המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

טאריק בלאק

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: טאריק בלאק חתם במכבי לעונה אחת

הודעהעל ידי אחדשיודע » 25 אוגוסט 2018, 19:58

Mitelka כתב:
שועל כתב:
my man כתב:
Jack55 כתב:גם יורוהופס עם כתבה מיוחדת על טאריק בלאק - Tarik Black: Maccabi’s new big hope
https://www.eurohoops.net/en/trademarks ... -big-hope/

זוכר באיזה מיקום שמו את ההחתמה של אוברייאנט בהחתמות העונה באירופה?

לדעתי בלאק בטופ 10 אולי אפילו יותר גבוה..

אני זוכר איפה שמו את ההחתמות של פארמר, רוצ'סטי וווימס. בקיצור, 0 משמעות.

כל ההחתמות האלה היו גדולות. בזמן שהן נעשו. הרלוונטיות של "מה בסוף קרה" זה סתם חוכמה בדיעבד. גם הפסימיים שבאוהדי מכבי לא ראו את ההתרסקות שתבוא במיוחד מסוני ופארמר.

אז כן, גם אם היו מחזירים את הגלגל עדיין הייתי חושב כמו הרבה ששהחתמות האלה הם ממש טובות - "טופ 10" או וואטאבר. עוד לא נמצא הסטארט אפ שיחזה את העתיד ויגיד לנו שיהיה מדובר בפלופים מטורפים.

תרשה לי לחלוק עלייך פה. היו שהטילו ספק בהחתמות האלו, בוודאי לגבי זאת של פארמר (כולל המאמן גיא גודס אגב) וספציפית בעניין ההתאמה שלו עם רוצ'סטי. היו פסימיסטים שהטילו ספק גם בהחתמה של ווימס, אבל כן, מן הסתם הם היו בגדר מיעוט.

בכל אופן, בעיניי, מה שקובע אם החתמה היא גדולה או לא - זו התוצאה הסופית. שם גדול זה לא הכל. התפקיד של הצוותים המקצועיים הוא לברר את כל מה שהאוהדים הממוצעים אינם מכירים ויודעים (היסטוריה רפואית, אופי ומשמעת, התאמה מקצועית וכ'ו). אז אני נוטה יותר להתחבר פה לשועל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 25 אוגוסט 2018, 20:05

אחדשיודע כתב:
Mitelka כתב:
שועל כתב:
my man כתב:
Jack55 כתב:גם יורוהופס עם כתבה מיוחדת על טאריק בלאק - Tarik Black: Maccabi’s new big hope
https://www.eurohoops.net/en/trademarks ... -big-hope/

זוכר באיזה מיקום שמו את ההחתמה של אוברייאנט בהחתמות העונה באירופה?

לדעתי בלאק בטופ 10 אולי אפילו יותר גבוה..

אני זוכר איפה שמו את ההחתמות של פארמר, רוצ'סטי וווימס. בקיצור, 0 משמעות.

כל ההחתמות האלה היו גדולות. בזמן שהן נעשו. הרלוונטיות של "מה בסוף קרה" זה סתם חוכמה בדיעבד. גם הפסימיים שבאוהדי מכבי לא ראו את ההתרסקות שתבוא במיוחד מסוני ופארמר.

אז כן, גם אם היו מחזירים את הגלגל עדיין הייתי חושב כמו הרבה ששהחתמות האלה הם ממש טובות - "טופ 10" או וואטאבר. עוד לא נמצא הסטארט אפ שיחזה את העתיד ויגיד לנו שיהיה מדובר בפלופים מטורפים.

תרשה לי לחלוק עלייך פה. היו שהטילו ספק בהחתמות האלו, בוודאי לגבי זאת של פארמר (כולל המאמן גיא גודס אגב) וספציפית בעניין ההתאמה שלו עם רוצ'סטי. היו פסימיסטים שהטילו ספק גם בהחתמה של ווימס, אבל כן, מן הסתם הם היו בגדר מיעוט.

בכל אופן, בעיניי, מה שקובע אם החתמה היא גדולה או לא - זו התוצאה הסופית. שם גדול זה לא הכל. התפקיד של הצוותים המקצועיים הוא לברר את כל מה שהאוהדים הממוצעים אינם מכירים ויודעים (היסטוריה רפואית, אופי ומשמעת, התאמה מקצועית וכ'ו). אז אני נוטה יותר להתחבר פה לשועל.

