המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מאבק הפלייאוף - תמונת מצב

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מאבק הפלייאוף - תמונת מצב

הודעהעל ידי er79 » 16 מרץ 2019, 19:07

Jack55 כתב:
ShiriV כתב:
Jack55 כתב:
TAYO כתב:
Jack55 כתב:וואו חברים זה משנה את כל התמונה, מאט ג'נינג גמר את העונה אצל באסקוניה - https://sportando.basketball/en/baskoni ... ot-injury/

גם הניצחון של פאו משנה... מכבי לדעתי בחוץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא ממש קריטי לנו כמו שעשו מזה, פאו תצטרך לנצח את ארבעת המשחקים הקרובים שלה בשביל לעבור אותנו, ויש להם משחקים נגד ריאל (ב'), מילאנו (ח'), ובאסקוניה (ב') .
*במקרה שאנחנו מנצחים את ארבעת המשחקים כמובן, אם אנחנו מדברים על סיכוי לפלייאוף אז כמובן שזה רק אם מנצחים את ארבעת המשחקים הקרובים, אין כלל סיכוי אם נפסיד באחד מהם .

מה שמעניין אותי זה שעכשיו באסקוניה יכולה לקרוס בעקבות החיסרון הזה של ג'נינג עד סוף העונה, ולך תדע אולי הם עוד יפסידו לבודוצ'נוסט היום ובכלל אנחנו נהייה בעננים, בינתיים משחק דיי צמוד שם .

אתה שוב חולם בהקיץ? תן לי קצת מהחומר שלך, זה נראה ממש כיף לחיות באופטימיות נעורים שכזאת :yahoo
וברצינות, בוא נחשוב לרגע, גם אם יקרה הבלתי אפשרי וכל הקבוצות שמתחרות איתנו על הכרטיס השמיני לפלייאוף יפסידו בעוד אנחנו ננצח את כל הארבעה הנותרים, מה יצא לנו מלהיות בפלייאוף הזה? לקבל בראש מפנר? זאת יכולה להיות הנאה עבורך?
מכבי צריכה להפנות את כל המשאבים הדלים שלה למגרש שמתאים לרמה שלה, שכרגע לצערנו הוא הליגה המקומית "החמה והמקבלת". חייבים לבנות את עצמנו מחדש ולחזק את הסגל האפור הזה בשחקנים משמעותיים שאולי בעונה הבאה יעזרו לנו לעלות לפלייאוף בצורה הרבה יותר משכנעת.
בוא תניח כבר לעניין הזה כי הציפיות שאתה יוצר לעצמך באמת לא בריאות ובעיקר מיותרות.

בוא נגיד שיותר מלא היה אכפת לי לראות אותנו עולים להצלבה אחריי ארבע שנים, גם אם זה יהיה בשביל לשחק נגד פנר ולחטוף מהם סוויפ, אבל זה רק אני .
הליגה המקומית זה סתם בדיחה, יש עכשיו את הסיבוב השלישי המיותר ותכלס עד הפלייאוף אין לנו מה להתאמץ בכלל פה, אז עדיף כבר לנסות לתת את הכל עד סוף העונה ביורוליג ואולי להצליח להפתיע, מאשר לוותר על העונה 4 מחזורים לפניי סיומה, מצטער גם אם זה נראה לא הכי הגיוני עכשיו (וגם זה לא ממש מופרך אגב), מבחינתי לוותר עכשיו זה לוזרי .
ותכלס, אם מכבי יצליחו לעלות (גם אם יתמודדו נגד פנר), לא תהיי שמחה אחריי 4 שנים של חרא?

רק שתיגמר עונת היורוליג סופית צריך להתחיל להתרכז בליגה הישראלית, כי כאמור יש את הסיבוב השלישי המיותר הזה עכשיו, שלא מעניין אף אחד .
זה גם יכול לתת לנו מדד עם מי אנחנו רוצים להמשיך ועם מי לא, כמו שחציל כתב "מי רעב, מי נלחם, עם מי יוצאים למלחמה."
ואני לא מפתח ציפיות, כי אני יודע שהסיכויים לא הכי גבוהים שיש, רק בודק מה התרחיש שלנו להעפיל לפלייאוף .

