המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ג'רמי פארגו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'רמי פארגו חתם במכבי ת

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אוקטובר 2018, 14:24

קובי כתב:בענייני פציעות אני חש חיזוק, לגבי ההשתייכות שלי לפורום... כל כך הרבה איכות של אנשים בעלי ידע רפואי.

הלוואי עליי...

שמע אני אישית לא סתם אומר, אני מתבסס בינתיים על מה שרועי כהן פרסם בטוויטר והוא פרסם שכנראה זזה לו חוליה גב, לא צריך להיות רופא או גאון גדול בשביל לדעת שאם זה אכן נכון רוב הסיכויים שזאת היעדרות של לפחות חודש וחצי ובמקרה הטוב זה בערך חודש .
גמר את העונה הוא בטח שלא, אבל אני מעריך שזאת יכולה להיות היעדרות של בין חודש (במקרה הטוב אולי קצת פחות) לבין 2 וחצי חודשיים (במקרה הכי הכי גרוע) .

שוב פעם אני מאוד מקווה שאני טועה ושבסופו של דבר הפציעה תהייה לשבועיים ולא משהו יותר רציני מזה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: ג'רמי פארגו חתם במכבי ת"א - ייעדר חודש

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 אוקטובר 2018, 14:30

כולכם פה מזיינים את השכל ומתבססים על שום דבר. אף אדם שאשכרה יש לו הכשרה רפואית כלשהי, ולאף אחד פה אין, לא היה יוצא בהצהרות על בסיס המידע הזה שפורסם בתקשורת.

אשכרה ילדים בני 12 מעריכים לי פה זמני החלמה על בסיס שמועות בטוויטר, כאילו הם יודעים מה זה דיסק, בלט, פריצה, או גב.

גמרתם לשחקן את הקריירה, חיפשתם מחליף ונערכתם כבר לעונה הבאה, וכל זה על בסיס מה?

וואלק יש גבול כמה אפשר להבליג פה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי ShiriV » 15 אוקטובר 2018, 15:02

התחזיות האפוקליפטיות שלכם כאן עושות לי חררה. בואו פשוט נחכה להודעה סופית ורישמית מהמועדון.
כרגע דבר אחד ברור והוא שפארגו הולך להיעדר לתקופה לא קצרה ומכבי תהיה חייבת להסתדר בלעדיו עד שיחזור. וכמו שאנחנו מכירים את מכבי היא ממש לא תמהר להנחית פה מחליף בזק אז באמת שכדאי לכם לצאת מהסרט הזה.
ווילבקין ושות' הבינוניים יצטרכו לסחוב את הקבוצה ולקוות לטוב. אין מה להפסיד גם ככה בגלל ההגרלה הנוראית.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי my man » 15 אוקטובר 2018, 15:06

ShiriV כתב:התחזיות האפוקליפטיות שלכם כאן עושות לי חררה. בואו פשוט נחכה להודעה סופית ורישמית מהמועדון.
כרגע דבר אחד ברור והוא שפארגו הולך להיעדר לתקופה לא קצרה ומכבי תהיה חייבת להסתדר בלעדיו עד שיחזור. וכמו שאנחנו מכירים את מכבי היא ממש לא תמהר להנחית פה מחליף בזק אז באמת שכדאי לכם לצאת מהסרט הזה.
ווילבקין ושות' הבינוניים יצטרכו לסחוב את הקבוצה ולקוות לטוב. אין מה להפסיד גם ככה בגלל ההגרלה הנוראית.

אה?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שועל » 15 אוקטובר 2018, 15:40

מה שטוב בהיעדרות שלו, זו העובדה שווילבקין יהפוך למנהיג הבלתי מעורר של הקבוצה, וזה יעשה לו רק טוב. מלאכתו של ספאחיה תעשה בידי אחרים.

