המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

גמר גביע המדינה: מכבי ת"א נגד הפועל חולון, חמישי, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גמר גביע המדינה: מכבי ת

הודעהעל ידי Tiki » 16 פברואר 2018, 15:03

MTA2311 כתב:אם לספאחיה מותר להיות ג'אנקי של כדורי הרגעה לגלן רייס מותר לקחת סטרואידים.

ספחיאה מאמן מה מזיז לי איזה תרופות הוא לוקח .
Tiki

Re: גמר גביע המדינה: מכבי ת"א נגד הפועל חולון, חמישי, 21:00

הודעהעל ידי Jack55 » 16 פברואר 2018, 15:16

קול: "השופטים צריכים להתבייש". קיין: "זה מגוחך"
במכבי ת"א לקחו קשה את ההפסד בגמר ויצאו במתקפה חסרת תקדים נגד צוות השיפוט. טיוס, שהשליך את מגן ההוקרה לפח צפוי לעמוד לדין וכמוהו עלולים גם שחקנים נוספים
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 68978.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדם » 16 פברואר 2018, 15:19

אני עוד לא הגבתי על ריס וכל המשחק .
כואב לי מאוד ,עצב אכזבה .
אגיב על דבר אחד וללא קשר להפסד נכתב שריס נבדק 3 וחצי שעות באחת הבדיקות ורצה ללכת ובבדיקה יצא שהשתן שלו יצא מדולל במים ובכל זאת כלום ושום דבר ועוד הכי גרוע שנתנו לו יום שלם לעשות בדיקה חוזרת.
אם ה היה במכבי זה היה כותרת ולא בדרך אגב.
אדם

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2018, 15:20

אדם כתב:אגיב על דבר אחד וללא קשר להפסד נכתב שריס נבדק 3 וחצי שעות באחת הבדיקות ורצה ללכת ובבדיקה יצא שהשתן שלו יצא מדולל במים ובכל זאת כלום ושום דבר ועוד הכי גרוע שנתנו לו יום שלם לעשות בדיקה חוזרת.
אם ה היה במכבי זה היה כותרת ולא בדרך אגב.

איפה זה כתוב?

עריכה: מצאתי.
http://www.one.co.il/Article/17-18/3,5,51,0/307538.html
בצל הניצחון 90:98 על עירוני נהריה, רייס ג'וניור עוכב שעות ארוכות ע"י אנשי WADA לבדיקות סמים ובתום 3.5 שעות שוחרר לביתו בסביבות השעה 02:00 לפנות בוקר. בשעה 22:30 באותו ערב, רייס, חנן קולמן, סטו דאגלס, ואלכס יאנג - הוזמנו לבדיקת סמים אקראית של הוועד האולימפי בשליחות WADA. כולם העבירו מנה מספקת של נוזלים. אלא שרייס התעכב. הוא נשאר בחדר הבדיקות בהיכל הטוטו שעות ארוכות ובשלב מסוים היוצרות החלו להתחמם והאמריקאי רצה לעזוב. נשמע מוכר? (סוני ווימס...). בסוף הוא שוחרר, אבל אנשי WADA חזרו למחרת פעם נוספת וחיכו לרייס לבצע עוד בדיקה בטענה כי השתן שלו היה מדולל במים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 16 פברואר 2018, 15:24

איגוד השופטים: נבקש להעמיד את שחקני מכבי לדין משמעתי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 16 פברואר 2018, 15:48

זמן להתנתקות חד-צדדית: מכבי תל אביב חייבת לעזוב את ליגת העל
https://goo.gl/oLoDjW
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 16 פברואר 2018, 15:59

כולם יוצאים פרופורציות. צריך לדעת להפסיד בכבוד.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2018, 16:10

מי זה "כולם"? כל מי שהביע קול מחאה על תצוגת השיפוט המזעזעת שהייתה אתמול (שבתקשורת לא טרחו לבקר בזמן אמת, להבדיל ממקרים אחרים)? כל מי שטען שמכבי צריכה לעזוב את הליגה, והמשחק של אתמול רק העצים את התחושה שלו? לא צריך לפחד להגיד את האמת, גם אם לא כולם אוהבים לשמוע אותה.

אין קשר בין הקלישאה של "לדעת להפסיד בכבוד" לבין הדברים שנאמרים כאן וייאמרו בעתיד.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 16 פברואר 2018, 16:19

תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2018, 16:21

אם זה רק היה הפוך...