ברור שמה שקובע זאת התוצאה הסופית, מן הסתם...
אבל אנחנו עוד לפניי העונה ועל הנייר אם אתה מסתכל יש 2-3 החתמות שמכבי ביצעו והן בין הכי טובות באירופה (אני מדבר על הנייר עכשיו כמובן) .
איך הם יראו ומה התוצאה הסופית תהייה את זה אף אחד לא יודע, גם פנגוס בברצלונה נחשב להחתמה טובה מאוד (על הנייר) אבל בסופו של דבר יכול להתגלות כפלופ עם קבוצה כמו ברצלונה, כמו שקרה עם ווימס במכבי.
אף פעם אין לדעת ולכן כל הדירוגים והרשימות האלה הם לפי היכולת של השחקן עצמו ולפי מה שהוא עשה בקריירה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 25 אוגוסט 2018, 20:18

הרשימות האלו הן נטו לפי "השם" של השחקן, שהאוהדים הממוצעים (שמהווים את רוב ההצבעות) בכלל לא מכירים את חלקם.
עם כל שעות ה-NBA שצברתי, אני יכול להגיד שאני מכיר מעט מאוד את ג'וני אובראיינט למשל. אז מעבר לזה שהוא היה ב-NBA במשך 4 שנים, בתפקיד שולי, רוב האוהדים לא באמת יודעים עליו. ההצבעות האלו לא שוות הרבה. הן לא מעידות על היכולת שלו ובטח לא על ההתאמה שלו.

לגבי ווימס - הוא לא נכשל במכבי כי מכבי קבוצה גדולה, אלא כי הוא הגיע לכאן בירידה (אחרי שגם בקושי שיחק) וכי האופי שלו מסריח. זו דוגמה טובה לכך ש-"שם גדול" לא אומר הכל. צריך לבדוק מה הוא בדיוק עבר ולחפור לגבי האישיות וההתאמה שלו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 25 אוגוסט 2018, 20:22

אחדשיודע כתב:הרשימות האלו הן נטו לפי "השם" של השחקן, שהאוהדים הממוצעים (שמהווים את רוב ההצבעות) בכלל לא מכירים את חלקם.
עם כל שעות ה-NBA שצברתי, אני יכול להגיד שאני מכיר מעט מאוד את ג'וני אובראיינט למשל. אז מעבר לזה שהוא היה ב-NBA במשך 4 שנים, בתפקיד שולי, רוב האוהדים לא באמת יודעים עליו. ההצבעות האלו לא שוות הרבה. הן לא מעידות על היכולת שלו ובטח לא על ההתאמה שלו.

לגבי ווימס - הוא לא נכשל במכבי כי מכבי קבוצה גדולה, אלא כי הוא הגיע לכאן בירידה והאופי שלו מסריח. זו דוגמה טובה לכך ש-"שם גדול" לא אומר הכל. צריך לבדוק מה הוא בדיוק עבר ולחפור לגבי האישיות וההתאמה שלו.

לא אמרתי שהוא נכשל במכבי כי היא קבוצה גדולה, הוא הגיע לפה שנתיים אחריי עונת השיא שלו בצסקא והגיע עם ירידה גדולה בכושר כמו שאמרת .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי SirCharles » 27 אוגוסט 2018, 00:20

https://forums.realgm.com/boards/viewto ... ?t=1460890
ת'רד על טאריק לאחר ששוחרר מהרוקטס וחתם מחדש בלייקרס. אומרים עליו שם הרבה דברים טובים. אותי מדאיגה בעיקר הנטייה שלו להיכנס לבעיית עבירות והאם הוא יבין שהוא מגיע כשחקן מוביל ולא רק כמחליף שנכנס לעשות רק עבודה שחורה.
SirCharles

הודעהעל ידי BIG sofo » 27 אוגוסט 2018, 00:45

אני ראיתי אותו בלייב במדי הלייקרס,
על הנייר, זה אחד ההחתמות הכי טובות באירופה בשנים האחרונות.
זה שחקן עם המון לב ונשמה. שחקן שנלחם על הקרשים ובצבע. שחקן שלא ראינו באירופה הרבה שנים.
BIG sofo

הודעהעל ידי my man » 27 אוגוסט 2018, 01:27

יש בו משהו..עוד לא יודע לומר מה זה אבל הוא ללא ספק יהיה המועדף עליי העונה..
כל כך רוצה שהוא יצליח..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי toja27 » 27 אוגוסט 2018, 18:41

my man כתב:יש בו משהו..עוד לא יודע לומר מה זה אבל הוא ללא ספק יהיה המועדף עליי העונה..
כל כך רוצה שהוא יצליח..

