהוא מנהיג במובן האמיתי של המילה. קודם כל שיסיים עונה אחת באירופה (עד עכשיו לא הלך לו), יוביל קבוצה להישגים , יעשה משהו בעל ערך , לפחות שלא יזרוק *** כל משחק שני , לפני שנכתיר אותו כמנהיג.
דבר נוסף, השילוב שלו עם קול הוא לא אידיאלי , במקום להמשיך איתם אוטומטית הלאה רק כי הם השחקנים הטובים בקבוצה אולי עדיף לחשוב על להשאיר אחד ולהביא שחקן אחר שיושב לידו בצורה טובה יותר.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי my man » 18 ינואר 2018, 01:18

אני עדיין חושב שצריך לתת את המושכות לקול
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

Re: יורוליג, מח' 18: אולימפיאקוס נגד מכבי ת

הודעהעל ידי toja27 » 18 ינואר 2018, 01:29

my man כתב:אני עדיין חושב שצריך לתת את המושכות לקול

במצב בנוכחי, אתה לא ממש יכול לתת את המושכות לאף אחד מהם , כי אם תושיב אחד מהם על הספסל יותר מדי בטח בסופי משחקים, האחד יצייץ +\- 14 בטוויטר למרות שהוא פצוע והשני בכלל מרגיש שהוא נולד לשים את הזריקה האחרונה בגמר הNBA . לשניהם יש אגו, ושניהם רוצים להוביל ושניהם יושבים על אותה עמדה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sroeyz ו־175 אורחים