המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורוליג, מח' 18: אולימפיאקוס נגד מכבי ת"א, שלישי, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מח' 18: אולימפיאקוס נגד מכבי ת"א, שלישי, 21:00

הודעהעל ידי שועל » 17 ינואר 2018, 00:12

ספאחיה עשה עבודה מנטלית יוצאת דופן בגיבוש של הקבוצה הזו. לאורך זמן צריך יותר מזה. מכבי לא שווה הצלבה, ואני לא מאמין שהיא תגיע לשם.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Naor116 » 17 ינואר 2018, 00:18

בדיוק 8 שחקנים מהקבוצה הזו ראויים לעונה הבאה
ג׳קסון
קול
טיוס
ג׳ונדי
זוסמן
תומאס
פרא'
קיין חצי קלאץ׳ (אל תהרגו אותי)
וכמובן
בולדן(יעזוב ממילא)
Naor116

הודעהעל ידי toja27 » 17 ינואר 2018, 00:49

מכבי צריכה להתחיל לאזן את כל האמריקאים שלה עם שחקנים אירופאים . משהו לא דופק עונה אחרי עונה. אגב רואים את זה גם בחימקי . למשל סטרלינקס במקום ג'קסון יהיה צעד מבורך לדעתי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 ינואר 2018, 01:12

למי צביקה מתכוון כשהוא אומר ששחקנים לא טובים שלא אכפת להם מקבלים קרדיט?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 17 ינואר 2018, 01:19

Holiday_Armadillo כתב:למי צביקה מתכוון כשהוא אומר ששחקנים לא טובים שלא אכפת להם מקבלים קרדיט?
בהתחשב במה שראיתי היום, מעניין אותי יותר למי הוא לא התכוון.. בהנחה שמוציאים מהמשוואה את ג'קסון, קול ותומאס (שעשו את שלהם בהתחשב בזה שחזרו מפציעות ורואים שהם חלודים) אני מחפש מי לא נופל לתיאור הזה..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי jol9 » 17 ינואר 2018, 01:20

toja27 כתב:מכבי צריכה להתחיל לאזן את כל האמריקאים שלה עם שחקנים אירופאים . משהו לא דופק עונה אחרי עונה. אגב רואים את זה גם בחימקי . למשל סטרלינקס במקום ג'קסון יהיה צעד מבורך לדעתי.

צעד מבורך שיקרב אותנו למקום ה-16 ביורוליג במקום למקום 5-6?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 17 ינואר 2018, 01:25

jol9 כתב:
toja27 כתב:מכבי צריכה להתחיל לאזן את כל האמריקאים שלה עם שחקנים אירופאים . משהו לא דופק עונה אחרי עונה. אגב רואים את זה גם בחימקי . למשל סטרלינקס במקום ג'קסון יהיה צעד מבורך לדעתי.

מסכים איתך. האמריקאים יותר מתחברים ומרגישים פה בנוח יחסית לאירופאים (מה הפלא. 70 שנה שמדינת ישראל בגדול מחקה את ארה"ב בכל טרנד אפשרי - וזה אולי נשמע ביקורתי, אבל לדעתי זה דווקא אחלה).

יוצאים מן הכלל הם יהודים שאפשר לאזרח (דוגמת לאו ווסטרמן - מישהו זוכר שהוא היה עם חצי רגל במכבי בתקופת אוחיון לקובאן?! מדהים שהעדיפו את אוחיון..)

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שועל » 17 ינואר 2018, 01:31

כן, זו הבעיה היחידה בבנייה. קצת תיבול אירופאי ואנחנו מסודרים.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MTA2311 » 17 ינואר 2018, 01:31

Holiday_Armadillo כתב:למי צביקה מתכוון כשהוא אומר ששחקנים לא טובים שלא אכפת להם מקבלים קרדיט?

שגב
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Rampel » 17 ינואר 2018, 01:36

אני חייב להגיד שגם אולימפיאקוס לא נראתה טוב היום.. וזו תעודת העניות הכי גדולה של מכבי מהמשחק הזה. זה נגמר 30 הפרש ביום בינוני מינוס של אולימפיאקוס..

טוב נו, הלוואי ונקום מחר, נשמע שקיין קרע את המפשעה, שהוזמנה לו גם בדיקת סמים שהוא נכשל בה ושמביאים שחקן חיזוק במקומו..

