המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לעונת 2019/20

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20

הודעהעל ידי התנין 2 » 15 מרץ 2019, 11:23

אם מכבי מצליחה להשאיר את בלאק או אובראיינט זה הישג יפה מאוד; אם היא מצליחה להשאיר את שניהם זה הישג כביר. יחסית לעונה ראשונה באירופה הם מצויינים, וספציפית לגבי בלאק - הוא דאנסטון משופר התקפית, וזה כבר הופך אותו לשחקן שאני אוהב.

חושב שמכבי בנתה העונה קבוצה לא רעה, ובתכלס הפציעה של פארגו (בתוספת ההתעקשות המבישה שלא להביא מחליף ראוי) די חירבה לנו את העונה, בייחוד לאור היכולת שהפגין במשחקי ההכנה. ברור שמכבי לא תוכל להישאר איתו בעונה הבאה, אבל אם איכשהו מצליחים להביא לכאן את מלקולם דילייני ליד ווילבקין זה יכול להיות אדיר. אגב, גם שחקן כמו פייר הנרי מקאזאן יכול להיות אופציה מעניינת, אם כי אני לא משוכנע כמה הוא מתאים ליורוליג.

כמובן שאם יש אפשרות להביא את כספי אני בעד. לא חושב שהוא כוכב באירופה גם בשיאו, אבל בהחלט שחקן יעיל וטוב. וחוץ מזה, די צורמת לי העובדה שיש לנו דובר עברית אחד בקבוצה.

כמו כן, להעיף מפה את קיין ויפה שעה אחת קודם; לא יכול לראות אותו על המגרש!!! גם את רול אני לא אוהב, אבל הוא לפחות לא נגר על ולפעמים מפתיע עם פעולות יפות. בגדול, אני בעד להיפרד משניהם, אבל אם בכל זאת יחליטו להשאיר את רול, לא אתעצבן יותר מדי.
התנין 2

הודעהעל ידי itai7 » 15 מרץ 2019, 11:42

אוקלהומה שוקלת לצרף את טאריק בלאק בעונה הבאה

https://www.israelhayom.co.il/article/6 ... aol8FAI-No
itai7

הודעהעל ידי Jack55 » 15 מרץ 2019, 11:57

itai7 כתב:אוקלהומה שוקלת לצרף את טאריק בלאק בעונה הבאה

https://www.israelhayom.co.il/article/6 ... aol8FAI-No

סעמק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jol9 » 15 מרץ 2019, 12:39

התנין 2 כתב:אם מכבי מצליחה להשאיר את בלאק או אובראיינט זה הישג יפה מאוד; אם היא מצליחה להשאיר את שניהם זה הישג כביר. יחסית לעונה ראשונה באירופה הם מצויינים, וספציפית לגבי בלאק - הוא דאנסטון משופר התקפית, וזה כבר הופך אותו לשחקן שאני אוהב.

חושב שמכבי בנתה העונה קבוצה לא רעה, ובתכלס הפציעה של פארגו (בתוספת ההתעקשות המבישה שלא להביא מחליף ראוי) די חירבה לנו את העונה, בייחוד לאור היכולת שהפגין במשחקי ההכנה. ברור שמכבי לא תוכל להישאר איתו בעונה הבאה, אבל אם איכשהו מצליחים להביא לכאן את מלקולם דילייני ליד ווילבקין זה יכול להיות אדיר. אגב, גם שחקן כמו פייר הנרי מקאזאן יכול להיות אופציה מעניינת, אם כי אני לא משוכנע כמה הוא מתאים ליורוליג.

כמובן שאם יש אפשרות להביא את כספי אני בעד. לא חושב שהוא כוכב באירופה גם בשיאו, אבל בהחלט שחקן יעיל וטוב. וחוץ מזה, די צורמת לי העובדה שיש לנו דובר עברית אחד בקבוצה.