אבל, מצד שני, זה יכול לגמור למכבי את העונה בשלב מאוד מוקדם. מי שיש לי ממנו אולי ציפייה להתעלות זה ג'ון די.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 15 אוקטובר 2018, 19:12

MTA2311 כתב:כולכם פה מזיינים את השכל ומתבססים על שום דבר. אף אדם שאשכרה יש לו הכשרה רפואית כלשהי, ולאף אחד פה אין, לא היה יוצא בהצהרות על בסיס המידע הזה שפורסם בתקשורת.

אשכרה ילדים בני 12 מעריכים לי פה זמני החלמה על בסיס שמועות בטוויטר, כאילו הם יודעים מה זה דיסק, בלט, פריצה, או גב.

גמרתם לשחקן את הקריירה, חיפשתם מחליף ונערכתם כבר לעונה הבאה, וכל זה על בסיס מה?

וואלק יש גבול כמה אפשר להבליג פה.

תמונה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אוקטובר 2018, 19:13

שועל כתב:מה שטוב בהיעדרות שלו, זו העובדה שווילבקין יהפוך למנהיג הבלתי מעורר של הקבוצה, וזה יעשה לו רק טוב. מלאכתו של ספאחיה תעשה בידי אחרים.

אבל, מצד שני, זה יכול לגמור למכבי את העונה בשלב מאוד מוקדם. מי שיש לי ממנו אולי ציפייה להתעלות זה ג'ון די.

גם זוסמן צריך להוכיח את עצמו, הוא דיבר על דקות בקיץ אז הנה אין הזדמנות יותר טובה מזאת, גם ריי וגם פארגו לא ישחקו מחר ואולי גם בחמישי, הוא צריך לתת הכל במשחקים הבאים .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ankram » 15 אוקטובר 2018, 19:25

מצאו זמן לחרא הזה:

http://www.maccabi.co.il/news.asp?id=6745

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 15 אוקטובר 2018, 20:32

Jack55 כתב:
קובי כתב:בענייני פציעות אני חש חיזוק, לגבי ההשתייכות שלי לפורום... כל כך הרבה איכות של אנשים בעלי ידע רפואי.

הלוואי עליי...

שמע אני אישית לא סתם אומר, אני מתבסס בינתיים על מה שרועי כהן פרסם בטוויטר והוא פרסם שכנראה זזה לו חוליה גב, לא צריך להיות רופא או גאון גדול בשביל לדעת שאם זה אכן נכון רוב הסיכויים שזאת היעדרות של לפחות חודש וחצי ובמקרה הטוב זה בערך חודש .
גמר את העונה הוא בטח שלא, אבל אני מעריך שזאת יכולה להיות היעדרות של בין חודש (במקרה הטוב אולי קצת פחות) לבין 2 וחצי חודשיים (במקרה הכי הכי גרוע) .

שוב פעם אני מאוד מקווה שאני טועה ושבסופו של דבר הפציעה תהייה לשבועיים ולא משהו יותר רציני מזה .

זה קשקוש כי לאף אחד אין מושג, ולו רק בגלל שעדיין אפילו לא היה לו MRI (ע"פ עידו גור). אין שום ערך להערכות חסרות ביסוס, לא שלך ולא של רועי כהן. נחכה בסבלנות לבדיקות
ולהערכות המבוססות של רופא הקבוצה, ואז נהיה הרבה יותר חכמים ומבוססים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 אוקטובר 2018, 20:41

תגיד עוד פעם ''מבוסס/בסיס/מבוססות'' ביץ', i dare you
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אוקטובר 2018, 20:47

jol9 כתב:
Jack55 כתב:

הלוואי עליי...

זה קשקוש כי לאף אחד אין מושג, ולו רק בגלל שעדיין אפילו לא היה לו MRI (ע"פ עידו גור). אין שום ערך להערכות חסרות ביסוס, לא שלך ולא של רועי כהן. נחכה בסבלנות לבדיקות
ולהערכות המבוססות של רופא הקבוצה, ואז נהיה הרבה יותר חכמים ומבוססים.

