המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

NBA 17/18 - גולדן סטייט אלופה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: NBA 17/18 - פלייאוף

הודעהעל ידי אחדשיודע » 27 מאי 2018, 11:01

אחדשיודע כתב:אז בלי כריס פול, יוסטון מובילה 61:51 במחצית (אחרי שניצחה 39:22 את הרבע הראשון) אצל גולדן סטייט. הארדן כבר עם 22 נק', 7 אס', 5 רב' ו-2 חט'. אריק גורדון (4/4 לשלוש) וטרבור אריזה נהדרים עם 16 ו-14 נק' בהתאמה.

מה שכן, כריס פול נותן עבודה גם בלי לשחק.
the rockets training staff wanted chris paul to stay in houston but there was no way he was passing up 48 straight minutes of uninterrupted yelling at refs
Chris Paul's hamstring is strained, but his mouth is 100 percent. He worked ref Ed Malloy for much of that timeout

גולדן ניצחו את המחצית השנייה ב-39 (!) הפרש. 86:115 בסיום.
קליי סוף סוף נתן משחק גדול. 35 נק' (13/23 מהשדה ו-9/14 לשלוש), 6 רב', 4 חט' ו-2 אס'.
Klay Thompson made nine 3-pointers tonight, tied for the second-highest total in postseason history. The only player with more? How about Klay Thompson... Also in a Game 6 Western Conference Finals game while facing elimination
(11 3-Pt FG in 2016 vs OKC)
The Warriors have been here before, defending champions facing Game 7 in the conference finals. In fact, so have 7
other teams since 1984... And Game 7 went very well for all of them
תמונה

Think they missed Chris Paul?

The Rockets had 26 assist opportunities in Game 6, their fewest in a postseason game this year.

Paul was averaging 12 per game this series

הסיכויים שכריס פול ישחק במשחק 7, נכון לעכשיו (יעבור בדיקה נוספת כשהקבוצה תחזור ליוסטון):
Adrian Wojnarowski כתב:On the chances of a Chris Paul comeback with right hamstring injury for Game 7, source tells ESPN: "Less likely than likely, but working every angle to try."
אחדשיודע

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 מאי 2018, 16:24

החדשות הרעות הן שרוב המשחק היה צמוד/יוסטון הובילו והמשחק הבא ביוסטון, ושאני לא זוכרת את הפעם האחרונה שקליי חיבר שני משחקים טובים כאלה אחד אחרי השני

מקאו אגב חזר (וגם קלע)
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 מאי 2018, 06:00

קליבלנד העפילה לגמר רביעי ברציפות אחרי שהנחילה לבוסטון את הפסדה הביתי הראשון בפלייאוף הזה - 87:79 במשחק 7.
The Cavaliers are the 5th team seeded 4th or lower to reach the Finals. The only previous winner? The 1994-95 Rockets (defeated the Magic in a 4-game sweep)

לברון, שבאופן אישי רושם גמר שמיני ברציפות, שיחק את כל 48 הדקות וסיים עם 35 נק' (12/24 מהשדה), 15 רב', 9 אס' ו-2 חס'. מפלצת. ג'ף גרין, שמילא את מקומו של לאב בחמישייה, סיים עם 19 נק' (7/14 מהשדה ו-2/9 לשלוש) ו-8 רב'.
LeBron James has won 6 straight Game 7s and moves to 6-2 in Game 7s in his career. This will be his 8th straight NBA Finals appearance.

James will become the 6th player in NBA history to play in 8 straight Finals (joining 5 players from Celtics teams of the 1950s-60s)
LeBron James in Game 7

- Created 21 FGA off his passes, easily the most in the game. He also created a game-high 13 open FGA.

- Defended a game-high 19 FGA. The Celtics went 6-19 when he was the primary defender.

אצל בוסטון - מלבד טייטום הנפלא (24 נק' ב-53% מהשדה) ואל הורפורד (17 נק' ב-58% מהשדה), הסלטיקס קלעו באחוזים מזעזעים מהשדה. בראון עם 5/18, רוז'יר עם 2/14 (0/10 לשלוש), סמארט עם 1/10 ומוריס עם 5/14. הסלטיקס הפסידו לראשונה סדרה של הטוב מ-7 בה הובילו 0:2 (עמדו לפני כן על מאזן היסטורי של 0:37).

