המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

יאניס ספירופולוס - סיים את תפקידו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת

הודעהעל ידי NY boy » 26 נובמבר 2019, 01:33

כרגע זה נכון רק אם אתה מוכן לאבד תואר כל שנה. כי עובדתית זה מה שהוא מביא.

אני מסכים שהוא מאמן טוב מאד, אבל זאת שנה שנייה ברציפות שבמשחק על תואר הוא מאבד אותו (בלי להחשיב את "התואר בכאילו בווינר). כשגם שנה שעברה הוא נכשל בכל משחק חשוב כמעט, וגם השנה, אי אפשר להתעלם מזה. יכול להיות שהוא מאמן מצוין אבל תוצאות כרגע הוא לא מסוגל להביא.

הוא חייב למצוא דרך לתרגם את היכולת הטובה וזה שהוא מאמן טוב לתארים כי אם לא זה לא שווה כלום. מכבי זה לא מועדון "שהדרך" בו חשובה מהתוצאות, אלא אם אתם מרוצים וזה הכיוון שההנהלה רוצה להוביל אותנו אליו.
NY boy

הודעהעל ידי toja27 » 26 נובמבר 2019, 01:35

כמו שאמרתי מקודם ועדיין מאמין בזה, המזל של המאמן הזה היה שכספי הגיע השנה למכבי וגם זה לא מבחירתו של המאמן. גם ההצלחה של הקבוצה ושלו תלויה בעיני לגמרי בבריאותו של כספי.
עשה כנראה כמה דברים נכונים עם הקבוצה וכנראה גם מהמאמנים היותר טובים בשוק שזמינים למכבי, אבל בניית קבוצה בלי רכז, הסיפור עם קלויארו שיושב על הספסל כשאבדיה\זוסמן\ אייסי על המגרש , כל מיני הצהרות מטומטמות על דיבה וולבקין רכזים או אפילו שוולבקין הוא המנהיג של הקבוצה בזמן ששחקן בית של מכבי,שבמקרה גם היה שחקן נבא של 10 שנים (ולא שחקן קצה ספסל כמו אחרים) נמצא בקבוצה, וההתנהלות מול דורסי ואפילו בראיינט , מורידה לי באופן אישי את ההערכה ממנו.
אולי מאמן טקטי טוב, אבל לא בטוח שהוא באותה רמה כאשר צריך להסתכל על התמונה הגדולה ולהחליט משם את ההחלטות הנכונות.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי A.Parker » 26 נובמבר 2019, 01:38

NY boy כתב:כרגע זה נכון רק אם אתה מוכן לאבד תואר כל שנה. כי עובדתית זה מה שהוא מביא.

אני מסכים שהוא מאמן טוב מאד, אבל זאת שנה שנייה ברציפות שבמשחק על תואר הוא מאבד אותו (בלי להחשיב את "התואר בכאילו בווינר). כשגם שנה שעברה הוא נכשל בכל משחק חשוב כמעט, וגם השנה, אי אפשר להתעלם מזה. יכול להיות שהוא מאמן מצוין אבל תוצאות כרגע הוא לא מסוגל להביא.

הוא חייב למצוא דרך לתרגם את היכולת הטובה וזה שהוא מאמן טוב לתארים כי אם לא זה לא שווה כלום. מכבי זה לא מועדון "שהדרך" בו חשובה מהתוצאות, אלא אם אתם מרוצים וזה הכיוון שההנהלה רוצה להוביל אותנו אליו.

שנה שעברה עוד מתקבלת בהבנה מבחינתי. השנה הרבה פחות, אבל זה כן משחק אחד שהכל יכול לקרות בו. להגיד לך שזה בסדר? לא, אבל זה לא ששאראס או איטודיס מחכים לך. ספרופולוס מאמן איכותי לקבוצה כמו מכבי.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 26 נובמבר 2019, 01:40

