המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

סקאוטינג V3

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V3

הודעהעל ידי גל גל » 18 אוגוסט 2018, 20:02

פאפאלוקאס האגדי כל הקריירה עלה מהספסל
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שופי שוף » 16 ספטמבר 2018, 23:30

לאחר האכזבה מריי, התחלתי לבחון אופציות בשוק השחקנים בעמדות 3-4, שם אני סבור שהקבוצה זקוקה נואשות לשחקן נוסף עם מומחיות הגנתית וקבוצתית, ולא סקורר נוסף, כי כאלו כבר יש מספיק.

כידוע המצב בשוק השחקנים לא מזהיר, באירופה כמעט הכל סגור, ונשארו בעיקר פירורי NBA, שמחפשים בנרות אחרי חוזה לא מובטח (Non-Guaranteed) או דו- צדדי (Two way contract) ולעיתים קרובות הם גם מוצאים, כך שהחיפוש לא היה קל בכלל.

ולמרות זאת, אני חושב שמצאתי שחקן שיכול לענות על רוב הדרישות הללו, השחקן הזה הוא ג'וש יוסטיס- Josh Huestis, סמול פורוורד אמריקאי בן 26 (בדצמבר בן 27), בוגר אוניברסיטת סטנפורד שנבחר ע"י אוקלהומה סיטי בדראפט 2014 במקום ה-29, שם שיחק לסירוגין בשלוש השנים האחרונות, כאשר נע בין קבוצת הפיתוח לבין הקבוצה הבוגרת, ובעונה שעברה הצליח להיכנס לקבוצה באופן קבוע, כאשר שיחק 69 משחקים העונה, כאשר במהלך 14 דקות למשחק קלע 2.3 נקודות למשחק וקטף מספר זהה של ריבאונדים, כאשר את כל זה הוא עושה באחוזים לא מרשימים כלל של 33% מהשדה, 28% מהשלוש ו-30% מחרידים מהעונשין (20 זריקות בלבד לאורך כל העונה), שחקן של מספרים הוא לא.

לפני שנעבור לצד המקצועי, אני רוצה להתעכב על האישיות שלו, שאותי מאוד מרשימה, והזכירה לי מעט את זו של בלאק, שבדומה לאליו, הוא פעיל מאוד בקהילתו ובקיץ האחרון העביר מחנה כדורסל על שמו ובמימונו בעיר הולדתו. הנה שני ראיונות ארוכים יחסית שלו (סביב 8 דקות כל אחד, אין צורך לראות את הכל), מוזמנים להתרשם:
https://www.youtube.com/watch?v=X37qAuwAo1o
https://www.youtube.com/watch?v=9DkKIDekY20

לבחור גם סיפור חיים מעניין ומיוחד, הוא נולד בטקסס לזוג הורים צעירים ממוצא אפרו אמריקאי, כתוצאה מהיריון לא מכוון, ויועד מיד לאימוץ. עובדה מעניינת נוספת היא שאביו הביולוגי אינו אחר מאשר פאנצ'ו הודג'ס, שחקן זר ששיחק בארץ בגליל עליון באמצע שנות התשעים, ואולי רק ותיקי הפורום זוכרים. בסופו של דבר, יוסטיס הגיע לידיהם של זוג לבן ממונטנה, אשר גידלו אותו, ולדבריו, יש לו קשר מיוחד איתם. להפוך לשחקן כדורסל ממונטנה זהו דבר נדיר במיוחד, ובכדי לסבר את האוזן, מאז איחוד ה ABA והNBA בשנת 1976, הגיעו לליגה רק 8 שחקנים מהמדינה אשר בצפון מערב ארצות הברית, אחד מהם, אולי יישמע לכם מוכר, פיל ג'קסון שמו.

