המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

פותחים עונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פותחים עונה

הודעהעל ידי יוסי22 » 15 יוני 2018, 01:59

ממש לא .

נעשו הרבה מאוד טעויות בשנים האחרונות ואת התוצאות ראינו כולנו ועדיין לא רואה מה משאיר את ספאחיה אחרי ההתפרקות של הסיבוב השני ביורוליג.

מכבי הפסידה יותר מידי משחקים שאסור להפסיד , יותר מידי משחקים שהובילה בהם בפער שאסור להפסיד ועדיין הפסידה והכול בגלל התפרקות מנטלית שהאחריות עליה היא קודם כל על המאמן .
יוסי22

הודעהעל ידי felix_r » 15 יוני 2018, 01:59

יוסי22 כתב:מזל שאתה לא מנהל את מכבי ...

זה באמת מזל
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 יוני 2018, 02:03

יוסי22 כתב:ממש לא .

נעשו הרבה מאוד טעויות בשנים האחרונות ואת התוצאות ראינו כולנו ועדיין לא רואה מה משאיר את ספאחיה אחרי ההתפרקות של הסיבוב השני ביורוליג.

מכבי הפסידה יותר מידי משחקים שאסור להפסיד , יותר מידי משחקים שהובילה בהם בפער שאסור להפסיד ועדיין הפסידה והכול בגלל התפרקות מנטלית שהאחריות עליה היא קודם כל על המאמן .

טוב, זה כבר בדיחה. מכבי נמצאת איפה שהיא נמצאת בגלל חסרי מושג מהסוג הזה (ואני לא מתכוון לספאחיה).
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 15 יוני 2018, 02:05

הוא כבר חתום, אם אין שום רווח כלכלי משחרור שלו אז שישאר. זה לא שהשוק מוצף במאמנים גדולים, והשניים שכן קיימים, בלאט ושאראס, לא יבואו לפה.
נערך לאחרונה על ידי שועל בתאריך 15 יוני 2018, 02:06, נערך פעם אחת בסך הכל.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי my man » 15 יוני 2018, 02:05

שועל כתב:
my man כתב:הראשון והיחיד שאני כבר הערב מביא לו חוזה לעונה הבאה זה נבן..

לא יודע

ברגע שהיה לו את מי להחליף הוא החליף ונראינו הרבה יותר טוב..
אם היו מביאים לו חיזוק בזמן יש מצב שהיינו בהצלבה..

ועזוב את זה..
הוא מכיר את המערכת ומצליח להתנהל בה ואפילו הביא בה תואר..
איזה מאמן עשה את זה פה? איזה מאמן יכול לעשות את זה ויהיה מוכן להגיע?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שועל » 15 יוני 2018, 02:09

my man כתב:
שועל כתב:

לא יודע

ועזוב את זה..
הוא מכיר את המערבת ומצליח להתנהל בה ואפילו הביא בה תואר..

זה לא סותר את העובדה שגם עם הסגל שהיה לו קודם לכן זה היה צריך להיראות טוב בהרבה, לפחות בליגה הישראלית, ואחרי כמה ניצחונות מפתיעים ביורוליג בתחילת העונה, אם היינו לוקחים שני משחקים מול קבוצות נחותות מאיתנו היינו בהצלבה.

ולא סותר את העובדה שמשחק ההתקפה היה שבלוני לגמרי, לא היה שיפור במשחק ההגנה למרות שלסגל הזה היו את הכלים ההגנתיים, וההחלטות שהוא קיבל לגבי החילופים היו רעות.

אז הביאו את פארגו, שהוא סוג של מאמן על הפרקט והעסק קצת הסתדר. אבל זה כולה הליגה הישראלית מול קבוצה שאנחנו אמורים לנצח.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי my man » 15 יוני 2018, 02:14

שועל כתב:
my man כתב:
שועל כתב:

לא יודע

ועזוב את זה..