כמו כן, להעיף מפה את קיין ויפה שעה אחת קודם; לא יכול לראות אותו על המגרש!!! גם את רול אני לא אוהב, אבל הוא לפחות לא נגר על ולפעמים מפתיע עם פעולות יפות. בגדול, אני בעד להיפרד משניהם, אבל אם בכל זאת יחליטו להשאיר את רול, לא אתעצבן יותר מדי.

אני חושב שקבוצה מנצחת צריכה גם עומק. ראינו את זה מצויין אתמול מול אפס.
שחקנים כמו רול, קיין וקלויארו נותנים לך בדיוק את זה. אנחנו קצת שקועים בקונספט שבו הזרים הם הכוכבים, אבל זה כבר מזמן
לא ככה. אין שום בעיה לדעתי להחזיק את השלישייה רול, קיין וקלויארו לצד טיוס, דיבה וזוסמן כשחקני הספסל המובילים שלנו.

המאמץ העיקרי עדיף שיושקע בחמישייה - להשאיר את הקו הקדמי המוביל שלנו, ולהביא רכז וסווינגמן לחמישייה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 מרץ 2019, 13:52

ההיפך, קבוצה כמו אנאדולו אמורה להראות לך שצריך זרים איכותיים יותר מקיין/רול/קלויארו בסגל של 7 זרים. זה כן בסדר להחזיק באחד או שניים כאלו (נניח מוטום ופלייס), בתנאי שיש לך כבר 6-7 זרים מהרמה הגבוהה ביותר של אירופה (לארקין, מיצ'יץ', בובואה, מוארמה, דאנסטון, סימון ואנדרסון - על אף שהאחרון לא הגיע לעונה הזאת). אם מכבי הייתה יכולה להביא זרים איכותיים כמו של אפס - המצב היה מעולה. אבל אם 3 מתוך 7 הזרים שלך מראש מגיעים כזרים משלימים, אתה כבר בעמדת נחיתות מול קבוצה כמו אנאדולו. מכבי צריכה להשקיע את הכסף ב-6 בכירים. את השאריות צריך להפנות לזרים משלימים (אחד או שניים).
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 15 מרץ 2019, 14:05

חושב שקיין עם כל הכבוד זה שחקן שבוודאות לא צריך להמשיך פה בעונה הבאה, אפשר למצוא שחקנים שנותנים הגנה דומה לשלו ושיותר מוכשרים התקפית בשכר זהה, ג'בונטה גרין למשל יכול להיות אחלה של אופציה.
גם רול מבחינתי צריך לעוזב למרות שהוא קלאסה של שחקן ואין ספק עם כך שיש משחקים שהוא תורם באמת כמו שחקן ברמות הכי גבוהות, אבל ברוב העונה הוא לא שומר, ולכן הדבר היחיד שמחזיק אותו זה ההתקפה, ומתי שהוא לא בעניינים בצד הזה הוא נזק טהור . מה שגם שנה הבאה הוא כבר יהיה הרבה יותר מבוגר ואני בטוח שיראו ירידה ביכולת, ולהזכירכם הוא שותה לנו 600K מהתקציב, שבפועל שחקן כמוהו צריך לעלות 400K גג .
ותוסיפו אל השניים הללו את פארגו כמובן שאין וויכוח עם כך שבעונה הבאה הוא לא צריך להמשיך .

זוסמן, דיבה, ווילבקין, אבדיה וכהן ישארו כמעט בוודאות לדעתי, גם את קלויארו צריך להשאיר כי הוא באמת דוגמה לשחקן מחליף קלאסה שמתי שהוא עולה למגרש הוא נותן את הכל, גם אם הוא לא מבריק תמיד בצד ההתקפי הוא עדיין נותן מעצמו מיליון אחוז ועושה את כל העבודה השחורה, אחלה של שחקן מחליף בשכר של 400K ל15-20 דקות מהספסל .
בלאק ואובראיינט זה הדבר האמיתי, בנוגע לראשון ברור לכולנו שלא נצליח למצוא סנטר כזה טוב ושנצטרך לעשות מה שצריך בשביל להשאירו, מבחינתי הוא בכייף שווה 1.2 מיליון .
אובראיינט גם הייתי מאוד שמח שיישאר, כנראה שיתנו לו בונוס בשכר של עוד מאה אלף, אבל אם זה מה שצריך לעשות בשביל להשאיר שחקן כזה אז אני לגמריי קונה את זה .
בנוגע לטיוס, כאמור אני חשוב שמגיע לו להישאר אבל בשכר הרבה יותר נמוך מעכשיו - סביבות ה450 אלף, לא יותר .

