המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

ת'רד נבחרת ישראל (כל הגילאים)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אליפות אירופה עד גיל 20

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 יולי 2018, 00:03

מה שחשוב זה שהוא לא יתקע במקום.

אין לו מקום במכבי, באף קונסטלציה. הוא צריך לשחק 30 דקות בערב, רצוי פעמיים בשבוע. להשאיל לקבוצה בארץ שמשחקת באירופה, או לקבוצה אירופאית.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שועל » 15 יולי 2018, 00:04

Weems13 כתב:
שועל כתב:
Holiday_Armadillo כתב:לא שחקן גרוע
גרוע הוא בודאות לא, זאת מילה מאוד קשה, הוא גם לא ה-final product של עצמו כרגע
לא קיבל את הדקות שחשב שהוא ייקבל, כשקיבל בתחילת העונה היה טוב מאוד, אחר יזה כיאה לשחקן צעיר איבד את הביטחון
מקווה שייצא השנה להשאלה

בוא נאמר שביחס לשחקן ישראלי הוא שחקן לא רע. לא מעבר. לא רואה אצלו גם פוטנציאל מרשים במיוחד.

גם בקמפיין של העתודה בשנה שעברה לא ראיתי ממנו פוטנציאל מיוחד? באמת?

זה לא מדד. ולשאלתך, לא ממש.

והוא קיבל השנה מספיק דקות. הדקות למיטב זכרוני ירדו עם הירידה ביכולת, לא להיפך.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי ankram » 15 יולי 2018, 11:06

הפסדנו את המשחק הזה על קו העונשין , נניח ובריבאונד זה עוד מובן נוכח הגודל של הגרמנים , אבל לקלוע 20%-30% מהעונשין?? אף אחד לא ישכנע אותי שמכבי אשמה בזה , או שאין להם מספיק דקות משחק , או כל תירוץ אחר שמסמא את מה שהכי נכון , השחקן הישראלי עצלן , חסר יסודות כדורסל , לא מאומן , לא נדרש לשום עבודה כלשהיא , אין שום סיבה שקבוצה שלמה תגיע לקו העונשין כל כך מעט ותקלע כל כך גרוע.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 יולי 2018, 12:56

לא יצא לי לראות את המשחק, אבל אני רואה ושומע שזוס פישל הפעם.
בהנחה ולא יהיה דומיננטי כמו שאנחנו מצפים בקמפיין, האופציה של קולשוב צריכה להיות חזקה על הכוונת.
בסופו של דבר אנחנו צריכים שחקנים בשלים לשחק ולנצח. אם זוסמן עדיין לא שם, אין בעיה שילך ללמוד איך עושים את זה במקום אחר השנה.
גם אבדיה צריך לקבל דקות איפשהו, אבל אם אני לא טועה הילד אפילו לא סיים נוער.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MM3 » 15 יולי 2018, 13:10

החציל האצטקי כתב:לא יצא לי לראות את המשחק, אבל אני רואה ושומע שזוס פישל הפעם.
בהנחה ולא יהיה דומיננטי כמו שאנחנו מצפים בקמפיין, האופציה של קולשוב צריכה להיות חזקה על הכוונת.
בסופו של דבר אנחנו צריכים שחקנים בשלים לשחק ולנצח. אם זוסמן עדיין לא שם, אין בעיה שילך ללמוד איך עושים את זה במקום אחר השנה.

ומה מבטיח לך שקולשוב יכול להוות תחליף הולם לזוסמן . הוא סימן שאלה אפילו יותר גדול ממנו.
MM3

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 יולי 2018, 13:14

MM3 כתב:

ומה מבטיח לך שקולשוב יכול להוות תחליף הולם לזוסמן . הוא סימן שאלה אפילו יותר גדול ממנו.

הוא יביא לי קליעה כשהוא חופשי, הוא ילך לריבאונד והוא בנוי פיזית טוב יותר כדי להתמודד היום ברמות האלה.
זוסמן שחקן קצת אחר, גארד-פורוורד, ולא סמול פורוורד שמשחק בלי הכדור. שחקן כמו זוסמן צריך את הכדור בידיים כדי לקבל החלטות.
איגור משפיע על המשחק גם בלעדיו.

