המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

רשמית: ג'וני אובראיינט השלישי חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: ג'וני אובראיינט השלישי חתם במכבי

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 10 נובמבר 2018, 23:39

שמואל1 כתב:
החציל האצטקי כתב:הפציעה של בלאק בסך הכל עשתה לו שירות טוב.
מתחיל להיות די ברור מה הוא מסוגל להביא למגרש ומה לא.
הוא נשק התקפי אפקטיבי בעמדה 5. ריבאונדר די טוב. שומר אהבל, ולא שחקן קבוצתי גדול. פינישר וסוג של אינסטנט גו-טו-גאי.
אי אפשר לשחק איתו 4.
השאלה אם יש לו דקות ב 5.
בלאק שחקן טוב יותר, וטיוס מנוסה יותר ושומר.
אם אובראיינט לא ישחק ב 4, הוא יחמם את הספסל.

אני חושב שאפשר להשתמש טוב בשלושתם. שלושה סנטרים שיכולים לפוצץ בעבירות.
לאובריאנט תמיד יהיו דקות מרגע שהוא מביא משהו אחר בהתקפה. הוא משפיע אוטומטית על ההגנה מרגע שמסוגל לרווח ויש לו יכולת אישית לעשות סלים בעצמו.

הוא לא 4.
מכבי יכולה וצריכה להביא 4, שיכול לתת לה סטופים בהגנה, לעזור בריבאונד, ולהשתתף במשחק מעבר.
שחקן כזה מאוד ישדרג אותנו, ויכול לדחוף את אובריאנט לעשות עבור הקבוצה את הדברים הטובים שהוא מסוגל.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 10 נובמבר 2018, 23:53

לדעתי, פחות משמעותית העמדה שאובריינט ישחק בה, והרבה יותר משמעותית העובדה שהוא מציג שיפור בהשתלבות במשחק הקבוצתי. הוא לא אגו-מניאק גמור.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ankram » 10 נובמבר 2018, 23:55

felix_r כתב:לדעתי, פחות משמעותית העמדה שאובריינט ישחק בה, והרבה יותר משמעותית העובדה שהוא מציג שיפור בהשתלבות במשחק הקבוצתי. הוא לא אגו-מניאק גמור.

כן. בהחלט ניכר שיפור ברמה שהוא משתף את החברים שלו. פחות זורק ומכריח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי TAYO » 10 נובמבר 2018, 23:57

לא בדקתי בסטטיסטיקה אבל עושה רושם שבמשחקים האחרונים הוא מוסר יותר אסיסטים ועושה פחות שטויות בהתקפה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Rampel » 11 נובמבר 2018, 00:44

לא יודע מה ראיתם, או מה הפרשנים אמרו, אני הייתי במשחק. הוא עשה רושם שהוא השחקן הכי מטומטם על הפרקט. לא רק במכבי, אלא בין כל השחקנים משתי הקבוצות.

הוא לא זז נכון התקפית, הוא לא קולט שקוראים לו לפיק, הוא נראה אבוד. בכל פעם שהוא עלה מהספסל היה נראה שהוא בכלל לא סגור על העמדה שלו, היו אשכרה פעמיים שג'ייק הראה לו לאן לזוז! אם אתה מגיע למצב שג'ייק כהן מסביר לך לאן לזוז בהגנה, אתה יכול לפרוש.
לא זה שהוא מועיל בטובו להוציא את הכדור מהיד ולא 2 האסיסטים שלו (אחד בהעתק מושלם ממהלך שהוביל לאיבוד שלו, שהפעם הוא פשוט העיף את הכדור לפני שהוא שוב יאבד. זה אינסטינקט שיש גם למזמינים בשכונה) לא אומרים שהוא קבוצתי יותר.

אחלה שהוא 5 ולא 4, ממש לא מזיז לי הפוטנציאל ההתקפי שיש לו, ב-5 לפניו יש את בלאק וטיוס שעדיפים עליו בהרבה בכדורסל מקצועני, כשכרגע נראה שזה ענף זר לאובראיינט. להוציא את ריי, זה השחקן הראשון שאני מת שיעוף מפה, הוא אשכרה עקף אצלי את קיין ורול.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 11 נובמבר 2018, 00:54

