המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יאניס ספירופולוס - סיים את תפקידו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת

הודעהעל ידי A.Parker » 14 דצמבר 2018, 13:15

my man כתב:
A.Parker כתב:
MTA2311 כתב:הוא באמת ניהל את המשחק רע, מעניין למה לא דיברו על זה פה בכלל. את ספאחיה ("אחד המאמנים החלשים שהיו פה") היו שולחים על זה הביתה.

בסופו של דבר מכבי תחתיו אולי מראה קצת יותר אנרגיות, אבל היא ממש לא נראית יותר מאומנת.

דווקא במשחקים הראשונים הנעת הכדור והשטף ההתקפי היו הרבה יותר מרשימים מאצל ספאחיה
מאז זה קצת דעך, אבל אני מקווה שזה יחזור

קוראים לזה אפקט החלפת המאמן אני חושב..
שאגב אצל יאניס האפקט הזה אפילו לא התבטא בניצחונות כמו במקרים אחרים(אפילו רמי הדר)

לא, זה נקרא קבוצה יותר מאומנת כי היו שם מהלכים מחשבתיים ולא האסל או מוטיבציה
A.Parker

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת"א לעונה וחצי

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 דצמבר 2018, 13:17

הקבוצה לא הפכה ליותר מאומנת בשבוע. גם תחת ספאחיה היו הבלחות.

אין קסמים בכדורסל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 14 דצמבר 2018, 13:20

בהתחשב בזה שבודו' דרוש' ובאיירן הן קבוצות יורוקאפ..אז אפשר לומר שאנחנו הקבוצה הגרועה ביורוליג..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 דצמבר 2018, 13:21

חד משמעית הקבוצה משחקת יותר טוב תחת ספירופולס (אני לא חושב שעם ספאחיה מכבי הייתה בכלל מתקרבת לניצחון על באסקוניה), אבל עדיין הוא סובל מסגל בעייתי וחלש ולכן התקרה שלו מאוד נמוכה עם הסגל הזה.
המחדל הגדול הוא בבניית הקבוצה וחיזוק שלא הגיע, למרות שלכולם היה ברור מהרגע הראשון שמכבי חייבת להתחזק (ואני בכלל לא מדבר על פארגו, שזו שערורייה שכבר דובר עליה רבות).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 14 דצמבר 2018, 13:22

שמואל1 כתב:חד משמעית הקבוצה משחקת יותר טוב תחת ספירופולס (אני לא חושב שעם ספאחיה מכבי הייתה בכלל מתקרבת לניצחון על באסקוניה), אבל עדיין הוא סובל מסגל בעייתי וחלש ולכן התקרה שלו מאוד נמוכה עם הסגל הזה.
המחדל הגדול הוא בבניית הקבוצה וחיזוק שלא הגיע, למרות שלכולם היה ברור מהרגע הראשון שמכבי חייבת להתחזק (ואני בכלל לא מדבר על פארגו, שזו שערורייה שכבר דובר עליה רבות).

התקרבנו לניצחון על צסקא?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 דצמבר 2018, 13:26

my man כתב:
שמואל1 כתב:חד משמעית הקבוצה משחקת יותר טוב תחת ספירופולס (אני לא חושב שעם ספאחיה מכבי הייתה בכלל מתקרבת לניצחון על באסקוניה), אבל עדיין הוא סובל מסגל בעייתי וחלש ולכן התקרה שלו מאוד נמוכה עם הסגל הזה.

התקרבנו לניצחון על צסקא?

מכבי לא באמת הייתה בעמדת ניצחון נגד צסק"א. צסק"א הובילה כל המשחק ורק בדקה האחרונה מכבי עם מהלכים גדולים של זוסמן הצליחה להתקרב.
נגד בסקוניה מכבי שלטה רוב המשחק.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 14 דצמבר 2018, 13:31

אובראיינט משחק הרבה יותר טוב מאז שהיווני הגיע, ההגנה השתפרה קצת וכמעט שכבר אין את הגנת החילופים המושמצת, הניעו הרבה יותר טוב את הכדור...
לדעתי אלא דברים שקשורים יותר למאמן עצמו ולא לעצם החלפתו
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 14 דצמבר 2018, 13:37

לא יודע אבל שני דברים בסופו של דבר שאני רואה..