אם זוסמן יהפוך לשחקן מוגבל שחי רק על קאץ' אנד שוט כמו ששיחק השנה במכבי, זה חבל, כי יש לו כשרון וראיית משחק שאין להרבה ישראלים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי SirCharles » 15 יולי 2018, 13:21

החציל האצטקי כתב:
MM3 כתב:

הוא יביא לי קליעה כשהוא חופשי, הוא ילך לריבאונד והוא בנוי פיזית טוב יותר כדי להתמודד היום ברמות האלה.
זוסמן שחקן קצת אחר, גארד-פורוורד, ולא סמול פורוורד שמשחק בלי הכדור. שחקן כמו זוסמן צריך את הכדור בידיים כדי לקבל החלטות.

אם זוסמן יהפוך לשחקן מוגבל שחי רק על קאץ' אנד שוט כמו ששיחק השנה במכבי, זה חבל, כי יש לו כשרון וראיית משחק שאין להרבה ישראלים.

אני לא ראיתי מזוסמן העונה במכבי שום קבלת החלטות עם הכדור בידיים מלבד מסירה חזרה למי שמסר לו את הכדור.
הוא לא ניסה לחדור כמעט וגם כשניסה הסיומת שלו לא טובה, הוא ממש חושש לכדרר במגרש הפתוח ובכללי הוא חסר ביטחון ברמות מדאיגות.
נערך לאחרונה על ידי SirCharles בתאריך 15 יולי 2018, 14:10, נערך פעם אחת בסך הכל.
SirCharles

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 יולי 2018, 13:23

SirCharles כתב:
החציל האצטקי כתב:
MM3 כתב:

אני לא ראיתי מזוסמן העונה במכבי שום קבלת החלטות עם הכדור בידיים מלבד מסירה חזרה למי שמסר לו את הכדור.
הוא לא ניסה לחדור כמעט וגם כשניסה הסימות שלו לא טובה, הוא ממש חושש לכדרר במגרש הפתוח ובכללי הוא חסר ביטחון ברמות מדאיגות.

אלה דברים שהוא כן הביא ברמת עתודה בשנה שעברה.
זו הסיבה שהוא צריך לקחת צעד אחורה ולשחק דקות רציניות במקום אחר.
קולשוב שהוא 3-4 זה שחקן עם סגנון אחר לגמרי, ואחד שיהיה טוב יותר בתוך המערכת, בדקות הקצובות שיתנו לו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 יולי 2018, 13:32

שנה שעברה אמרו על זוסמן שהוא d&3 אז יהיה לו קל להשתלב גם אוף דה בול. השנה זה קולשוב.

אין מקום לשחקנים כאלה ברוטציה של מכבי. מי שרוצה לשחק דקות משמעותיות, ומי שלמכבי יש אינטרס שישחק דקות משמעותיות זה צריך להיות במקום אחר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 יולי 2018, 13:40

MTA2311 כתב:שנה שעברה אמרו על זוסמן שהוא d&3 אז יהיה לו קל להשתלב גם אוף דה בול. השנה זה קולשוב.

אין מקום לשחקנים כאלה ברוטציה של מכבי. מי שרוצה לשחק דקות משמעותיות, ומי שלמכבי יש אינטרס שישחק דקות משמעותיות זה צריך להיות במקום אחר.

למכבי יהיה איזשהו שחקן בנישה הזאת.
השאלה היא מי אתה חושב שיכול ללכת רחוק יותר, ואיך אתה דואג שזה יקרה.
אתה תמיד יכול להשאיר גם את כארם משעור כמחליף שלישי. פשוט עסק יקר, והוא כבר די קבור מבחינת בטחון.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 יולי 2018, 13:43

החציל האצטקי כתב:
MTA2311 כתב:שנה שעברה אמרו על זוסמן שהוא d&3 אז יהיה לו קל להשתלב גם אוף דה בול. השנה זה קולשוב.

אתה תמיד יכול להשאיר גם את כארם משעור כמחליף שלישי. פשוט עסק יקר, והוא כבר די קבור מבחינת בטחון.