גם בחירתו של יוסטיס בדראפט הייתה לאירוע מיוחד ואף מעט היסטורי. למי שלא יודע, קבוצות גדולות רבות לפעמים ראו בבחירות סוף סיבוב ראשון כמעמסה ונטל (אם כי המצב משתנה כיום בעקבות קבוצות כמו גולדן סטייט, בוסטון וכו'), וכך היה עם אוקלהומה בשנת 2014, שהחזיקה בבחירה ה-29 בדראפט, ולא רצתה בחוזה המובטח שיתפוס עוד מקום בסגל שלה, אותו רצתה למלא בשחקנים שיובילו אותה לאליפות. אז יוסטיס וסוכנו הציעו לת'אנדר דבר יוצא דופן, במידה ויוסטיס ייבחר על ידיהם, הם לא יהיו חייבים להציע לו חוזה מובטח, אלא חוזה לא מובטח, ורק התחייבות לכך שיוכל להתאמן במתקני הקבוצה ולהיות חלק מקבוצת הג'י ליג שלה (די ליג בזמנו). ההצעה קסמה לראשי הת'אנדר והם אכן בחרו אותו, ובכך הפך לשחקן הראשון שנבחר בסיבוב הראשון במסגרת עסקה שכזו ולא מקבל חוזה מובטח כנהוג בליגה. להערכתי, מבחינה מקצועית, יוסטיס היה אמור להיבחר אולי בסוף הסיבוב השני או אולי אפילו לא להיבחר כלל.

יוסטיס שיחק בג'י ליג למשך 3 שנים, שם לא העמיד ממוצעים מרשימים במיוחד, כאשר עונת השיא שלו הייתה 16-17, בה קלע 14.5 נק' למשחק, קטף 6 ריבאונדים וחסם כמעט פעמיים במשחק, הפעם באחוזים סבירים יותר- 38% מהשלוש עם קצת יותר משתי שלשות למשחק ו-62% מהעונשין.

יוסטיס היה לקראת שחרור מהקבוצה, אבל בליגת הקיץ הרשים מאוד כאשר העמיד ממוצעים של 15 נק למשחק וכמעט 7 ריבאונדים כשהוא קולע מעולה עם למעלה משתי שלשות למשחק ב-42%. אגב,גם בראיונות הוא מדגיש את העבודה הקשה שלו בשיפור הקליעה שלו, שהחלה מאפס כשיצא מהקולג'. כאשר בעונתו האחרונה בסטנפורד קלע רק 0.7 שלשות למשחק במעל לשלושים וחמש דקות משחק.

אם נעבור לתכלס, לצד המקצועי, באוקלהומה ראו בו מעין תואם אנדרה רוברסון, עם פוטנציאל ללא להיות מיידה לבנים, אך הדבר כשל, ועובדה לכך היא שהת'אנדר לא הגישו לו אפילו הצעה לאחר 4 שנים.
ליוסטיס יש מבנה גוף מעולה, גובהו קצת מעל שני מטרים, ומוטת הכנפיים שלו ארוכה במיוחד- סביב 2.15 מטרים, נתון פיזי חשוב במיוחד בכדורסל המודרני. נתון זה גם מתבטא ביכולת החסימה הנהדרת שלו, שאותה הציג בכל מקום בו שיחק, גם בNBA, שם רשם כמות מרשימה גם כן- 0.62 בארבע עשרה דקות בלבד. קצב של 1.6 ל-36 דקות משחק, נתון מעולה בעבור שחקן בגובהו.

מבט קצר בסטטיסטיקות יראה שיוסטיס הוא שחקן התקפה מוגבל, שגם את מה שנותנים לו הוא לא מייצר בתפוקה יעילה, אפילו בקבוצה כמו אוקלהומה, שבה כל התפקיד שלו בהתקפה היה לחתוך לסל או לעמוד על קשת השלוש. בנוסף לכך, לא נראה שליוסטיס יש איזושהי יכולת ליצור בהתקפה כשהכדור בידו, ובמידה והמשחק נהפך לתקוע בהתקפה, כנראה שהוא יתקע אותו עוד יותר.
יוסטיס הוא שחקן הגנה טוב לכל הדעות, גם מבחינה קבוצתית, אבל בעיקר מבחינה אישית, בגלל מבנה הגוף שלו, שמתאים גם לשמירת שחקני NBA ממוצעים ומעלה. דבר שכזה יוכל לעזור מאוד לקבוצה, ולחפות על שחקנים כמו קלויארו, שאולי מבין את המשחק הקבוצתי, אבל יש שחקנים שהוא פשוט לא יכול לשמור, או על רול, שלא יכול/רוצה/מסוגל לשמור או ליצור יחד עם קיין הרכב הגנתי חזק בכנפיים, ובעזרתו המלאכה לא תיפול רק על קיין, שבמצב הנוכחי לעיתים קורס מהעומס ההגנתי המוטל עליו.

