המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ג'רמי פארגו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'רמי פארגו חתם במכבי ת

הודעהעל ידי jol9 » 26 אפריל 2018, 09:21

goshimon כתב:נותן כבוד לפארגו, אבל בשביל זה צריך מחלקת סקאוטינג? מנהל מקצועי? זה אפילו לא לחפש מתחת לפנס, אלא לקחת פנס מקולקל מהבוידם ולהשתמש בו. זה בדיוק הזמן להביא שחקן צעיר ואנרגטי (כמו פארגו כשהגיע לקטש ב2010) שיוכל להפתיע ולהישאר לכמה שנים, ובמקום זה מביאים מישהו שמשוטט בליגה הלבנונית והסינית רק על סמך זיכרון העבר. ההנהלה הזו שוברת כל שיאי ההזיה. מכל השחקנים בעולם רק זה שכבר היה במכבי פעמיים הוא המתאים ביותר? פשוט קבלת החלטות שלא תיאמן. תראו את הסקאוטינג של חולון, של אשדוד, של גלבוע, בעשירית הכסף מביאים זרים פורצים ואנרגטיים. ואצלנו מביאים שחקני עבר מזדקנים מביירות.

אני חושב שהבעיה הגדולה יותר היא לא שמביאים פנס שבור מהבוידעם אלא שמביאים אותו באיחור של איזה שלושה ארבעה חודשים. המועדון הזה שובר שיאי התנהלות שליליים, והמוניטין שלו כבר ככ מחורבן, שצריך נס גדול מאוד בשביל לשקם את ההריסות האלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי TAYO » 26 אפריל 2018, 10:26

וואו... פארגו זה ג'קסון +8 ס"מ... אם יבוא בכושר ויסכים לשמור ולא לזרוק 6 זריקות במשחק ל - 3 (ב - 31% עדיף שיוותר) אז זה עדיף על ג'קסון. אבל תאכלס, אם רוצים אליפות, זה הכי טוב שאפשר היה להביא? ממה שראיתי בליגה הסינית, הבחור שמנמן ואיטי... לא מה שהיה. אבל אולי זה רק אני.
סמל אישי של המשתמש
TAYO

Re: ג'רמי פארגו חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 אפריל 2018, 10:43

פארגו יצטרף בראשון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 26 אפריל 2018, 14:05

אתה מוכר לנו מפעם: החזרה של פארגו למכבי
הגארד ששב לקדנציה שלישית לא רצה לחזור לצהובים, אך מסע השכנועים הקדחתני הצליח. ההנהלה בפאניקה ומצאה שחקן שלא יהסס לקחת אחריות במאני טיים
http://www.one.co.il/Article/311804.html

נבן ספאחיה פרס בפניו את התכניות המקצועיות והשתלבותו בסגל - עם הבטחה בלתי פורמלית כי יירשם בטופס לכל המשחקים אליהם עד תום עונה

גיא גודס נדרש גם לנתח את מצבה של מכבי, להעלות נשכחות, ולסייע במגעים מול פארגו. מנהל הקבוצה עמי ביטון נכנס לשיחות במטרה לרכך את הגארד, ואפילו ניקולה וויצ'יץ' ליטף אותו באהבה שנעלמה עם ההחלטה לחתוך אותו בזמנו. והיו עוד מגעים שנעשו ע"י דורון לב מול סוכנו אנדי שיפמן ועוד כמה גורמים מבפנים.

והשחקנים? רובם זועמים על המאמנים. ג'ונה בולדן ונציגיו מאוכזבים משמעותית מההתנהלות סביב מהפורוורד, שנמחק לגמרי מהרוטציה ולא נרשם למשחק הערב נגד הפועל חולון. ג'קסון היה האלפא דוג, אבל הוא סבל מביש מזל של דלקות ופציעות ובעצם מעולם לא שימש כרכז, אלא כסקורר לכוד בממדים של מנהל משחק. קול? על היחסים בינו לספאחיה חבל להרחיב. אהבה לא תמצאו שם, ספק אם אפילו הערכה מקצועית.
והישראלים? ישנם זרים במכבי שבשיחות סגורות מאוכזבים מאיכות הצברים של הצהובים, ושאלו מדוע היא לא מביאה שחקני טובים יותר כמו שיש ליריבות בליגה - את גיא פניני, ג'ו אלכסנדר או ריצ'ארד האוול. ומה עם רכז כמו של ירושלים, בר טימור? הם לא ממש מודעים להיסטוריה, אבל הם בהחלט בעד ביטול החוק הרוסי כי 5 על 5 אמריקאים זה סטריטבול במיטבו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jay » 27 אפריל 2018, 00:06