מה שאובראיינט עשה מול טאבארס , זה היתרון הגדול שלו מעמדה 5, הוא גבוה שיכול לאיים מבחוץ ובאותה זמן גם לעשות נקודות מתחת לסלים.
עכשיו תארו לכם את אובראיינט מול מדריד כשבלאק ב 5 וראנדולף שומר עליו, פתאום המשחק עם הפנים לסל יהיה הרבה פחות אפקטיבי עבורו במיוחד עם הכדרור שלו, וישאר רק משחק פוסט וחיתוכים לסל.
הוא גבוה שיכול לתת דברים בהתקפה שלא בלאק ולא טיוס נותנים לנו.
בעיקר חשוב שהוא יצליח להשתלב במהירות הרבה ביותר לכדורסל האירופאי שהוא יותר טקטי ופחות מבוסס על מהלכי אחד על אחד שהוא מכיר.
אם יצליח לעשות אפילו כמה צעדים בכיוון הזה, נוכל להרוויח שחקן התקפי טוב לקבוצה שלא בהכרח הורס יותר ממה שהוא נותן.
את המשחק היום אגב עוד לא יצא לי לראות.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 11 נובמבר 2018, 01:02

Rampel כתב:לא יודע מה ראיתם, או מה הפרשנים אמרו, אני הייתי במשחק. הוא עשה רושם שהוא השחקן הכי מטומטם על הפרקט. לא רק במכבי, אלא בין כל השחקנים משתי הקבוצות.

הוא לא זז נכון התקפית, הוא לא קולט שקוראים לו לפיק, הוא נראה אבוד. בכל פעם שהוא עלה מהספסל היה נראה שהוא בכלל לא סגור על העמדה שלו, היו אשכרה פעמיים שג'ייק הראה לו לאן לזוז! אם אתה מגיע למצב שג'ייק כהן מסביר לך לאן לזוז בהגנה, אתה יכול לפרוש.
לא זה שהוא מועיל בטובו להוציא את הכדור מהיד ולא 2 האסיסטים שלו (אחד בהעתק מושלם ממהלך שהוביל לאיבוד שלו, שהפעם הוא פשוט העיף את הכדור לפני שהוא שוב יאבד. זה אינסטינקט שיש גם למזמינים בשכונה) לא אומרים שהוא קבוצתי יותר.

אחלה שהוא 5 ולא 4, ממש לא מזיז לי הפוטנציאל ההתקפי שיש לו, ב-5 לפניו יש את בלאק וטיוס שעדיפים עליו בהרבה בכדורסל מקצועני, כשכרגע נראה שזה ענף זר לאובראיינט. להוציא את ריי, זה השחקן הראשון שאני מת שיעוף מפה, הוא אשכרה עקף אצלי את קיין ורול.

הבעיה עם טיוס ובלאק שהם קצת דומים מדי לטעמי במה שהם נותנים.
גם טיוס פתח את העונה לא טוב( אני עדיין חושב שזה קשור לירידה דרסטית במעמדו בעיקר מאז הגעת בלאק), ופתאום אתה מוצא שיכול להיות שבלאק ואובראיינט הם השחקנים המועדפים בעמדה 5.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Rampel » 11 נובמבר 2018, 01:23

toja27 כתב:
Rampel כתב:לא יודע מה ראיתם, או מה הפרשנים אמרו, אני הייתי במשחק. הוא עשה רושם שהוא השחקן הכי מטומטם על הפרקט. לא רק במכבי, אלא בין כל השחקנים משתי הקבוצות.

גם טיוס פתח את העונה לא טוב( אני עדיין חושב שזה קשור לירידה דרסטית במעמדו בעיקר מאז הגעת בלאק), ופתאום אתה מוצא שיכול להיות שבלאק ואובראיינט הם השחקנים המועדפים בעמדה 5.

מה זה משנה אם הם דומים? אני לא מצפה שהם ישחקו ביחד, הם מחליפים אחד את שני. אובראיינט נותן מימד אחר, שלא עובד לצד אף אחד מהם, בעיקר כי הוא אידיוט, אפילו ברמת הליגה שלנו.

אובראיינט ב-22 דקות הסריח על הפרקט עם 7 נקודות, 6 ריבאונדים (שום מילה על אלו שהוא איבד), 2 אסיסטים (כיפר עליהם עם שני איבודים ועוד שתי חטיפות בפוטנציה שהגולם הזה לא הצליח להרים מהפרקט. מהדברים שהסטטיסטיקה לא מספרת), 1/4 מהעונשין עם מדד עלוב של 6 נקודות, שני מהסוף רק לאבדיה שלא בא לשופטים טוב בעין.