אבל מעל הכל, לדעתי היתרון הכי גדול של יוסטיס הוא היכולת שלו לשחק באופן גמיש במיוחד בכמה עמדות שונות ובכמה הרכבים שונים. הוא 3, שלא יהיה ספק, כזה שלמכבי אין בסגל, אבל הוא מסוגל לשחק גם בעמדה 4 בקלות, ולתפקד בה ביעילות, בהתקפה ובעיקר בהגנה, באמצעות מבנה הגוף שלו, כאשר הוא יוכל להשתלב במגוון הרכבים, לדוגמא, הוא יוכל לחפות קצת על חסרונותיו ההגנתיים של אובראיינט אם זה ישחק בעמדה 5. הוא יוכל יחד עם טיוס ליצור קו קדמי אתלטי במיוחד, שכל זריקה בצבע היא פוטנציאל לחסימה. ואולי ישנו אפילו מצב שבו יוסטיס יוכל לתפקד כ-2 בהרכבים מסוימים, שבהם צריך שכבר יהיה מוביל כדור דומיננטי, שכאלו יש שניים בקבוצה- ווילבקין ופארגו, ובעזרת תפקודו בעמדה שתיים יוכל להיווצר הרכב גבוה במיוחד שייצר בעיה בעבור כל קבוצה שתיתקל בו מבחינה פיזית.

דבר חשוב נוסף שלא ציינתי הוא שיוסטיס, בעברו, סבל מדיכאונות חוזרים ונשנים, בעיקר בתקופת הקולג', והוא פתוח לגבי זה באופן מהפכני. יש לו בלוג בשם Through The Lensבו הוא כותב לעיתים רחוקות על כל מיני נושאים, בעיקר על בריאות נפשית ועל עצמו.
קישור לבלוג: https://jhuestis.wordpress.com/
הוא כותב שם באופן פתוח ואינטליגנטי להפליא, וברור שהוא הרבה יותר משחקן כדורסל, הוא אדם אינטליגנט ורגיש, ונכון שאלו לא קשורים כלל לכדורסל לדעת רבים, אבל אני חושב שהבסיס של קבוצה הוא החומר האנושי שבה.

מקווה שלא התעייפתם ומתעניין לשמוע מה דעתכם.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי Mmm » 17 ספטמבר 2018, 06:49

שלח זאת לאבי אבן...אני רציני...
Mmm

הודעהעל ידי SirCharles » 13 אוקטובר 2018, 18:12

החציל האצטקי כתב:שלב השעמומון הגיע, וזה הזמן מבחינתי להתחיל לנבור בליגות נידחות ולהתחיל לחפש מציאות אמיתיות.
אז קבלו שם מעניין של פרוספקט לא צעיר בכלל (בן 29), שנראה כמו מפלצת בליגה נידחת, אבל מביא למגרש נתונים ששווים את ההסתכלות.

איוואן אלמיידה, בן 29 מכף ורדה, והMVP של הליגה הפולנית, ששיחק בשנה שעברה בדאבליסטית מולוצלאווק. ונראה סופר דומיננטי.
המספרים מספרים: 17.2 נק' (48% מהשדה, 32% משלוש עם 1.5 שלשות למשחק, 75% מהקו עם 5.6 טיולים למשחק), 5.5 ריב', 2.9 אס', 1.6 חט', 0.7 חס' למשחק.