בינתיים, לילה טוב לכולם :)

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 17 ינואר 2018, 01:39

jol9 כתב:

אני חושב אחרת, אני חושב לא במעט עונות הקבוצה למעשה יורדת ביכולת שלה ככל שהעונה מתקדמת! זה די מדהים כשחושבים על זה, במקום שהקבוצה תתקדם קדימה היא הולכת אחורה או אפשר גם שהיא נשארת באותו מקום והקבוצות האחרות מתקדמות(אני לא מדבר על משחק ספיציפי אלא יותר כתנועה כללית ). ובהרגשה שלי , משהו במנטליות ובהתאמת המשחק שלהם ליורוליג לוקה בחסר- והדיבור כמובן בצורה גורפת, כי דוגמאות פרטיות של ההפך קיימות לאין ספור, אבל בכלליות . חסרה סולידיות,עקביות יותר הבנת המשחק לכדורסל האירופאי. יש אתלטיות, יש פיזיות, יש ניצוצות של כישרון אבל משהו שם מקשה על התגבשות הקבוצה.
אז היום יגידו- פייר , איזו הצגה ! היחיד שסחב על הגב, אבל לטווח הארוך אני רואה שם גם חסרונות. אני בעד לאזן בין הסולידיות והבנת משחק ברמה גבוהה יותר ולבין אתלטיות וכישרון.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי yarin150 » 17 ינואר 2018, 03:41

הפסדנו את המשחק הזה כבר מהרבע השני עם החילופים ההזוים , ופה כבר ניהיה כדור שלג וויתרו על המשחק.
למה לא לנסות גם לשמור אזורית ? תגידו מה שאתם רוצים מכבי לא שווה יותר מ10 נקודות הפרש מול אולי שהיא קבוצת התקפה גרועה ביותר.
yarin150

הודעהעל ידי MM3 » 17 ינואר 2018, 09:07

סה"כ אפשר להבין את הירידה של הקבוצה ש- 3 שחקנים מתוך 7 שחקנים שראויים לשחק ברמות האלה כרגע פצועים או חוזרים מפציעה . ברגע שאתה צריך לזרוק למגרש את שגב או כהן מצבך רע. הם פשוט לא לרמות האלה , ספאחיה כבר אמר את זה באחד הראיונות שהדרך היחידה של מכבי לחזור לרמות הגבוהות היא שישראלים ישתפרו וכרגע זה פשוט לא קורה .
בגלל זה מכבי קבוצה סופר קצרה וברמות האלה ובליגה הזאת קשה לה להחזיק את אותה אינטנסיביות לאורך זמן או להתגבר על פציעה של אחד מהשחקנים המרכזיים.

עם כל הבאסה של המשחק מכבי עדיין בעמדה מספיק טובה ועם סיכוי לא רע לעלות . יום חמישי סופר קריטי .. הפסד בו ואנחנו מתחילים בצניחה למקומות 10-12 (מה שהסגל הזה שווה)
MM3

Re: יורוליג, מח' 18: אולימפיאקוס נגד מכבי ת

הודעהעל ידי jol9 » 17 ינואר 2018, 09:58

Rampel כתב:אני חייב להגיד שגם אולימפיאקוס לא נראתה טוב היום.. וזו תעודת העניות הכי גדולה של מכבי מהמשחק הזה. זה נגמר 30 הפרש ביום בינוני מינוס של אולימפיאקוס..

טוב נו, הלוואי ונקום מחר, נשמע שקיין קרע את המפשעה, שהוזמנה לו גם בדיקת סמים שהוא נכשל בה ושמביאים שחקן חיזוק במקומו..

כשהם היו ביום בינוני זה היה 10 הפרש. כשהם התחילו לשחק טוב זה קפץ ל30. זה לא היה משחק טוב ואפילו טוב מאוד שלהם
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 17 ינואר 2018, 10:03

toja27 כתב:
jol9 כתב:

אני חושב אחרת, אני חושב לא במעט עונות הקבוצה למעשה יורדת ביכולת שלה ככל שהעונה מתקדמת! זה די מדהים כשחושבים על זה, במקום שהקבוצה תתקדם קדימה היא הולכת אחורה או אפשר גם שהיא נשארת באותו מקום והקבוצות האחרות מתקדמות(אני לא מדבר על משחק ספיציפי אלא יותר כתנועה כללית ). ובהרגשה שלי , משהו במנטליות ובהתאמת המשחק שלהם ליורוליג לוקה בחסר- והדיבור כמובן בצורה גורפת, כי דוגמאות פרטיות של ההפך קיימות לאין ספור, אבל בכלליות . חסרה סולידיות,עקביות יותר הבנת המשחק לכדורסל האירופאי. יש אתלטיות, יש פיזיות, יש ניצוצות של כישרון אבל משהו שם מקשה על התגבשות הקבוצה.
אז היום יגידו- פייר , איזו הצגה ! היחיד שסחב על הגב, אבל לטווח הארוך אני רואה שם גם חסרונות. אני בעד לאזן בין הסולידיות והבנת משחק ברמה גבוהה יותר ולבין אתלטיות וכישרון.