בגדול אם יצליחו לשמור על השלד של - ווילבקין, בלאק, זוסמן, דיבה, אובראיינט, קלויארו, טיוס, כהן ואבדיה, יחד עם ספירופלוס שכבר מכיר את הקבוצה ויש לו כימיה עם השחקנים, אני אהיה מאוד מאוד מרוצה .
מה שבאמת יצטרכו לעשות זה קודם כל לחפש רכז שיתאים לשחק ליד ווילבקין ואחד כזה שיצליח להפעיל בצורה טובה את בלאק, וכמובן שחקן חזק לעמדה 3 .
אלה אמורות להיות שתי המטרות שהם בראש ובראשונה של מכבי, אחר כך לחפש שחקנים מחליפים במקום רול וקיין, אבל קודם כל להשלים את החמישייה עם רכז ו3 ברמה גבוהה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 15 מרץ 2019, 14:06

אחדשיודע כתב:ההיפך, קבוצה כמו אנאדולו אמורה להראות לך שצריך זרים איכותיים יותר מקיין/רול/קלויארו בסגל של 7 זרים. זה כן בסדר להחזיק באחד או שניים כאלו (נניח מוטום ופלייס), בתנאי שיש לך כבר 6-7 זרים מהרמה הגבוהה ביותר של אירופה (לארקין, מיצ'יץ', בובואה, מוארמה, דאנסטון, סימון ואנדרסון - על אף שהאחרון לא הגיע לעונה הזאת). אם מכבי הייתה יכולה להביא זרים איכותיים כמו של אפס - המצב היה מעולה. אבל אם 3 מתוך 7 הזרים שלך מראש מגיעים כזרים משלימים, אתה כבר בעמדת נחיתות מול קבוצה כמו אנאדולו. מכבי צריכה להשקיע את הכסף ב-6 בכירים. את השאריות צריך להפנות לזרים משלימים (אחד או שניים).

מסכים עם מה שכתבת, אבל צריך להודות שבדיעבד הסגל שמכבי בנתה הוא לא רע בכלל לעומת איך שחלק ביקרו אותו פה בקיץ .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 מרץ 2019, 14:12

מכבי אפילו לא נמצאת כרגע בעמדה ראילית לפלייאוף, אז טכנית - הביקורות שהיו על הבנייה של הסגל, רובן ככולן, היו מוצדקות. מכבי זה מועדון שצריך לשאוף לחלק העליון של הטבלה, ולא ל-"מקום טוב באמצע".
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 15 מרץ 2019, 14:13

שוב המאניה-דיפרסיה הזאת. מכבי לא קבוצה טובה, יש בסגל הזה הרבה בעיות ושום מלחמה או "אפילו" העפלה לפלייאוף לא ישנו את זה.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 15 מרץ 2019, 14:13

אחדשיודע כתב:מכבי אפילו לא נמצאת כרגע בעמדה ראילית לפלייאוף, אז טכנית - הביקורות שהיו על הבנייה של הסגל, רובן ככולן, היו מוצדקות. מכבי זה מועדון שצריך לשאוף לחלק העליון של הטבלה, ולא ל-"מקום טוב באמצע".

נכון, אבל אם תתעלם מהפציעה האכזרית של פארגו שגמרה לו חצי עונה, רוב הסיכויים שהיינו במקום אחר היום .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 מרץ 2019, 14:20

Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:מכבי אפילו לא נמצאת כרגע בעמדה ראילית לפלייאוף, אז טכנית - הביקורות שהיו על הבנייה של הסגל, רובן ככולן, היו מוצדקות. מכבי זה מועדון שצריך לשאוף לחלק העליון של הטבלה, ולא ל-"מקום טוב באמצע".