טיוס עם פתיחת העונה הלא טובה, נתן היום ב-14 דקות (קצת יותר מחצי מהדקות של אובראיינט) 8 נקודות, 5 ריבאונדים, אסיסט, חטיפה, חסימה, 2/4 מהעונשין וצבר מדד של 13 נקודות.

ספר לי עוד על כמה עדיף את אובראיינט על טיוס.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 11 נובמבר 2018, 01:28

Rampel כתב:
toja27 כתב:

מה זה משנה אם הם דומים? אני לא מצפה שהם ישחקו ביחד, הם מחליפים אחד את שני. אובראיינט נותן מימד אחר, שלא עובד לצד אף אחד מהם, בעיקר כי הוא אידיוט, אפילו ברמת הליגה שלנו.

אובראיינט ב-22 דקות הסריח על הפרקט עם 7 נקודות, 6 ריבאונדים (שום מילה על אלו שהוא איבד), 2 אסיסטים (כיפר עליהם עם שני איבודים ועוד שתי חטיפות בפוטנציה שהגולם הזה לא הצליח להרים מהפרקט. מהדברים שהסטטיסטיקה לא מספרת), 1/4 מהעונשין עם מדד עלוב של 6 נקודות, שני מהסוף רק לאבדיה שלא בא לשופטים טוב בעין.

טיוס עם פתיחת העונה הלא טובה, נתן היום ב-14 דקות (קצת יותר מחצי מהדקות של אובראיינט) 8 נקודות, 5 ריבאונדים, אסיסט, חטיפה, חסימה, 2/4 מהעונשין וצבר מדד של 13 נקודות.

ספר לי עוד על כמה עדיף את אובראיינט על טיוס.

שוב , לא ראיתי את המשחק היום( אולי אראה בשידור החוזר), אבל עקרונית אני מעדיף שני שחקנים שהם לא שכפול של אחד של השני באותה עמדה.
לסטטיסטיקה אני אתייחס קצת פחות, כיוון כשגם כשעשה יותר ממדד 40 ב20 וקצת דקות במשחק שעבר פחות התייחסתי.
בעיני חשוב לראות אצלו התקדמות בהבנת המשחק במיוחד באירופה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Rampel » 11 נובמבר 2018, 01:30

קודם שיראה הבנת משחק בכלל ואז נדבר על האירופאי. ללכת אבוד על הפרקט לא קשור לכדורסל אירופאי, זה קשור לזה שהוא מטומטם.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 11 נובמבר 2018, 01:44

Rampel כתב:קודם שיראה הבנת משחק בכלל ואז נדבר על האירופאי. ללכת אבוד על הפרקט לא קשור לכדורסל אירופאי, זה קשור לזה שהוא מטומטם.

כן, אין ספק שיש ליקויים בהבנת המשחק.
אני רק מקווה שלפחות חלק מזה שקשור אולי להגעתו לכדורסל שונה וקבוצה חדשה יצטמצם עם הזמן כדי שנוכל להנות ממה שהוא כן יודע לתת.
נתחיל מזה שספאחיה לא יספסל אותו במשך כל המשחק כמו שעשה בדרבי, גם ב30 הפרש ואז כשבלאק שלא אמור היה להיות על המגרש גם ככה, נפצע, פתאום זורק את אובראיינט מול ברצלונה כי פתאום אין לו ברירה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Rampel » 11 נובמבר 2018, 01:56

toja27 כתב:
Rampel כתב:קודם שיראה הבנת משחק בכלל ואז נדבר על האירופאי. ללכת אבוד על הפרקט לא קשור לכדורסל אירופאי, זה קשור לזה שהוא מטומטם.

אני רק מקווה שלפחות חלק מזה שקשור אולי להגעתו לכדורסל שונה וקבוצה חדשה יצטמצם עם הזמן כדי שנוכל להנות ממה שהוא כן יודע לתת.
נתחיל מזה שספאחיה לא יספסל אותו במשך כל המשחק כמו שעשה בדרבי, גם ב30 הפרש ואז כשבלאק שלא אמור היה להיות על המגרש גם ככה, נפצע, פתאום זורק את אובראיינט מול ברצלונה כי פתאום אין לו ברירה.
לא הכל קשור לספאחיה. אין לו איך להתמודד עם טמטום של שחקנים. אם יש משהו שלמדתי מהקדנציה הזו שלו זה את ההבדל בין עצבים לייאוש. מאמן עצבני כששחקן עושה טעות. מאמן מיואש כשחבורה של מפגרים לא מצליחים לבצע תרגיל שהוא כבר סימן בעצמו.. ובמקרה הזה זה ממש מרגיש כמו נטו שחקן מטומטם.

