המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

הקבוצה שלכם לעונת 18/19

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: שתי הקבוצות שלכם לעונת 18/19

הודעהעל ידי yarin150 » 09 אפריל 2018, 11:35

מהלך נכון לדעתי .
יותר קל לבנות קבוצת יורוליג עם 9-11 זרים בתקציב סביר
מאשר ישראלים פח שמשלמים עליהם מלא כסף ועוד מלא מס .
כל עוד הם יגדילו את התקציב זה מהלך טוב
yarin150

הודעהעל ידי Jack55 » 09 אפריל 2018, 14:32

yarin150 כתב:מהלך נכון לדעתי .

מהראיון של שמעון אתמול :

“תקציב המועדון הוא 20 מיליון דולר, תקציב השחקנים הוא אפילו לא חצי מזה”.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 09 אפריל 2018, 17:43

Jack55 כתב:
yarin150 כתב:מהלך נכון לדעתי .

מהראיון של שמעון אתמול :

“תקציב המועדון הוא 20 מיליון דולר, תקציב השחקנים הוא אפילו לא חצי מזה”.

הוא הגיב ככה כשהוא נשאל לגבי כישלון עם תקציב של 20 מיליון ואז הוא ענה מה שרשמת.

כשהוא נשאל איך עם תקציב כזה מתכננים לבצע את המהלך של מכבי הוא הגיב:
כל אחד מהבעלים ישים את מה שהוא יכול וצריך, התקציב יגדל

לא שאני מאמין שמשהו ישתנה, אבל התגובה של ירין רלוונטית.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 אפריל 2018, 17:48

הם יגדילו את התקציב בשביל לממן עוד קבוצה, איך זה רלוונטי
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי גל גל » 09 אפריל 2018, 17:57

שבקוצה שתשחק ביורוליג אתה תוכל להביא זרים על חשבון ישראלים שלא תורמים כלום
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 אפריל 2018, 18:01

אם תקציב השחקנים בקבוצת היורוליג ישאר כמו שהוא היום, ואין לי שום סיבה להניח שהוא יעלה, גם קבוצה עם 0 ישראלים לא תגיע לשום מקום.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי גל גל » 09 אפריל 2018, 18:05

אף אחד לא אמר שיעלה
אבל אולי לפחות תוכל להיראות כמו תחילת העונה כשיש פחות עומס
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Mmm » 13 אפריל 2018, 09:32

סגל מכבי ארופה לטעמי
קלאטס
אריק גרין מוולנסין.
פאנגוס.
זר לעמדה 3
סינגלטון.
כספי.
קולושוב.
הוואל.
רול
קיין
Mmm

הודעהעל ידי בולדן » 13 אפריל 2018, 12:32

חציל מה אתה אומר על סק הנרי
בולדן

הודעהעל ידי גל גל » 13 אפריל 2018, 13:20

סק הנרי מפתיע לטובה השנה
כבר בן 31 ולא צעיר - מקסימום יכול להשתלב בתור גארד מחליף במכבי , רק במידה ומביאים איזה כוכב לפניו
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 05 מאי 2018, 21:18

משתמש באינטרבאסקט מדווח שמכבי מעוניינת בברנדון דייויס ובקווין פנגוס לעונה הבאה ושכבר הוצע חוזה לשנתיים לשניהם .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 05 מאי 2018, 22:01

כן, בטח , קודם כל אף אחד מהם לא יבוא, וזלגיריס לא היו יושבים בשקט שמכבי מנהלים מו"מ עם שחקנים לפני שנגמרה העונה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי er79 » 05 מאי 2018, 23:18

Jack55 כתב:משתמש באינטרבאסקט מדווח שמכבי מעוניינת בברנדון דייויס ובקווין פנגוס לעונה הבאה ושכבר הוצע חוזה לשנתיים לשניהם .

משתמש עם 4 הודעות בלבד...
er79

הודעהעל ידי Weems13 » 05 מאי 2018, 23:36

Jack55 כתב:משתמש באינטרבאסקט מדווח שמכבי מעוניינת בברנדון דייויס ובקווין פנגוס לעונה הבאה ושכבר הוצע חוזה לשנתיים לשניהם .

