המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

הקבוצה שלכם לעונת 18/19

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הקבוצה שלכם לעונת 18/19

הודעהעל ידי sokol » 03 אפריל 2018, 22:49

ת'רד המועמדים הוא לא הת'רד לעשות את זה

חמישייה שהייתי מאוד רוצה לראות כאן בעונה הבאה בהתחשב במגבלות התקציב אבל ללא התחשבות בחוזים קיימים לעונה הבאה במידה ויש

ווילבקין
נדוביץ
האוורד סנט רוס
שנגאליה
קים בירץ

חמישייה לא יקרה, מאוזנת, מגוונת, טובה הגנתית והתקפית ויכולה להגיע רחוק ביורוליג
נערך לאחרונה על ידי sokol בתאריך 03 אפריל 2018, 23:11, נערך פעם אחת בסך הכל.
sokol

Re: ת'רד המועמדים

הודעהעל ידי Weems13 » 03 אפריל 2018, 23:11

sokol כתב:חמישייה שהייתי מאוד רוצה לראות כאן בעונה הבאה בהתחשב במגבלות התקציב אבל ללא התחשבות בחוזים קיימים לעונה הבאה במידה ויש

ווילבקין
נדוביץ
האוורד סנט רוס
שנגאליה
קים בירץ

חמישייה לא יקרה, מאוזנת, מגוונת הגנתית והתקפית ויכולה להגיע רחוק ביורוליג

חמישייה לא יקרה?
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי sokol » 03 אפריל 2018, 23:16

Weems13 כתב:
sokol כתב:חמישייה שהייתי מאוד רוצה לראות כאן בעונה הבאה בהתחשב במגבלות התקציב אבל ללא התחשבות בחוזים קיימים לעונה הבאה במידה ויש

ווילבקין
נדוביץ
האוורד סנט רוס
שנגאליה
קים בירץ

חמישייה לא יקרה?

ווילבקין 280 אלף דולר לעונה
נדוביץ 800 אלף יורו
האוורד סנט רוס 250 אלף דולר
שנגאליה סביבות 1 מיליון דולר
בירץ 1.08 מיליון דולר לעונה

אם מכבי רוצה להיות בטוח 8 ביורוליג זה המינימום שבמינימום
sokol

הודעהעל ידי Weems13 » 03 אפריל 2018, 23:22

sokol כתב:
Weems13 כתב:

ווילבקין
נדוביץ
האוורד סנט רוס
שנגאליה
קים בירץ

חמישייה לא יקרה?

נדוביץ 800 אלף יורו

לא יודע מאיפה הגעת למספרים הללו. ווילבקין נושק למיליון - מליון וחצי דולר, בטח עכשיו אחרי שקיבל אזרחות טורקית. כנ"ל נדוביץ. את סנט רוס אני מאמין שאפשר להחתים תרומת 500 אלף דולר בערך.
לגבי שנגליה, הוא נכון להיום הפאוור פאוורד הטוב באירופה. מכבי לא יכולה אפילו לדגדג את ההצעות שכנראה יקבל בקיץ. לדעתי יחתום בצסקא או ריאל תמורת סכום עתק שמתקרב ל2 מליון דולר. אגב, יכול מאוד להיות שהוא אפילו יגיע לנבא שנה הבאה
Weems13

הודעהעל ידי גל גל » 03 אפריל 2018, 23:30

sokol כתב:
Weems13 כתב:

ווילבקין
נדוביץ
האוורד סנט רוס
שנגאליה
קים בירץ

חמישייה לא יקרה?

נדוביץ 800 אלף יורו

אתה רציני ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 03 אפריל 2018, 23:30

עמדה 3 של הווארד סנט רוס תומאס וישראלי טוב כמו קולשוב מאוד תספק אותי בעונה הבאה (כמובן אם לא מזניחים את עמדות הסקוררים 1-2 והולכים על הימורים מפגרים), תומאס על תקן הסקורר מהעמדה והווארד על תקן הבולדוג ההגנתי, הוא וקיין בקבוצה נותנים לך שני שחקנים שיכולים להרוג את הכוכבים של הקבוצה היריבה .
בנוגע לשנגליה, כבר סיכם בריאל בקיץ אאל"ט, מאמין שהם ילכו עליו חזק בסוף השנה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי sokol » 03 אפריל 2018, 23:36

גל גל כתב:
sokol כתב:
Weems13 כתב:

ווילבקין
נדוביץ
האוורד סנט רוס
שנגאליה
קים בירץ

חמישייה לא יקרה?

נדוביץ 800 אלף יורו

אתה רציני ?