זה לא סותר את העובדה שגם עם הסגל שהיה לו קודם לכן זה היה צריך להיראות טוב בהרבה, לפחות בליגה הישראלית, ואחרי כמה ניצחונות מפתיעים ביורוליג בתחילת העונה, אם היינו לוקחים שני משחקים מול קבוצות נחותות מאיתנו היינו בהצלבה.

ולא סותר את העובדה שמשחק ההתקפה היה שבלוני לגמרי, לא היה שיפור במשחק ההגנה למרות שלסגל הזה היו את הכלים ההגנתיים, וההחלטות שהוא קיבל לגבי החילופים היו רעות.

אז הביאו את פארגו, שהוא סוג של מאמן על הפרקט והעסק קצת הסתדר. אבל זה כולה הליגה הישראלית מול קבוצה שאנחנו אמורים לנצח.

נכון הוא לא מושלם..אבל לדעתי הרבה דברים היו נראים אחרת אם הוא היה מקבל חיזוק..

בכל מקרה הם עכשיו בשיחות לתוך הלילה(אולי כבר כמה לילות) לדייויד..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שועל » 15 יוני 2018, 02:32

my man כתב:
שועל כתב:
my man כתב:
שועל כתב:

לא יודע

ועזוב את זה..

נכון הוא לא מושלם..אבל לדעתי הרבה דברים היו נראים אחרת אם הוא היה מקבל חיזוק..

בכל מקרה הם עכשיו בשיחות לתוך הלילה(אולי כבר כמה לילות) לדייויד..

להחזיר את דיוויד זו החלטה מעולה. אבל אני מתקשה להאמין שזה יקרה. הוא יעדיף אפילו לאמן את דרוש עוד עונה ביורוליג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי גל גל » 15 יוני 2018, 03:34

עד שיש פה מאמן שזוכה באליפות והיה רגל וחצי בהצלחה עם קבוצה חדשה לגמרי רוצים להעיף אותו ? רבאק תנו הזדמנות לבנאדם וגם קצת המשכיות, עזבו את זה שהוא בעצמו אמר שהתקציב היה מאוד נמוך משנים שהיו

לא רואה את בלאט מגיע אז אין שום צורך להחליף את ספאחיה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי jol9 » 15 יוני 2018, 07:57

הנושא של ספאחיה צריך להיסגר במהירות רבה.
בכלל, מכבי צריכה לעבוד בקצב גבוה, במיוחד אם היא רוצה שתי קבוצות, מה שאומר לפחות 20 שחקנים על הפיירול.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 15 יוני 2018, 08:50

לדעתי ההתלבטות הגדולה היא דווקא נוריס קול , מצד אחד לא היה גדול העונה ודיי סוליסט , מצד שני מאוד מחוייב לקבוצה ולקהל שחקן מוכח ולגיטימי גם באנ בי איי והשתפר מאוד ליד פארגו , אנחנו גם יודעים שלא יבוא איזה שחקן הרבה יותר טוב במקומו כי מכבי לא יכולה או צריכה לשלם על כזה שחקן אז לדעתי אפשר בהחלט להשאיר ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Mmm » 15 יוני 2018, 09:16

יותר מידי להשאיר שחקנים מהעונה נראה לי שאנשים פה השתגעו קצת שכחתם מה עברנו ביורוליג...
צריך להעיף כמה שיותר מהר את הזרים חוץ מקיין רול ופרגו מהישראלים להעיף את משעור ושגב ולהביא את עמית שמחון
Mmm

הודעהעל ידי er79 » 15 יוני 2018, 09:26

Mmm כתב:יותר מידי להשאיר שחקנים מהעונה נראה לי שאנשים פה השתגעו קצת שכחתם מה עברנו ביורוליג...
צריך להעיף כמה שיותר מהר את הזרים חוץ מקיין רול ופרגו מהישראלים להעיף את משעור ושגב ולהביא את עמית שמחון

גם את רול הייתי מעיף
er79

הודעהעל ידי Rampel » 15 יוני 2018, 09:45

Mmm כתב:יותר מידי להשאיר שחקנים מהעונה נראה לי שאנשים פה השתגעו קצת שכחתם מה עברנו ביורוליג...
עמית שמחון?! זה כמעט כאילו אתה אוהב לבכות כל הזמן..

