המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

פותחים עונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פותחים עונה - הסגל סגור

הודעהעל ידי toja27 » 19 אוגוסט 2018, 01:04

אני גם לא בטוח שבצורה שהשוק בימינו מתנהל זה לגמרי ריאלי לבנות את הקבוצה בסדר מופתי כמו שחלקכם מצפים. לי יותר חשוב שיהיה היגיון בריא במקום סדר מופתי כמו בדוגמא שציינתי: אם אתה יודע שאתה מכוון לפארגו וולבקין , אל תחשוב על כיוון של ריי בכלל.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 19 אוגוסט 2018, 01:06

toja27 כתב:אני גם לא בטוח שבצורה שהשוק בימינו מתנהל זה לגמרי ריאלי לבנות את הקבוצה בסדר מופתי כמו שחלקכם מצפים. לי יותר חשוב שיהיה היגיון בריא במקום סדר מופתי כמו בדוגמא שציינתי: אם אתה יודע שאתה מכוון לפארגו וולבקין , אל תחשוב על כיוון של ריי בכלל.

כן זה באמת מאוד מוזר למה דווקא הביאו אותו, במיוחד שגם אתה יודע שתומאס לא ממשיך ואין לך שחקן לעמדה 3 .
אולי נגלה לקראת תחילת העונה, אולי פתאום ספאחיה ישים אותו רק כרכז מחליף לפארגו וכמעט לא ישחק איתו ב2, אי אפשר לדעת .
בכל מקרה ההחתמה שלו הרבה יותר נוראית מאשר קלויארו, כמו שרשמת שחקן בעמדה 3 במקומו מסדר לנו את הסגל כמו שצריך .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 19 אוגוסט 2018, 01:11

Jack55 כתב:
toja27 כתב:אני גם לא בטוח שבצורה שהשוק בימינו מתנהל זה לגמרי ריאלי לבנות את הקבוצה בסדר מופתי כמו שחלקכם מצפים. לי יותר חשוב שיהיה היגיון בריא במקום סדר מופתי כמו בדוגמא שציינתי: אם אתה יודע שאתה מכוון לפארגו וולבקין , אל תחשוב על כיוון של ריי בכלל.

כן זה באמת מאוד מוזר למה דווקא הביאו אותו, במיוחד שגם אתה יודע שתומאס לא ממשיך ואין לך שחקן לעמדה 3 .
אולי נגלה לקראת תחילת העונה, אולי פתאום ספאחיה ישים אותו רק כרכז מחליף לפארגו וכמעט לא ישחק איתו ב2, אי אפשר לדעת .
בכל מקרה ההחתמה שלו הרבה יותר נוראית מאשר קלויארו, כמו שרשמת שחקן בעמדה 3 במקומו מסדר לנו את הסגל כמו שצריך .

אבל גם אם ריי ישחק עם ולבקין עדיין יש קו אחורי גמדי. מה לא חשבו על זה שכשכיוונו לפארגו וולבקין , צריך קצת גובה, קצת מסה גם שם?
מה יעשו נגד סטרלניקס , טופאן וופאפאניקולאו בקו האחורי?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 19 אוגוסט 2018, 01:37

בכל אופן, אני חושב שכל כך התרגלנו שהדברים משתבשים אז נהיינו היסטריים משהו . בעיני יש כאן סיבות טובות להיות אופטימיים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 19 אוגוסט 2018, 01:37

toja27 כתב:בכל אופן, אני חושב שכל כך התרגלנו שהדברים משתבשים אז נהיינו היסטריים משהו . בעיני יש כאן סיבות טובות להיות אופטימיים.