Jayson Tatum dunked on LeBron and then hit a 3 on the next possession to put the Celtics up 72-71 with 6:04 left. After that point, it was all Cavs, and LeBron had the last laugh
תמונה
Jayson Tatum is the first rookie with 20 points in multiple Game 7s in NBA history
Over the last 20 seasons (regular season and playoffs), there have been 301 instances of a starting backcourt attempting at least 20 3-pointers. Only one of those backcourts had a worse combined 3-point % than Terry Rozier (0-10) and Jaylen Brown (3-12) in Game 7 (min. 20 3-pt)

וזה כנראה רק הביא ללברון כוחות מחודשים:
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 מאי 2018, 08:43

מדהים. מהגדולים בהיסטוריה של הספורט העולמי, אם לא הגדול שבהם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 28 מאי 2018, 10:37

כדאי שאנשים יתחילו להבין שאנחנו מסתכלים על ההכי טוב בהיסטוריה של המשחק הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 מאי 2018, 10:50

Jack55 כתב:כדאי שאנשים יתחילו להבין שאנחנו מסתכלים על ההכי טוב בהיסטוריה של המשחק הזה.

לא נולדת אתמול בערך? מאיפה אתה יודע שהוא הכי טוב בהיסטוריה?
הוא בין הגדולים. לא צריך לזלזל באף אחד, בטח לא במייקל.
אחדשיודע

NBA 17/18 - פלייאוף

הודעהעל ידי Jack55 » 28 מאי 2018, 11:03

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:כדאי שאנשים יתחילו להבין שאנחנו מסתכלים על ההכי טוב בהיסטוריה של המשחק הזה.

לא נולדת אתמול בערך? מאיפה אתה יודע שהוא הכי טוב בהיסטוריה?
הוא בין הגדולים. לא צריך לזלזל באף אחד, בטח לא במייקל.

איפה ראית אותי מזלזל ?
זה יהיה דיון ארוך מאוד עכשיו אם אני אסביר למה אני חושב את זה אז נוותר .
למרות שאני רק בן 16 ראיתי הרבה משחקים של מייקל ואני יודע מול איזה קבוצות הוא שיחק ובאיזה זמנים הוא שיחק.

לדעתי לברון הוא *שחקן הכדורסל* הטוב בכל הזמנים, אולי מייקל קלאץ יותר או שחקן הגנה יותר טוב וכמו שאמרתי הדבר האחרון שאני עושה זה לזלזל בו, אבל לדעתי לברון יותר גדול מייקל, וגם אם לדעתך לא, עוד 5-6 שנים נדע.

נב - מה זה קשור לגיל שלי, מה ההבדל אם הייתי בין 25 לצורך העניין או אם אני בן 16 ?

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 מאי 2018, 11:40

זה לא העניין בכלל.
אני יכול להבין מישהו שטוען שביל ראסל הוא הגדול בכל הזמנים כי זכה ב-11 אליפויות מתוך 13 עונות בהן נטל חלק כשחקן, למרות שלא ראה אותו משחק. אני לא יכול להבין מישהו בן 16 שטוען שלברון הוא שחקן הכדורסל הגדול "בהיסטוריה" מבלי שהייתה לו הזדמנות להשוות אותו אפילו לאחד מהטוענים לכתר. הוא הגדול ביותר שאתה ראית, כמו שמייקל הוא הגדול ביותר שאני ראיתי. כדי שיהיה לך לפחות על מה לבסס את את הטענה שלברון הוא "הגדול ביותר בהיסטוריה", הוא יצטרך להוסיף לרזומה שלו עוד מספר אליפויות. בסוף, צריך לזכור שכדורסל הוא משחק קבוצתי, וההישגים הקבוצתיים (האליפויות) הם מדד חשוב בשאלה מי הטוב בהיסטוריה.
לברון אחד מהגדולים. כנראה הטוב ביותר בדורו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 מאי 2018, 12:46

שון דוסון ייבחן ביוטה וברוקלין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 28 מאי 2018, 13:39

שמואל1 כתב:שון דוסון ייחתך מיוטה וברוקלין.

תוקן.

:sharp:
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 מאי 2018, 13:51

החציל האצטקי כתב:
שמואל1 כתב:שון דוסון ייחתך מיוטה וברוקלין.

תוקן.