toja27 כתב:כמו שאמרתי מקודם ועדיין מאמין בזה, המזל של המאמן הזה היה שכספי הגיע השנה למכבי וגם זה לא מבחירתו של המאמן. גם ההצלחה של הקבוצה ושלו תלויה בעיני לגמרי בבריאותו של כספי.
עשה כנראה כמה דברים נכונים עם הקבוצה וכנראה גם מהמאמנים היותר טובים בשוק שזמינים למכבי, אבל בניית קבוצה בלי רכז, הסיפור עם קלויארו שיושב על הספסל כשאבדיה\זוסמן\ אייסי על המגרש , כל מיני הצהרות מטומטמות על דיבה וולבקין רכזים או אפילו שוולבקין הוא המנהיג של הקבוצה בזמן ששחקן בית של מכבי,שבמקרה גם היה שחקן נבא של 10 שנים (ולא שחקן קצה ספסל כמו אחרים) נמצא בקבוצה, וההתנהלות מול דורסי ואפילו בראיינט , מורידה לי באופן אישי את ההערכה ממנו.
אולי מאמן טקטי טוב, אבל לא בטוח שהוא באותה רמה כאשר צריך להסתכל על התמונה הגדולה ולהחליט משם את ההחלטות הנכונות.

עם זה אני מסכים לחלוטין. כל מילה.
A.Parker

הודעהעל ידי NY boy » 26 נובמבר 2019, 01:44

לא מתקבל על הדעת להפסיד בגביע לראשון. לא מתקבל על הדעת לא להגיע לחצי גמר גם שנה שעברה. פעם הפסד בגמר לא היה מתקבל על הדעת... היום זה "בסדר" כי זה משחק אחד? אתה רציני? בכל ההיסטוריה שלה מכבי לא הפסידה במשחק בית בגביע. היום לראשונה היא הפסידה, וזה בסדר כי זה רק משחק אחד. כנראה עשו עבודה טובה על הקהל בלהנמיך ציפיות ולהזכיר מה זה המועדון ואיזה אימפריה אנחנו אמורים להיות. אולי כדאי להחזיר את שמעון לספסל להזכיר להם.

שוב הוא מאמן איכותי, אבל במכבי איכות לא מספיקה. מכבי צריכה מאמנים שמביאים תארים, את כולם (בטח בארץ) ללא יוצא מן הכלל. צביקה שרף בזמנו הגיעה ל3 גמרים, אחד גנבו לו (בגביע), אחד הפסיד בשנייה האחרונה, אחד נס שבכלל הגיע אליו וזה היה היישג אדיר ואף אחד אבל אף אחד לא חשב אפילו שהוא צריך להישאר דקה במכבי וזה למרות שהוא מכבי מבטן ולידה.
NY boy

הודעהעל ידי Jack55 » 26 נובמבר 2019, 01:49

* לראשונה, מכבי ת"א מחמיצה שני חצאי גמר רצופים בגביע המדינה.
* לראשונה, מכבי ת"א מפסידה ברבע הגמר בבית.
* שלוש עונות ללא שיאן רצף הגביעים גיא פניני, ואפס זכיות למכבי ת"א.
* שש עונות מאז עזב דיוויד בלאט, אפס דאבלים למכבי ת"א בישראל.
* יאניס ספרופולוס עדיין מחפש גביע מדינה ראשון. אולי בשנה הבאה.

תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 26 נובמבר 2019, 01:50

אני בן אדם שהדרך חשובה לו לא פחות מהתוצאה. לכן משחק אחד לא גוזר מבחינתי עונה שלמה. אם הקבוצה תחזור לשחק את הכדורסל ששיחקה עד לפני שבוע, תגיע לפלייאוף ביורוליג ותיקח את הליגה בקלות זה יכפר על ההפסד הזה.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 נובמבר 2019, 01:50

Jack55 כתב:
* לראשונה, מכבי ת"א מחמיצה שני חצאי גמר רצופים בגביע המדינה.
* לראשונה, מכבי ת"א מפסידה ברבע הגמר בבית.
* שלוש עונות ללא שיאן רצף הגביעים גיא פניני, ואפס זכיות למכבי ת"א.
* שש עונות מאז עזב דיוויד בלאט, אפס דאבלים למכבי ת"א בישראל.
* יאניס ספרופולוס עדיין מחפש גביע מדינה ראשון. אולי בשנה הבאה.