גם אני חושב ככה, מת כבר לראות את הסגל הזה ביחד במשחקי ההכנה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 אוגוסט 2018, 02:59

מה? למה שלא יהיה ריאלי? לפחות תגבה את זה בהסבר. אם מכבי החתימה את השחקנים שהיא החתימה ועדיין ישנם לא מעט שחקנים איכותיים פנויים בשוק, שכנראה היו מתאימים לה יותר מאשר המשלימים הקיימים, אין שום סיבה שזה לא יהיה ריאלי. בכל שלב של הקיץ ועד סוף אוקטובר אפשר למצוא אחלה שחקנים, בטח ובטח שחקנים משלימים. אם קבוצות עשירות יותר עוד יכולות להרשות לעצמן להתפרע בבניית הסגל (ועדיין בקבוצות הבכירות של אירופה זה קורה לרוב בסדר בנייה מוקפד, שלא נדבר על ה-NBA...) - מכבי פדרמן ת"א לא יכולה להרשות את זה לעצמה. אם אתה לא מנצח בכסף, נשאר לך לנצח בדרך. אם אתה לא משכיל לבנות סגל באופן חכם ומסודר, אז הפסדת גם פה וגם פה (=מכבי של השנים האחרונות).

ולא, מכבי ממש לא הייתה חייבת להחתים/לממש את האופציה על רול/קיין לפני שיש לה את השמות שהיא רוצה בחמישייה. לא היה קורה כלום אם אחד מהם היה עוזב, בטח רול (שיושב על חוזה של חצי מיליון דולר נטו ומודה כל יום על הנדיבות של מכבי). אם היו אומרים לכם לדוגמה שמכבי יכולה להחליף את ריי+רול בסוויגמן איכותי מאוד (תדמיינו ג'רלד הנדרסון... טוב, לא באמת, אבל בשביל הקטע) - לא הייתם לוקחים? או להחליף את ריי+קלויארו באוקארו ווייט (או כל 3/4 אחר שיודע לתת הגנה)? או גם וגם ע"י החלפת ג'וני אובראיינט בשחקן זול ומתאים יותר? כל הבעיות המבניות שדיברו עליהן פה היו יכולות להיעלם, אם רק היו מפעילים את השכל ולא מחתימים את רול/קיין/ריי/קלויארו שנייה אחרי שהתחיל הקיץ.

יש להיות אופטימי (שזה אחלה), ויש לבלבל את המוח ולהגיד שהסגל מצוין והכל בסדר. יש דברים טובים ויש דברים רעים, וכל אחד יכול להתמקד במה שבא לו. אין שום סיבה שלא לבקר את הדרך ואופן הבנייה של הקבוצה הזאת, בוודאי אחרי ה-4 שנים שחווינו בגלל אותם אנשים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 19 אוגוסט 2018, 03:07

אחדשיודע כתב:

מה? למה שלא יהיה ריאלי? לפחות תגבה את זה בהסבר. אם מכבי החתימה את השחקנים שהיא החתימה ועדיין ישנם לא מעט שחקנים איכותיים פנויים בשוק, שכנראה היו מתאימים לה יותר מאשר המשלימים הקיימים, אין שום סיבה שזה לא יהיה ריאלי. בכל שלב של הקיץ ועד סוף אוקטובר אפשר למצוא אחלה שחקנים, בטח ובטח שחקנים משלימים. אם קבוצות עשירות יותר עוד יכולות להרשות לעצמן להתפרע בבניית הסגל (ועדיין בקבוצות הבכירות של אירופה זה קורה לרוב בסדר בנייה מוקפד, שלא נדבר על ה-NBA...) - מכבי פדרמן ת"א לא יכולה להרשות את זה לעצמה. אם אתה לא מנצח בכסף, נשאר לך לנצח בדרך. אם אתה לא משכיל לבנות סגל באופן חכם ומסודר, אז הפסדת גם פה וגם פה (=מכבי של השנים האחרונות).