:sharp:

בשביל להיחתך צריך שיקחו אותך מראש
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 28 מאי 2018, 14:16

DOA
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 28 מאי 2018, 14:56

אחדשיודע כתב:זה לא העניין בכלל.
אני יכול להבין מישהו שטוען שביל ראסל הוא הגדול בכל הזמנים כי זכה ב-11 אליפויות מתוך 13 עונות בהן נטל חלק כשחקן, למרות שלא ראה אותו משחק. אני לא יכול להבין מישהו בן 16 שטוען שלברון הוא שחקן הכדורסל הגדול "בהיסטוריה" מבלי שהייתה לו הזדמנות להשוות אותו אפילו לאחד מהטוענים לכתר. הוא הגדול ביותר שאתה ראית, כמו שמייקל הוא הגדול ביותר שאני ראיתי. כדי שיהיה לך לפחות על מה לבסס את את הטענה שלברון הוא "הגדול ביותר בהיסטוריה", הוא יצטרך להוסיף לרזומה שלו עוד מספר אליפויות. בסוף, צריך לזכור שכדורסל הוא משחק קבוצתי, וההישגים הקבוצתיים (האליפויות) הם מדד חשוב בשאלה מי הטוב בהיסטוריה.

לפי דעתי מספר האליפויות לא אמור להיות מדד כל כך משמעותי, ואם לברון יסיים עם 4/5 אליפויות זה ממש לא יקבע שג'ורדן הוא טוב יותר כי יש לו אליפות אחת או שתיים יותר .
למרות זאת, זה שלברון היה ב8 גמרים ברצף (והיד עוד נטויה), זה אמור להיות מדד הרבה יותר חשוב .
רק מזכיר שג'ורדן שיחק בכנראה הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה שהליגה הזאת ידעה, לעומת זאת לברון התמודד 3 שנים ברציפות (כנראה שהשנה זאת הולכת להיות השנה הרביעית ברציפות) נגד הקבוצה שכנראה היא בTOP5 של הקבוצות הכי טובות בהיסטוריה (מבחינת סופרסטארים לפחות) .
מתי ג'ורדן סחב קבוצה לבד לגמר ?
ג'ורדן סחב קבוצה כמעט לבד לגמר בגיל 23?

לא נראלי, גם אני יכול להיא נתונים כאלה וללברון לא חסר .
ואני גם בטוח שעד שלברון יפרוש הוא ישבור עוד הרבה מאוד שיאים ושגם מהבחינה הסטטיסטית הוא עוד יעבור את ג'ורדן בלא מעט קטגוריות, ונכון שסטט זה לא מדד מאוד חשוב, אבל תרצה או לא תרצה כן יש לזה משקל .

אתה גם יכול להביא לי עוד אינספור טיעונים למה לדעתך ג'ורדן יותר גדול מלברון וגם אני ההפך, זה לא באמת ייגמר .

ושוב פעם אתה נתפס על הגיל "16", כמו שאמרתי גם אם הייתי בן 25 שזה נשמע כבר גדול, הייתה לי את אותה דעה כי ההבדל לא כזה משמעותי .
אז זה שאני בן 16 לא אומר שהייתי חושב אחרת אם הייתי עכשיו בן 25, אז לא צריך להיתפס על זה שאני "ילד" .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Ran222 » 28 מאי 2018, 15:38

Jack55 כתב:

לפי דעתי מספר האליפויות לא אמור להיות מדד כל כך משמעותי, ואם לברון יסיים עם 4/5 אליפויות זה ממש לא יקבע שג'ורדן הוא טוב יותר כי יש לו אליפות אחת או שתיים יותר .
למרות זאת, זה שלברון היה ב8 גמרים ברצף (והיד עוד נטויה), זה אמור להיות מדד הרבה יותר חשוב .
רק מזכיר שג'ורדן שיחק בכנראה הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה שהליגה הזאת ידעה, לעומת זאת לברון התמודד 3 שנים ברציפות (כנראה שהשנה זאת הולכת להיות השנה הרביעית ברציפות) נגד הקבוצה שכנראה היא בTOP5 של הקבוצות הכי טובות בהיסטוריה (מבחינת סופרסטארים לפחות) .

ואני גם בטוח שעד שלברון יפרוש הוא ישבור עוד הרבה מאוד שיאים ושגם מהבחינה הסטטיסטית הוא עוד יעבור את ג'ורדן בלא מעט קטגוריות, ונכון שסטט זה לא מדד מאוד חשוב, אבל תרצה או לא תרצה כן יש לזה משקל .

אתה גם יכול להביא לי עוד אינספור טיעונים למה לדעתך ג'ורדן יותר גדול מלברון וגם אני ההפך, זה לא באמת ייגמר .

