המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

סקאוטינג V3

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V3

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 יולי 2018, 16:54

מזכיר כאן שוב את השם של ג'אליל אוקאפור.
viewtopic.php?f=2&t=3856&p=547623#p547623
השוק שלו מתחיל להצטמצם.

מכבי יכולה להשכיב פה סכום מכובד ולהביא סנטר שיהיה כוח דומיננטי ביורוליג מדיי 1.

הוא מאוד בעייתי ברמה ההגנתית, אבל אמור להיות פקטור ביורוליג גם בצד הזה של המגרש, ליד השחקנים הנכונים.
לצרף אותו אומר שאנחנו הולכים על מודל של 4 בחוץ ו1 חזק בפנים, שזה משהו שמתאים מאוד למה שמשחקים באירופה.

הוא שחקן טוב בסיטואציה רעה מאוד.
אפשר לנצל את ההזדמנות הזאת ולהתלבש עליו, במהלך שיעזור למכבי ויכול להציל לו את הקריירה.

זה שחקן שאמור להבליט את היתרונות של בולדן, או כל סטרץ' פור נייד אחר, שמסוגל לכסות שטח, כי הוא "חונה" מתחת לטבעת בהגנה, ויכול לתרום בעיקר כוח ופיזיות. פחות רים פרוטקטור, אבל כן יכול לחסום פה ושם.
התקפית הוא כוח עצום. סנטר אולד סקול עם יכולת להוריד כדור לרצפה, יכולת סיום אגרסיבית. שחקן שסופו ייראה כמו ילד חמוד לידו.

:sofo:

בסוף ילך לגולדן סטייט.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי toja27 » 13 יולי 2018, 18:25

החציל האצטקי כתב:מזכיר כאן שוב את השם של ג'אליל אוקאפור.
viewtopic.php?f=2&t=3856&p=547623#p547623
השוק שלו מתחיל להצטמצם.

מכבי יכולה להשכיב פה סכום מכובד ולהביא סנטר שיהיה כוח דומיננטי ביורוליג מדיי 1.

הוא מאוד בעייתי ברמה ההגנתית, אבל אמור להיות פקטור ביורוליג גם בצד הזה של המגרש, ליד השחקנים הנכונים.
לצרף אותו אומר שאנחנו הולכים על מודל של 4 בחוץ ו1 חזק בפנים, שזה משהו שמתאים מאוד למה שמשחקים באירופה.

הוא שחקן טוב בסיטואציה רעה מאוד.
אפשר לנצל את ההזדמנות הזאת ולהתלבש עליו, במהלך שיעזור למכבי ויכול להציל לו את הקריירה.

זה שחקן שאמור להבליט את היתרונות של בולדן, או כל סטרץ' פור נייד אחר, שמסוגל לכסות שטח, כי הוא "חונה" מתחת לטבעת בהגנה, ויכול לתרום בעיקר כוח ופיזיות. פחות רים פרוטקטור, אבל כן יכול לחסום פה ושם.
התקפית הוא כוח עצום. סנטר אולד סקול עם יכולת להוריד כדור לרצפה, יכולת סיום אגרסיבית. שחקן שסופו ייראה כמו ילד חמוד לידו.

:sofo:

בסוף ילך לגולדן סטייט.

as a rule of thumb חציל , אתה תמיד תעדיף להביא שחקנים אלמוניים יותר שנמצאים בעליה מתמדת מאשר שחקנים עם הבטחות שנמצאים בירידה מסיבה לא ברורה. בדרך כלל הסיבה מתבהרת כשההבטחה הגדולה מגיעה אליך ואז זה כבר מאוחר מדי.
שוב בראייה שלי כמובן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 יולי 2018, 18:35

קח את סופו כדוגמה לשחקן שהבאנו כשהמניה שלו לא בשיא, והרווחנו בגדול.
כשיש הזדמנות טובה צריך לנסות לקחת אותה.

ג'אליל שחקן כדורסל טוב. הגנתית הוא בעיה גדולה, הוא גם פציע, הכל ידוע ומוכר.
מבחינת כשרון התקפי אין דברים כאלה באירופה.

ההגיון הבסיסי אומר שהוא יצליח לגרד בסופו של דבר חוזה בקונטנדרית ולחצוב דקות משם. יתחיל כמחליף ולאט לאט יתקדם.
אבל העובדה היא שהוא לא הצליח לעשות את זה בברוקלין, שדי שוועה לסנטר.

