Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת

14 דצמבר 2018, 13:15

my man כתב:
A.Parker כתב:
MTA2311 כתב:הוא באמת ניהל את המשחק רע, מעניין למה לא דיברו על זה פה בכלל. את ספאחיה ("אחד המאמנים החלשים שהיו פה") היו שולחים על זה הביתה.

בסופו של דבר מכבי תחתיו אולי מראה קצת יותר אנרגיות, אבל היא ממש לא נראית יותר מאומנת.

דווקא במשחקים הראשונים הנעת הכדור והשטף ההתקפי היו הרבה יותר מרשימים מאצל ספאחיה
מאז זה קצת דעך, אבל אני מקווה שזה יחזור

קוראים לזה אפקט החלפת המאמן אני חושב..
שאגב אצל יאניס האפקט הזה אפילו לא התבטא בניצחונות כמו במקרים אחרים(אפילו רמי הדר)

לא, זה נקרא קבוצה יותר מאומנת כי היו שם מהלכים מחשבתיים ולא האסל או מוטיבציה

Re: יאניס ספירופולוס חתם במכבי ת"א לעונה וחצי

14 דצמבר 2018, 13:17

הקבוצה לא הפכה ליותר מאומנת בשבוע. גם תחת ספאחיה היו הבלחות.

אין קסמים בכדורסל.

14 דצמבר 2018, 13:20

בהתחשב בזה שבודו' דרוש' ובאיירן הן קבוצות יורוקאפ..אז אפשר לומר שאנחנו הקבוצה הגרועה ביורוליג..

14 דצמבר 2018, 13:21

חד משמעית הקבוצה משחקת יותר טוב תחת ספירופולס (אני לא חושב שעם ספאחיה מכבי הייתה בכלל מתקרבת לניצחון על באסקוניה), אבל עדיין הוא סובל מסגל בעייתי וחלש ולכן התקרה שלו מאוד נמוכה עם הסגל הזה.
המחדל הגדול הוא בבניית הקבוצה וחיזוק שלא הגיע, למרות שלכולם היה ברור מהרגע הראשון שמכבי חייבת להתחזק (ואני בכלל לא מדבר על פארגו, שזו שערורייה שכבר דובר עליה רבות).

14 דצמבר 2018, 13:22

שמואל1 כתב:חד משמעית הקבוצה משחקת יותר טוב תחת ספירופולס (אני לא חושב שעם ספאחיה מכבי הייתה בכלל מתקרבת לניצחון על באסקוניה), אבל עדיין הוא סובל מסגל בעייתי וחלש ולכן התקרה שלו מאוד נמוכה עם הסגל הזה.
המחדל הגדול הוא בבניית הקבוצה וחיזוק שלא הגיע, למרות שלכולם היה ברור מהרגע הראשון שמכבי חייבת להתחזק (ואני בכלל לא מדבר על פארגו, שזו שערורייה שכבר דובר עליה רבות).

התקרבנו לניצחון על צסקא?

14 דצמבר 2018, 13:26

my man כתב:
שמואל1 כתב:חד משמעית הקבוצה משחקת יותר טוב תחת ספירופולס (אני לא חושב שעם ספאחיה מכבי הייתה בכלל מתקרבת לניצחון על באסקוניה), אבל עדיין הוא סובל מסגל בעייתי וחלש ולכן התקרה שלו מאוד נמוכה עם הסגל הזה.

התקרבנו לניצחון על צסקא?

מכבי לא באמת הייתה בעמדת ניצחון נגד צסק"א. צסק"א הובילה כל המשחק ורק בדקה האחרונה מכבי עם מהלכים גדולים של זוסמן הצליחה להתקרב.
נגד בסקוניה מכבי שלטה רוב המשחק.

14 דצמבר 2018, 13:31

אובראיינט משחק הרבה יותר טוב מאז שהיווני הגיע, ההגנה השתפרה קצת וכמעט שכבר אין את הגנת החילופים המושמצת, הניעו הרבה יותר טוב את הכדור...
לדעתי אלא דברים שקשורים יותר למאמן עצמו ולא לעצם החלפתו

14 דצמבר 2018, 13:37

לא יודע אבל שני דברים בסופו של דבר שאני רואה..