נכון, אבל אם תתעלם מהפציעה האכזרית של פארגו שגמרה לו חצי עונה, רוב הסיכויים שהיינו במקום אחר היום .

למה שאעשה הנחות לראשי הקבוצה בגלל הפציעה של פארגו? כל מועדון צריך להיערך לפציעה של שחקן מרכזי שלו, בטח אם היא קרתה בתחילת העונה ואפשר להביא מחליף ראוי. חוץ מזה שמראש דעתי הייתה שהסגל הזה לא מספיק, גם עם פארגו ביכולת של סוף העונה שעברה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 15 מרץ 2019, 14:22

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:

למה שאעשה הנחות לראשי הקבוצה בגלל הפציעה של פארגו? כל מועדון צריך להיערך לפציעה של שחקן מרכזי שלו, בטח אם היא קרתה בתחילת העונה ואפשר להביא מחליף ראוי. חוץ מזה שמראש דעתי הייתה שהסגל הזה לא מספיק, גם עם פארגו ביכולת של סוף העונה שעברה.

לא אמרתי שצריך לעשות הנחות, ואגב זה שלא הביאו מחליף ומרחו אותנו חצי שנה ברור לכולם שזה מחדל וביזיון אחד גדול .
אבל אם אתה מסתכל נטו על הסגל שהיה אמור להיות, בגדול הוא לא כזה רע כמו שהרבה חשבו שיהיה .
זאת אומרת שכן יש עם מה לעבוד לקראת העונה הבאה (בניגוד לעונות האחרונות), רק צריך לעשות את זה בחוכמה הפעם .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 מרץ 2019, 14:27

Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:

לא אמרתי שצריך לעשות הנחות, ואגב זה שלא הביאו מחליף ומרחו אותנו חצי שנה ברור לכולם שזה מחדל וביזיון אחד גדול .
אבל אם אתה מסתכל נטו על הסגל שהיה אמור להיות, בגדול הוא לא כזה רע כמו שהרבה חשבו שיהיה .
זאת אומרת שכן יש עם מה לעבוד לקראת העונה הבאה (בניגוד לעונות האחרונות), רק צריך לעשות את זה בחוכמה הפעם .

"לא כזה רע כמו שהרבה חשבו שיהיה"? על מה אתה מדבר? היו שחשבו שמכבי לא בנתה קבוצה מספיק טובה, וזה נכון. עובדתית (גם עם פארגו אגב). וכשאני אומר שמועדון צריך להיערך לפציעה/פציעות - זה אומר סגל מעובה בשחקנים איכותיים או השארת נתח מהתקציב לשימוש מאוחר יותר במהלך העונה. ואפשר לראות שמכבי לא עושה זאת בשנים האחרונות כלל וכלל. זה לא עניין חד פעמי.

אחדשיודע כתב:ההיפך, קבוצה כמו אנאדולו אמורה להראות לך שצריך זרים איכותיים יותר מקיין/רול/קלויארו בסגל של 7 זרים. זה כן בסדר להחזיק באחד או שניים כאלו (נניח מוטום ופלייס), בתנאי שיש לך כבר 6-7 זרים מהרמה הגבוהה ביותר של אירופה (לארקין, מיצ'יץ', בובואה, מוארמה, דאנסטון, סימון ואנדרסון - על אף שהאחרון לא הגיע לעונה הזאת). אם מכבי הייתה יכולה להביא זרים איכותיים כמו של אפס - המצב היה מעולה. אבל אם 3 מתוך 7 הזרים שלך מראש מגיעים כזרים משלימים, אתה כבר בעמדת נחיתות מול קבוצה כמו אנאדולו. מכבי צריכה להשקיע את הכסף ב-6 בכירים. את השאריות צריך להפנות לזרים משלימים (אחד או שניים).