הצביעות חוגגת. הפופוליזם במיטבו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Rampel » 16 פברואר 2018, 16:39

די נו, אתם לא מבינים שאנחנו מפריעים למדינה לחגוג?! זה יותר חגיגות איבוד תואר של מכבי מאשר גביע לחולון..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 16 פברואר 2018, 16:44

ציטוט מכתבה בספורט 5:

בינתיים, מנהלת הליגה הוציאה הודעה בנוגע לתלונות של מכבי ת"א על השופטים, כשבהודעה נשמעת ביקורת מרומזת על החלטות אנשי המשרוקית: "רואים בחומרה את תגובות שחקני מכבי ת"א כנגד השופטים במשחק הגמר ובמשחקי הליגה בכלל. המנהלת מבינה ולא שופטת אדם בצערו , אך יש להבין ולקחת בחשבון שתגובות קשות של שחקנים ואנשי צוות כנגד שופטים גורמות נזק רב לתדמית הענף, מלבות את דעת הקהל ופוגעות ביריבה שמגיע לה קרדיט על זכיה בגביע.

טעויות הן חלק מהמשחק, מזה מספר שנים קוראת המנהלת לאיגוד השופטים להתמקצע, להשתפר ולעמוד תחת ביקורת מקצועית וזאת כדי למנוע טעויות אשר לפעמים מכריעות משחקים, אך כל זאת מלווה בצורך וברצון לשמור על כבוד השופטים ואסור להאשימם ברמאות או בשיפוט מגמתי. ללא קשר, איגוד השופטים חייב לעבור מהפכה ולהפוך לגוף עצמאי, תחת איגוד הכדורסל, אך חף מפוליטיקה".

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שועל » 16 פברואר 2018, 16:45

אחדשיודע כתב:מי זה "כולם"? כל מי שהביע קול מחאה על תצוגת השיפוט המזעזעת שהייתה אתמול (שבתקשורת לא טרחו לבקר בזמן אמת, להבדיל ממקרים אחרים)? כל מי שטען שמכבי צריכה לעזוב את הליגה, והמשחק של אתמול רק העצים את התחושה שלו? לא צריך לפחד להגיד את האמת, גם אם לא כולם אוהבים לשמוע אותה.

אין קשר בין הקלישאה של "לדעת להפסיד בכבוד" לבין הדברים שנאמרים כאן וייאמרו בעתיד.

יודע מה, לא כולם, אבל רבים. אין ספק שהיו טעויות שיפוט לרעת מכבי, אבל לא בצורה דרסטית, לפחות לטעמי. זה היה משחק צמוד והוא היה כזה עם ובלי טעויות השיפוט. מכבי הגיעה לדקות האחרונות ויכלה לנצח את המשחק עם פחות מהלכים מטופשים ועם משחק קצת יותר חכם וקבוצתי. ובכלל, מכבי עם התקציב שלה לא אמורה להיגרר למשחק כזה מול פאקינג חולון, זה בלתי מוסבר, וגם אם מכבי הייתה מנצחת אני אישית הייתי נשאר עם טעם חמוץ מהקבוצה ומהשחקנים.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2018, 17:08

שועל כתב:
אחדשיודע כתב:מי זה "כולם"? כל מי שהביע קול מחאה על תצוגת השיפוט המזעזעת שהייתה אתמול (שבתקשורת לא טרחו לבקר בזמן אמת, להבדיל ממקרים אחרים)? כל מי שטען שמכבי צריכה לעזוב את הליגה, והמשחק של אתמול רק העצים את התחושה שלו? לא צריך לפחד להגיד את האמת, גם אם לא כולם אוהבים לשמוע אותה.

יודע מה, לא כולם, אבל רבים. אין ספק שהיו טעויות שיפוט לרעת מכבי, אבל לא בצורה דרסטית, לפחות לטעמי. זה היה משחק צמוד והוא היה כזה עם ובלי טעויות השיפוט. מכבי הגיעה לדקות האחרונות ויכלה לנצח את המשחק עם פחות מהלכים מטופשים ועם משחק קצת יותר חכם וקבוצתי. ובכלל, מכבי עם התקציב שלה לא אמורה להיגרר למשחק כזה מול פאקינג חולון, זה בלתי מוסבר, וגם אם מכבי הייתה מנצחת אני אישית הייתי נשאר עם טעם חמוץ מהקבוצה ומהשחקנים.