תמונה

לא ייאמן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גיא » 26 נובמבר 2019, 23:31

לדעתי הוא עצר את המומנטום במו ידיו במילאנו.
גיא

הודעהעל ידי ankram » 27 נובמבר 2019, 12:28

גיא כתב:לדעתי הוא עצר את המומנטום במו ידיו במילאנו.

עם המעבר להגנת החילופים הנוראית.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 30 נובמבר 2019, 10:40

אני חושב שהמצב של מכבי ביורוליג הוא קודם כל לזכותו של יאניס שהפך את מכבי העונה לקבוצה שקבוצות אחרות לא אוהבות לשחק נגדה, והפרש הסלים מראה בדיוק את זה.

למעשה חוץ מהמשחק הביתי מול הכוכב האדום, ששם מכבי גירדה ניצחון במזל, היא מאוד אמינה ויציבה, במיוחד במשחקי הבית.

בקצב הזה אנחנו סוף סוף נראה פלייאוף ביורוליג החדש. כל הכבוד ליאניס ולשחקנים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת"א לעונה וחצי

הודעהעל ידי my man » 30 נובמבר 2019, 18:40

jol9 כתב:אני חושב שהמצב של מכבי ביורוליג הוא קודם כל לזכותו של יאניס שהפך את מכבי העונה לקבוצה שקבוצות אחרות לא אוהבות לשחק נגדה, והפרש הסלים מראה בדיוק את זה.

למעשה חוץ מהמשחק הביתי מול הכוכב האדום, ששם מכבי גירדה ניצחון במזל, היא מאוד אמינה ויציבה, במיוחד במשחקי הבית.

רק נאמר שגם עונה שעברה היינו ב7-4..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת"א לעונה וחצי

הודעהעל ידי MM3 » 30 נובמבר 2019, 18:49

my man כתב:
jol9 כתב:אני חושב שהמצב של מכבי ביורוליג הוא קודם כל לזכותו של יאניס שהפך את מכבי העונה לקבוצה שקבוצות אחרות לא אוהבות לשחק נגדה, והפרש הסלים מראה בדיוק את זה.

עונה שעברה היית עם 3-8 מקום 14/16.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
MM3

הודעהעל ידי Jack55 » 30 נובמבר 2019, 18:51

MM3 כתב:
my man כתב:

הוא התכוון לעונת 17/18.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 30 נובמבר 2019, 18:52

MM3 כתב:
my man כתב:

צודק זה היה לפני שנתיים..ועדיין איך סיימנו את העונה ההיא כולם זוכרים..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אדגר פו » 30 נובמבר 2019, 18:54

מה היה לנו בעונה 17- 18 בקו הקדמי ? משהוא מאוד לא מרשים אם אני זוכר נכון.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי my man » 30 נובמבר 2019, 19:03

אדגר פו כתב:מה היה לנו בעונה 17- 18 בקו הקדמי ? משהוא מאוד לא מרשים אם אני זוכר נכון.

טיוס פרחובסקי ובולדן..אה ושגב אחד וכהן אחד..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 30 נובמבר 2019, 19:04

my man כתב:
אדגר פו כתב:מה היה לנו בעונה 17- 18 בקו הקדמי ? משהוא מאוד לא מרשים אם אני זוכר נכון.

טיוס פרחובסקי ובולדן..אה ושגב אחד וכהן אחד..

תשווה את זה לבלאק, האנטר, כספי, אייסי וכהן ותקבל שני עולמות שונים לגמרי, כל שחקן עדיף בפער על האחר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 30 נובמבר 2019, 19:05

תודה, סלח לי אבל אני כבר מזדקן ושוכח בקלות.
באמת בינוניות מרשימה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי שופי שוף » 13 דצמבר 2019, 00:09

לא יודע אם מישהו מתכוון לומר את זה, אבל הבנאדם כרגע אחד מטובי המאמנים ביבשת.
אף אחד לא מתקרב אליו במימוש הפוטנציאל של חומר השחקנים שלו עד כה. ענק.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־137 אורחים