ברנדון דיוויס האריך לפני חודש חוזה בזלגיריס.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי Jack55 » 05 מאי 2018, 23:56

Weems13 כתב:

ברנדון דיוויס האריך לפני חודש חוזה בזלגיריס.

אוקיי אז הוא טרול
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי בולדן » 17 מאי 2018, 11:42

לפי דעתי המילטון מחולון זה שחקן שצריך להביא מהר.
הוא שחקן ברמת יורוליג
בולדן

Re: ת'רד המועמדים

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 28 מאי 2018, 15:32

החציל האצטקי כתב:אני חושש שקולשוב וזוסמן כרגע לא שווים מכבי.
הם צריכים לשחק ולהתחשל במקום אחר, וטוב יהיה אם מכבי תחזיק בזכויות עליהם אבל תתן להם לשחק דקות משמעותיות ולהשתפשף.

אם הייתי משחק עכשיו בMyGM, ומתכנן את מכבי לקיץ, הייתי עושה כמה דברים:
הייתי הולך על כספי בכל הכוח. יעלה כמה יעלה.
הולך על בסיס מקומי של כספי, טיוס, דיברתולומאו, האוול, כהן ולנדסברג (כן, כנראה שהטופ סקורר של הליגה הספרדית יכול להשתלב כאן. רק צריך להבין איך).

בגזרת הזרים, גלן רייס ג'וניור זה השחקן הראשון שצריך לשחק פה, לטעמי.
בתחושה שלי יש לו מספיק סקילס כדי לשחק ליד כספי, אם זה בליין אפ גבוה ב3 או בליין אפ יותר נמוך ב2.
בולדן זה נכס שאני חושב שצריך להשאיר ולהתחיל להנות מפירות ההשקעה בו השנה, וגם קיין- ההגנה שלו היא טופ יורוליג, והורסטיליות שלו הופכת אותו לנכס אדיר.

מה שנשאר זה עוד פורוורד, עוד סנטר זר ועוד שני רכזים זרים.
אני חושב שאפשר להמר על וויליאמס-גוס אם דואגים "לרפד" את העמדה ברכז מחליף איכותי. זה יכול להיות אפילו טייריס רייס, שבטח יהיה עסקה זולה מאוד עם ערך שהוא מעבר למקצועי.

בעמדות הפנים אני חושב שג'סטין המילטון יכול להיות אופציה מעולה, כשהוא מגוון מספיק כדי לשחק ליד כל אחד מהגבוהים ומסוגל לתרום בהרבה דרכים גם התקפית וגם הגנתית.
מעמדה 4 הייתי רוצה לקבל תרומה יותר משמעותית ברמה הפיזית-הגנתית, אבל לא הייתי מוותר על סקורינג ברמה גבוהה. אוקארו וייט, שמסתובב עכשיו בשוק, יכול להיות אופציה נהדרת. יכול להיות שאפילו טובה מבולדן, שבלאו הכי ימיו כאן ספורים.
בסה"כ, סגל של:
5: ג'סטין המילטון, אלכס טיוס, ריצ'רד האוול
4: ג'ונה בולדן, אוקארו וייט, ג'ייק כהן
3: עומרי כספי, סילבן לנדסברג
2: גלן רייס ג'וניור, דיאנדרה קיין, ג'ון דיברתולומאו
1: נייג'ל וויליאמס-גוס, טייריס רייס

יעלה המון כסף, אבל זה הכיוון (בגדול, מאוד), שמכבי יכולה וצריכה לשאוף אליו אם היא רוצה להגיע בחזרה לצמרת.
"הצמרת" זה להתמודד עם קבוצה כמו פנאתינייקוס על מקום חמישי. לפאו יש סגל יקר אפילו יותר.

צריך לזכור שבארסה עוד הולכת לשפוך ארגזים של כסף בקיץ ולנסות לחזור לטופ בעצמה.
שבאסקוניה תמיד באיזור. שתמיד יש איזו רוסייה עשירה. תמיד יש סוס שחור.

