המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 7 במאי, שלישי, 21:15

יאניס ספירופולוס - סיים את תפקידו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 15 נובמבר 2019, 01:15

הוא רעב...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי my man » 15 נובמבר 2019, 01:16

ShiriV כתב:הפך את הקבוצה הזאת למכונה. עכשיו צריך להמשיך לשמן ולתחזק אותה וזאת משימה לא קלה

הפחד הקיומי הזה שלך זה משהו..
תהני מזה..מכבי בפורמה טובה..

לדעתי מנצחים גם במילאנו..בארסה בבית אבל זה כבר אופרה אחרת..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 15 נובמבר 2019, 01:18

פשוט להגיד תודה, החזיר אותנו לימים הטובים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 15 נובמבר 2019, 01:19

מזמן אמרתי שאני מחבב אותו, אני חושב שהוא נכנס יפה לראש של השחקנים ומוציא את המיטב מהם.

30 הפרש על באסקוניה עושה לי שמח מאוד.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי ShiriV » 15 נובמבר 2019, 01:20

my man כתב:
ShiriV כתב:הפך את הקבוצה הזאת למכונה. עכשיו צריך להמשיך לשמן ולתחזק אותה וזאת משימה לא קלה

הפחד הקיומי הזה שלך זה משהו..
תהני מזה..מכבי בפורמה טובה..

לדעתי מנצחים גם במילאנו..בארסה בבית אבל זה כבר אופרה אחרת..

אני נהנית, אבל גם משתדלת להיות עם רגליים על הקרקע. מכבי מן הסתם לא תיראה ככה לאורך כל העונה ואני מתה מפחד מהיום שהדברים יתחילו לחרוק. ולא רק אני
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי A.Parker » 15 נובמבר 2019, 01:21

עידן כתב:
A.Parker כתב:הארכת חוזה.
חוץ מניהול משחק מעצבן מאוד לפעמים הוא נהדר.

אז הוא לא מנהל המשחק הכי טוב שקיים, אבל נכון לעכשיו הוא מכין את הקבוצה למשחקים בצורה כמעט מושלמת

נכון. הוא גם הפסיק לתת דקות לאבדיה. רק חסר שיוריד את דיבה לספסל בימים שהוא רע (וכאלה יש לא מעט) והוא כבר בכיוון חיובי מאוד גם בפן הזה.
A.Parker

הודעהעל ידי עידן » 15 נובמבר 2019, 01:33

A.Parker כתב:
עידן כתב:

אז הוא לא מנהל המשחק הכי טוב שקיים, אבל נכון לעכשיו הוא מכין את הקבוצה למשחקים בצורה כמעט מושלמת

נכון. הוא גם הפסיק לתת דקות לאבדיה. רק חסר שיוריד את דיבה לספסל בימים שהוא רע (וכאלה יש לא מעט) והוא כבר בכיוון חיובי מאוד גם בפן הזה.

קודם כל, דיבה (טפו טפו) נראה הרבה יותר טוב במשחקים האחרונים. אבל בכל מקרה, אין לו הרבה ברירה בנושא הזה - אין מחליף אמיתי אחר לוולטרס בעמדת הרכז.
עידן

הודעהעל ידי A.Parker » 15 נובמבר 2019, 01:35

עידן כתב:
A.Parker כתב:
עידן כתב:

קודם כל, דיבה (טפו טפו) נראה הרבה יותר טוב במשחקים האחרונים. אבל בכל מקרה, אין לו הרבה ברירה בנושא הזה - אין מחליף אמיתי אחר לוולטרס בעמדת הרכז.

יש את סקוטי שהרבה יותר טוב ממנו, גם בניהול המשחק. הם צריכים לחלוק את העמדה הזאת באופן די בלעדי.
A.Parker

הודעהעל ידי עידן » 15 נובמבר 2019, 01:39

A.Parker כתב:
עידן כתב:
A.Parker כתב:
עידן כתב:

יש את סקוטי שהרבה יותר טוב ממנו, גם בניהול המשחק. הם צריכים לחלוק את העמדה הזאת באופן די בלעדי.

המשחקים האחרונים לא הוכיחו לך שסקוטי הרבה יותר טוב כשאין עליו את הלחץ של ריכוז המשחק?
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 15 נובמבר 2019, 01:46

נכנסתי בו לא מעט בפעם הקודמת שהייתי פה, היום הוא האכיל אותי כובע.
עד לדקות שהמשחק כבר היה גמור והתחלנו לחפף בהגנה, נתנו את אחת ההופעות ההגנתיות המרשימות שאני זוכר.
כיסינו כל מהלך, רוטציות הגנתות מתוזמנות בצורה מושלמת, למעט שלשה פנויה של שנגליה לא זוכר מהלך אחד 'קל' של באסקוניה.
עבודה טובה קואוץ'.

עכשיו רוצה שהוא ישדרג גם את משחק ההתקפה שלנו, שביותר מדי דקות נדמה שנשען על יכולת אישית וזריקות קשות שבמשחקים אחרים לא יכנסו.
~Box & 1~

הודעהעל ידי A.Parker » 15 נובמבר 2019, 01:54

עידן כתב:
A.Parker כתב:
עידן כתב:
A.Parker כתב:
עידן כתב:

המשחקים האחרונים לא הוכיחו לך שסקוטי הרבה יותר טוב כשאין עליו את הלחץ של ריכוז המשחק?

