המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

טורניר קפריסין: מכבי ת"א נגד חימקי מוסקבה, שישי 18:25, 5LIVE

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טורניר קפריסין: מכבי ת"א נגד חימקי מוסקבה, שישי 18:25, 5

הודעהעל ידי SirCharles » 15 ספטמבר 2018, 19:18

אנטוניו כתב:התובנות שלי מהמשחק הראשון וחסר כל המשמעות.
1. בניגוד לשנה קודמת יש למכבי בעל בית על המגרש. פארגו הוא המנהיג של הקבוצה ומעניין יהיה לראות את שיתוף הפעולה שלו עם ווליבקין שגם אוהב את הכדור בידיים.
2.קוליארו שחקן קבוצתי משלים טוב היו לו שני אסיסטים יפיפיים.
לציין שגם בטורקיה היו לו בממוצע 1.4 חטיפות למשחק. קולע עונשין מצויין זה טוב למאני טיים.(אם כי טכניקת זריקה קצת מוזרה)
3.אובריינט הפתיע בניידות שלו. קליעה רכה מחצי מרחק . אהבתי את מה שריאיתי.
4. ריי עדיין לא ברמה מקווה שישאילו אותו ויביאו סוויגמן. שחקן כמו טוני קרוקר היה מאוד עוזר למכבי.
5. ג'ורדן מיקי שחקן גדול שתפור על אירופה

1. פארגו לפעמים קצת מכדרר התקפות שלמות אבל הוא שולט במשחק לחלוטין. כשהוא רוצה לחדור לסל הוא חודר עד הטבעת (למרות שרוב הזמן שמר עליו זצייב או איך שקוראים לרכז הרוסי המעפן של חימקי ולא ג'נקינס העלוקה) ולמרות שאני לא מת שהוא נכנס למוד הירו בול, הוא די מאסטר בקליעת זריקות קשות.
2. קאלוירו נתן משחק חביב מאוד. ציינתי כבר כשהוא חתם שהוא חוטף טוב (בעונתו בספרד היו לו 2 חט' למשחק).
3. אובריינט בהחלט הפתיע אותי לטובה. אמנם קצת חור שחור בהתקפה אבל יש לו יד רכה (הפייד אווי שקלע מהבייסליין היה מרשים) ועבודת רגליים טובה, והוא חתיכת בריון (3 סלים עם עבירה) וכבר רואים שהוא ריבאונדר התקפה ברמה גבוהה (יחד עם בלאק יוכלו לעשות טרור ברחבות). בהגנה אמנם הוא לא קופץ לחסום אבל היה לפחות מהלך אחד שהוא השתמש באורך שלו יפה כדי למנוע מתומאס לקלוע מתחת לסל והוא שמר לא רע על קו השלוש.
4. ריי פשוט לא רכז וזה עוול לתת לו לרכז כי אין לו ראיית משחק טובה והוא בעיקר חושב על הנקודות שלו, שזה בסדר למיקרוווייב מהספסל כל עוד לא יתנו לו להוביל כדור.
SirCharles

טורניר קפריסין: מכבי ת"א נגד חימקי מוסקבה, שישי 18:25, 5LIVE

הודעהעל ידי TAYO » 15 ספטמבר 2018, 19:33

SirCharles כתב:
אנטוניו כתב:התובנות שלי מהמשחק הראשון וחסר כל המשמעות.
1. בניגוד לשנה קודמת יש למכבי בעל בית על המגרש. פארגו הוא המנהיג של הקבוצה ומעניין יהיה לראות את שיתוף הפעולה שלו עם ווליבקין שגם אוהב את הכדור בידיים.
2.קוליארו שחקן קבוצתי משלים טוב היו לו שני אסיסטים יפיפיים.
לציין שגם בטורקיה היו לו בממוצע 1.4 חטיפות למשחק. קולע עונשין מצויין זה טוב למאני טיים.(אם כי טכניקת זריקה קצת מוזרה)
3.אובריינט הפתיע בניידות שלו. קליעה רכה מחצי מרחק . אהבתי את מה שריאיתי.
4. ריי עדיין לא ברמה מקווה שישאילו אותו ויביאו סוויגמן. שחקן כמו טוני קרוקר היה מאוד עוזר למכבי.
5. ג'ורדן מיקי שחקן גדול שתפור על אירופה

1. פארגו לפעמים קצת מכדרר התקפות שלמות אבל הוא שולט במשחק לחלוטין. כשהוא רוצה לחדור לסל הוא חודר עד הטבעת (למרות שרוב הזמן שמר עליו זצייב או איך שקוראים לרכז הרוסי המעפן של חימקי ולא ג'נקינס העלוקה) ולמרות שאני לא מת שהוא נכנס למוד הירו בול, הוא די מאסטר בקליעת זריקות קשות.
2. קאלוירו נתן משחק חביב מאוד. ציינתי כבר כשהוא חתם שהוא חוטף טוב (בעונתו בספרד היו לו 2 חט' למשחק).
3. אובריינט בהחלט הפתיע אותי לטובה. אמנם קצת חור שחור בהתקפה אבל יש לו יד רכה (הפייד אווי שקלע מהבייסליין היה מרשים) ועבודת רגליים טובה, והוא חתיכת בריון (3 סלים עם עבירה) וכבר רואים שהוא ריבאונדר התקפה ברמה גבוהה (יחד עם בלאק יוכלו לעשות טרור ברחבות). בהגנה אמנם הוא לא קופץ לחסום אבל היה לפחות מהלך אחד שהוא השתמש באורך שלו יפה כדי למנוע מתומאס לקלוע מתחת לסל והוא שמר לא רע על קו השלוש.
4. ריי פשוט לא רכז וזה עוול לתת לו לרכז כי אין לו ראיית משחק טובה והוא בעיקר חושב על הנקודות שלו, שזה בסדר למיקרוווייב מהספסל כל עוד לא יתנו לו להוביל כדור.

לא אשכח את משחק הפתיחה של ווינפרד קינג ודייוויד אנקרם במכבי.... איזה פייד מהבייס ליין היה שם לקינג!

Sent from my iPhone using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי TAYO בתאריך 15 ספטמבר 2018, 19:34, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי reuelc » 15 ספטמבר 2018, 19:34

לא הייתי ממהר לשחוט את ריי אחרי משחק אחד, זכרו את מקרה טייריס רייס
סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי felix_r » 15 ספטמבר 2018, 20:00

reuelc כתב:לא הייתי ממהר לשחוט את ריי אחרי משחק אחד, זכרו את מקרה טייריס רייס

מצד אחד אתה צודק. מצד שני הוא פשוט מיותר כי יש לנו עוד 3 גארדים שלא שיחקו בטורניר: וילבקין, זוסמן ודיבה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, Google [Bot] ו־42 אורחים