אחד - מכבי של אתמול היתה מזעזעת לפרקים(קראו לזה פה מרגיזה) ולפרקים המשחק שטף..לקרוא לזה מאומנת? לא יודייע..

שתיים- את הניצחונות על באיירן ודרוש' אני מאמין שגם ספאחיה היה מביא..כמו גם הניצחונות עם המספרים הגבוהים בליגה(שגם הוא הביא)..

כך שלהגיד שההחלפה עשתה כל כך טוב זה בעיני קצת האדרה..

שלא תבין, בעיני ליאניס יש כדורסל וככל הנראה הוא מאמן טוב(עוד לא מספיק ראיתי ממנו) אבל גם נבן היה מאמן טוב..וכמו שניתן לראות ההבדל הוא מינורי עד כה..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי jay » 14 דצמבר 2018, 13:42

יש על מה לתת לו קרדיט - היררכיה יותר נכונה (מייקל רול, חמישייה גבוהה), פחות חילופים בהגנה (אם כי התחילו להחליף יותר לאחרונה?), עובדים עם אובראיינט יותר נכון.

אכן לא אומר שספאחיה לא היה מגיע לאותם ניצחונות בדיוק.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 דצמבר 2018, 13:44

my man כתב:בהתחשב בזה שבודו' דרוש' ובאיירן הן קבוצות יורוקאפ..אז אפשר לומר שאנחנו הקבוצה הגרועה ביורוליג..
בפעם האחרונה שהיורוליג היה במתכונת גביע היינו כל כך גרועים שירדנו ליורוקאפ, אז אני לא בטוחה שאנחנו קבוצת יורוליג בכלל
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 14 דצמבר 2018, 13:44

my man כתב:לא יודע אבל שני דברים בסופו של דבר שאני רואה..

אחד - מכבי של אתמול היתה מזעזעת לפרקים(קראו לזה פה מרגיזה) ולפרקים המשחק שטף..לקרוא לזה מאומנת? לא יודייע..

שתיים- את הניצחונות על באיירן ודרוש' אני מאמין שגם ספאחיה היה מביא..כמו גם הניצחונות עם המספרים הגבוהים בליגה(שגם הוא הביא)..

שלא תבין, בעיני ליאניס יש כדורסל וככל הנראה הוא מאמן טוב(עוד לא מספיק ראיתי ממנו) אבל גם נבן היה מאמן טוב..וכמו שניתן לראות ההבדל הוא מינורי עד כה..

ההבדל הוא שלספאחיה הייתה שנה וחצי ולא ראינו שום שינוי או שיפור אצל השחקנים

אצל יאניס אתה רואה שהוא מנסה דברים שונים הרכבים תרגילים הגנה והתקפה
בלי קבוצה שהוא בנה ועם לחץ בשמיים
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 דצמבר 2018, 13:57

מן הסתם הוא עשה שינויים, הוא מאמן אחר.

הנקודה היא שזה לא היה נכון להכריז על שינוי כל כך מהר. זה אף פעם לא המאמן במכבי. גם כשהיה פה אדם לא קשור למקצוע כמו רמי הדר, זה לא היה הוא. החלפה של מאמן לא באמת יכולה לחפות על הבעיות בטווח הארוך. קצת שינוי אנרגיות, קצת רוטציות שונות,לא מעבר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 14 דצמבר 2018, 15:14

my man כתב:לא יודע אבל שני דברים בסופו של דבר שאני רואה..