בדיוק. לכן, לדעתי, זוסמן לא צריך להיות פה, כי הוא פוטנציאל גדול יותר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 יולי 2018, 13:52

MTA2311 כתב:
החציל האצטקי כתב:

בדיוק. לכן, לדעתי, זוסמן לא צריך להיות פה, כי הוא פוטנציאל גדול יותר.

אני מסכים איתך. חבל עליו, כי יש לו אפסייד.
קולשוב זה שחקן מבוגר יותר ויותר ברור מה הוא מביא ומה הוא לא מביא.
את מה שהוא יודע לעשות: קליעה משלוש בקאץ' אנד שוט וריבאונד, הוא מביא ביציבות וברמה די גבוהה.
בשונה ממשעור הוא באמת קלעי ולא רק אתלט וריבאונדר. ככה שמפה לשם, הוא השחקן הכי איכותי בתאוריה.

כמובן שיש את האופציה שלוי יחזור לשחק 3.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 יולי 2018, 13:58

ממש לא ברור מה הוא מביא
לא שיחק דקה מקצוענית בחיים שלו
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 15 יולי 2018, 14:55

הבעיה של זוסמן בנבחרת, היא שעכשיו ביקשו ממנו להיות מנהיג ולייצר דברים בשביל עצמו ובשביל אחרים. הוא לא יודע לעשות את זה! יש לו כידרור גבוהה, ככה שהוא לא טוב בחדירה לסל בכידרור נגד שומר.

הוא טוב בלסיים מהלכים. הוא טוב בלקבל כדור על הקשת ולשים שלשה. הוא טוב בלחתוך לסל, לקבל כדור בדרך, לעשות צעד וחצי ולסיים בסל.

הוא יכול להיות הבורשטיין החדש במכבי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 15 יולי 2018, 20:36

בינתיים הנבחרת בעוד משחק והפעם נגד רומניה, רק שהפעם זה נגמר בדריסה לא נעימה של הנבחרת על רומניה .
82:45 לישראל 5 דקות לסיום .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 15 יולי 2018, 20:39

Jack55 כתב:בינתיים הנבחרת בעוד משחק והפעם נגד רומניה, רק שהפעם זה נגמר בדריסה לא נעימה של הנבחרת על רומניה .
82:45 לישראל 5 דקות לסיום .

רומניה בגיחה מיקרית לדרג א'. לא תראה אותה פה שוב בקרוב
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 יולי 2018, 22:05

אבדיה וזוסמן עם אחוזים פשוט מזעזעים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Adam » 15 יולי 2018, 22:07

מה יש לזוסמן באליפות הזו עד כה? משחק פשוט פח.
כנראה שזה מה שקורה כשאומרים לו לקחת על עצמו יותר, והוא לא מחכה לכדור בצד של השלשה.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי felix_r » 15 יולי 2018, 23:54

בינתיים בבית הישראלי גרמניה מנצחת גם את יוון, מה שאומר שניצחון מחר על יוון יספיק לנו בשביל לסיים במקום השני.

נ.ב. מי שלא יודע, פיב"א הצליחה להמציא שיטה מטומטמת כמעט כמו השיטה בליגה שלנו. כל 4 הקבוצות מכל בית עולות להצלבה. הבית של ישראל מצטלב עם הבית של: סרביה, איטליה,שבדיה ואיסלנד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מקובי » 15 יולי 2018, 23:59

felix_r כתב:בינתיים בבית הישראלי גרמניה מנצחת גם את יוון, מה שאומר שניצחון מחר על יוון יספיק לנו בשביל לסיים במקום השני.

נ.ב. מי שלא יודע, פיב"א הצליחה להמציא שיטה מטומטמת כמעט כמו השיטה בליגה שלנו. כל 4 הקבוצות מכל בית עולות להצלבה. הבית של ישראל מצטלב עם הבית של: סרביה, איטליה,שבדיה ואיסלנד.

ניצחון מחר וכנראה מקבלים את שבדיה או איסלנד ואז (סביר להניח)עולים.
הפסד ואז מקבלים את סרביה או איטליה ואז (סביר להניח) עפים.

אני צודק?
מקובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, Google [Bot] ו־49 אורחים