המספרים המתקדמים מדברים על מגן גרוע ביותר. באירופה ההגנה קצת שונה והוא יוכל איכשהו להסתדר.
אם הוא מתגלגל לכיוון... זה מועמד מאוד, מאוד אטרקטיבי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי toja27 » 13 יולי 2018, 18:41

יש דוגמאות יוצאות מן הכלל כמובן, אבל גם במקרה של סופו, הרווחנו כי הקבוצה נתנה לו טיפול אישי שלא היה מבייש את התשומת לב של מוני פנאן ז"ל, ריפדו אותו בכל הכריות מכל הצדדים והקיפו אותו בשחקנים מצויינים. גם ראינו שלא בכל העונות זה עזר.
דבר שני, אני לא חושב שלמכבי יש את הפריוולגיה להביא שחקנים שהם נון פקטור בהגנה בעמדה 5, הסיכויים נוטים לכך שהוא יביא את ההרגלים שלו גם למעבר לים ולא רק שזה ישפיע על ההגנה באיזור הצבע, זה משליך על ההגנה בכל הקבוצה. כבר ראינו דברים כאלו קורים יותר מפעם אחת.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 13 יולי 2018, 18:44

toja27 כתב:יש דוגמאות יוצאות מן הכלל כמובן, אבל גם במקרה של סופו, הרווחנו כי הקבוצה נתנה לו טיפול אישי שלא היה מבייש את התשומת לב של מוני פנאן ז"ל, ריפדו אותו בכל הכריות מכל הצדדים והקיפו אותו בשחקנים מצויינים. גם ראינו שלא בכל העונות זה עזר.
דבר שני, אני לא חושב שלמכבי יש את הפריוולגיה להביא שחקנים שהם נון פקטור בהגנה בעמדה 5, הסיכויים נוטים לכך שהוא יביא את ההרגלים שלו גם למעבר לים ולא רק שזה ישפיע על ההגנה באיזור הצבע, זה משליך על ההגנה בכל הקבוצה. כבר ראינו דברים כאלו קורים יותר מפעם אחת.

יש מקרים שבהם אתה לוקח מראש שחקן בעייתי בצד אחד כי אתה יודע מה שווה לך בצד השני.
ג'אליל זה מקרה כזה.

בכל מקרה, הסיכוי שילכו לכיוון שלו נמוך מדי בעיניי. לא רואה את זה ריאלי, כי זה באמת שחקן שצריך לבנות סביבו ואני לא רואה את מכבי נמצאת בפוזיציה שהיא רוצה לעשות מהלך כזה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי cannon » 13 יולי 2018, 22:59

מה עם אלונזו ג׳י? יכול להתאים למשבצת ה-3 החסר אם יביאו זר?
מה קורה עם ריצ׳רד הנדריקס בימים אלה? הוא בכושר?
cannon

הודעהעל ידי גל גל » 13 יולי 2018, 23:06

הנדריקס לא היה בכושר עוד בקדנציה השניה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 יולי 2018, 18:33

שלב השעמומון הגיע, וזה הזמן מבחינתי להתחיל לנבור בליגות נידחות ולהתחיל לחפש מציאות אמיתיות.
אז קבלו שם מעניין של פרוספקט לא צעיר בכלל (בן 29), שנראה כמו מפלצת בליגה נידחת, אבל מביא למגרש נתונים ששווים את ההסתכלות.

איוואן אלמיידה, בן 29 מכף ורדה, והMVP של הליגה הפולנית, ששיחק בשנה שעברה בדאבליסטית מולוצלאווק. ונראה סופר דומיננטי.
המספרים מספרים: 17.2 נק' (48% מהשדה, 32% משלוש עם 1.5 שלשות למשחק, 75% מהקו עם 5.6 טיולים למשחק), 5.5 ריב', 2.9 אס', 1.6 חט', 0.7 חס' למשחק.

הסייז נראה לא רע, עם 1.98 מ' וידיים מאוד ארוכות. תראו את האתלטיות, האקספלוסיביות, הגיוון. מזכיר קצת את אדם האנגה.
זה שחקן מעניין, שאני מניח שנשמע עליו בקבוצה גדולה יותר בשנה הבאה.

הקריירה שלו התניעה מאוד לאט, מקולג' קטן, דרך הליגה הפורטוגלית, הליגה הצרפתית השניה, הצרפתית הראשונה, ועכשיו כאן.

לא יודע לאן יכול להתגלגל, אבל אין ספק שנראה כמו שחקן ששווה הרבה יותר ממה שהקריירה שלו מספרת.

מכבי? לא, כנראה לא קשור. אבל כדאי להכיר גם שחקנים כאלה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 יולי 2018, 18:38

תמיד חלמתי שמכבי תביא שחקן ממוצלוואקוואק
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 14 יולי 2018, 19:06

החציל האצטקי כתב:שלב השעמומון הגיע, וזה הזמן מבחינתי להתחיל לנבור בליגות נידחות ולהתחיל לחפש מציאות אמיתיות.
אז קבלו שם מעניין של פרוספקט לא צעיר בכלל (בן 29), שנראה כמו מפלצת בליגה נידחת, אבל מביא למגרש נתונים ששווים את ההסתכלות.