עם ספאחיה היינו מפסידים את כל המשחקים והמשחק אתמול היה מסתיים לא ב-2 אלה בהרבה יותר. שום דבר שראינו מהקבוצה בתקופתו של ספאחיה לא הראה לנו שאנחנו מסוגלים לנצח אפילו אחד מהמשחקים האלו- דרושפאקה/מינכן או להיות בעמדת ניצחון מול באסקוניה. לא רק זה, עם ספאחיה כשהאנרגיות היו עוד גבוהות בתחילת העונה-שעוד לא ברור ממש לאן מכבי הולכת ולשחקנים יש תקווה ואופטימיות הגיעו המשחקים של כמעט ניצחונות, מהרגע שהשחקנים התחילו להבין לאן הולכת עונת היורוליג באמת והתחילו לאבד תקווה- התחילו להגיע המשחקים האומללים נגד ריאל עם ה30 הפרש בבית וההפסד לגראן קאנריה, היה בטוח שהשחקנים מנטלית היו נמצאים במקום אחר לו ספאחיה עדיין היה נשאר ולא היית רואה קצת מהאנרגיות של אתמול.
ודבר אחרון, עם ספאחיה ריי היה בדרכו החוצה- מכבי לא הייתה מביאה שחקן אחר במקומו, ואובראיינט כנראה היה באותו מקום שהיה עם ספאחיה- מקבל פתאום 0 דקות בדרבי בלי שום סיבה ואז נזרק לכרישים מול ברצלונה כי בלאק נפצע.
אהה ועם ספאחיה-רול וקיין 30 דקות למשחק באופן קבוע.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jay » 14 דצמבר 2018, 17:40

וואלה הולך איתך טוז'ה, אחרי ג'קסון, גיל ומיצ'יץ' יש בך איזו כריזמה כובשת כזו.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי ShiriV » 14 דצמבר 2018, 17:59

מכבי של ספירופולוס מראה יותר רצון ויכולת אמיתית לחזור מפיגורים ממה שהיא הראתה בכל התקופה של ספאחיה. זה השינוי שהכי ניכר בעיני. מכבי של ספאחיה היתה נטולת אופי לחלוטין וההגנה היתה שערורייתית על גבול הועדת חקירה.
בינתיים זה נראה טוב וכמובן שאי אפשר להבטיח שזה יחזיק מעמד לאורך זמן. אבל בהתחשב במגבלות הסגל זה בהחלט נראה טוב יותר.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי toja27 » 14 דצמבר 2018, 18:13

jay כתב:וואלה הולך איתך טוז'ה, אחרי ג'קסון, גיל ומיצ'יץ' יש בך איזו כריזמה כובשת כזו.

הדבר שאני הכי מתגאה בו בכל זמני בפורום בעניין הזה זה דווקא עם דלייני, שהתווכחתי כאן עם כל הפורום בערך שאנחנו צריכים להביא אותו אחרי שסיים חוזה בבאיירן ולפני שהפך לסחורה חמה בקובאן, ולא פארגו למשל שצויין כאן כשחקן הנכון .וקיבלתי כאן אש על זה חבל לך על הזמן.
אבל כל זה עניין מסוכן, כי אז האנשים יתחילו לחפש את הפעמים שטעיתי וגם ימצאו :)
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jay » 14 דצמבר 2018, 18:46

פשש.. שכחתי מזה לגמרי. כולם טועים, אבל יש לך אחוזים מרשימים בעונות האחרונות.

(מעכשיו נאחס)
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי toja27 » 14 דצמבר 2018, 18:57

jay כתב:פשש.. שכחתי מזה לגמרי. כולם טועים, אבל יש לך אחוזים מרשימים בעונות האחרונות.

(מעכשיו נאחס)

תודה לך .
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי בשלות » 20 דצמבר 2018, 01:20

איזה מותק הוא , כשהקהל ביציע 11 קרא לו בסוף המשחק הוא הגיע ועשה להם " יאללה יאללה " :wubyellow
בשלות

הודעהעל ידי felix_r » 20 דצמבר 2018, 01:26

toja27 כתב:
jay כתב:וואלה הולך איתך טוז'ה, אחרי ג'קסון, גיל ומיצ'יץ' יש בך איזו כריזמה כובשת כזו.

הדבר שאני הכי מתגאה בו בכל זמני בפורום בעניין הזה זה דווקא עם דלייני, שהתווכחתי כאן עם כל הפורום בערך שאנחנו צריכים להביא אותו אחרי שסיים חוזה בבאיירן ולפני שהפך לסחורה חמה בקובאן, ולא פארגו למשל שצויין כאן כשחקן הנכון .וקיבלתי כאן אש על זה חבל לך על הזמן.
אבל כל זה עניין מסוכן, כי אז האנשים יתחילו לחפש את הפעמים שטעיתי וגם ימצאו :)

גם אני החזקתי מדילייני, אז לא איתי התווכחת :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־39 אורחים