ושוב פעם אתה נתפס על הגיל "16", כמו שאמרתי גם אם הייתי בן 25 שזה נשמע כבר גדול, הייתה לי את אותה דעה כי ההבדל לא כזה משמעותי .
אז זה שאני בן 16 לא אומר שהייתי חושב אחרת אם הייתי עכשיו בן 25, אז לא צריך להיתפס על זה שאני "ילד" .

מתי ג'ורדן הוביל קבוצה לבד לגמר??? אתה מוזמן להסתכל על הסגל של שיקגו ב91-92 כשזכו בתואר.

חוץ מפיפן (ללברון יש את לאב, כמה ווטרנים מוכחים בליגה, ואת רןדני הוד שהגיע כשחקן בפריצה עם ממוצע קליעה נהדר) יש שם חבורה של נגרים ושחקני משנה.

הוא לקח ככה 3 אליפויות רצוף עם סגלים כאלו.

וזה עוד בלי להתייחס לעובדה שלברון **חבר** ל2 סופרסטארים כשזכה באליפויות במיאמי.לפחות באליפות הראשונה, זו היתה הקבוצה של ווייד, לא של לברון.

לגבי מה שרשמת שג'ורדן שיחק בקבוצה הכי טובה שהליגה ידעה, לא הבנתי- זה אמור להיות נקודה לרעתו? שהוא הפך את הקבוצה שסביבו לטובה בהיסטוריה?

אם כבר זו נקודה לרעת לברון בהשוואה הספציפית הזו, שאחרי קריירה שאת רובה העביר בקבוצות על עם עוד 2 סופרסטארים לידו, אף אחת מהן אפילו לא תיזכר בימי ההיסטוריה מבחינת איכותה.

וזה כמובן לא משנה את העובדה שלברון נותן פלייאוף פסיכי ובהחלט משדרג את מעמדו עוד יותר, אבל לדעתי הוא כרגע מדרגה שלמה מתחת לג'ורדן מבחינת השוואה איכויות.

אם נשקלל פנימה את מידת ההשפעה של שניהם על הענף בראייה רחבה, ועל הגלובליזציה של הליגה באופן כללי- אז בכלללללללל אין מה לדבר וג'ורדן 10 דרגות מעל לברון.
Ran222

הודעהעל ידי Jack55 » 28 מאי 2018, 15:51

Ran222 כתב:
Jack55 כתב:

מתי ג'ורדן הוביל קבוצה לבד לגמר??? אתה מוזמן להסתכל על הסגל של שיקגו ב91-92 כשזכו בתואר.

חוץ מפיפן (ללברון יש את לאב, כמה ווטרנים מוכחים בליגה, ואת רןדני הוד שהגיע כשחקן בפריצה עם ממוצע קליעה נהדר) יש שם חבורה של נגרים ושחקני משנה.

הוא לקח ככה 3 אליפויות רצוף עם סגלים כאלו.

וזה עוד בלי להתייחס לעובדה שלברון **חבר** ל2 סופרסטארים כשזכה באליפויות במיאמי.לפחות באליפות הראשונה, זו היתה הקבוצה של ווייד, לא של לברון.

לגבי מה שרשמת שג'ורדן שיחק בקבוצה הכי טובה שהליגה ידעה, לא הבנתי- זה אמור להיות נקודה לרעתו? שהוא הפך את הקבוצה שסביבו לטובה בהיסטוריה?

אם כבר זו נקודה לרעת לברון בהשוואה הספציפית הזו, שאחרי קריירה שאת רובה העביר בקבוצות על עם עוד 2 סופרסטארים לידו, אף אחת מהן אפילו לא תיזכר בימי ההיסטוריה מבחינת איכותה.

אוקיי אתה צודק בנוגע לעונה הספציפית הזאת, אבל לברון עשה זאת גם השנה עם קווין לאב ששיחק קצת יותר מחצי עונה ועם חצי סגל שהוחלף באמצע העונה, וגם שהוא היה רק בן 23! (שזה ראוי להערכה גדולה) .

מייקל היה ב8 גמרים רצופים ?
לא, הוא היה רק ב6 וגם הם לא ברציפות, זה גם נתון מדהים שאני יכול להביא על לברון והיד עוד נטויה כמו שאמרתי .

בנוגע לקבוצה, שנינו יודעים שהסופר טים של שיקאגו לא הייתה סופר טים רק בגלל מייקל ג'ורדן, אלא בגלל שהיו שם עוד שחקנים כמו רודמן, פיפן, קוקוץ'...