בסוף היום,
צסק"א, ריאל, פנרבחצ'ה, פנאתינייקוס ואולימפיאקוס- זה 5 מתוך 8 קבוצות פלייאוף כמעט ודאיות.
למה? כי הן בנו בסיס איתן לאורך זמן, והן משקיעות המון כסף בקבוצות שלהן.

מכבי רוצה להתקרב לליגה הזאת? נדרש סוויץ' מחשבתי משמעותי. מכבי רוצה להשאר באזור המקומות 7-9?
הרבה בהצלחה. יש כמה קבוצות שעדיין לא שם וישמחו לתת לה בראש בזמן שהיא מתעסקת בקקי.

עברו כמעט חודשיים.
ריאל לקחה אליפות, אנחנו הפכנו לקבוצה מחורבנת אפילו יותר ממה שהיינו, גלן רייס דפק פצצה לפניני ונפל לתהום הנשיה,
ג'ונה בולדן כבר ארז מזוודה ויש שמועות שכבר ישן בשק"ש אצל קולאנג'לו, אבל דוגרי- רוב העקרונות נשארו דומים.

התובנות שאני מוצא בסגל שלי לקראת חודש יוני הן כאלה:
1. ריצ'רד האוול מסתמן אצלי כשחקן מפתח בסגל שאני מרכיב.
לא כי הוא איזה שוס גדול, אבל בעיקר כי הוא מראה סימנים של התחדשות והתאקלמות לכדורסל האירופאי, בצורה שמחפה על החסרונות שלו.
מצחיק להגיד, אבל התהליך שעובר האוול בהפועל ירושלים מזכיר לי קצת תהליך שעבר איזה סנטר אנדרסייזד שאהב מכות וריבאונדים, והרים גביע ממש לא מזמן.
כן, נו, פליפה.

האוול בן 27 היום, והשנה מתחיל להראות ניצוצות חדשים של קליעה מעבר לקשת, משחק עם הפנים לסל, ותפקוד מאסיבי בעמדה מספר 4 (כמעט בלעדית מאז הגעתו של קטש לבירה והצירוף של רוברטס המקפץ).
אחרי שקלע רק 2 שלשות בכל תקופתו בישראל עד השנה, האוול מקבל השנה אש חופשית ומחזיר בביצועים לא רעים בכלל עם 7 מ-15 ו47% לשלוש.
העונשין אמנם לא במקום (54% לעומת 65% שאפיינו אותו בקריירה), אבל הסימנים המעודדים, ההופעה בנבחרת ואפסיות הביגמנים הישראלים מותירה את האוול כמועמד בכיר מאוד להצטרף לקו הקדמי בקיץ.

אני בהחלט רואה אותו כאחד שמסוגל לתת דקות משמעותיות ב4 ביורוליג, ולהחזיק יחד עם טיוס וכהן את הפרונטקורט בארץ.
העובדה שהוא חוטף וריבאונדר מצויין וסוג של סקראפר שמוכן להרביץ ולהתלכלך בהחלט תשרת אותו בקיץ, ואני מאמין שהתנאים הבשילו לקראת המעבר שתוכנן מזמן.

2. עומרי כספי הוא עדיין אבן היסוד ברוסטר שלי, עם כל הצער שבדבר מחירו המופקע והעובדה שלא מדובר במנהיג טבעי או גו טו גאי ברמה ההתקפית (וברור שלא הגנתית).
פורוורד ענק מימדים עם יכולת סקורינג, ריבאונדינג ותנועה מושלמת בלי כדור, בטיימינג נכון מבחינת הקריירה (מישהו אמר אלוף NBA תכף?)- זו השעה לחזור הביתה ולבנות את המורשת בתור הספורטאי הישראלי הגדול מכולם.
מעבר לורסטיליות לשחק בשתי עמדות הפורוורד ולרווח את המשחק, לתקוע את ה15+5 שלו בשקט משמים ולהטריף את האוהדים וחדר ההלבשה- כספי פשוט יחזיר קצת צבע ללחיים הנפולות של כל אוהדי הכדורסל בארץ. וזו בשורה שמכבי תרצה, ותעשה הרבה, בשביל להביא ארצה.
מבחינתי זה כמעט מובן מאליו, מבחינתו כנראה- יש עוד צ'אנס מעבר לים. אני חושש שבשנה הבאה הוא כבר יחזור מעוך ומבואס אחרי שייזרק מאיזו נמושה, ועדיף שיבין את הכתובת שעל הקיר וישוב הביתה.