ולא, מכבי ממש לא הייתה חייבת להחתים/לממש את האופציה על רול/קיין לפני שיש לה את השמות שהיא רוצה בחמישייה. לא היה קורה כלום אם אחד מהם היה עוזב, בטח רול (שיושב על חוזה של חצי מיליון דולר נטו ומודה כל יום על הנדיבות של מכבי). אם היו אומרים לכם לדוגמה שמכבי יכולה להחליף את ריי+רול בסוויגמן איכותי מאוד (תדמיינו ג'רלד הנדרסון... טוב, לא באמת, אבל בשביל הקטע) - לא הייתם לוקחים? או להחליף את ריי+קלויארו באוקארו ווייט (או כל 3/4 אחר שיודע לתת הגנה)? או גם וגם ע"י החלפת ג'וני אובראיינט בשחקן זול יותר? כל הבעיות המבניות שדיברו עליהן פה לא היו קיימות, אם היו מפעילים את השכל ולא מחתימים את רול/קיין/ריי/קלויארו שנייה אחרי שהתחיל הקיץ.

יש להיות אופטימי (שזה אחלה), ויש לבלבל את המוח ולהגיד שהסגל מצוין והכל בסדר. יש דברים טובים ויש דברים רעים, וכל אחד יכול להתמקד במה שבא לו. אין שום סיבה שלא לבקר את הדרך ואופן הבנייה של הקבוצה הזאת, בוודאי אחרי ה-4 שנים שחווינו בגלל אותם אנשים.

כולנו יודעים שהבנייה עקומה בשנים האחרונות, זה לא סוד ולא חושב שיש אחד שלא מסכים עם זה, וגם העונה כאמור הבנייה לא הייתה הכי נכונה שיש עם ההחתמות של ריי וקלויארו לדוגמה, שבמקומם היה אפשר להביא לפה שחקן כמו אוקארו וויט לעמדה 4 (הדוגמה שאתה הבאת למשל) .

אבל ספציפית בעונה הזאת אם אני מסתכל על התמונת מצב של הסגל לאחר סיום הבנייה שלו אני דיי מרוצה ואני כן חושב שהסגל הזה מסוגל לעשות הצלבה .
הסגל הזה ממש לא מצוין ובטח שלא מושלם, ואם ראית אותי רושם את זה איפשהו (למרות שלא נראלי) אז אני חוזר בי כי זה ממש לא מה שאני חושב, אני חושב שהסגל הזה טוב+ עם פוטנציאל להצלבה ביורוליג .

אני פשוט אומר שאני אישית לא מעדיף להיות פסימי ולהגיד שהסגל הזה לא טוב בכלל, זה סתם יהרוס לי את החוויה כאוהד של המועדון ועזוב את זה שזה בכלל לא נכון כי הסגל הזה באמת טוב .
ושוב, אני מסכים שגם העונה הבנייה (לפחות בהתחלה) הייתה עקומה, אולי פחות מהעונה הקודמת אבל עדיין עקומה, מה שאני אומר זה שבתמונה הסופית הסגל הזה יצא באמת אחלה ועם קצת יותר שכל מצד ההנהלה הסגל הזה היה יכול להיות גם טופ 6 ביורוליג .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 אוגוסט 2018, 03:28

בוא, אתה אולי מכיר את מכבי בעיקר בתור קבוצת תחתית ביורוליג, אבל זה לא מועדון שיכול להרשות לעצמו לכוון לפחות מפיינל פור. לשם תמיד חייבים להסתכל ולכוון. לא משנה מה הפדרמנים ועובדיהם יספרו בתקשורת, פלייאוף זה לא הישג עבור מכבי. זה המינימום שבמינימום בשביל מועדון שזכה ב-6 אליפויות אירופה. הישג יהיה להגיע לפיינל פור. אני חושב שיש דברים טובים בסגל הזה (בעמדה 1 וקצת ב-5 בעיקר), אבל זה יותר מבסדר לדבר גם על הבעיות הפוטנציאליות של הסגל הזה והסיבות שגרמו להיווצרותן. אנחנו לא פה בשביל לשרת את האינטרסים של הפדרמנים, אלא את אלו של מכבי. ולא, אין לי מושג לאן הקבוצה הזאת תגיע. אני לא פסימי ולא אופטימי, אני מנתח את הסגל כפי שהוא, על הנייר. לא אתנבא על משהו שלא ראיתי.
אחדשיודע