אחד - מכבי של אתמול היתה מזעזעת לפרקים(קראו לזה פה מרגיזה) ולפרקים המשחק שטף..לקרוא לזה מאומנת? לא יודייע..

שתיים- את הניצחונות על באיירן ודרוש' אני מאמין שגם ספאחיה היה מביא..כמו גם הניצחונות עם המספרים הגבוהים בליגה(שגם הוא הביא)..

כך שלהגיד שההחלפה עשתה כל כך טוב זה בעיני קצת האדרה..

שלא תבין, בעיני ליאניס יש כדורסל וככל הנראה הוא מאמן טוב(עוד לא מספיק ראיתי ממנו) אבל גם נבן היה מאמן טוב..וכמו שניתן לראות ההבדל הוא מינורי עד כה..

14 דצמבר 2018, 13:42

יש על מה לתת לו קרדיט - היררכיה יותר נכונה (מייקל רול, חמישייה גבוהה), פחות חילופים בהגנה (אם כי התחילו להחליף יותר לאחרונה?), עובדים עם אובראיינט יותר נכון.

אכן לא אומר שספאחיה לא היה מגיע לאותם ניצחונות בדיוק.

14 דצמבר 2018, 13:44

my man כתב:בהתחשב בזה שבודו' דרוש' ובאיירן הן קבוצות יורוקאפ..אז אפשר לומר שאנחנו הקבוצה הגרועה ביורוליג..
בפעם האחרונה שהיורוליג היה במתכונת גביע היינו כל כך גרועים שירדנו ליורוקאפ, אז אני לא בטוחה שאנחנו קבוצת יורוליג בכלל

14 דצמבר 2018, 13:44

my man כתב:לא יודע אבל שני דברים בסופו של דבר שאני רואה..

אחד - מכבי של אתמול היתה מזעזעת לפרקים(קראו לזה פה מרגיזה) ולפרקים המשחק שטף..לקרוא לזה מאומנת? לא יודייע..

שתיים- את הניצחונות על באיירן ודרוש' אני מאמין שגם ספאחיה היה מביא..כמו גם הניצחונות עם המספרים הגבוהים בליגה(שגם הוא הביא)..

שלא תבין, בעיני ליאניס יש כדורסל וככל הנראה הוא מאמן טוב(עוד לא מספיק ראיתי ממנו) אבל גם נבן היה מאמן טוב..וכמו שניתן לראות ההבדל הוא מינורי עד כה..

ההבדל הוא שלספאחיה הייתה שנה וחצי ולא ראינו שום שינוי או שיפור אצל השחקנים

אצל יאניס אתה רואה שהוא מנסה דברים שונים הרכבים תרגילים הגנה והתקפה
בלי קבוצה שהוא בנה ועם לחץ בשמיים

14 דצמבר 2018, 13:57

מן הסתם הוא עשה שינויים, הוא מאמן אחר.

הנקודה היא שזה לא היה נכון להכריז על שינוי כל כך מהר. זה אף פעם לא המאמן במכבי. גם כשהיה פה אדם לא קשור למקצוע כמו רמי הדר, זה לא היה הוא. החלפה של מאמן לא באמת יכולה לחפות על הבעיות בטווח הארוך. קצת שינוי אנרגיות, קצת רוטציות שונות,לא מעבר.

14 דצמבר 2018, 15:14

my man כתב:לא יודע אבל שני דברים בסופו של דבר שאני רואה..