אני חושב שזה המשקפיים, נראה סקסי ברמות איתן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 27 אוגוסט 2018, 19:20

סקאוטים בארה"ב מנתחים: "טאריק בלאק יהיה מפלצת ביורוליג"
בארצות הברית פרסמו רשימה של עשרה שחקני יורוליג שמסוגלים להגיע לליגה הטובה בעולם מהדלת הראשית בקיץ הבא. על סנטר מכבי תל אביב נכתב: "ההיפלטות שלו לאירופה בגיל כזה מפתיעה"
https://sports.walla.co.il/item/3183873

קישור לכתבה המקורית של האתר - https://www.flohoops.com/articles/62429 ... -2018-2019
Man, this dude is gonna be fun.

Tarik Black should be a monster for Maccabi, and, like Hilliard, he could head back to the NBA next season. Black, who turns 27 in November, is a super athletic 6-9 big man who can apparently dunk from anywhere.

He played 220 games in the NBA with the Lakers and Rockets. He brings a lot of energy on both ends of the court and he’s known as a high-character guy. Frankly, it’s a surprise he’s in Europe this early in his career, but Maccabi is a good fit for him.

Maccabi head coach Neven Spahija was an assistant with the Atlanta Hawks from 2014-17, so he has seen Black plenty of times. Fans in Tel Aviv will get a ton of highlights from Black, veteran Alex Tyus, and exciting new guard Scottie Wilbekin.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 27 אוגוסט 2018, 19:46

אני מרגיש שההייפ סביבו קצת מוגזם, מקווה שטועה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שועל » 27 אוגוסט 2018, 20:00

toja27 כתב:אני מרגיש שההייפ סביבו קצת מוגזם, מקווה שטועה.

כנ''ל
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Jack55 » 27 אוגוסט 2018, 20:03

שמע שומעים עליו דברים טובים מכל מקום, זה טוב מאוד .
אני לא חושב שהוא מבחינת אישית יכול לאכזב פה, אם כבר זה יהיה בגלל הסגל כולו אבל מבחינה אישית אני לא חושב שהוא יכול לאכזב, הוא עושה רושם מאוד חיובי .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 27 אוגוסט 2018, 20:06

Jack55 כתב:

שמע שומעים עליו דברים טובים מכל מקום, זה טוב מאוד .
אני לא חושב שהוא מבחינת אישית יכול לאכזב פה, אם כבר זה יהיה בגלל הסגל כולו אבל מבחינה אישית אני לא חושב שהוא יכול לאכזב, הוא עושה רושם מאוד חיובי .

כן כולם מעבר לים מספרים רק דברים טובים אבל אף קבוצה לא חשבה לקחת אותו אפילו לקצה הספסל, תמוה.
מקווה שהוא מאלה שנפלו איכשהו בין הכסאות ואיכשהו הגיע אלינו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jay » 27 אוגוסט 2018, 21:19

טאריק בלאק. השם הכי הארדקור מאז קולטון אייברסון.

פוטנציאל לאחד האהובים.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי ankram » 27 אוגוסט 2018, 21:21

jay כתב:טאריק בלאק. השם הכי הארדקור מאז קולטון אייברסון.

פוטנציאל לאחד האהובים.

קולטון אייברסון אכן היה שם ענק, כגודל השם נומך התוצרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי BIG sofo » 27 אוגוסט 2018, 21:31

BIG sofo כתב:אני ראיתי אותו בלייב במדי הלייקרס,
זה שחקן עם המון לב ונשמה. שחקן שנלחם על הקרשים ובצבע. שחקן שלא ראינו באירופה הרבה שנים.

הנה חיזוק לדברים שלי:
BIG sofo

הודעהעל ידי SirCharles » 27 אוגוסט 2018, 23:50

BIG sofo כתב:
BIG sofo כתב:אני ראיתי אותו בלייב במדי הלייקרס,

הנה חיזוק לדברים שלי:

בתמונה שבכתבה נראה שנוביצקי ממש סובל.
SirCharles

הודעהעל ידי yellowaura » 28 אוגוסט 2018, 05:12

שועל כתב:

כנ''ל

+1
סה"כ שחקן משלים מהנ.ב.א שמגיע לאירופה ללא ניסיון.
היו שחקנים מובילים יותר ממנו שהגיעו מהנ.ב.א והיה להם קשר להסתגל בהתחלה כמו ג'וש צ'ילדרס שאני זוכר שהגיע בקול תרועה רמה.