פותחים עונה - הסגל סגור

הודעהעל ידי Jack55 » 19 אוגוסט 2018, 03:43

אחדשיודע כתב:בוא, אתה אולי מכיר את מכבי בעיקר בתור קבוצת תחתית ביורוליג, אבל זה לא מועדון שיכול להרשות לעצמו לכוון לפחות מפיינל פור. לשם תמיד חייבים להסתכל ולכוון. לא משנה מה הפדרמנים ועובדיהם יספרו בתקשורת, פלייאוף זה לא הישג עבור מכבי. זה המינימום שבמינימום בשביל מועדון שזכה ב-6 אליפויות אירופה. הישג יהיה להגיע לפיינל פור. אני חושב שיש דברים טובים בסגל הזה (בעמדה 1 וקצת ב-5 בעיקר), אבל זה יותר מבסדר לדבר גם על הבעיות הפוטנציאליות של הסגל הזה והסיבות שגרמו להיווצרותן. אנחנו לא פה בשביל לשרת את האינטרסים של הפדרמנים, אלא את אלו של מכבי. ולא, אין לי מושג לאן הקבוצה הזאת תגיע. אני לא פסימי ולא אופטימי, אני מנתח את הסגל כפי שהוא, על הנייר. לא אתנבא על משהו שלא ראיתי.

דבר ראשון אני דיי מסכים איתך עם החלק הראשון, במיוחד שאתה בטוח מבין ממני יותר בכל העניין הזה כי כמו שרשמת אתה הרבה יותר גדול ממני ואתה רואה את המועדון הרבה יותר מכמה שאני ראיתי עד עכשיו .
אבל בשביל לצאת מהחרא שהגענו עליו בעונות האחרונות צריך עונה אחת שתראה שינוי מהותי, בוא נגיד שהשנה אם מכבי תסיים במקום 7 זה יהיה סוג של הצלחה ומומנטום כזה לעונות הבאות בשביל לחזור להיות מהאריות של אירופה.

ואני ממש לא אמרתי שזה לא בסדר לדבר על הבעיות של הסגל הזה ועל הדברים הרעים שההנהלה עושה, אני בעצמי עושה את זה .
מה שאני אומר זה שלדעתי להיות פסימי לחלוטין ולפסול כל אופציה אפשרית זה דיי הזוי מבחינתי, במיוחד שמדובר על סגל כזה שכן יש לו תיאורית פוטנציאל לא רע להגיע להצלבה, ואני לא מדבר עלייך אישית כמובן .

ושלא תחשוב אחרת לשנייה, אני הכי לא מנסה להגן על ההנהלה ואני לגמרי חושב שההנהלה עושה בעיקר רע למכבי ושהבניות של הסגלים בעונות האחרונות מאוד עקומות על סף הנוראיות.

מה שאני אמרתי זה שאני דיי מרוצה מהסגל שנבנה פה בסופו של דבר בעונה הספציפית הזאת.
אם אני מרוצה מהדרך שבה הסגל הזה נבנה?
לא כל כך

Sent from my iPhone using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 אוגוסט 2018, 04:03

לא משנה מה, מקום 7 לא יהווה הצלחה עבור מכבי (כמועדון). גם לא מקום 4 אגב. הצלחה תהיה להגיע לפיינל פור ולהתמודד על התואר. ואם זה אומר לסיים במקום ה-7/8 ולהגיע לשם איכשהו דרך הפלייאוף, סלמתק. אבל "מקום 7" לבדו לא יירשם בספר ההישגים של מכבי. אתה לא מגיע לתחרות של 16 מתמודדים בשביל לסיים במקום ה-7. זה כן יהווה שיפור ביחס לעונות הקודמות, אבל הצלחה זאת לא.
אחדשיודע