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי jol9 » 15 יוני 2018, 11:09

:alan:
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 15 יוני 2018, 11:22

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 86671.html

לפי רועי כהן:
טיוס, דיבה, רול, קיין וכהן ימשיכו
פארגו ידרוש העלאת שכר
שגב, משעור, פייר, פראחובסקי, ובולדן יעזבו
זוסמן יבקש לצאת להשאלה
ספאחיה מתנדנד
תומאס מתנדנד
קול יעזוב אם ספאחיה יישאר
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 15 יוני 2018, 11:34

jol9 כתב:

נראה לי שאנשים פה שכחו, שזאת הייתה קבוצה חדשה לגמרי ולא מחוברת, כאשר רוב השחקנים לא שיחקו ביורוליג לפני כן, וגם לא היו רגילים ללו"ז צפוף מאוד של שתי מסגרות. אלה הן נסיבות אובייקטיביות , ולא סתם התבכיינות.

לקראת סוף העונה התברר לנו גם שאת כל עונת היורוליג שיחקנו בלי רכז... למרות זאת, היינו קרובים מאוד לפליי-אוף ביורוליג. זה היה עניין של שריקה פה, סל 1 שם.

לדעתי, אפשר להשאיר חלק גדול מהסגל, ולהתחזק רק בנקודות קונקרטיות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי סומבץ » 15 יוני 2018, 11:43

felix_r כתב:
jol9 כתב:

נראה לי שאנשים פה שכחו, שזאת הייתה קבוצה חדשה לגמרי ולא מחוברת, כאשר רוב השחקנים לא שיחקו ביורוליג לפני כן, וגם לא היו רגילים ללו"ז צפוף מאוד של שתי מסגרות. אלה הן נסיבות אובייקטיביות , ולא סתם התבכיינות.

לקראת סוף העונה התברר לנו גם שאת כל עונת היורוליג שיחקנו בלי רכז... למרות זאת, היינו קרובים מאוד לפליי-אוף ביורוליג. זה היה עניין של שריקה פה, סל 1 שם.

לדעתי, אפשר להשאיר חלק גדול מהסגל, ולהתחזק רק בנקודות קונקרטיות.

מצד אחד מאוד מסכים עם מה שכתבת פה. אבל אני גם זוכר את שלל ההתפרקויות במשחקי החוץ, את חוסר השליטה בליגה רוב הזמן ואת הנטייה להיכנע ללחץ ולאבד את זה מצד רוב הגורמים המעורבים. התקופה האחרונה, בנוסף לדברים שלך, גורמת לי להתייחס עוד יותר בסלחנות לחלק השלילי של העונה, אם כי זה עדיין בהסתייגות לנוכח העובדה שכל זה קורה כאן אצלנו מול הבינוניות המקומית.
סומבץ

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 יוני 2018, 12:08

מדובר בסגל חלש מאוד, שפתח את העונה טוב בזכות התעלויות נדירות של שני הגארדים שבו, ואיזשהו יתרון אתלטי שעזר בריבאונד עד שקבוצות למדו להתמודד איתו.

המשכיות היא לא פתרון קסם, והיא לא מתאימה לכל סיטואציה. על ספאחיה אין מה לוותר, כי יש לו חוזה גדול ואין אף אלטרנטיבה, אבל מבחינת הסגל אפשר להעיף 90% בשקט.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 15 יוני 2018, 12:09

MTA2311 כתב:מדובר בסגל חלש מאוד, שפתח את העונה טוב בזכות התעלויות נדירות של שני הגארדים שבו, ואיזשהו יתרון אתלטי שעזר בריבאונד עד שקבוצות למדו להתמודד איתו.

המשכיות היא לא פתרון קסם, והיא לא מתאימה לכל סיטואציה. על ספאחיה אין מה לוותר, כי יש לו חוזה גדול ואין אף אלטרנטיבה, אבל מבחינת הסגל אפשר להעיף 90% בשקט.

זה!
כל כך שמח שאתה פה.. :heart
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־80 אורחים