עם ספאחיה היינו מפסידים את כל המשחקים והמשחק אתמול היה מסתיים לא ב-2 אלה בהרבה יותר. שום דבר שראינו מהקבוצה בתקופתו של ספאחיה לא הראה לנו שאנחנו מסוגלים לנצח אפילו אחד מהמשחקים האלו- דרושפאקה/מינכן או להיות בעמדת ניצחון מול באסקוניה. לא רק זה, עם ספאחיה כשהאנרגיות היו עוד גבוהות בתחילת העונה-שעוד לא ברור ממש לאן מכבי הולכת ולשחקנים יש תקווה ואופטימיות הגיעו המשחקים של כמעט ניצחונות, מהרגע שהשחקנים התחילו להבין לאן הולכת עונת היורוליג באמת והתחילו לאבד תקווה- התחילו להגיע המשחקים האומללים נגד ריאל עם ה30 הפרש בבית וההפסד לגראן קאנריה, היה בטוח שהשחקנים מנטלית היו נמצאים במקום אחר לו ספאחיה עדיין היה נשאר ולא היית רואה קצת מהאנרגיות של אתמול.
ודבר אחרון, עם ספאחיה ריי היה בדרכו החוצה- מכבי לא הייתה מביאה שחקן אחר במקומו, ואובראיינט כנראה היה באותו מקום שהיה עם ספאחיה- מקבל פתאום 0 דקות בדרבי בלי שום סיבה ואז נזרק לכרישים מול ברצלונה כי בלאק נפצע.
אהה ועם ספאחיה-רול וקיין 30 דקות למשחק באופן קבוע.

14 דצמבר 2018, 17:40

וואלה הולך איתך טוז'ה, אחרי ג'קסון, גיל ומיצ'יץ' יש בך איזו כריזמה כובשת כזו.

14 דצמבר 2018, 17:59

מכבי של ספירופולוס מראה יותר רצון ויכולת אמיתית לחזור מפיגורים ממה שהיא הראתה בכל התקופה של ספאחיה. זה השינוי שהכי ניכר בעיני. מכבי של ספאחיה היתה נטולת אופי לחלוטין וההגנה היתה שערורייתית על גבול הועדת חקירה.
בינתיים זה נראה טוב וכמובן שאי אפשר להבטיח שזה יחזיק מעמד לאורך זמן. אבל בהתחשב במגבלות הסגל זה בהחלט נראה טוב יותר.

14 דצמבר 2018, 18:13

jay כתב:וואלה הולך איתך טוז'ה, אחרי ג'קסון, גיל ומיצ'יץ' יש בך איזו כריזמה כובשת כזו.

הדבר שאני הכי מתגאה בו בכל זמני בפורום בעניין הזה זה דווקא עם דלייני, שהתווכחתי כאן עם כל הפורום בערך שאנחנו צריכים להביא אותו אחרי שסיים חוזה בבאיירן ולפני שהפך לסחורה חמה בקובאן, ולא פארגו למשל שצויין כאן כשחקן הנכון .וקיבלתי כאן אש על זה חבל לך על הזמן.
אבל כל זה עניין מסוכן, כי אז האנשים יתחילו לחפש את הפעמים שטעיתי וגם ימצאו :)

14 דצמבר 2018, 18:46

פשש.. שכחתי מזה לגמרי. כולם טועים, אבל יש לך אחוזים מרשימים בעונות האחרונות.

(מעכשיו נאחס)

14 דצמבר 2018, 18:57

jay כתב:פשש.. שכחתי מזה לגמרי. כולם טועים, אבל יש לך אחוזים מרשימים בעונות האחרונות.

(מעכשיו נאחס)

תודה לך .

20 דצמבר 2018, 01:20

איזה מותק הוא , כשהקהל ביציע 11 קרא לו בסוף המשחק הוא הגיע ועשה להם " יאללה יאללה " :wubyellow

20 דצמבר 2018, 01:26

toja27 כתב:
jay כתב:וואלה הולך איתך טוז'ה, אחרי ג'קסון, גיל ומיצ'יץ' יש בך איזו כריזמה כובשת כזו.

הדבר שאני הכי מתגאה בו בכל זמני בפורום בעניין הזה זה דווקא עם דלייני, שהתווכחתי כאן עם כל הפורום בערך שאנחנו צריכים להביא אותו אחרי שסיים חוזה בבאיירן ולפני שהפך לסחורה חמה בקובאן, ולא פארגו למשל שצויין כאן כשחקן הנכון .וקיבלתי כאן אש על זה חבל לך על הזמן.
אבל כל זה עניין מסוכן, כי אז האנשים יתחילו לחפש את הפעמים שטעיתי וגם ימצאו :)

גם אני החזקתי מדילייני, אז לא איתי התווכחת :)
פרסם תגובה