הודעהעל ידי toja27 » 19 אוגוסט 2018, 04:14

אחדשיודע כתב:

ולא, מכבי ממש לא הייתה חייבת להחתים/לממש את האופציה על רול/קיין לפני שיש לה את השמות שהיא רוצה בחמישייה. לא היה קורה כלום אם אחד מהם היה עוזב, בטח רול (שיושב על חוזה של חצי מיליון דולר נטו ומודה כל יום על הנדיבות של מכבי). אם היו אומרים לכם לדוגמה שמכבי יכולה להחליף את ריי+רול בסוויגמן איכותי מאוד (תדמיינו ג'רלד הנדרסון... טוב, לא באמת, אבל בשביל הקטע) - לא הייתם לוקחים? או להחליף את ריי+קלויארו באוקארו ווייט (או כל 3/4 אחר שיודע לתת הגנה)? או גם וגם ע"י החלפת ג'וני אובראיינט בשחקן זול ומתאים יותר? כל הבעיות המבניות שדיברו עליהן פה היו יכולות להיעלם, אם רק היו מפעילים את השכל ולא מחתימים את רול/קיין/ריי/קלויארו שנייה אחרי שהתחיל הקיץ.

המילה ריאלי לא מדוייקת, אני אחליף אותה בפשוט. זה לא פשוט לבנות סגל שקודם כל יש לך את כל החמישיה הפותחת ואז אתה ניגש למחליפים ויש לזה כמה סיבות ועל כולן ניתן להתגבר אם אתה נחוש לבנות את הקבוצה בצורה הנ"ל אבל אז אני לא בטוח שזה יהיה אידיאלי.
נתחיל בזה שלהחתים שחקנים עם איכות של חמישיה פותחת לוקח בד"כ יותר זמן. אלו שמשחקים באירופה ורוצים להישאר שם מחוזרים על ידי כמה קבוצות בד"כ ואלו שמשחקים מעבר לים בודקים את אופציית הנבא או סין. מה שאומר שאתה יכול לחכות זמן רציני עד שאתה ניגש למחליפים.
1. דוגמא ראשונה היא שחקנים שכבר משחקים אצלך בקבוצה באיכות של שחקנים מחליפים שאתה מרוצה מהם מאוד ורוצה שהם ימשיכו אבל לא ממש מתאימים לשחק בחמישיה מבחינתך . לצורך העניין ניקח למשלאת רול וקיין כדוגמאות מהעונה האחרונה. בבנייה בסדר שאתה מציע, אתה בעצם שולל כל אפשרות להאריך איתם חוזה. אין מצב שתסגור את החמישיה שלך לפני תאריך מימוש האופציה עליהם. עזוב דיבורים אם נכון או לא נכון את שניהם ביחד , אפילו אחד מהם אתה לא יכול להחתים. יש כאן בעיה.
2. דוגמא של שחקן שאתה חושב שהוא גניבה , שיש לו פוטנציאל אבל אולי לא לגמרי כשחקן חמישיה. בוא נגיד והשחקן הזה משחק באירופה למשל. שחקן כזה בד"כ ימצא חוזה מהר מאוד אם לא ביורוליג אז ביורוקאפ או סתם בקבוצה אחרת באירופה . בעצם כבר שללת כאן להחתים שחקנים מהסוג הזה. טייריס רייס למשל הגיע לכאן במשבצת של הרכז הפותח אבל בקלות בעונה אחרת היה יכול להגיע לכאן במשבצת של רכז מחליף מבאיירן מינכן.
3. בבנייה בסדר שלך אתה בעצם מסתמך בעיקר שהרוב המוחלט של השחקנים המחליפים יגיעו מעבר לים, כי אלו האירופאים שיכולים לשחק בקבוצת יורוליג נחטפים בד"כ מהר מאוד על ידי קבוצה אירופאית אחרת. יוצא מצב שרוב שחקני מכבי תל אביב כנראה יהיו חסרי ניסיון ביורוליג שלא לדבר על רמת הסקאוטינג הנדרשת מקבוצה שצריכה לאתר שחקנים משלימים איכותיים ונכונים עבורה ליורוליג בכסף קטן ובלי ניסיון באירופה.
4. ישנם מקרים שהם בדרך נדירים יותר, אבל כמו זה שקרה העונה עם בולדן שצריך לחכות להתפתחויות לפני שאפשר להתחיל לפעול.
5. אף אחד לא רוצה לחכות לסוף אוקטובר בשביל לסגור סגל. אתה לא רואה קבוצות יורוליג אחרות מחכות לסוף אוקטובר וגם מכבי לא שונה מהם. כולם רוצים לדעת מה יש להם ביד , נמצאים בעיצומם של אימונים ואינטגרציה ולא לחכות לשחקנים מעבר לים שעושים את דרכם בפעם הראשונה ליורוליג בסוף אוקטובר.
אולי יש אבל נראה לי שזה מספיק לבינתיים.
בעניין רול וקיין, אני לא מסכים איתך. אני חושב שהם הוכיחו שהם נמצאים שם גם ביכולת וגם בראש. אי אפשר להגיד את זה על כולם ואי אפשר לדעת מה יהיה עם האחרים שיבואו במקומם. ובסופו של יום , קבוצה רוצה ליצור המשכיות עם שחקנים שהם מרוצים מהם, מחליפים או פותחים.
בעיני הסדר הבנייה שאתה כל כך דוגל בו, אמור להוות סוג של קו מנחה אבל לא חוק ברזל . והדבר החשוב בעיני בבניית הקבוצה הוא היגיון בריא. בקיץ הזה מנקודת מבטי, עשו שימוש בו אבל יכלו לעשות יותר כמו במקרה של ריי למשל.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי cifkcv » 19 אוגוסט 2018, 08:25