הסופר טים של לברון הייתה מיאמי, שאותה ואת רצף הניצחונות שלה אני בטוח שאף אחד לא יישכח .

בנגוע לקליבלנד, אני לא חושב שבימים ההם הייתה לשיקאגו יריבה כמו גולדן סטייט, אז עם כל הכבוד לפוטנציאל הנהדר שהיה לקליבלנד בשלוש שנים האחרונות, הם פגשו בגמר את אחת מהקבוצות הכי טובות בהיסטוריה של הNBA, משהו שלא קרה לג'ורדן 3 עונות ברציפות .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 מאי 2018, 15:52

Jack55 כתב:

אה, הבנתי. מספר הגמרים יותר חשוב ממספר אליפויות. טוב לדעת.
הגיל שלך הוא לא האישו פה, אלא זה שלא ראית ג'ורדן בזמן אמת כדי להשוות ביניהם. לברון הוא אולי הטוב ביותר שאתה ראית, בהיסטוריה הפרטית של ה-16 שנים שלך. זאת הנקודה פה.

סטטיסטיקה? אין לי בעיה להתחיל את הדיון הזה. בכמויות, לברון השיג יותר כי הוא שיחק יותר משחקים, מן הסתם. אבל אם תיקח ממוצעי נקודות, אז תראה עדיפות ברורה לטובת מייקל (וזה על אף שג'ורדן היה צריך להסתגל להכנסת קשת השלוש במהלך תקופתו במכללות). מבחינת הפיק של כל שחקן (העונה הטובה ביותר של כ"א ומאני-טיים), בכלל אין מה להשוות. לברון לא מתקרב לג'ורדן בשיאו. ובהקשר לדיון הקודם שהיה לנו - ג'ורדן גם הפך את האחרים סביבו לטובים יותר, מה שלברון לא תמיד מצליח לעשות. ובמקרה של מייקל, זה אומר הקבוצה הטובה בהיסטוריה. יש לו קבלות.

אף אחד מהם לא סחב לבדו קבוצה על הגב בדרך לאליפות, בטח לא לברון. מייקל הוביל קבוצה, שהוא הפך אותה להיות הגדולה בהיסטוריה, ל-6 אליפויות ב-6 גמרים. זה פסיכי. לברון, גם אם היה רוצה, לא יכול להעמיד בסוף הקריירה שלו נתון כזה. לפני הגמר הקרוב, הוא עם 3 מ-8. זה נחמד, זה לא ג'ורדן.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 28 מאי 2018, 16:49, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 28 מאי 2018, 15:56

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:

אה, הבנתי. מספר הגמרים יותר חשוב ממספר אליפויות. טוב לדעת.
הגיל שלך הוא לא האישו פה, אלא זה שלא ראית ג'ורדן בזמן אמת כדי להשוות ביניהם. לברון הוא אולי הטוב ביותר שאתה ראית, בהיסטוריה הפרטית של ה-16 שנים שלך. זאת הנקודה פה.

סטטיסטיקה? אין לי בעיה להתחיל את הדיון הזה. בכמויות, לברון השיג יותר כי הוא שיחק יותר משחקים, מן הסתם. אבל אם תיקח ממוצעי נקודות, אז תראה עדיפות ברורה לטובת מייקל (וזה על אף שג'ורדן היה צריך להסתגל להכנסת קשת השלוש במהלך תקופתו במכללות). מבחינת הפיק של כל שחקן (העונה הטובה ביותר של כל שחקן + מאני-טיים), בכלל אין מה להשוות. לברון לא מתקרב לג'ורדן בשיאו. ובהקשר לדיון הקודם שהיה לנו - ג'ורדן גם הפך את האחרים סביבו לטובים יותר, מה שלברון לא תמיד מצליח לעשות. ובמקרה של מייקל, זה אומר הקבוצה הטובה בהיסטוריה. יש לו קבלות.

אף אחד מהם לא סחב לבדו קבוצה על הגב בדרך לאליפות, בטח לא לברון. מייקל הוביל קבוצה, שהוא הפך אותה להיות הגדולה בהיסטוריה, ל-6 אליפויות ב-6 גמרים. זה פסיכי. לברון, גם אם היה רוצה, לא יכול להעמיד בסוף הקריירה שלו נתון כזה. לפני הגמר הקרוב, הוא עם 3 מ-7. זה נחמד, זה לא ג'ורדן.