ושכחתי גם את קנדריק ריי. אני נדהם כל פעם מחדש מכך שמכבי התחילה את בניית הקבוצה הזאת עם החתמת 4 זרים משלימים. כאילו לא למדו שום דבר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי er79 » 15 מרץ 2019, 15:30

העונה תמה. לא ננצח את פנר בין כה וכה וגם לא בטוח שאת וחימקי. ובמצב כזה לא יודע עד כמה שחקנים שצוינו כאן ראויים לקרדיט. זה כבר די ברור בשלב הזה שזו הייתה טעות לבחור בסקוטי על פני ג'יימס אבל זה כבר הסטוריה. עם סקוטי אנחנו נעולים חוזית. לדעתי זה פתיר כי הוא כן סחורה בשוק וקבוצות יורוליג יכולות לקנות אותו ממכבי אבל אני מניח שהוא יישאר. בתקווה שיגיע מנהל משחק איכותי לידו בעונה הבאה אחרת זה ימשיך להיראות רע. גם את בלאק הייתי משאיר. בגזרת הישראלים את זוס ודיבא. במבחן התוצאה נכשלנו. אין סיבה להחזיק את יתר השחקנים שלא ציינתי לפי דעתי. קיין לא היה צריך להיות כאן בעולם מתוקן שמנוהל על ידי אנשי מקצוע טובים. גם קנדריק לא וגם מוטב שלא יחזור לכאן. גם לא רול למרות שהוא סימפטי. גם את גוני לא הייתי משאיר. פוטנציאל שלא ימומש ככל הנראה. הליגה הסינית יותר תפורה למידותיו. אפשר גם לשלוח את ילד ה-nba. הוא לא שווה יורוליג ולא נהנה מפירותיו בין כה וכה. פארגו שחקן גמור וטיוס וכהן לא ישראלים שלא ניתן לוותר עליהם. למעט סקוטי (וגם את זה אני אומר די בעצב), בלאק, זוסמן ודיבא (וגם עליו אפשר להתווכח במיוחד במידת ההתאמה ליורוליג) לדעתי אף אחד לא צריך להישאר וזה אומר חריש עמוק בסגל. אני מניח שזה לא יקרה ויישארו כאן עוד כמה שלא צריכים להישאר.
er79

הודעהעל ידי בשלות » 15 מרץ 2019, 16:08

https://www.one.co.il/Article/18-19/2,0 ... tml?ref=hp

"מי שסומן כמועמד מוביל להצטרף לצהובים במהלך הקיץ, גארד נבחרת סרביה, וסילי מיצ'יץ' שהיה המצטיין בשורות הקבוצה המארחת בעודו תורם 15 נקודות וחמישה אסיסטים. מיצ'יץ' סיפר בשיחה עם ONE: "שמעתי כמה פעמים הקיץ שמכבי רוצה אותי, אבל ממה שידוע לי היה מצב לא ברור כמו שהיה לי גם עם ז'לגיריס קובנה בה שיחקתי ואז פתאום חתמתי כבר באנדולו אפס, מוקדם מידי, אבל אני שמח שאני חלק מהקבוצה ומשחק שם”.

עוד הוסיף: “אני יכול לראות את עצמי משחק בהיכל הזה כשחקן מכבי בעתיד, זה אחד מאולמות הכדורסל הטובים שיש באירופה עם קהל מדהים. אני מכיר את העבר של הכדורסל ואת העבר של מכבי אז ידוע לי כמה שהקבוצה הזו חשובה לאירופה אז למה שלא אשחק פה? יותר מזה אם זה יקרה אני אהיה גאה מאוד ושמח".

ניתן לציין כי הסרבי מחזיק בחוזה חתום עד תום העונה ולא מן הנמנע שיהיה שוב ברשימת הקניות של הצהובים לעונה הבאה, זאת על אף שהקבוצה נוהגת לצרף לשורותיה יותר אמריקאים מאשר שחקנים אירופיים. כבר כעת, יש ברשותו של מיצ'יץ' הצעות מקבוצות בטופ יורוליג כך שרק חוזה מספק והבעת אמון כי לא יהיה שחקן משלים יוכלו לגרום לתסריט בו הגארד ינחת בהיכל."

