המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

ליגת ווינר : מח' 18 מכבי ת"א נגד הרצליה, ראשון, 21:15

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת ווינר : מח' 18 מכבי ת"א נגד הרצליה, ראשון, 21:15

הודעהעל ידי שמואל1 » 19 פברואר 2019, 15:58

ankram כתב:
TAYO כתב:
ankram כתב:
שמואל1 כתב:הרבה תגובות בת'רד. משחק מרתק.

תשמע , זה לא הכדורסל המענג והמושלם של הפועל ירושליים , אבל בכל זאת.

האמת שניסיתי לחשוב מה היו אומרים על פלדיין אם הוא היה דופק מספרים כמו של מייקל רול במכבי... כי נורא מזלזלים כאן ברול (הרבה בגלל הבעיות בהגנה) אבל הוא נותן מספרים התקפיים מרשימים מאד.
Sent from my iPhone using Tapatalk

אין לי שום ספק שפלדיין עולה על רול בכל אספקט , הגנתי והתקפי , למעט ניהול משחק והובלת כדור, הוא גם הוכיח שהוא יודע לעלות מהספסל , השאלה היא האם היכולת שהוא מציג מול קבוצות הליגה ו"קבוצות" גביע מפעל התרופות שהוא משחק , יכולה להתרגם ליכולת יציבה גם ברמת יורוליג , מוזר לי שהוא לא סחורה די מבוקשת עבור קבוצות יורוליג.

ד"א גם טישון תומאס מאד מסקרן אותי , לא חושב שהוא פחות טוב מקלויארו , אולי אף יותר טוב.

פלדיין היה טוב בקבוצות יורוליג. הוא ללא ספק שייך לרמות הגבוהות וזה די הזוי שהפועל ירושלים הצליחה לשים עליו יד ועוד להאריך את החוזה שלו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 19 פברואר 2019, 16:59

לא עף מפלדיין. הוא שחקן נחמד, אבל ממש לא גדול על ירושלים ובטח שלא שחקן שמפתיע שהוא לא ביורוליג.
אם כבר, תומאס באמת מסקרן.
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 20 פברואר 2019, 01:37

ankram כתב:
TAYO כתב:
ankram כתב:
שמואל1 כתב:הרבה תגובות בת'רד. משחק מרתק.

תשמע , זה לא הכדורסל המענג והמושלם של הפועל ירושליים , אבל בכל זאת.

האמת שניסיתי לחשוב מה היו אומרים על פלדיין אם הוא היה דופק מספרים כמו של מייקל רול במכבי... כי נורא מזלזלים כאן ברול (הרבה בגלל הבעיות בהגנה) אבל הוא נותן מספרים התקפיים מרשימים מאד.

אין לי שום ספק שפלדיין עולה על רול בכל אספקט , הגנתי והתקפי , למעט ניהול משחק והובלת כדור, הוא גם הוכיח שהוא יודע לעלות מהספסל , השאלה היא האם היכולת שהוא מציג מול קבוצות הליגה ו"קבוצות" גביע מפעל התרופות שהוא משחק , יכולה להתרגם ליכולת יציבה גם ברמת יורוליג , מוזר לי שהוא לא סחורה די מבוקשת עבור קבוצות יורוליג.

ד"א גם טישון תומאס מאד מסקרן אותי , לא חושב שהוא פחות טוב מקלויארו , אולי אף יותר טוב.

לי יש ספק. את מה שפלדיין עושה בצ׳יפופוליג, רול עושה ביורוליג. לגבי ההגנה, פלדיין בהחלט עדיף. אבל בהתקפה אני לא רואה עדיפות מיוחדת לפלדיין.
ירושלים עשו מבחינתם מהלך גאוני ברמה השיווקית - הם הבינו שצריך להצליח באירופה, גם אם זה אירופה דרג ז׳, מה שיאפשר להם לבנות קבוצה שמכוונת לליגה. ככה הם יכלו לשתות את כל השחקנים שכבר הוכיחו עצמם ברמת הליגה פלוס מינוס כמה ישראלים.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־42 אורחים