הקבוצות שלברון פגש בגמרים אלא לא הקבוצות שג'ורדן פגש, זאת בדיוק הנקודה שלי .

מבחינת הסטט, ללברון יש עוד כמה שנים טובות בליגה שיכולות להפוך אותו ליותר גדול ממייקל מבחינת הנושא הזה, נחכה עוד כמה שנים כדי לקבוע את זה .

ומה קרה בדיוק העונה ? אני בספק אם קליבלנד מעפילים לפלייאוף בלי לברון .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 מאי 2018, 16:03

Jack55 כתב:הקבוצות שלברון פגש בגמרים אלא לא הקבוצות שג'ורדן פגש, זאת בדיוק הנקודה שלי .

מבחינת הסטט, ללברון יש עוד כמה שנים טובות בליגה שיכולות להפוך אותו ליותר גדול ממייקל מבחינת הנושא הזה, נחכה עוד כמה שנים כדי לקבוע את זה .

הקבוצות שפגש ג'ורדן בגמר יותר טובות מהקבוצות של לברון בקליבלנד, וחלקן יותר טובות מהקבוצות שהוא פגש בגמרים עם מיאמי.
גם אם תוסיף ללברון 2-3 אליפויות לרזומה (שזו בכלל לא משימה פשוטה לבחור בגילו), הוא כבר לא יוכל להגיע להשיג של מייקל - 100% הצלחה ב-6 גמרים. אבל כן, כשהוא יזכה ב-2/3 אליפויות נוספות, דבר איתי. אנחנו עדיין לא שם, אין שום סיבה להקדים את המאוחר.

לגבי העונה - לברון בחר את הסיטואציה שלו בקליבלנד. הוא רצה את זה.
הוא יכל לתת לקיירי את המקום שלו, כך שירגיש נוח, אבל הוא לא רצה. הוא גם יכל לקבל את דיאנדרה ג'ורדן לצידו, אם היה מתחייב להישאר, אבל הוא בחר שלא. זאת בעיה שלו. הוא העדיף שידברו עליו בתור זה ש-"סחב לבדו" קבוצה בינונית כביכול לגמר (מקונפרס חלש, שהפיינלסטית בו משחקת ללא שני הכוכבים שלה). זה לא הופך אותו לגדול ביותר, ממש ממש לא. ההיפך בעיניי.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 28 מאי 2018, 16:12, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 28 מאי 2018, 16:11

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:הקבוצות שלברון פגש בגמרים אלא לא הקבוצות שג'ורדן פגש, זאת בדיוק הנקודה שלי .

הקבוצות שפגש ג'ורדן בגמר יותר טובות מהקבוצות של לברון בקליבלנד, וחלקן יותר טובות מהקבוצות שהוא פגש בגמרים עם מיאמי.
גם אם תוסיף ללברון 2-3 אליפויות לרזומה (שזו בכלל לא משימה פשוטה לבחור בגילו), הוא כבר לא יוכל להגיע להשיג של מייקל - 100% הצלחה ב-6 גמרים. אבל כן, כשהוא יזכה ב-2/3 אליפויות נוספות, דבר איתי. אנחנו עדיין לא שם, אין שום סיבה להקדים את המאוחר.

אז אתה בעצם אומר שהלייקרס של 91, פורטלנד של 92, פיניקס של 93, סיאטל סופרסוניקס של 96, יוטה של 97 ו98 יותר טובות מ :
ספרס של 07, דאלאס של 11, אוקלהומה של 12, ספרס של 13 ו14, גולדן של 15,16,17, ויוסטון של 18\גולדן של 18 ?

לדעתי ממש אבל ממש לא .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 מאי 2018, 16:14

מאיפה אתה יודע תגיד לי? לא נולדת בכלל. הדיון הזה כבר מגוחך.
להוציא את גולדן סטייט (שהיא לחלוטין מהטובות בהיסטוריה), שאותה לברון פגש 3 פעמים בגמר עד כה, הוא עם 2 מ-5 בגמר. אז בוא. כל הקבוצות שג'ורדן פגש בגמר היו עם יותר מ-57 ניצחונות בעונה הסדירה (כשל-4 האחרונות מתוך ה-6, היו 62 ניצחונות או יותר). רובן לחלוטין טובות יותר מאלו שפגש לברון לפני גולדן סטייט.
אחדשיודע

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־56 אורחים