3. סילבן. שלושה ישראלים בכותרות, ינעל דינ דינק.
כנראה שלא השתפר באמת בספרד. כנראה שיהיה לו ממש קשה לחזור לספסל של מכבי ועלולה להיות פה באסה של החיים אצל הילד המפונק הזה.
אבל אם לנדסברג באמת התבגר, ובאמת חושב שהוא בשל לבוא ולשחק, אז מקומו ביורוליג, ובקבוצה שתדע לחבק אותו ולדחוף אותו עוד צעד אחד קדימה.
ברור שנשמע עוד הרבה סיפורים, אבל סיל חווה תהליך דומה לזה שחווה דייויד בלות'נטל לפניו. מתייבש במכבי, דופק כמה הצגות, הולך לאירופה, מרגיש שטורף ת'עולם.
בפועל, ספורט משחקים על הבמה הגדולה- ביורוליג, ולנדסברג שייך לרמה, לבמה הזאת.
לא יצא לנו לראות את סילבן ועומרי על מגרש אחד אף פעם, אבל אני מאמין שהשניים האלה יכולים לשתף פעולה בצורה מעניינת מאוד. בין אם בעמדות 3-4, או ב2-3 (קצת פחות טוב, לאור העובדה ששניהם לא הכי טובים עם הכדור).
אם רוצים ללכת לקצב גבוה, ולמשחק של הפצצות, השניים האלה אמורים לעשות חיים ביחד ולספק הרבה כיף לכל מי שיביט מהצד.
כמו לכספי, גם ללנדסברג צפויות להגיע הצעות אטרקטיביות מעבר לים, אבל מכבי יכולה לחזור לתמונה אם תחליט שהיא רוצה בכך.
צריך לפתוח את הכיס, לפתוח את הראש ולהחליט איך דוחפים אותו חזרה למערכת בצורה שבה תהיה לו משמעות.
קשה לי להאמין שאקורד הסיום שלו בהיכל כבר נשמע, ויכעיס אותי ברמות לראות אותו לובש את האדום של הפועל או מעיף בלטות באיזה מלאגה כמו תחת.

בקיצור, להביא. תאהבו, תאהבו פחות, כרגע אין אופציות טובות יותר- לא אם רוצים לנצח ועכשיו.

4. זרים רבותיי, זרים.
בקצרה: שני סנטרים זרים, 4-5 זר, סווינגמן הגנתי, סווינגמן אול אראונד שיתן קצת קליעה ופליימייקינג, ושני רכזים (נאמר, אחד מהם קומבו).
בחישוב שלי יוצא 7, שזה סבבה רצח, אפילו חסכוני בהסתכל על מצאי הישראלים האפסי שעומד לרשות מכבי (טוב, גם החתמתי את כולם בערך).

השמות החמים על המדף שלי כרגע? דריוס אדאמס (מלך הסלים בCBA, שני באסיסטים וחטיפות, ניסיון פיינל פור באירופה ובספרד, רק בן 29- צריך עוד משהו?), נייג'ל וויליאמס-גוס (הילד הכי חמוד בסרביה, מתחיל היום בסדרת הדרבי מול הכוכב האדום בחצי הגמר המקומי אחרי שהעמיד 17.5 + 8 בסיבוב הראשון ותכל'ס- דיברנו עליו כבר מספיק בשביל שתכירו.)