מהר שלחו לו חוזה.
בשלות

הודעהעל ידי jol9 » 15 מרץ 2019, 16:15

תראה, אם מכבי מצליחה להשאיר את בלאק ואת ג'וני, ומביאה לכאן רכז וסווינג טובים, אז זה לא מאוד רחוק ממה שאתה מתאר - 5 שחקנים מהרמה הגבוהה.
לצידם צריך גם שחקני ספסל, שהם שחקני יורוליג לגיטימיים. במקרה הזה, הייתי מעדיף ללכת על אלו שאני מכיר כמו קיין, רול ואנג'לו, ולא עם הברקות חדשות מבית היוצר של אבי וניקולה.

עם זאת, אני חושב שזה ממש לא הדבר המרכזי. אם יצליחו להעמיד כאן חמישייה חזקה, אז אנחנו נהיה במצב הרבה יותר טוב ממה שהיינו בכל עונה עד עכשיו ביורוליג החדש, ואם זה אומר שקיין, רול ואנג'לו צריכים להישאר (בשביל לאפשר את החתמתו של לארקין נניח), אז אני יותר מאשמח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 מרץ 2019, 16:36

jol9 כתב:

תראה, אם מכבי מצליחה להשאיר את בלאק ואת ג'וני, ומביאה לכאן רכז וסווינג טובים, אז זה לא מאוד רחוק ממה שאתה מתאר - 5 שחקנים מהרמה הגבוהה.
לצידם צריך גם שחקני ספסל, שהם שחקני יורוליג לגיטימיים. במקרה הזה, הייתי מעדיף ללכת על אלו שאני מכיר כמו קיין, רול ואנג'לו, ולא עם הברקות חדשות מבית היוצר של אבי וניקולה.

עם זאת, אני חושב שזה ממש לא הדבר המרכזי. אם יצליחו להעמיד כאן חמישייה חזקה, אז אנחנו נהיה במצב הרבה יותר טוב ממה שהיינו בכל עונה עד עכשיו ביורוליג החדש, ואם זה אומר שקיין, רול ואנג'לו צריכים להישאר (בשביל לאפשר את החתמתו של לארקין נניח), אז אני יותר מאשמח.

לא, אני לא רואה שום סיבה להחזיק ב-3 שחקנים זרים משלימים בסגל של 7-8 זרים. בזבוז מוחלט של כסף, בהתחשב שהפדרמנים במילא לא מוציאים כסף מהכיס. 6-7 זרים בכירים, ועוד 1-2 זרים משלימים (בשאריות התקציב שיוקצו לבניית הקבוצה - ולא לפני). ככה בונים נכון ולא מבזבזים כספים שאין. וכשאתה אומר "לצידם צריך גם שחקני ספסל, שהם שחקני יורוליג לגיטימיים" - אז אני אומר שרצוי ששחקני הספסל הללו יהיו טובים יותר מאלו הנוכחיים (גם אם השינוי יבוא בסופו של דבר רק בשחקן אחד). פה בין היתר מתבטא העומק של אנאדולו. חלק מהזרים שלה, שפותחים מפעם לפעם על הספסל, יכולים לפתוח בחמיישיה של רוב קבוצות היורוליג - כולל מכבי.

לגבי בלאק - ספק אם מכבי יצליחו להשאיר אותו. אני אשמח מאוד אם כן.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 15 מרץ 2019, 18:12

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:

"לא כזה רע כמו שהרבה חשבו שיהיה"? על מה אתה מדבר? היו שחשבו שמכבי לא בנתה קבוצה מספיק טובה, וזה נכון. עובדתית (גם עם פארגו אגב). וכשאני אומר שמועדון צריך להיערך לפציעה/פציעות - זה אומר סגל מעובה בשחקנים איכותיים או השארת נתח מהתקציב לשימוש מאוחר יותר במהלך העונה. ואפשר לראות שמכבי לא עושה זאת בשנים האחרונות כלל וכלל. זה לא עניין חד פעמי.