אתה צודק בזה שהכי טוב זה לחכות לתוצאות של רופא הקבוצה, אני פשוט התכוונתי שאם זה אכן נכון שזזה לו חוליה בגב אז לדעתי זה לא משהו שאמורים להחלים ממנו תוך שבוע-שבועיים אלא החלמה יותר ארוכה .
יכול להיות שזאת בכלל לא סוג הפציעה ורועי כהן סתם מבלבל את המוח, כמו שאמרת הכי טוב נחכה לרביעי בבוקר ונהייה יותר חכמים :thumbup
דרך אגב לא ראיתי שפורסם שלא היה MRI עד עכשיו, תודה על העדכון .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי קובי » 15 אוקטובר 2018, 20:53

בדיוק סיימתי שיחה עם הוטרינר של מכבי - הוא אומר שלמרות שפארגו לא הולך, הוא עדיין מכשכש בזנב...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי שועל » 15 אוקטובר 2018, 20:54

חייבים לייעל פה את אופציית החסימה
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 15 אוקטובר 2018, 22:43

שועל כתב:חייבים לייעל פה את אופציית החסימה

משהו בסגנון הזה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי SirCharles » 16 אוקטובר 2018, 01:16

מכבי בבעיה.
כרגע אין לה רכז מחליף. דיבה עדיין לא מראה שהוא שייך ליורוליג וריי הוא בשום אופן לא רכז.
בעמדה 2 יש להם את רול, זוסמן וריי. הראשון הוא יופי של שחקן משלים אבל הוא לא אמור לפתוח בקבוצה שחושבת על הצלבה. השני יכול לתרום אבל עדיין לא לגמרי שם. והשלישי לא שייך וצריך להיות מושאל בהקדם האפשרי.
בעמדה 3 יש את קיין, קלויארו ואבדייה. ראינו באתונה מה קורה כשקיין מקבל יותר מדי דקות. קלויארו שחקן משלים וקבוצתי אבל כבד מדי ואנמי בהתקפה. ואבדייה לא יקבל דקות עד שלא יראה שיפור משמעותי בהגנה האישית והקבוצתית.
בעמדה 4 יש את אובריינט, קלויארו, כהן ולוי. אובריינט הוא עדיין חידה, מצד אחד יש לו יכולות סקורינג גבוהות ומצד שני הוא לא תורם כלל למשחק הקבוצתי או בהגנה. קלויארו חביב אבל לא מי שיעשה את ההבדל. כהן לא פקטור מול קבוצות רציניות ולוי לא מסוגל להגן על אף 4 ביורוליג.
בסנטר מכבי מסודרים.

לסיכומו של דבר למכבי יש 2 שחקנים בלבד (ווילבקין ובלאק) ששווים חמישייה בקבוצה שחושבת על הצלבה ועוד ערימה של שחקנים משלימים או לא מוכחים.

השאלה עכשיו היא מה עושים? 
אני הייתי משאיל את ריי ומביא סמול פורוורד שיזיז את קיין חזרה לעמדה 2 אותה יחלוק עם רול וזוסמן (ראינו בעונה שעברה מה שווה קבוצה שמעלה גם את קיין וגם את רול בחמישייה) ורכז מחליף (רק ליורוליג, בליגה יסתדרו עם דיבה ועזרה של רול וזוסמן).

כמובן שרוב הסיכויים שמכבי ימזמזו את הזמן וירשמו את ריי לליגה מחשש להפסיד לב"ש ואז אפשר להגיד ביי ביי לעוד עונה (ולפספס שחקן כמו בלאק שאין מצב שיישאר פה בעונה הבאה).
SirCharles

הודעהעל ידי Mmm » 16 אוקטובר 2018, 07:43

מכבי תל אביב תיאלץ להסתדר הערב מול צסק"א מוסקבה ללא ג'רמי פארגו הפצוע, אבל יש לא מעט מסתורין סביב חומרת פציעתו. בזמן שבשורות הצהובים מסרבים לפרט מאיזו פציעה בדיוק הגארד סובל, ואחרי שעלו דיווחים שלפיהם ייעדר למשך חודש לפחות, השחקן עצמו שוחח עם מקורביו ואמר: "אני אחזור הרבה יותר מהר ממה שכולם חושבים".