אחדשיודע כתב:

לצערי אני מסכים, גם ההחתמה של קלואריו וגם ההחתמה של ריי מאוד מיותרות, באמת היה עדיף להביא את אוקרו וויט נגיד במקום שניהם ולתת יותר דקות לזוסמן ב-2 נגיד.
cifkcv

הודעהעל ידי קובי » 19 אוגוסט 2018, 08:40

הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Mmm » 19 אוגוסט 2018, 09:04

נו מה עם ההודעה הרשמית?????
Mmm

הודעהעל ידי Mmm » 19 אוגוסט 2018, 09:05

אגב חציל אמרת משהו לניקולה לגבי עמדה 3?הוא אמר לך משהו?הוא לא רואה את כל מה שכולם רואים?
Mmm

הודעהעל ידי אנטוניו » 19 אוגוסט 2018, 09:09

קובי כתב:http://maccabi.co.il/news.asp?id=6674

15/15!!!

14/15 נפלתי עם טל בורשטיין
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי Rampel » 19 אוגוסט 2018, 09:15

כל כך מיותר לדבר על פיינל פור עם ההנהלה הזאת. בפורמט החדש של היורוליג, עם התקציב הנוכחי, אנחנו נמשיך לגרד הצלבות ורק המזל יביא אותנו מעבר לשם.

לא מחכים לאוקטובר לסגור קבוצה, אין פה 80 משחקים לניסוי וטעייה בשביל להשתחל לפלייאוף ומשם אלוהים גדול, יש 30 משחקים כשטווח הטעות, שאפשר לקחת הוא מאוד נמוך ואי אפשר לוותר על משחקים לטובת בנייה אם רוצים להצליח.
אני גם חושב ששמירה על בסיס בריא היא הכרחית, גם אם הבסיס מורכב משחקנים משלימים.

אין לי בעיה עם הימורים, בטח בתקציב שיש לנו, כשסימני השאלה הגדולים בסגל הם קלויארו, ריי ואובראיינט. הקטע הוא שההימורים שנלקחו פה יצרו לדעתי 3 בעיות מהותיות בבנייה, שגורמות לי, כמו כנראה לעוד אנשים כאן, להרגיש שהבנייה הייתה מקרית.

