המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ת'רד המלפפונים V3 - סוף סוף משהו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים V3 - סוף סוף משהו

הודעהעל ידי שועל » 13 יולי 2018, 16:26

החציל האצטקי כתב:
שועל כתב:
my man כתב:
toja27 כתב:במצב הנוכחי אני חושב שמכבי לא צריכה יותר מ2 זרים. ויש סיכוי לא רע להערכתי שיביאו רק אחד ואולי יביאו אחד בהמשך תלוי בהתפתחויות.

צריך שני זרים אחד לעמדה 3 ואחד לעמדה 5..
עכשיו אני באמת מאמין שאפשר עם 2 ההחתמות האלו לעשות פה משהו..
אבל למה שההנהלה שלנו תעשה משהו נכון שאשכרה יכול לקחת אותנו לאנשהו(שהוא לא מקום 9 ומטה)..

צריך בעיקר 4 ו5.

וה-3 וה-2 שלך מי יהיו?
פארגו ב2? קיין ב3?
ואז מי רכז מחליף, ריי?

לא. זה עקום וגרוע. צריך 3, 4 ו5.
ווילבקין ופארגו על עמדה 1 כשיכולים לשחק *קצת* ביחד בהרכבים נמוכים,
ריי מגבה בעיקר מעמדה 2, קיין ורול זזים על התפר שבין 2 ו3 ומשלימים שחקן נוסף שצריך להגיע לכאן.

ב4 וב5 כל מה שיש לנו כרגע זה שחקנים משלימים, ושחקן משלים עם פוטנציאל ואספירציות NBA.

לכן גם שמות כמו אריק מורלנד צריכים לעוף מהפרק, כי הוא שחקן משלים, ואפילו לא אחד טוב במיוחד.
גם לוק באביט לא שלאגר מהבחינה הזאת, למרות החבילה ההתקפית הדי איכותית שהוא מביא איתו.

מבחינתי שיחתימו גם 2, גם פה אנחנו לא ממש מכוסים.

זה המינימום, שני שחקנים סופר איכותיים ל2 העמדות האלו. בלי זה לא נגיע לכלום.

ווילבקין ופארגו ישחקו הרבה יחד. זה ברור וזה לא רע בעיני.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי toja27 » 13 יולי 2018, 16:29

שועל כתב:
toja27 כתב:
שועל כתב:
my man כתב:
toja27 כתב:במצב הנוכחי אני חושב שמכבי לא צריכה יותר מ2 זרים. ויש סיכוי לא רע להערכתי שיביאו רק אחד ואולי יביאו אחד בהמשך תלוי בהתפתחויות.

צריך שני זרים אחד לעמדה 3 ואחד לעמדה 5..
אבל למה שההנהלה שלנו תעשה משהו נכון שאשכרה יכול לקחת אותנו לאנשהו(שהוא לא מקום 9 ומטה)..

צריך בעיקר 4 ו5.

אנחנו מדברים בהנחה שבולדן נשאר. במצב הזה יש לנו את: טיוס, 5 נוסף, בולדן ואנג'לו ביחד עם הישראלים. לדעתי זה מספיק.

אני ממש מקווה ומעריך שהם לא עד כדי כך מפגרים בשביל להשאיר את בולדן, וודאי לא בשביל לבנות עליו כצלע משמעותית בסגל, וכרגע חסרים לנו 2 שחקנים מרכזיים

ומה הכוונה מספיק? מספיק בכמות אולי, לחלוטין לא באיכות.

לא חושב שזה רעיון חכם לבנות סגל עם 9 -10 זרים. בסופו של דבר השחקנים צריכים לקבל זמן משחק, להתחבר ולהוציא את הפוטנציאל מכל אחד ועם כמות כזאת של שחקנים בקבוצה זה יקשה על העניין.
קשה לדבר על איכות כי עוד לא ראינו את אנג'לו, ולא מכירים את ה 5 הנוסף ובנוסף לא יודע לאן נושובת הרוחות עם בולדן. אבל בכמות לפחות, לא חושב שזה בריא יותר מזה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שועל » 13 יולי 2018, 16:30

toja27 כתב:
שועל כתב:
toja27 כתב:
שועל כתב:
my man כתב:צריך שני זרים אחד לעמדה 3 ואחד לעמדה 5..