הסייז נראה לא רע, עם 1.98 מ' וידיים מאוד ארוכות. תראו את האתלטיות, האקספלוסיביות, הגיוון. מזכיר קצת את אדם האנגה.
זה שחקן מעניין, שאני מניח שנשמע עליו בקבוצה גדולה יותר בשנה הבאה.

הקריירה שלו התניעה מאוד לאט, מקולג' קטן, דרך הליגה הפורטוגלית, הליגה הצרפתית השניה, הצרפתית הראשונה, ועכשיו כאן.

לא יודע לאן יכול להתגלגל, אבל אין ספק שנראה כמו שחקן ששווה הרבה יותר ממה שהקריירה שלו מספרת.

מכבי? לא, כנראה לא קשור. אבל כדאי להכיר גם שחקנים כאלה.

הבחור שלך עבר הקיץ לקאלב קראמו האסטונית ובמשחק הראשון ב-VTB דפק 36 נק' עם 9 כ"ח ו3 חט' בניצחון הנאה על ניז'ני 82-68.
SirCharles

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 אוקטובר 2018, 12:53

SirCharles כתב:הבחור שלך עבר הקיץ לקאלב קראמו האסטונית ובמשחק הראשון ב-VTB דפק 36 נק' עם 9 כ"ח ו3 חט' בניצחון הנאה על ניז'ני 82-68.

כן, הוא לא רע. אה?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Mmm » 14 אוקטובר 2018, 13:31

חציל האם יש מחליף ראוי לפארגו ואכן אם הוא יעדר תקופה ארוכה?
Mmm

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 אוקטובר 2018, 13:49

Mmm כתב:חציל האם יש מחליף ראוי לפארגו ואכן אם הוא יעדר תקופה ארוכה?

לא צריך להביא לפארגו מחליף. יש לך את ווילבקין שהוא בלאו הכי וואן-מן-שואו שיכול ושמח לשחק 35 דקות.
הדיבור הוא על שבוע-שבועיים, והקבוצה תצטרך לספוג את זה. ג׳ונדי, קיין, רול יעזרו במלאכת הובלת הכדור. נהיה בסדר.

הפציעה הזאת עושה שירות טוב לקבוצה לטעמי.
היא ״מאלצת״ את ווילבקין להשתלט על הקבוצה ו״מאלצת״ את הקבוצה להבין מי יכולים לעזור לו ולבלאק.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי er79 » 14 אוקטובר 2018, 14:34

הביטחון שלך שזה עניין של שבוע או שבועיים מופרז מדי. כרגע יש עננה תקשורתית כבדה מדי ושום פיפס מהמועדון. אותי זה מטריד. בהנחה שזה שבוע שבועיים ברור שאין צורך במחליף אבל כרגע לא קיבלתי שום ידיעה אופטימית. אם זו פציעה בסדר גודל של חודשיים לפחות סקוטי לא מספיק. אין שום רכז נוסף בקבוצה הזאת. לא דיבא, לא רול, לא זוסמן, לא קיין ולא שמנדריק מסוגלים לנהל משחק. אפילו לא קמצוץ.
er79

הודעהעל ידי Mmm » 14 אוקטובר 2018, 15:51

החציל האצטקי כתב:

לא צריך להביא לפארגו מחליף. יש לך את ווילבקין שהוא בלאו הכי וואן-מן-שואו שיכול ושמח לשחק 35 דקות.
הדיבור הוא על שבוע-שבועיים, והקבוצה תצטרך לספוג את זה. ג׳ונדי, קיין, רול יעזרו במלאכת הובלת הכדור. נהיה בסדר.

היא ״מאלצת״ את ווילבקין להשתלט על הקבוצה ו״מאלצת״ את הקבוצה להבין מי יכולים לעזור לו ולבלאק.

מאיפה הבאת את זה שזה רק שבועיים?
מתוק אמר לך את זה?
Mmm

הודעהעל ידי er79 » 14 אוקטובר 2018, 16:02

Mmm כתב:
החציל האצטקי כתב:

מאיפה הבאת את זה שזה רק שבועיים?
מתוק אמר לך את זה?