ושכחתי גם את קנדריק ריי. אני נדהם כל פעם מחדש מכך שמכבי התחילה את בניית הקבוצה הזאת עם החתמת 4 זרים משלימים. כאילו לא למדו שום דבר.

אני מתכוון שמבחינתי לפחות יש חומר טוב של שחקנים שאפשר לעבוד איתו לקראת עונה הבאה, גם זרים ובטח ובטח ישראלים .
מה שצריך זה לתקן את הטעויות של עונה שעברה, וכמובן שקודם כל להשלים את החמישייה ולאחר מכן להחתים את המחליפים בהתאם לשחקנים המובילים של הקבוצה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 16 מרץ 2019, 00:01

החבר׳ה ה״משלימים״ האלה לא לקחו אותנו לשום מקום כבר שנתיים. למה שזה ישתנה בעונה הבאה?

בכללי, מכבי מכוונת נמוך ופוגעת נמוך יותר.
אם לא נכוון לפיינל פור לא נגיע לטופ8.

בשביל סגל לפיינל פור צריך את כל האלמנטים המקצועיים של קבוצת פיינל פור, שזה משהו שהצליחו להלחים באנאדולו ואצלנו אפילו לא ניסו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי yellowaura » 16 מרץ 2019, 11:57

אני מתבאס לומר שהשתיים שלדעתי מגבילים את מכבי הם ווילבקין ואובראיינט
ווליבקין שחקן סוליסט בצורה מוגזמת...בסטטיסטיקה הוא תמיד יראה טוב לאורך זמן אבל שרואים בעיניים את הנזק שהוא עושה במשחקים זה לא יאמן הניגודיות בין השורה הסטטיסטית למה שרואים בעיניים.
אובראיינט עוד משתדל לחשוב קצת ויש שיפור בפרמטרים מסויימים ואולי עם שחקנים מתאימים ידע לווסת את הזריקות שלו.

ווילבקין מבחינה כלכלית הוא הסטאר של מכבי ולדעתי מאוד לא מתאים כשחקן כזה.
אם מחליטים שרוצים להגביל אותו והוא מסכים להיות כינור שני בעמדת סקנד גארד אז יש מה לדבר. מדובר בשחקן כשרוני אבל עם קבלת החלטות רעה.
אבל לדעתי באופי שלו הוא רואה את עצמו כמנהיג מה שלא מסתדר עם האופי ובעיקר עם קבלת ההחלטות.

אני הרבה יותר נהנה לראות חמישייה של בלאק, כהן, קלויארו, זוסמן ו- דיברתלומאו מחמישייה עם ווילבקין ואובראיינט שמקבלים החלטה עם לזרוק או לא עוד מתחילת ההתקפה הרבה פעמים משיקולים שלא מובנים לי.

מה שחסר למכבי השנה אלו שחקנים עם אינטיליגנצית משחק גבוהה יותר ויותר מחוייבות למועדון ופחות מחוייבות לסטטיסטיקה או להוכיח את עצמם.
תראו את הראיון עם בובי דיקסון איזו מחוייבות יש לו לטורקיה ולקבוצה... הוא מרגיש אירופאי ולא אמריקאי. לא מדובר בשחקן עם הנתונים הכי מרשימים אבל אופי , מחוייבות, רצון להצליח קבוצתית על פני הצלחה אישית וכמובן כישרון כולם חשובים!!

האמת השנה אני מקנא בירושלים...אמנם פחות כישרון ממכבי אבל כל השחקנים מרגישים שהקבוצה מעל לכל ועולים עם חיוך. אני לא רואה שמחה כזו במכבי או מחוייבות כזו. הכול מרגיש בינוני.

מכבי חייבת כוכב או שתיים עם שילוב של כישרון של ווילבקין ולא נורא שיהיה קצת פחות אבל מחוייבות וקבוצתיות של דיבתולמאו וקלויארו..לפחות בעמדת הפוינטגארד.

לא נוכל להתקדם לרמות הגבוהות ביותר בלי זה
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־46 אורחים