אני איתך בקטע הזה, אבל עדיין הטענות נגד השיפוט מוצדקות ואפשר להבין את התחושות של השחקנים והאוהדים. במשחק שמוכרע מסל בשנייה האחרונה, זה זועק לשמיים. היו טעויות לאורך כל המשחק (בעיקר לזכות גלן רייס ג'וניור), והיו טעויות בשניות האחרונות - לכולן היו השפעה על תוצאת המשחק. לא צריך לטאטא את זה מתחת לשולחן. אני חושב שהיה הרבה יותר קל להשלים עם הסיפור הזה אם לא היו מתכחשים לטעויות הללו בתקשורת ובאיגוד השופטים ("איגוד השופטים מודה לצוות השופטים על ניהול משחק קשה בצורה מוצלחת ומקצועית”).

לגבי פערי התקציב - הם מצטמצמים מאוד עם חוקי הליגה ההזויים, שכל מטרתם הם להגביל את מכבי ולהוריד אותה לרמה של שאר קבוצות הליגה. ובמשחק אחד, הכל יכול לקרות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 16 פברואר 2018, 17:33

אחדשיודע כתב:
שועל כתב:

אני איתך בקטע הזה, אבל עדיין הטענות נגד השיפוט מוצדקות ואפשר להבין את התחושות של השחקנים והאוהדים. במשחק שמוכרע מסל בשנייה האחרונה, זה זועק לשמיים. היו טעויות לאורך כל המשחק (בעיקר לזכות גלן רייס ג'וניור), והיו טעויות בשניות האחרונות - לכולן היו השפעה על תוצאת המשחק. לא צריך לטאטא את זה מתחת לשולחן. אני חושב שהיה הרבה יותר קל להשלים עם הסיפור הזה אם לא היו מתכחשים לטעויות הללו בתקשורת ובאיגוד השופטים ("איגוד השופטים מודה לצוות השופטים על ניהול משחק קשה בצורה מוצלחת ומקצועית”).

לגבי פערי התקציב - הם מצטמצמים מאוד עם חוקי הליגה ההזויים, שכל מטרתם הם להגביל את מכבי ולהוריד אותה לרמה של שאר קבוצות הליגה. ובמשחק אחד, הכל יכול לקרות.

אני חושב שהשחקנים צריכים להתבייש בהופעה שלהם אתמול ולשתוק. גם ניצחון לא היה מתרץ הופעה כזו כשהפער בשכר בינם לבין שחקני היריבה הוא עצום.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2018, 17:37

לא מסכים. מבחינתי מצוין שהשחקנים אומרים את מה שהם חושבים ומרגישים. אנחנו לא חיים בדיקטטורה.
בסוף מדובר בבני אדם, וגם העניין המנטלי משחק מתפקיד. כשמולך יש שחקן שמקבל שריקות על ימין ועל שמאל, בלי קשר אם היה מגע עליו או לא, זה מוציא אותך מפוקוס. זה שהם היו צריכים להראות יותר טוב ולנצח, כן, אבל יש עוד גורמים בדרך. לא רק השכר שהם מקבלים משחק תפקיד. אני הייתי מרגיש אותו דבר במקומם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי jol9 » 16 פברואר 2018, 17:51

אחדשיודע כתב:לא מסכים. מבחינתי מצוין שהשחקנים אומרים את מה שהם חושבים ומרגישים. אנחנו לא חיים בדיקטטורה.
בסוף מדובר בבני אדם, וגם העניין המנטלי משחק מתפקיד. כשמולך יש שחקן שמקבל שריקות על ימין ועל שמאל, בלי קשר אם היה מגע עליו או לא, זה מוציא אותך מפוקוס. זה שהם היו צריכים להראות יותר טוב ולנצח, כן, אבל יש עוד גורמים בדרך. לא רק השכר שהם מקבלים משחק תפקיד. אני הייתי מרגיש אותו דבר במקומם.

יותר מזה, נראה שסופסוף יש פה חבורה שאשכרה איכפת לה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Tiki » 16 פברואר 2018, 18:11

בשנתיים אחרונות לא היה מזיז לאף אחד. כולל צברים
Tiki

הודעהעל ידי Jack55 » 16 פברואר 2018, 18:52

אחד הביזיונות הגדולים, תראו איזה עבירות שרקו לטובת חולון :

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 69003.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Tiki » 16 פברואר 2018, 19:05

אפילו אדון כהן ציין את זה .מעניין למה שופטים גם לא שרקו כלום על זריקה של הכדור של רייסאחרי פאול השגב
Tiki

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Google Adsense [Bot] ו־40 אורחים