איוואן אלמיידה, בן 29 מכף ורדה, והMVP של הליגה הפולנית, ששיחק בשנה שעברה בדאבליסטית מולוצלאווק. ונראה סופר דומיננטי.
המספרים מספרים: 17.2 נק' (48% מהשדה, 32% משלוש עם 1.5 שלשות למשחק, 75% מהקו עם 5.6 טיולים למשחק), 5.5 ריב', 2.9 אס', 1.6 חט', 0.7 חס' למשחק.

הסייז נראה לא רע, עם 1.98 מ' וידיים מאוד ארוכות. תראו את האתלטיות, האקספלוסיביות, הגיוון. מזכיר קצת את אדם האנגה.

הקריירה שלו התניעה מאוד לאט, מקולג' קטן, דרך הליגה הפורטוגלית, הליגה הצרפתית השניה, הצרפתית הראשונה, ועכשיו כאן.

לא יודע לאן יכול להתגלגל, אבל אין ספק שנראה כמו שחקן ששווה הרבה יותר ממה שהקריירה שלו מספרת.

נראה חביב מאוד. מתאים למכבי ב', כי גם הצופים שבאים לראות את מכבי רק בליגה המקומית מגיע להם לראות קצת דאנקים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 14 יולי 2018, 21:05

חציל, Paul Zipser הגרמני שוחרר היום משיקגו (שיחק שם שנתיים אחרי ביירן מינכן).
לפי ההייליטס:
https://www.youtube.com/watch?v=s8BduJQq19Q
אתלט לבן שיכול לשחק ב 3-4.
האם מתאים לנו?
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 14 יולי 2018, 21:06

שמוליק כתב:חציל, Paul Zipser הגרמני שוחרר היום משיקגו (שיחק שם שנתיים אחרי ביירן מינכן).
לפי ההייליטס:
האם מתאים לנו?

עד כמה שזכור לי, הוא טוב רק בשלשות. אולי אני טועה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 יולי 2018, 21:12

שמוליק כתב:חציל, Paul Zipser הגרמני שוחרר היום משיקגו (שיחק שם שנתיים אחרי ביירן מינכן).
לפי ההייליטס:
האם מתאים לנו?

יום אחד אבין מה הפואנטה בלציין לבן או שחור
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 14 יולי 2018, 21:28

לפי ההייליטס:
האם מתאים לנו?

שחקן מעולה לאירופה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי SirCharles » 14 יולי 2018, 21:31

החציל האצטקי כתב:שלב השעמומון הגיע, וזה הזמן מבחינתי להתחיל לנבור בליגות נידחות ולהתחיל לחפש מציאות אמיתיות.

נראה מעניין. יש לו מובים יפים ואינטנסיביות ואתלטיות באמת נהדרת, השאלה היא אם הוא מסוגל לעשות את כל זה גם מול הגנות יותר טובות מהליגה הפולנית שם יש בעיקר מקומיים וזרים צעירים מאוד שמנסים להתניע את הקריירה או כאלה שהקריירה שלהם נשלחה לפולין למות בחושך. מדאיג קצת שאחרי התקדמות בחוזק הליגות הוא לא התקדם מהצרפתית לליגה יותר חזקה אלא הלך להיות ראש לשועלים בפולין.
SirCharles

הודעהעל ידי שמוליק » 14 יולי 2018, 23:26

Holiday_Armadillo כתב:
לפי ההייליטס:
האם מתאים לנו?

יום אחד אבין מה הפואנטה בלציין לבן או שחור

בשבילי, אתלט אגרסיבי לבן זו עדיין תופעת טבע.
את בטוח מזהה את הסרט הזה: https://www.imdb.com/title/tt0105812/
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 יולי 2018, 23:45

הצ׳יפסר מועמד טבעי לחזור לבאיירן.
לא יודע אם זה ה-3 שאני לוקח. לחלוטין שחקן משלים.
3&d לא רע, אבל לא בטוח שעדיף על אופציות מאמריקה.
סביר שגם יקר מהם.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שועל » 14 יולי 2018, 23:47

ראיתי את זיפסר הרבה מאוד בשיקגו. אחלה שחקן, לא יציב בהגנה אבל מסוגל לשמור כשהוא רוצה. קלעי מצוין מכל טווח, שחרור סופר מהיר, ארוך, אתלט ולא טיפש בכלל. הלוואי ויבוא לפה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי toja27 » 14 יולי 2018, 23:54

לפי ההתרשמות מ nba 2k עם הקבוצה שלי שיקגו, אני מאשר לגמרי.
גם בסרטונים נראה אחלה- אתלט , חודר קולע מבחוץ.

דרך אגב, מי שמזלזל בשיטת הסקאוטינג שלי של השחקנים מהנבא, לפי מקור אמין מאוד , גם אבי אבן עובד באותה שיטה :)
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי גל גל » 15 יולי 2018, 02:39

מישהו מכיר את Dwayne Bacon ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, felix_r, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־30 אורחים