צריך בעיקר 4 ו5.

אנחנו מדברים בהנחה שבולדן נשאר. במצב הזה יש לנו את: טיוס, 5 נוסף, בולדן ואנג'לו ביחד עם הישראלים. לדעתי זה מספיק.

אני ממש מקווה ומעריך שהם לא עד כדי כך מפגרים בשביל להשאיר את בולדן, וודאי לא בשביל לבנות עליו כצלע משמעותית בסגל, וכרגע חסרים לנו 2 שחקנים מרכזיים

ומה הכוונה מספיק? מספיק בכמות אולי, לחלוטין לא באיכות.

לא חושב שזה רעיון חכם לבנות סגל עם 9 -10 זרים. בסופו של דבר השחקנים צריכים לקבל זמן משחק, להתחבר ולהוציא את הפוטנציאל מכל אחד ועם כמות כזאת של שחקנים בקבוצה זה יקשה על העניין.
קשה לדבר על איכות כי עוד לא ראינו את אנג'לו, ולא מכירים את ה 5 הנוסף ובנוסף לא יודע לאן נושובת הרוחות עם בולדן. אבל בכמות לפחות, לא חושב שזה בריא יותר מזה.

מי דיבר על 9-10 זרים?

אתה חייב פה 2 החתמות איכותיות, הסגל הזה לא בנוי כרגע להתמודדות ברמת יורוליג. רחוק מזה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Mitelka » 13 יולי 2018, 16:30

נראה לי שאנשים שכחו שהעיסקה עם וולבקין היא מהיקרות שנעשו כאן. השכר והביי אאוט מדאורשפקה, הפכו את העיסקה ליקרה מאוד. ואז גם הביאו את פארגו בכסף לא קטן.

אז עכשיו שנקבל תאומי וולבקין ופארגו בעמדות הפנים נשמע קצת בקשה מופרכת. כן, לא אכפת לאנשים מאיפה הכסף ושיוציאו עוד 5 מיליון על 2 עמדות פנים, אבל בואו נהיה ריאליים.

אגב אני חייב לציין שהשוק האירופאי של שחקני הפנים עלוב, יקר ולא מצדיק את עצמו.אם פלייס וטומיץ' הם השמות הבולטים במיליון דולר וצפונה אז אני בשקט יהמר על פליטי נ.ב.א למינהים.

וולביקין, פארגו, טיוס, קיין ושות צריכים בשקט לפרק את הליגה בטח עם ההיחלשות הברורה של ירושלים אחרי עזיבת הדוש.

לגבי אירופה "איטס קומפלייקיטד" אבל לא מטריד אותי שחקני הפנים המטורפים שיש שם - אפשר להביא 4.5 לא בכסף גדול ולפגוע - מעכשיו רק סקאוטינג טוב ידבר.

קולשוב (כאחד שראה אותו יחסית) תוספת מבחינתי פנטסטית שבליגה יהיה טוב וגם יכול לתת דקות ביורוליג אם תהיה למכבי טיפה סבלנות כי זו לא הסתגלות פשוטה מכדורסל המכללות- אבל לדעתי הוא ברמה של 8-10 דקות יורוליג מהתחלה בתקווה שישתפר בהמשך.

אם יחתימו 4.5 טוב מאוד ברמה האירופית אני אהיה מרוצה מהקיץ הזה. רחוק מלהיות מושלם אבל לא רע בכלל.

מצחיק שאנשים גיחכו שמכבי תחתים גם את וולביקן וגם את פארגו ופתאום מהר מאוד זה עכשיו אם לא נביא 3 תותח או 5 מדהים אז זה קיץ שחור משחור.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי שועל » 13 יולי 2018, 16:32

Mitelka כתב:נראה לי שאנשים שכחו שהעיסקה עם וולבקין היא מהיקרות שנעשו כאן. השכר והביי אאוט מדאורשפקה, הפכו את העיסקה ליקרה מאוד. ואז גם הביאו את פארגו בכסף לא קטן.