אפשר לקוות שיהיה טוב אבל בנקודת זמן הזו אני לא ראיתי משהו שיצדיק את התררם סביבו. זה יכול ללכת לכל כיוון.

אגב גם לגבי סקוטי ווילבקין יש הייפ מוגזם. מזכיר לי מאוד את הרקע של צ'אק איידסון. הוא הגיע כתופעת טבע מהיורוקאפ עם ממוצע של 16 נקודות למשחק ומדד של מעל 20 שבגמר היורוקאפ קלע מעל 40 נקודות.
כולנו ראינו את הביצועים ההתקפיים שלו ביורוקאפ וחשבנו שהוא יוכל לשחזר את זה באותה דומיננטיות ביורוליג. בפועל ביורוליג הוא איכזב יחסית לציפייה שלנו כי מדובר ברמה שונה של אתלטיות והגנה. רק לאחר תקופה הוא מצא נישה שונה כשחקן קבוצתי ושחקן הגנה אזורית מצויין.
ווילבקין הוא שחקן טוב אבל ביורוליג יכול להיות שהוא יותר שחקן נוסף. הציפיות ממנו לדעתי מוגזמות וגם תג המחיר.

עושים עוול לשחקנים האלו. כל הציפיות האלו רק מכינות אותם לכישלון.

אני לא רואה שהביאו למכבי את שקיל אוניל או מייקל ג'ורדן. מכבי צריכה לשחק קבוצתי ולקבל מכמה שיותר שחקנים שונים את המיטב.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי שועל » 28 אוגוסט 2018, 07:08

כל מילה
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי MM3 » 28 אוגוסט 2018, 09:55

yellowaura כתב:
שועל כתב:

כנ''ל

+1
סה"כ שחקן משלים מהנ.ב.א שמגיע לאירופה ללא ניסיון.
היו שחקנים מובילים יותר ממנו שהגיעו מהנ.ב.א והיה להם קשר להסתגל בהתחלה כמו ג'וש צ'ילדרס שאני זוכר שהגיע בקול תרועה רמה.

אפשר לקוות שיהיה טוב אבל בנקודת זמן הזו אני לא ראיתי משהו שיצדיק את התררם סביבו. זה יכול ללכת לכל כיוון.

אגב גם לגבי סקוטי ווילבקין יש הייפ מוגזם. מזכיר לי מאוד את הרקע של צ'אק איידסון. הוא הגיע כתופעת טבע מהיורוקאפ עם ממוצע של 16 נקודות למשחק ומדד של מעל 20 שבגמר היורוקאפ קלע מעל 40 נקודות.
כולנו ראינו את הביצועים ההתקפיים שלו ביורוקאפ וחשבנו שהוא יוכל לשחזר את זה באותה דומיננטיות ביורוליג. בפועל ביורוליג הוא איכזב יחסית לציפייה שלנו כי מדובר ברמה שונה של אתלטיות והגנה. רק לאחר תקופה הוא מצא נישה שונה כשחקן קבוצתי ושחקן הגנה אזורית מצויין.
ווילבקין הוא שחקן טוב אבל ביורוליג יכול להיות שהוא יותר שחקן נוסף. הציפיות ממנו לדעתי מוגזמות וגם תג המחיר.

עושים עוול לשחקנים האלו. כל הציפיות האלו רק מכינות אותם לכישלון.

אני לא רואה שהביאו למכבי את שקיל אוניל או מייקל ג'ורדן. מכבי צריכה לשחק קבוצתי ולקבל מכמה שיותר שחקנים שונים את המיטב.

אין ספק שיש הרבה הייפ ותמיד אפשר ליפול ,זה אחלה להוריד ציפיות כדי לא להתאכזב אבל בסופו של דבר הציפיה משניהם (וילבקין ובלאק) להיות שחקנים מובילים ולאו דווקא לקלוע 50 נקודות למשחק. לדעתי אידסון הוא דוגמא לא טובה .. א. היה לו ניסיון יורוליג עם רייטאס והוא תפר את מכבי פעמיים אם אני זוכר נכון . ב. בעונה הראשונה שלו במכבי היה לו ממוצע יותר גבוה מהשנייה והקבוצה רצה יפה עד שהבעיות האישיות של שחקנים וחוסר חיזוק הפיל אותה. עונה השנייה כבר הגיע לפיינל פור .

קיצר שכל הזרים יהיו לא טובים כמו אידסון .
MM3

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google Adsense [Bot] ו־48 אורחים