ספק רכילות מגעילה, ספק מציאות מגעילה.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי toja27 » 27 אפריל 2018, 14:22

Jack55 כתב:אתה מוכר לנו מפעם: החזרה של פארגו למכבי
הגארד ששב לקדנציה שלישית לא רצה לחזור לצהובים, אך מסע השכנועים הקדחתני הצליח. ההנהלה בפאניקה ומצאה שחקן שלא יהסס לקחת אחריות במאני טיים
http://www.one.co.il/Article/311804.html

נבן ספאחיה פרס בפניו את התכניות המקצועיות והשתלבותו בסגל - עם הבטחה בלתי פורמלית כי יירשם בטופס לכל המשחקים אליהם עד תום עונה

גיא גודס נדרש גם לנתח את מצבה של מכבי, להעלות נשכחות, ולסייע במגעים מול פארגו. מנהל הקבוצה עמי ביטון נכנס לשיחות במטרה לרכך את הגארד, ואפילו ניקולה וויצ'יץ' ליטף אותו באהבה שנעלמה עם ההחלטה לחתוך אותו בזמנו. והיו עוד מגעים שנעשו ע"י דורון לב מול סוכנו אנדי שיפמן ועוד כמה גורמים מבפנים.

והשחקנים? רובם זועמים על המאמנים. ג'ונה בולדן ונציגיו מאוכזבים משמעותית מההתנהלות סביב מהפורוורד, שנמחק לגמרי מהרוטציה ולא נרשם למשחק הערב נגד הפועל חולון. ג'קסון היה האלפא דוג, אבל הוא סבל מביש מזל של דלקות ופציעות ובעצם מעולם לא שימש כרכז, אלא כסקורר לכוד בממדים של מנהל משחק. קול? על היחסים בינו לספאחיה חבל להרחיב. אהבה לא תמצאו שם, ספק אם אפילו הערכה מקצועית.
והישראלים? ישנם זרים במכבי שבשיחות סגורות מאוכזבים מאיכות הצברים של הצהובים, ושאלו מדוע היא לא מביאה שחקני טובים יותר כמו שיש ליריבות בליגה - את גיא פניני, ג'ו אלכסנדר או ריצ'ארד האוול. ומה עם רכז כמו של ירושלים, בר טימור? הם לא ממש מודעים להיסטוריה, אבל הם בהחלט בעד ביטול החוק הרוסי כי 5 על 5 אמריקאים זה סטריטבול במיטבו.

אם זו האמת, זו התנהלות מביכה משהו של מכבי. אבל מרגיש כמו המצאה של פיק במיוחד כשמגיעים לחלק האחרון שבו הוא טוען שהזרים היו רוצים ישראלים כמו פניני , אלכסנדר והאוול.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 אפריל 2018, 15:36

הפסקה האחרונה זו לא עיתונאות, מאף סוג
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 27 אפריל 2018, 15:48

MTA2311 כתב:הפסקה האחרונה זו לא עיתונאות, מאף סוג

1+
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי קובי » 27 אפריל 2018, 19:55

TAYO כתב:וואו... פארגו זה ג'קסון +8 ס"מ... אם יבוא בכושר ויסכים לשמור ולא לזרוק 6 זריקות במשחק ל - 3 (ב - 31% עדיף שיוותר) אז זה עדיף על ג'קסון. אבל תאכלס, אם רוצים אליפות, זה הכי טוב שאפשר היה להביא? ממה שראיתי בליגה הסינית, הבחור שמנמן ואיטי... לא מה שהיה. אבל אולי זה רק אני.