פארגו מטופל בימים האחרונים באמצעות פיזיותרפיה וזריקות. ב-24 השעות האחרונות הוא הצליח ללכת בכוחות עצמו, ולחבריו לקבוצה אמר: "שכולם יכתבו מה שהם רוצים. אני מכיר את הגוף שלי ואני אחזור לפעילות במהרה".

אז מתי יהיה מועד החזרה של פארגו? תלוי את מי שואלים. בסביבת מכבי ת"א עולות טענות שלפיהן הצוות המקצועי כבר החל לבדוק אופציות בשוק השחקנים, לא כדי להחליף את פארגו אלא כדי לדאוג לגיבוי למקרה שהגארד המצוין לא יצליח לחזור לעצמו אחרי שיחלים מהפציעה. במקרה הזה, ינסו להאיץ את השאלתו של קנדריק ריי ולהביא גארד מוכח יותר. הצהובים עצמם מפזרים מסך עשן סביב חומרת הפציעה, ונמנעת מלפרט את האבחנה שממנה סובל
Mmm

הודעהעל ידי toja27 » 16 אוקטובר 2018, 10:04

רק בריאות ושיחזור במהרה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי TAYO » 16 אוקטובר 2018, 10:40

Mmm כתב:מכבי תל אביב תיאלץ להסתדר הערב מול צסק"א מוסקבה ללא ג'רמי פארגו הפצוע, אבל יש לא מעט מסתורין סביב חומרת פציעתו. בזמן שבשורות הצהובים מסרבים לפרט מאיזו פציעה בדיוק הגארד סובל, ואחרי שעלו דיווחים שלפיהם ייעדר למשך חודש לפחות, השחקן עצמו שוחח עם מקורביו ואמר: "אני אחזור הרבה יותר מהר ממה שכולם חושבים".

פארגו מטופל בימים האחרונים באמצעות פיזיותרפיה וזריקות. ב-24 השעות האחרונות הוא הצליח ללכת בכוחות עצמו, ולחבריו לקבוצה אמר: "שכולם יכתבו מה שהם רוצים. אני מכיר את הגוף שלי ואני אחזור לפעילות במהרה".

אז מתי יהיה מועד החזרה של פארגו? תלוי את מי שואלים. בסביבת מכבי ת"א עולות טענות שלפיהן הצוות המקצועי כבר החל לבדוק אופציות בשוק השחקנים, לא כדי להחליף את פארגו אלא כדי לדאוג לגיבוי למקרה שהגארד המצוין לא יצליח לחזור לעצמו אחרי שיחלים מהפציעה. במקרה הזה, ינסו להאיץ את השאלתו של קנדריק ריי ולהביא גארד מוכח יותר. הצהובים עצמם מפזרים מסך עשן סביב חומרת הפציעה, ונמנעת מלפרט את האבחנה שממנה סובל

חלמאות. יחכו חודשיים לראות איזה פארגו חוזר ואז ינסו להחתים מהר מחליף ולהשאיל את ריי? יותר סביר שהמאזן ביורוליג יהיה כל כך עלוב בשלב הזה שהטענה כבר תהיה שאין טעם לערוך שינויים מרחיקי לכת ושיש להתרכז בליגה הישראלית...
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי reuelc » 16 אוקטובר 2018, 11:11

הוא עדין חי?
סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוקטובר 2018, 07:48

פארגו סובל מפגיעה בדיסק וייעדר לפחות 3 שבועות
במכבי ת"א מקווים שלא מדובר בפריצה מלאה, אך אם יצטרך ניתוח הגארד עלול להחמיץ חודשיים. הצהובים מתלבטים אם להעלות הילוך בחיפוש אחר גארד בכיר לתקופה הקרובה
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 18&lang=he

Sent from my iPhone using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־106 אורחים