מלוח התקשר אליו
er79

סקאוטינג V3

הודעהעל ידי TAYO » 14 אוקטובר 2018, 16:12

החציל האצטקי כתב:

היא (הפציעה) בעיקר תאלץ אותנו לראות את ריי מוביל כדור עוד פעם. למי שהתגעגע להכנה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Mmm » 16 אוקטובר 2018, 07:57

מכבי מחפשת מחליף. מי יש לנו חציל וטוזה?גל גל מה אומרים?
Mmm

הודעהעל ידי גל גל » 30 אוקטובר 2018, 21:34

אולי קצת הגיע הזמן להחיות את התרד הזה

2 שמות מעניינים מאוד מהיורוקאפ שלא הכרתי לפני
שניהם משחקים בליגה הגרמנית אחד באלבה ברלין ואחד באולם

הראשון הוא Rokas Giedraitis שמשלק באלבה ברלין ,
ליטאי בן 26 בסך הכל 2.01 שכרגע מוביל את היורוקאפ בנקודות מדד עם 21 לערב
15.5 נקודות 4.3 ריבאונדים 2 אסיסטים ו 3 חטיפות ! למשחק, אתלט לא רע בכלל !!! מאוד ארוך ואולי יוכל לעשות את קפיצת המדרגה ליורוליג.
דרך אגב בליגה הגרמנית הם עם 9-17 מהשלוש 52% בנתיים ביורוקאפ הוא 35%

שחקן שחקן !

השם השני הוא Javonte Green
1.96 חזק, חודר טוב וריבאונדר טוב לעמדתו , סך הכל בן 25
ממה שראיתי וקצת קראתי קודם כל הוא שומר מדהים !! יש לו 3.7 חטיפות למשחק ביורוקאפ, אתלט על
ממוצעים של 14.3 נקודות 4.3 ריבאונדים 1.אסיסטים למשחק בסך הכל 19.3 נקודות מדד לערב

יכול להיות סוג של דיאנדרה קיין רק יותר אתלט ושומר יותר טוב

כמה סרטונים

https://www.youtube.com/watch?v=ev7_1bwcqg4
https://www.youtube.com/watch?v=1OrqEdbjZZs
https://www.youtube.com/watch?v=yeY19isRcLY
זה גרין

https://www.youtube.com/watch?v=aanzE4CsUBo
https://www.youtube.com/watch?v=o5rykKXWWKg
https://www.youtube.com/watch?v=26Eh5IRWm_8
https://www.youtube.com/watch?v=dzQ3VQStTic
זה הליטאי

יכולים להיות אחלה הימורים בתור שחקנים משלימים הם צעירים הם בעלייה ולא צריכים לעלות הרבה בכלל

אני חושב שהליטאי זה בדיוק סוג השחקן שחסר למכבי כרגע

מישהו אתלט שיודע להוריד כדור לרצפה ולחדור בעמדות 3\4 וגם יודע לעשות הגנה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי גל גל » 08 נובמבר 2018, 01:54

Javonte Green

עוד משחק אדיר של 16 נקודות 8 ריבאונדים ו 6 !!!! חטיפות

Rokas Giedraitis

עם 21 נקודות 9 ריבאונדים ו 29 נקודות מדד
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 08 נובמבר 2018, 03:37

גל גל כתב:
Rokas Giedraitis

לא יודע עד כמה המשחקים האלה של הבית המוקדם ביורוקאפ הם מדד למשהו.

באותו המשחק נגד אלבה ברלין של גיידראיטיס, במדי טופאש בורסה סאמי מחיה כמעט בן ה-36 קלע 28 נקודות ועשה מדד 30. עזר לו דיאנטה גארט (עד לא מזמן באשדוד) עם 22 נקודות, 11 אסיסטים ומדד 33.

אז שוב, אני לא אומר שרוקאס גיידראיטיס הוא שחקן לא טוב, אני רק לא בטוח עד כמה המספרים, שהוא עושה בשלב זה של היורוקאפ, מראים משהו על יכולת לעשות ביורוליג.