את הנקודה הזאת הבנתי כבר בשנה שעברה. ועדיין דיבה אופציה הרבה יותר גרועה כרכז.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 15 נובמבר 2019, 09:56

שמואל1 כתב:סוף סוף, אחרי הרבה שנים, מצאנו מאמן, שהוא גם סופר מקצועי ומנוסה וגם פרסונה נהדרת מחוץ למגרש.

יאניס זה בינגו רציני מאוד, אבל כמו תמיד גם כאן אין קסמים.

דבר ראשון, שני העוזרים של יאניס הם זרים, כלומר לא מאמנים ישראלים עם לובי תקשורתי ואספירציות לאמן את הקבוצה, אלא
אנשים של המאמן.

דבר שני, יאניס קיבל את בלאק ואת ווילבקין לעונה שניה, מה שלא קרה כבר הרבה מאוד שנים (מתי מכבי הצליחה להשאיר בקבוצה שני שחקנים כל כך משמעותיים?).

דבר שלישי, הפעם הלכו נכון, והביאו שני שחקני יורוליג מנוסים ואיכותיים. לא כוכבים גדולים, אבל בדיוק מה שצריך בשביל לחזק את הנקודות הבעייתיות שלנו.

וכמובן הבונוס היה החזרה של כספי שעזרה מאוד לגבש את כל הסגל סביב שחקן שהוא קונצנזוס ובעל התנהלות מופתית.

עכשיו, ההנהלה שלנו צריכה לחשוב ולהגיב מהר להתפתחויות, בשביל לשמר את מה שמתפתח כאן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי 0ved1212 » 15 נובמבר 2019, 13:21

דבר ראשון עוד השבוע לסגור את יאניס לעוד שלוש שנים
כי בקיץ הוא בטוח יקבל חוזה יותר טוב
ובטח אצל היווניות שנראות זוועה
0ved1212

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת"א לעונה וחצי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 נובמבר 2019, 13:46

מאמנים זה לא דבר שצריך לרוץ ולהחתים
דווקא בחלק הזה מכבי תמיד ידעה לשמור על מה שיש לה כבר בקבוצה
גם לא מדובר פה על סכומים שמוציאים על שחקנים ואז מכבי לא יכולה להתחרות עם שאר אירופה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 15 נובמבר 2019, 15:14

Holiday_Armadillo כתב:מאמנים זה לא דבר שצריך לרוץ ולהחתים
דווקא בחלק הזה מכבי תמיד ידעה לשמור על מה שיש לה כבר בקבוצה
גם לא מדובר פה על סכומים שמוציאים על שחקנים ואז מכבי לא יכולה להתחרות עם שאר אירופה

אין טעם לחכות עם זה יותר מדי. הוא מאמן נהדר שמחובר למועדון ואין כנראה אופציה טובה ממנו. אפילו בלאט כבר לא רלוונטי כנראה.
A.Parker

הודעהעל ידי אדגר פו » 15 נובמבר 2019, 16:37

אולימפיאקוס חולמים להחזיר אותו , אין לי ספק בכך. בטח נכון להיום. פרמטר שצריך לקחת בחשבון.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי ShiriV » 15 נובמבר 2019, 16:48

אדגר פו כתב:אולימפיאקוס חולמים להחזיר אותו , אין לי ספק בכך. בטח נכון להיום. פרמטר שצריך לקחת בחשבון.

יכול להיות שהוא יסרב לחתום על הארכת חוזה בגלל שירצה להשאיר את אופציית החזרה ליווניות פתוחה? בכל זאת יווני. יכול להיות שאני טועה ואין סנטימנטים, אבל נחייה ונראה.
אבל אולי אתם קופצים גבוה מדי כרגע? צריך לראות אם מכבי תוכל לשמר את היכולת הטובה הזאת לאורך זמן וזה הרבה יהיה תלוי ביאניס. אחרי משחק-שניים של נפילה כבר יחזרו הקולות שמשמיצים אותו. ככה זה
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי toja27 » 15 נובמבר 2019, 17:00

כנראה יותר מכולם ולמרות שלא הסכמתי עם כמה מההחלטות שלו בהתחלה (את חלקן תיקן על הדרך כמו הורדת דקות לאבדיה ביורוליג)- מגיע לו כל הכבוד שהצליח לחבר את השחקנים לקבוצה שכמו שאני נוהג לומר "שווה יותר מסך חלקיה" .עבודה יוצאת מן הכלל עד כה מהצד שלו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שופי שוף » 20 נובמבר 2019, 01:19

מנהל משחק מדהים הוא אף פעם לא היה, אבל את המשחק הוא הפסיד על מה שהוא טוב בו-הכנה למשחק.
פעם אחר פעם מילאנו ביצעו את התרגילים שלהם ביתר קלות בלתי נסבל. זה לא מעיד רק על רמת האימון הגבוהה מאוד של מסינה, אלא גם על הכנה לקויה של יאניס לסגנון המשחק של מילאנו. אפשר היה לראות כמה הוא לא ידע להתמודד עם מילאנו בהחלטה שלו לחזור להגנת החילופים הידועה לשמצה שחשפה את כל תחלואי ההגנה שלנו.
יאניס עדיין עושה עבודה מעולה העונה ואני מעריך אותו מאוד. השאלה היא מה הוא והצוות שלו ילמדו מכישלון ההכנה שלהם היום להבא.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי my man » 20 נובמבר 2019, 01:33

שמישהו ישאל אותו על הגנת החילופים הערב..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot] ו־26 אורחים