אז עכשיו שנקבל תאומי וולבקין ופארגו בעמדות הפנים נשמע קצת בקשה מופרכת. כן, לא אכפת לאנשים מאיפה הכסף ושיוציאו עוד 5 מיליון על 2 עמדות פנים, אבל בואו נהיה ריאליים.

אגב אני חייב לציין שהשוק האירופאי של שחקני הפנים עלוב, יקר ולא מצדיק את עצמו.אם פליחס וטומיץ' הם השמות הבולטים במיליון דולר וצפונה אז אני בשקט יהמר על פליטי נ.ב.א למינהים.

וולביקין, פארגו, טיוס, קיין ושות צריכים בשקט לפרק את הליגה בטח עם ההיחלשות הברורה של ירושלים אחרי עזיבת הדוש.

לגבי אירופה "איטס קומפלייקיטד" אבל לא מטריד אותי שחקני הפנים המטורפים שיש שם - אפשר להביא 4.5 לא בכסף גדול ולפגוע - מעכשיו רק סקאוטינג טוב ידבר.

קולשוב (כאחד שראה אותו יחסית) תוספת מבחינתי פנטסטית שבליגה יהיה טוב וגם יכול לתת דקות ביורוליג אם תהיה למכבי טיפה סבלנות כי זו לא הסתגלות פשוטה מכדורסל המכללות- אבל לדעתי הוא ברמה של 8-10 דקות יורוליג מהתחלה בתקווה שישתפר בהמשך.

אם יחתימו 4.5 טוב מאוד ברמה האירופית אני אהיה מרוצה מהקיץ הזה. רחוק מלהיות מושלם אבל לא רע בכלל.

מצחיק שאנשים גיחכו שמכבי תחתים גם את וולביקן וגם את פארגו ופתאום מהר מאוד זה עכשיו אם לא נביא 3 תותח או 5 מדהים אז זה קיץ שחור משחור.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

אנשים אמרו מיד כשהחתימו את ווילבקין שזה יהיה שווה כלום אם לא יבנו סגל איכותי סביבו. וכרגע בלי 2 החתמות נוספות של שני שחקני חמישייה המצב יהיה רע כמו כל השנים האחרונות

ולא הבנתי למה ירושלים מעניינת.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי toja27 » 13 יולי 2018, 16:32

מי דיבר על 9-10 זרים?

אתה חייב פה 2 החתמות איכותיות, הסגל הזה לא בנוי כרגע להתמודדות ברמת יורוליג. רחוק מזה.

אז אולי לא עקבתי, מה בדיוק אתה מציע שיעשו עם הסגל הקיים ? כרגע יש לנו 7 זרים כולל בולדן, 6 בלעדיו. מה הלאה?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שועל » 13 יולי 2018, 16:34

toja27 כתב:
מי דיבר על 9-10 זרים?

אז אולי לא עקבתי, מה בדיוק אתה מציע שיעשו עם הסגל הקיים ? כרגע יש לנו 7 זרים כולל בולדן, 6 בלעדיו. מה הלאה?

אחד מהשניים בולדן או ריי לא צריך להיות פה. יותר ריאלי בולדן. וצריך להחתים 2 שחקני חמישייה לעמדות 4-5. או 3-4-5.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי toja27 » 13 יולי 2018, 16:45

שועל כתב:
toja27 כתב:
מי דיבר על 9-10 זרים?

אחד מהשניים בולדן או ריי לא צריך להיות פה. יותר ריאלי בולדן. וצריך להחתים 2 שחקני חמישייה לעמדות 4-5. או 3-4-5.