בסדר. אבל אתה לא לוקח את השחקן הכי טוב שלך בקבוצה ומחליף אותו בשחקן סולידי שספק אם יוכל לתרום בקבוצה כמו
מכבי, שם יצטרך להיות שחקן מוביל.
אני מסכים בעיקרון שזה יכול להיות נחמד אם מכבי היתה מחפשת שחקנים אירופאים גם כן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 17 ינואר 2018, 10:09

jol9 כתב:
Rampel כתב:אני חייב להגיד שגם אולימפיאקוס לא נראתה טוב היום.. וזו תעודת העניות הכי גדולה של מכבי מהמשחק הזה. זה נגמר 30 הפרש ביום בינוני מינוס של אולימפיאקוס..

כשהם היו ביום בינוני זה היה 10 הפרש. כשהם התחילו לשחק טוב זה קפץ ל30. זה לא היה משחק טוב ואפילו טוב מאוד שלהם
אני לא חושב שהם שיחקו טוב בשום שלב. כל מה שקרה זה שבאיזשהו שלב ברבע השני הם פשוט הבינו שזה טיפשי לזרוק קרשים מהשלוש כשאפשר לשחק על פיזיות ואינטנסיביות בצבע.. בטח ובטח כשפראחוסקי אנמי והאלטרנטיבה הבאה היא ג'ייק כהן בצבע (בכלל, ג'ייק צריך לעבוד המון בקיץ על הפיזיות שלו.. זה בלתי נסבל! אם יש לו יום התקפי רע, הוא חייב לפצות את זה לפחות באינטנסיביות ובפוטנציאל של ה-210 ס"מ שלו בהגנה). ברבע הרביעי, כשהמשחק גמור ואין לחץ, גם השלשות נכנסו להם.

אחלה. החזרנו את הצבע לאולימפיאקוס, עכשיו הם יכולים להמשיך להיאבק על מיקום בצמרת הגבוהה.

מחר אנחנו חוזרים לליגה שלנו..

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אנטוניו » 17 ינואר 2018, 10:27

Lamar Patterson היה מתאים עכשיו בול במקום דיאדרה קיין (משחק נהדר באיטליה במדי פיאט טורינו).
שחקן 2-3 עם יד טובה מה3 והמהעונשין ,שומר מצויין.
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי felix_r » 17 ינואר 2018, 12:28

אנטוניו כתב:Lamar Patterson היה מתאים עכשיו בול במקום דיאדרה קיין (משחק נהדר באיטליה במדי פיאט טורינו).

א) כאילו הליגה האיטלקית היא מדד לרמה כלשהי בימינו

ב) הבעיה העיקרית של מכבי היא בהגנה. אתה מקבל 90 נקודות מאולימפיאקוס, קבוצה שבעצמה לא אוהבת לעבור 70 נקודות, ומה אתה מציע? לחתוך את השחקן הכי טוב שלך בהגנה, ולהביא קלעי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yarin150 » 17 ינואר 2018, 13:20

felix_r כתב:
אנטוניו כתב:Lamar Patterson היה מתאים עכשיו בול במקום דיאדרה קיין (משחק נהדר באיטליה במדי פיאט טורינו).

ב) הבעיה העיקרית של מכבי היא בהגנה. אתה מקבל 90 נקודות מאולימפיאקוס, קבוצה שבעצמה לא אוהבת לעבור 70 נקודות, ומה אתה מציע? לחתוך את השחקן הכי טוב שלך בהגנה, ולהביא קלעי.

ברמת ה 1 על 1 למכבי יש שחקני הגנה טובים
הבעיה היא בהגנה הקבוצתית ובטיפול בפיק אנד רול ובהזזת רגליים
yarin150

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 ינואר 2018, 13:50

yarin150 כתב:
felix_r כתב:

ברמת ה 1 על 1 למכבי יש שחקני הגנה טובים
הבעיה היא בהגנה הקבוצתית ובטיפול בפיק אנד רול ובהזזת רגליים

לא יזיק לנו עוד שומר חזק בסגל.
בטוח שלא יזיק לנו עוד שחקן איכותי, ואני לא חושב שזה משנה אם זה 2, 3, 4, אפילו 5.
הקבוצה צריכה בוסט מבחוץ.

גם אם נגרד פלייאוף, אנחנו נושפל שם וזה לא מה שמכבי צריכה להציע אחרי סריית הביזיונות שספגנו בשנים האחרונות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־36 אורחים