כל הסכומים שרשמתי זה אחרי בדיקה, ווילבקין קיבל חוזה חדש של חצי מיליון שנגמר העונה, בתחילת דרכו בדרושאפקה הרוויח 280 אלף דולר. כל שאר הסכומים זה לגבי העונה הנוכחית, ברור שעונה הבאה הם ירוויחו יותר, בכל אופן למעט שנגאליה שבאמת סגור בריאל כנראה כל השאר אפשרי ביותר להחתים במכבי
sokol

הודעהעל ידי Ran222 » 04 אפריל 2018, 11:24

Jack55 כתב:עמדה 3 של הווארד סנט רוס תומאס וישראלי טוב כמו קולשוב מאוד תספק אותי בעונה הבאה (כמובן אם לא מזניחים את עמדות הסקוררים 1-2 והולכים על הימורים מפגרים), תומאס על תקן הסקורר מהעמדה והווארד על תקן הבולדוג ההגנתי, הוא וקיין בקבוצה נותנים לך שני שחקנים שיכולים להרוג את הכוכבים של הקבוצה היריבה .

למה אתה מניח שקולשוב כבר שחקן יורוליג לגיטימי כדי להיות מחליף לעמדה 3? הבחור עוד לא שיחק משחק אחד בבוגרים ...

זה בסדר שהתקשורת הופכת אותו למלפפון חם, כי באמת שאין ישראלים בשוק. אבל כדאי לא להיסחף ולקפוץ למסקנות על בסיס סטטיסטיקה מהמכללות...
Ran222

הודעהעל ידי Rampel » 04 אפריל 2018, 11:27

מסכים עם האמירות על הקו הקדמי, שזה בערך מה שיש לנו עכשיו, אבל צריך לשים לב שיש לנו שם לפחות שחקן אחד בעמדה 4 שיכול לשחק גם 3 (או להפך) כי זה אחד החורים הנוראיים בסגל השנה.

הקו האחורי, בטח לאור הפרסומים שקיין ורול ממשיכים איתנו, יותר מדאיג אותי. למשל, אם במקרה הפורוורד שיענה על הפסקה הקודמת הוא דשון תומאס, אז עמדה 3 שלנו תיראה בדיוק כמו שהיא נראתה השנה וזה לא טוב.

עם כל הכבוד לג'ונדי ולי אישית יש הרבה, הוא לא יכול להיות 2 ביורוליג ועדיין לא רכז שני. אני חושב שעדיין צריך שני רכזים זרים, כשלדעתי מה שחשוב זה לא מאיזו יבשת הם מגיעים כמו זה שהם ישלימו אחד את השני. אם במכבי ישכילו להביא קומבו גארד אמיתי כאחד מהם (קול הוא לא קומבו גארד - ממש לא שוטינג גארד) אז הם אפילו באמת יוכלו לשחק ביחד ולהציל קצת את עמדה 2.

ואם כבר דיברתי על עמדה 2, אני חושב שמכבי די גמרה את העמדה הזו אם אנחנו נשארים עם קיין ורול. אם זה באמת יהיה המצב, אני מקווה שקולשוב יגיע כדי לפחות לאזן אותה (שחקן ששומר וקולע לא היה לנו העונה, עם כל הכבוד לגרף השיפור של קיין) ועדיין זו תהייה עמדה די חלשה.

בקיצור, עמדות 2-3 שהיו לדעתי הבעיה הכי גדולה העונה, ישארו בעייתיות גם בעונה הבאה.. איזה כיף..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 04 אפריל 2018, 11:52

Ran222 כתב:
Jack55 כתב:עמדה 3 של הווארד סנט רוס תומאס וישראלי טוב כמו קולשוב מאוד תספק אותי בעונה הבאה (כמובן אם לא מזניחים את עמדות הסקוררים 1-2 והולכים על הימורים מפגרים), תומאס על תקן הסקורר מהעמדה והווארד על תקן הבולדוג ההגנתי, הוא וקיין בקבוצה נותנים לך שני שחקנים שיכולים להרוג את הכוכבים של הקבוצה היריבה .

למה אתה מניח שקולשוב כבר שחקן יורוליג לגיטימי כדי להיות מחליף לעמדה 3? הבחור עוד לא שיחק משחק אחד בבוגרים ...

זה בסדר שהתקשורת הופכת אותו למלפפון חם, כי באמת שאין ישראלים בשוק. אבל כדאי לא להיסחף ולקפוץ למסקנות על בסיס סטטיסטיקה מהמכללות...

הוא לא שחקן יורוליג לגיטימי, עד שהוא יוכיח אחרת. בדיוק כמו שרשמת, הוא כן ישראלי, בנוסף הוא כן קלעי והוא כן יכול לתרום בעמדות שגם ככה נראה שיהיו חלשות מאוד עונה הבאה.