1. מעל כולם ולפני הכל - לא ברור לי למה ריי כאן - גם אם הוא יתגלה כשחקן לא רע, אם מכבי התכוונו והלכו על תכנית של כוכב גארד לבנות סביבו, עם כוונה להשאיר את פארגו, ג'ונדי, רול וקיין, אין מקום לעוד גארד זר. עדיף שאת הכלום דקות שנשארו ישחקו אבדיה/זוסמן/קולשוב (היה ברור מההתחלה שלפחות אחד אם לא שניים מאלו יהיו פה בסוף) ובמקומו היה מגיע סווינגמן או בכלל קומבו פורוורד על חשבונו ועל חשבון קלויארו ביחד.

2. קלויארו ואובראיינט - פה מדובר באחת העמדות החסרות והבעייתיות מהעונה שעברה, עמדה 4. צריך לתת להם הזדמנות ואני מקווה שהם יפתיעו, אבל דיר בלאק, למה להמר עם שני שחקנים שיחזיקו יחד את אותה עמדה ועוד כאילו בתקווה שיסגרו חורים ב-3 עמדות. שניהם לא שחקני הגנה טובים, אולי אובראיינט יפתיע, כי נראה שהוא כן יודע לשמור בפרימטר (לא ברמה גבוהה, אבל יודע) ומצד שני הוא טווינר, לא בדיוק 4 ולא בדיוק 5. שוב, אין לי בעיה עם הימורים, יש לי בעיה עם זה ששניהם מכסים עמדה אחת. בקיצור, כמו שפיני אומר, לא יודייע..

3. ושוב, העמדה הכי קריטית לדעתי בכדורסל המודרני, עמדה 3, הוזנחה לחלוטין. כן, שמענו שרצו להביא את האניקאט ז"ל, אבל במבחן התוצאה, אם רול, קיין וקאלוירו אמורים להחזיק את העמדה הזו, אז המצב רע.
לדעתי, אם לזוס יש שכל, הוא צריך לעבוד ולשאוף להפוך לפוינט פורוורד. הוא רוצה להיות מוביל כדור וסקנד גארד, אבל זה טיפשי להתעלם מהנתונים הפיזיים שלו, הוא יכול לעשות את מה שהוא רוצה גם מעמדה 3. אם הוא יתקדם, הוא אולי יוכל בעצמו לסגור מעט את החור הזה, אבל זה לא מוריד בכלום מהפער העצום והטיפשי הזה בבנייה של מכבי בעמדה 3, כבר שנה שנייה ברציפות. זה פשוט זועק לשמיים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי er79 » 19 אוגוסט 2018, 09:32

תמיד הייתי בדעה שעמדה 1 היא הכי משמעותית ולא אשנה עמדתי אבל אין ספק שחסר לנו פה 3 או ליתר דיוק 3.5. חוץ מזה אני יכול לחיות עם הסגל, עם כל החששות שיש לי לגבי שחקני הפנים החדשים
er79

הודעהעל ידי my man » 19 אוגוסט 2018, 09:34

מצד אחד חמישייה של פארגו, סקוטי, קיין, אובראיינט ובלאק קורצת לי כי מדובר על רמת כישרון שהרבה זמן לא היתה פה..
מצד שני כל הרבה סימני שאלה- סקוטי ופארגו?
ג'וני ובלאק? קיין?
ג'וני ב4?

בסופו של דבר על ספאחיה מוטלת עבודה לא פשוטה בכלל של מציאת הציוותים הנכונים ובניית היררכיה ברורה בין כל השחקנים..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי קובי » 19 אוגוסט 2018, 09:36

אנטוניו כתב:
קובי כתב:http://maccabi.co.il/news.asp?id=6674

15/15!!!

14/15 נפלתי עם טל בורשטיין

חלש
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, עידן ו־139 אורחים