מה רק אתה? שמנמן ואיטי? :laugh2
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי TAYO » 27 אפריל 2018, 23:04

קובי כתב:
TAYO כתב:וואו... פארגו זה ג'קסון +8 ס"מ... אם יבוא בכושר ויסכים לשמור ולא לזרוק 6 זריקות במשחק ל - 3 (ב - 31% עדיף שיוותר) אז זה עדיף על ג'קסון. אבל תאכלס, אם רוצים אליפות, זה הכי טוב שאפשר היה להביא? ממה שראיתי בליגה הסינית, הבחור שמנמן ואיטי... לא מה שהיה. אבל אולי זה רק אני.

שמנמן, איטי ובעיקר +8 ס״מ על ג׳קסון... ואני לא מתכוון לגובה ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 אפריל 2018, 23:10

TAYO כתב:
קובי כתב:

שמנמן, איטי ובעיקר +8 ס״מ על ג׳קסון... ואני לא מתכוון לגובה ;)

אלא אם כן אבותיך במקור ממרכז אפריקה, החלק האחרון בין הפחות אמינים שנכתבו פה
ואנחנו מדברים על פורום שת'רד על החתמה מזוייפת הגיע ל-20 עמודים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Mitelka » 27 אפריל 2018, 23:26

איך לא משחררים זר? זה הזוי, הרי 3 זרים יושבים בחוץ עד סוף העונה. אשכרה יש שחקן שלא הולך לשחק עד סוף העונה (לפחות אחד) למה הוא לא על המטוס?

אני מבין שצריך "גיבוי" בשביל פציעה וכו', בסדר, לא הייתי זורק 3 זרים. אבל זר אחד, בטח כזה שבוודאות לא ממשיך חייב ללכת.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי TAYO » 28 אפריל 2018, 04:33

Mitelka כתב:איך לא משחררים זר? זה הזוי, הרי 3 זרים יושבים בחוץ עד סוף העונה. אשכרה יש שחקן שלא הולך לשחק עד סוף העונה (לפחות אחד) למה הוא לא על המטוס?

אני מבין שצריך "גיבוי" בשביל פציעה וכו', בסדר, לא הייתי זורק 3 זרים. אבל זר אחד, בטח כזה שבוודאות לא ממשיך חייב ללכת.

לדעתי למכבי אין מה למהר עד שלא רואים איך פארגו משתלב ובאילו יכולות הוא מגיע. אחר כך כנראה שקול יעזוב, אלא אם ג׳קסון יחזור להתחרפן.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שועל » 29 אפריל 2018, 10:44

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 אפריל 2018, 11:02

פארגו: אוהדי מכבי לא אוהבים אותי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 29 אפריל 2018, 11:11

יאללה אימון זריז ולתת לו לשחק עוד היום. עדיף פארגו עם ג'ט לג מקול עם פיגור שכלי
er79

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 אפריל 2018, 11:22

הוא אפילו לא רשום באיגוד, שלא נדבר על טופס המשחק (צריך להודיע על השחקנים 24 שעות לפני). הוא לא ישחק היום.

שמואל1 כתב:פארגו: אוהדי מכבי לא אוהבים אותי

ושנייה אחר כך שואלים אותו "אז למה באת?" והוא עונה "Probably because of the fans".
אפשר להשאיר את כותרות הקליקבייט לתשקורת הספורט והרכילות. לא צריך את זה פה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי jay » 29 אפריל 2018, 12:57

הוא דווקא אמר בריאיון "הם (האוהדים) לא אוהבים אותי" ו"כנראה (שחזרתי) בגלל האוהדים" (וצחק)

אבל הוא חזר בשביל הכסף, duh

וג'קסון עורר אצלו השוואה לפרקינס

מה שעורר אצלי השוואה שלו לריטארד

..לא שיש משהו פסול בזה
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 אפריל 2018, 13:36

הוא מן הסתם לא מגיע לכאן בשביל להתנדב, אבל כנראה שהיה מסתדר יופי בלי תלוש משכורת מהפדרמנים בחודש וחצי הקרובים. בא ליהנות ואולי גם לנסות להחזיר קצת מאהבת הקהל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 אפריל 2018, 13:41

אין ספק שהוא נהנה מאוד מהתחנונים מאותם אלה שזרקו אותו לפני שנתיים
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, felix_r, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־35 אורחים