אני חושב שזה גם הדבר הנכון בשבילו לעשות. ההזנחה המצטיירת של עמדות 2-3 בעונה הבאה נותנת לקולשוב הזדמנות אמיתית להוכיח את עצמו - ואז נדע אם הוא שחקן יורוליג לגיטימי.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 אפריל 2018, 12:58

אני חושש שקולשוב וזוסמן כרגע לא שווים מכבי.
הם צריכים לשחק ולהתחשל במקום אחר, וטוב יהיה אם מכבי תחזיק בזכויות עליהם אבל תתן להם לשחק דקות משמעותיות ולהשתפשף.

אם הייתי משחק עכשיו בMyGM, ומתכנן את מכבי לקיץ, הייתי עושה כמה דברים:
הייתי הולך על כספי בכל הכוח. יעלה כמה יעלה.
הולך על בסיס מקומי של כספי, טיוס, דיברתולומאו, האוול, כהן ולנדסברג (כן, כנראה שהטופ סקורר של הליגה הספרדית יכול להשתלב כאן. רק צריך להבין איך).

בגזרת הזרים, גלן רייס ג'וניור זה השחקן הראשון שצריך לשחק פה, לטעמי.
בתחושה שלי יש לו מספיק סקילס כדי לשחק ליד כספי, אם זה בליין אפ גבוה ב3 או בליין אפ יותר נמוך ב2.
בולדן זה נכס שאני חושב שצריך להשאיר ולהתחיל להנות מפירות ההשקעה בו השנה, וגם קיין- ההגנה שלו היא טופ יורוליג, והורסטיליות שלו הופכת אותו לנכס אדיר.

מה שנשאר זה עוד פורוורד, עוד סנטר זר ועוד שני רכזים זרים.
אני חושב שאפשר להמר על וויליאמס-גוס אם דואגים "לרפד" את העמדה ברכז מחליף איכותי. זה יכול להיות אפילו טייריס רייס, שבטח יהיה עסקה זולה מאוד עם ערך שהוא מעבר למקצועי.

בעמדות הפנים אני חושב שג'סטין המילטון יכול להיות אופציה מעולה, כשהוא מגוון מספיק כדי לשחק ליד כל אחד מהגבוהים ומסוגל לתרום בהרבה דרכים גם התקפית וגם הגנתית.
מעמדה 4 הייתי רוצה לקבל תרומה יותר משמעותית ברמה הפיזית-הגנתית, אבל לא הייתי מוותר על סקורינג ברמה גבוהה. אוקארו וייט, שמסתובב עכשיו בשוק, יכול להיות אופציה נהדרת. יכול להיות שאפילו טובה מבולדן, שבלאו הכי ימיו כאן ספורים.
בסה"כ, סגל של:
5: ג'סטין המילטון, אלכס טיוס, ריצ'רד האוול
4: ג'ונה בולדן, אוקארו וייט, ג'ייק כהן
3: עומרי כספי, סילבן לנדסברג
2: גלן רייס ג'וניור, דיאנדרה קיין, ג'ון דיברתולומאו
1: נייג'ל וויליאמס-גוס, טייריס רייס

יעלה המון כסף, אבל זה הכיוון (בגדול, מאוד), שמכבי יכולה וצריכה לשאוף אליו אם היא רוצה להגיע בחזרה לצמרת.
"הצמרת" זה להתמודד עם קבוצה כמו פנאתינייקוס על מקום חמישי. לפאו יש סגל יקר אפילו יותר.

צריך לזכור שבארסה עוד הולכת לשפוך ארגזים של כסף בקיץ ולנסות לחזור לטופ בעצמה.
שבאסקוניה תמיד באיזור. שתמיד יש איזו רוסייה עשירה. תמיד יש סוס שחור.

בסוף היום,
צסק"א, ריאל, פנרבחצ'ה, פנאתינייקוס ואולימפיאקוס- זה 5 מתוך 8 קבוצות פלייאוף כמעט ודאיות.
למה? כי הן בנו בסיס איתן לאורך זמן, והן משקיעות המון כסף בקבוצות שלהן.

מכבי רוצה להתקרב לליגה הזאת? נדרש סוויץ' מחשבתי משמעותי. מכבי רוצה להשאר באזור המקומות 7-9?
הרבה בהצלחה. יש כמה קבוצות שעדיין לא שם וישמחו לתת לה בראש בזמן שהיא מתעסקת בקקי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Rampel » 04 אפריל 2018, 13:31

חציל, מה הסיכוי לדעתך להביא את המילטון?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי er79 » 04 אפריל 2018, 13:39

חציל סגל טוב מאוד. הרעיון לשים את רייס כגיבוי לגוס שלא ברורה ההתאמה שלו ליורוליג הוא נכון
er79

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 אפריל 2018, 14:07

:bored
Rampel כתב:חציל, מה הסיכוי לדעתך להביא את המילטון?