נ.ב. מה שכן, זה נראה ששבכל עונה ועונה המספרים שלו ביורוקאפ משתפרים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 08 נובמבר 2018, 11:23

גל גל כתב:Javonte Green

עוד משחק אדיר של 16 נקודות 8 ריבאונדים ו 6 !!!! חטיפות

Rokas Giedraitis

ראיתי את המשחקים של אולם נגד הכוכב האדום ואלבה ברלין נגד טופאש, מההתרשמות שלי מהמשחקים האלו -גרין לא שחקן לקבוצת יורוליג עם שאיפות גם לא בתור שחקן מחליף. יש לו אכן חוש נהדר לחטיפות ממסירות , והוא רץ יפה את המגרש אבל שם זה נשאר, שחקן מוגבל בהתקפה, גם שומר הרבה פחות טוב ממה שהחטיפות שלו מספרות וחסר כל flair.

גדראיטיס, עושה רושם של שחקן יותר שלם, אבל מרגיש שלא ראיתי ממנו מספיק בשביל לקבוע ברצינות יותר. אבל במבט ראשון נראה שיכול לשחק ביורוליג בעמדה 3, הוא די מגוון אפילו אתלט לא רע, חסרה לי ממנו איזו נוכחות, שוב צריך לראות עוד.

שחקן שתפס את העין שלי מאלבה ברלין כשחקן חביב, בעיקר עם נוכחות ואינטלגנציה שהרשימה אותי הוא Luke Sikma , (בנו של כוכב לשעבר ששיחק בסיאטל Jack Sikma) בעמדה 4. הוא די מוגבל בתנועה, כלומר לא נייד גם לא אתלט אבל די חזק ועם ראיית משחק מרשימה בעיני. המשחק הספיציפי הזה הוא שיחק פחות טוב, אבל ראיתי כל מיני אלמנטים שהרשימו ובדקתי ובמשחק שעבר נגד קובאן הוא הגיע לסביבות 30 נקודות מדד.
גם Kyle Weems מטופאש עשה רושם של שחקן חביב בעמדה 4 כ D&3, אבל עשה רושם שקצת מוגבל באלמנטים התקפיים שדרושים ליורוליג.
אגב טופאש ממוקמת במקום ה-2 בליגה הטורקית ואלבה במקום השני עם 5-0.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 נובמבר 2018, 13:03

זה אמנם לא בדיוק סקאוטינג, אבל אני רואה ירידה הדרגתית בדקות של יוהאנס פויגטמן בבאסקוניה.
זו שנת חוזה שלו, ונראה שהבאסקים הולכים חזק על פוארייה על חשבונו.

אם וכאשר יעזוב שם, הוא יכול להיות מועמד טוב מאוד לחזק אותנו בקיץ.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 08 נובמבר 2018, 13:51

החציל האצטקי כתב:זה אמנם לא בדיוק סקאוטינג, אבל אני רואה ירידה הדרגתית בדקות של יוהאנס פויגטמן בבאסקוניה.

סנטר מעולה וככל הנראה שיטוס לא ימשיך איתנו שנה הבאה ככה שנצטרך להביא 2 סנטרים זרים .
הוא יכול להיות אחלה של אופציה, אך עלול להיות קצת יקר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 08 נובמבר 2018, 13:55

החציל האצטקי כתב:זה אמנם לא בדיוק סקאוטינג, אבל אני רואה ירידה הדרגתית בדקות של יוהאנס פויגטמן בבאסקוניה.

לדעתי, הוא פשוט בכושר נוראי (לא יודע מה הסיבה).
תראה את האחוזים שלו:

45.5 לשתיים, לעומת 63.9 בעונה שעברה
11.1 לשלוש, לעומת 57.7 בעונה שעברה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 08 נובמבר 2018, 13:56

לא הייתי בטוח שטיוס לא יהיה אבל סנטר נפלא וגם יכול להשלים יפה את בלאק (אם נצליח לשמור אותו) עם יד טובה מכל הטווחים.
er79

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־41 אורחים