אוקיי הבנתי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 13 יולי 2018, 16:54

קודם כל צריך להביא לפה 3 פותח וסנטר פותח, אם מביאים לפה 2 זרים כאלה איכותיים אני עוד יכול לחיות עם קלויארו כ4 פותח...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 13 יולי 2018, 20:06

Jack55 כתב:גם וואלה מצטרפים לדיווח על באביט - https://sports.walla.co.il/item/3173116
בתוך הכתבה רשום שבאמת ככל הנראה יש מצב שהוא יגיע במקום בולדן שבמכבי לא מעוניינים בו .

באביט כנראה סגר בלייקרס... נקסט.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 יולי 2018, 20:11

TAYO כתב:
Jack55 כתב:גם וואלה מצטרפים לדיווח על באביט - https://sports.walla.co.il/item/3173116
בתוך הכתבה רשום שבאמת ככל הנראה יש מצב שהוא יגיע במקום בולדן שבמכבי לא מעוניינים בו .

מה קרה, קראת ציוץ של הווג'-בוט?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי TAYO » 13 יולי 2018, 20:36

החציל האצטקי כתב:
TAYO כתב:

מה קרה, קראת ציוץ של הווג'-בוט?

כן

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2018, 20:39

מיותר לציין שזה לא חשבון אמיתי
כנראה גם המועמד לא אמיתי, אבל החשבון בודאות לא
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי TAYO » 13 יולי 2018, 20:42

Holiday_Armadillo כתב:מיותר לציין שזה לא חשבון אמיתי

כן, לא שמתי לב... סורי

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי cannon » 13 יולי 2018, 20:45

שמות נוספים שמבין לגביהם שהם במעקב של מכבי ולא יודע מעבר לכך: מט קוסטלו, טרוי ויליאמס, וינס האנטר, ג׳רוד ג׳ונס. אולי החציל יודע לתת פירוט ואולי מי מהם ריאלי.
cannon

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2018, 20:51

TAYO כתב:

כן, לא שמתי לב... סורי

קודם קוראים בטוויטר, אחרי זה הולכים לדודה, רק אז באים הנה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 יולי 2018, 21:00

cannon כתב:שמות נוספים שמבין לגביהם שהם במעקב של מכבי ולא יודע מעבר לכך: מט קוסטלו, טרוי ויליאמס, וינס האנטר, ג׳רוד ג׳ונס. אולי החציל יודע לתת פירוט ואולי מי מהם ריאלי.

טרוי וויליאמס אחלה סמול פורוורד. שחקן טוב. להבנתי יש לו חוזה בניקס בשנה הבאה. אולי ייפלט משם בשלב מתקדם יותר של הקיץ, אבל לא יודע אם זה יקרה לפני אוקטובר.
מט קוסטלו, וינס האנטר- שני אנדרסייזד סנטרס עם מספרים מאוד צנועים. קוסטלו קצת התפתח בג'י-ליג עם זריקה מבחוץ ויכולת חסימה משופרת, אבל בגדול- לא הייתי נוגע בשניהם.
ג'רוד ג'ונס עושה סאמר ליג גדול אחרי עונה חביבה בקרשיאקה, אבל צריך להגיד שהקבוצה אכזבה מאוד ברמה הקבוצתית כשסיימה עשירית בטורקיה ולא עברה את רבע הגמר בצ'מפיונס ליג. קצת אנדרסייזד, אפילו לעמדה 4.

שמות די רעים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי TAYO » 13 יולי 2018, 21:04

Holiday_Armadillo כתב:
TAYO כתב:

כן, לא שמתי לב... סורי

שומרת שבת...

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 יולי 2018, 21:07

TAYO כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
TAYO כתב:

כן, לא שמתי לב... סורי

שומרת שבת...

אמרתי הולכים לא מתקשרים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי TAYO » 13 יולי 2018, 21:09

Holiday_Armadillo כתב:
TAYO כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
TAYO כתב:

כן, לא שמתי לב... סורי

שומרת שבת...

אמרתי הולכים לא מתקשרים

אם אצטרך ללכת אליה לפני כל פעם שאכתוב כאן, יש מצב שאני אכתוב פעם בחודש. מצד שני, למה יש לי תחושה לא נוחה שזה בדיוק מה שאת מכוונת אליו?

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־66 אורחים