גם הצמד "ג'ורדן המילטון" קרי ג'ורדן מיקי את ג'סטין המילטון בפנים, יחד עם חבוב חדש ברשימה: לוקאס "Bebe" נוגיירה, הסנטר הבריזלאי המסקרן של הראפטורס, או שמא נאמר- soon to be ex הראפטורס.
אין לכם מושג על מי אני מדבר? תסתכלו על זה בבקשה:

ואם יש לכם המון כוח, תקראו גם את זה: https://www.raptorshq.com/2018/5/25/173 ... s-nogueira

נכון שיש לנו זכרון צורב מסנטרים ברזילאים במכבי (היי שמנתון!), אבל במקרה של נוגיירה אני אופטימי שמדובר בהזדמנות מאוד מעניינת שהולכת לעמוד על המדף.
אני לא רואה את הראפטורס מממשים את האופציה עליו בסך מעל 4 מיליון דולר לעונה (עם כל הכבוד ל3.2 נק' ו2.8 ריבאונדים שסיפק שם ב4 השנים האחרונות), בטח לאור הקרדיט הנרחב שמקבלים קודמיו הליטאי והאוסטרי ברוטציה, והאכזבה הכללית להותיר איזשהו חותם בליגה הטובה בעולם, בקבוצה שרק מתה שיתן בראש כבר.

נוגיירה היה שחקן ההגנה של העונה בACB לפני שעזב אותה, והעתיק את הניצוצות שהראה באסטודיאנטס לצפון הקר והנשכח בקנדה.
הוא גם היה הורסיה המצומקת של אדי טאבארס בראפטורס 905 לפני שהג'יאנט ממדריד הגיע ועשה איתם תואר במפעל הזניח.
אבל בסה"כ, מדובר בסבן פוטר צעיר, סופר ארוך ואתלטי, שקיבל השוואות למרכוס קמבי וג'ואקים נואה לפני שנסע לאמריקה והתחיל להעיף שם שלשות בכפייה.

את האימפקט של סבן פוטרים שמסוגלים לחסום ולהגן על הטבעת הרגשנו היטב בשנים האחרונות (פאקינג פרחובסקי העגלה עשה פה פרוטקשן שלא ראינו שנים), והילד הזה יודע ובנוי (2.13 עם ידיים 2.30, יענו 2.90 כשהוא מרים ידיים, 15 ס"מ פחות מהטבעת לפני שהרים את עצמו מהרצפה) לעשות את זה.
טאבארס עשה אפקט עצום במדריד עם היכולות ההגנתיות שלו, ואם נסתכל על הדברים המועטים שראינו בעונת היורוליג הזו במכבי נבין שסייז עושה הבדל גדול.
בקיצור, שם חם לרשימה החמה גם ככה שמככבת פה.

5. ונשאלת השאלה: האם אנחנו ממשיכים עם מייקל רול ודיאנדרה קיין? מישהו כבר חתם איתם על משהו, או שרק מזיינים לחציל ת'שכל?
רוצה לקוות שלא, וההגיון אומר שלא, כי אופציות בחוזה לא קובעים לחודש אפריל אלא לחודש יוני, אחרי שהשניים האלה יראו מה הם עושים כשיש תואר שחייבים להביא הביתה על הכף.
בגדול, שניהם "לא מחרידים" בעיניי, שזו אחלה מחמאה, בהתחשב באיך שחשבתי עליהם בקיץ ואיך שנראו העונה.

את קיין אני אוהב יותר, כי הוא בד אס מדרפאקר בעיניי ואני חושב שבמחיר שלו מכבי שיחקה אותה בענק.
הוא גם לגמרי איש למשימות מיוחדות שאפשר להקפיץ מהספסל כדי לפרק מישהו בהגנה, גם אם ישבור את הקרשים עם החטאות שאללא יוסתור.
עם רול אני מוכן לחיות, כי הוא סולידי תמיד, אבל מבחינתי לא באמת אחד שינצח לי משחקים. יכול לקנות לעצמו עולם בפיינל פור ובפלייאוף ואני מניח שבתור ילד גדול לבן וחכם הוא יעשה את זה, אלא אם יבוא עליו המזל הרע.