ריאלי לדעתי. יעלה כמיליון דולר לעונה, אולי מעט יותר, אבל בסה״כ- מחיר הוגן לחבילה די שלמה.
בהתחשב במחיר של פרחובסקי הנגר, זה נו בריינר.
שני הרייסים, בולדן, קיין, גוס- הם זרים זולים יחסית.
יש פה הימורים ויש פה איזונים. סה״כ- סגל עמוק, מגוון וראוי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 04 אפריל 2018, 14:27

Ran222 כתב:

מה הבעיה שהוא יהיה אופציה שלישית בעמדה לאחר הווארד ותומאס ?
הוא לא אמור לקבל ים זמן, הוא צריך לקבל את מספר הדקות שלו וזהו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 04 אפריל 2018, 14:44

אני הייתי לא הייתי רוצה את גלן רייס במכבי , זה שחקן לקבוצות קטנות כמו חולון , הוא לא יוביל אותנו לכלום חוץ מ לבעיות בחדר הלבשה ,

ךאנדסברג לא יחזור בחיים אחרי עומה כזאת להיות שוב שחקן של 15 דקות במקרה הטוב

טייריס רייס ? אולי דווקא כן יכול לעבוד בתור רכז מחליף
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי RomanR » 04 אפריל 2018, 14:56

אם כבר עוסקים במועמדים. שם שאני חושב שכדאי לשקול, במידה וספאחיה לא ימשיך (לא שאני אומר שבהכרח הוא לא צריך להמשיך) הוא של פדרו מרטינז. עשה שינוי דרסטי בבאסקוניה העונה והוביל אותה מהמקום האחרון אל הפלייאוף בלי שינויים כמעט בסגל, ואחרי שזכה שנה שעברה עם ולנסיה באליפות בסדרה מול ריאל מפתיע שלא היו עליו קופצים בתחילת העונה.
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי גל גל » 04 אפריל 2018, 15:03

אחלה מאמן ונראלי גם ימשיך שם
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 04 אפריל 2018, 15:05

גל גל כתב:אני הייתי לא הייתי רוצה את גלן רייס במכבי , זה שחקן לקבוצות קטנות כמו חולון , הוא לא יוביל אותנו לכלום חוץ מ לבעיות בחדר הלבשה ,

אחלה.
אני חושב שלרייס יש כישורים ברמה הכי גבוהה שיש. אין לו שום דבר שמגביל אותו פרט לראש, אבל בכדורסל הוא חיה רעה. מבחינתי- שווה סיכון, עם שחקנים מנוסים סביבו ומערכת שתדע להכיל אותו ולכייל אותו ליורוליג.

לאנדסברג? בלו היה בסיטואציה דומה באיטליה וחזר כמו גדול. בסוף הוא מת על הארץ, ישראלי, ועם הסטינג הנכון הוא יבוא.
הוא יכול להמשיך להוביל קבוצות קטנות עד סוף הקריירה. כסף הוא לא עושה יותר מכאן, אז זה שאלה של יוקרה אישית מול קבוצתית. אני מאמין שהוא יחזור, מתישהו. שחקנים גדולים באמת סופרים תארים, לא סטטיסטיקות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Weems13 » 04 אפריל 2018, 15:27

החציל האצטקי כתב:
גל גל כתב:אני הייתי לא הייתי רוצה את גלן רייס במכבי , זה שחקן לקבוצות קטנות כמו חולון , הוא לא יוביל אותנו לכלום חוץ מ לבעיות בחדר הלבשה ,

אחלה.
אני חושב שלרייס יש כישורים ברמה הכי גבוהה שיש. אין לו שום דבר שמגביל אותו פרט לראש, אבל בכדורסל הוא חיה רעה. מבחינתי- שווה סיכון, עם שחקנים מנוסים סביבו ומערכת שתדע להכיל אותו ולכייל אותו ליורוליג.

לאנדסברג? בלו היה בסיטואציה דומה באיטליה וחזר כמו גדול. בסוף הוא מת על הארץ, ישראלי, ועם הסטינג הנכון הוא יבוא.
הוא יכול להמשיך להוביל קבוצות קטנות עד סוף הקריירה. כסף הוא לא עושה יותר מכאן, אז זה שאלה של יוקרה אישית מול קבוצתית. אני מאמין שהוא יחזור, מתישהו. שחקנים גדולים באמת סופרים תארים, לא סטטיסטיקות.

גלן רייס צריך מאמן שידע להכיל ולקבל אותו. מאמן שיודע שלפעמים הוא מתפרע ולוקח זריקות רעות. ספאחיה לא כזה, לדעתי ספאחיה לא יצליח להתמודד עם סוג כזה של שחקן. בכלל מעטים המאמנים ביורוליג שאני רואה אותם מסתדרים עם גלן רייס.
Weems13

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], עידן ו־35 אורחים