אם רוצים להאשים אותו במשהו, אז זה בזה שהוא נתן אור ירוק להגעתם של שחקנים טיפשים.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי toja27 » 11 נובמבר 2018, 02:13

Rampel כתב:
toja27 כתב:

לא הכל קשור לספאחיה. אין לו איך להתמודד עם טמטום של שחקנים. אם יש משהו שלמדתי מהקדנציה הזו שלו זה את ההבדל בין עצבים לייאוש. מאמן עצבני כששחקן עושה טעות. מאמן מיואש כשחבורה של מפגרים לא מצליחים לבצע תרגיל שהוא כבר סימן בעצמו.. ובמקרה הזה זה ממש מרגיש כמו נטו שחקן מטומטם.

אם רוצים להאשים אותו במשהו, אז זה בזה שהוא נתן אור ירוק להגעתם של שחקנים טיפשים.

לא בא להתווכח כי סה"כ עם הנקודה העיקרית אני מסכים , אבל אם יש סיכוי לראות שיפור מסויים מהצד שלו, משחקים עם 0 דקות כמו שהיו בדרבי , לא אמורים לקרות.
ראיתי את שני המשחקים האחרונים של פנר' כשאריק גרין הצטרף, וראיתי איך השחקנים מדריכים אותו( במיוחד וסלי) , ולא ממקום של תסכול , וישר מכניסים אותו לסיסטם. אריק גרין כידוע אוהב להפציץ לא פחות מאובראיינט, אבל שם יש מסגרת ברורה מאוד לכולם, ואווירה של מחויבות אצל כל השחקנים. כתוצאה מזה, המעבר של גרין יהיה הרבה יותר חלק בפנר' מאשר לו היה מגיע לקבוצה, שלא תמיד ידוע מי נגד מי, ואווירה שהדברים אוטוטו הולכים להתחרבן כמו במכבי בשנים האחרונות.
לא נוגד את מה שאמרת אבל רציתי לציין כדרך אגב.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 20 נובמבר 2018, 22:31

מעולה בתקופה האחרונה, רק שימשיך כך .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 20 נובמבר 2018, 23:01

הכישרון קיים ועכשיו מתחיל גם הרצון למסור לאחרים
הוא בעיקר צריך לשחק בעמדה 5
A.Parker

הודעהעל ידי jay » 21 נובמבר 2018, 01:02

השחקן המשתפר של העונה, שונא אותו קצת פחות
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 נובמבר 2018, 12:14

הוא סקורר מאוד אמין, אבל ההגנה שלו שערורייתית.
אפשר היה להחביא אותו אם היה משחק לידו איזה סנטר ענק וזריז כמו טאבארס.
עם בלאק זה תיאום שלא עובד.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי toja27 » 21 נובמבר 2018, 12:28

החציל האצטקי כתב:הוא סקורר מאוד אמין, אבל ההגנה שלו שערורייתית.

אני לא בטוח שהמילה שערוריתית זאת המילה שאני הייתי משתמש, יש לו רגעים בהגנה שכאילו הוא פתאום בשוק, אבל ברוב הזמן הוא דווקא מזיז רגליים ומנסה.
את ג'ק כהן הייתי מתאר כשחקן עם הגנה שעוריירתית למשל.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 21 נובמבר 2018, 12:30

toja27 כתב:

אני לא בטוח שהמילה שערוריתית זאת המילה שאני הייתי משתמש, יש לו רגעים בהגנה שכאילו הוא פתאום בשוק, אבל ברוב הזמן הוא דווקא מזיז רגליים ומנסה.

לשים אותו בעמדה 4 זו שערוריה, כי הוא מייצר לך חורים מבניים שאין לך דרך לתקן.
הוא איטי, הוא מנותק, וגם כשהוא מתאמץ- זה לא מספיק.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי ankram » 21 נובמבר 2018, 12:31

toja27 כתב:

ג'ייק כהן מול ברצלונה , 4 עבירות תוך דקה , ג'ייק כהן מול אפס , 2 שלשות ואיבוד כדור , זה הסנטר הפותח של נבחרת ישראל......
סמל אישי של המשתמש
ankram

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Google [Bot] ו־56 אורחים