אני אישית משאיר את קיין, בועט את רול ומחתים במקומו גארד אול אראונד מוכשר יותר עם אפסייד אמיתי.
האהוב עליי הוא אלכס קארוסו שדיברנו עליו קצת השבוע, מה שיהיה משעשע כיוון שבמבט ראשוני (לפחות מבט-על) עלולים להתבלבל ולחשוב שלא החלפנו שחקן בכלל (יופי של פלומת שיער).
ואז הוא ידפוק דאנק ויגידו מה זה הדבר הזה.

השחקן הזה די נדיר בנוף.
לבן כמו סיד, אתלט כמו ג'ואל אמביד ("הנה, פה הוא איבד את זה"), משחק קצת כמו צ'אק אידסון בימים הטובים, עם סייז הרבה יותר קומפקטי.
חתום בלייקרס על פיצוחים וקולה כרגע, אבל בטוח שמשך כמה מאות עיניים בNBA עם הופעות יפות מאז הקיץ ועד הישורת האחרונה.
ה-19, 8, 4, 2 שעשה בקבוצת הג'י ליג של הלייקרס הם לא מדד מייצג לקריירה שלו, שהייתה הרבה יותר קרובה ל9 ו5 (בג'י ליג ובטקסס A&M, שם מעולם לא היה פרוספקט).

אני מניח שיעשה הכל כדי להשאר בליגה בקיץ, אבל העבודה הפיזית שהוא צריך לתת היא פסיכית (אני מניח שאני והוא שוקלים בערך אותו דבר אחרי שאכלתי אתמול מגש פיצה), וכמה אפשר להתאבד בשביל לקבל פירורי דקות מג'וש הארט ופאקינג אנדרה אינגרם?
החבר ואנדר בלו שעשה מסלול דומה אבל שונה (ובתכל'ס, איכזב בגדול) כבר מצא את עצמו נזרק מקבוצה בינונית באיטליה, אז אני מקווה בשביל קארוסו שהסוכן שלו (שהוא גם הסוכן של וויליאמס-גוס, קטע)- יעשה בשבילו עבודה טובה יותר, ובינינו? מכבי זו אחלה מקפצה. תשאלו את ג'ונה.

בקיצור, כרגע חלומות הפנטזי שלי נראים ככה:
5: ג'סטין המילטון, לוקאס נוגיירה, אלכס טיוס
4: ריצ'רד האוול, ג'ורדן מיקי, ג'ייק כהן
3: עומרי כספי, סילבן לנדסברג, דיאנדרה קיין
2: אלכס קארוסו, איגור קולשוב
1: דריוס אדאמס, נייג'ל וויליאמס-גוס, ג'ון דיברתולומאו

מופרך לחלוטין, אבל זה אחלה כיוון, אם כמובן רוצים להיות רלוונטים. ומי אמר שרוצים?
אבל, תמיד נחמד שיש לך חלום.

:miller_erez:

דברו איתי קצת, משעמם פה תחת.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 28 מאי 2018, 16:04

שמע סגל חלומי, אבל אני בספק אם למכבי יש תקציב לדבר כזה .
דרך אגב בקשר לגוס וויליאמס, קראתי שאולי הוא ילך ליוטה בסוף העונה, זה נכון ?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי RomanR » 28 מאי 2018, 16:10

אין למכבי את הכסף לבנות קבוצה כזאת, במיוחד לא עם "תוכנית שני הסגלים"

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי Rampel » 28 מאי 2018, 16:20

אני בכלל לא בטוח שהדרך של ג'ורדן מיקי נגמרה ב-NBA. אנחנו מדברים על PF פיזי וריבאונדר כמו שאתה מתאר, אבל הוא גם שיפר העונה את יכולות הקליעה שלו ואפילו הוסיף אליהן קליעה מחוץ לקשת (אחוזים רעים מאוד, אבל זה שיפור מ-0).

אני חושב שהוא אחלה של שחקן ובדיוק בגלל זה קשה לי להאמין שנוכל לשים עליו את היד.

אבל היי, אני איתך. מותר לחלום.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עידן ו־92 אורחים