העונה תמה. אתה לא תנצח את פנר בחוץ. בספק אם תנצח גם את חימקי
er79

הודעהעל ידי Jack55 » 16 מרץ 2019, 19:20

er79 כתב:
Jack55 כתב:
ShiriV כתב:
Jack55 כתב:
TAYO כתב:גם הניצחון של פאו משנה... מכבי לדעתי בחוץ.

לא ממש קריטי לנו כמו שעשו מזה, פאו תצטרך לנצח את ארבעת המשחקים הקרובים שלה בשביל לעבור אותנו, ויש להם משחקים נגד ריאל (ב'), מילאנו (ח'), ובאסקוניה (ב') .
*במקרה שאנחנו מנצחים את ארבעת המשחקים כמובן, אם אנחנו מדברים על סיכוי לפלייאוף אז כמובן שזה רק אם מנצחים את ארבעת המשחקים הקרובים, אין כלל סיכוי אם נפסיד באחד מהם .

מה שמעניין אותי זה שעכשיו באסקוניה יכולה לקרוס בעקבות החיסרון הזה של ג'נינג עד סוף העונה, ולך תדע אולי הם עוד יפסידו לבודוצ'נוסט היום ובכלל אנחנו נהייה בעננים, בינתיים משחק דיי צמוד שם .

אתה שוב חולם בהקיץ? תן לי קצת מהחומר שלך, זה נראה ממש כיף לחיות באופטימיות נעורים שכזאת :yahoo
וברצינות, בוא נחשוב לרגע, גם אם יקרה הבלתי אפשרי וכל הקבוצות שמתחרות איתנו על הכרטיס השמיני לפלייאוף יפסידו בעוד אנחנו ננצח את כל הארבעה הנותרים, מה יצא לנו מלהיות בפלייאוף הזה? לקבל בראש מפנר? זאת יכולה להיות הנאה עבורך?
מכבי צריכה להפנות את כל המשאבים הדלים שלה למגרש שמתאים לרמה שלה, שכרגע לצערנו הוא הליגה המקומית "החמה והמקבלת". חייבים לבנות את עצמנו מחדש ולחזק את הסגל האפור הזה בשחקנים משמעותיים שאולי בעונה הבאה יעזרו לנו לעלות לפלייאוף בצורה הרבה יותר משכנעת.
בוא תניח כבר לעניין הזה כי הציפיות שאתה יוצר לעצמך באמת לא בריאות ובעיקר מיותרות.

בוא נגיד שיותר מלא היה אכפת לי לראות אותנו עולים להצלבה אחריי ארבע שנים, גם אם זה יהיה בשביל לשחק נגד פנר ולחטוף מהם סוויפ, אבל זה רק אני .
הליגה המקומית זה סתם בדיחה, יש עכשיו את הסיבוב השלישי המיותר ותכלס עד הפלייאוף אין לנו מה להתאמץ בכלל פה, אז עדיף כבר לנסות לתת את הכל עד סוף העונה ביורוליג ואולי להצליח להפתיע, מאשר לוותר על העונה 4 מחזורים לפניי סיומה, מצטער גם אם זה נראה לא הכי הגיוני עכשיו (וגם זה לא ממש מופרך אגב), מבחינתי לוותר עכשיו זה לוזרי .
ותכלס, אם מכבי יצליחו לעלות (גם אם יתמודדו נגד פנר), לא תהיי שמחה אחריי 4 שנים של חרא?

רק שתיגמר עונת היורוליג סופית צריך להתחיל להתרכז בליגה הישראלית, כי כאמור יש את הסיבוב השלישי המיותר הזה עכשיו, שלא מעניין אף אחד .
זה גם יכול לתת לנו מדד עם מי אנחנו רוצים להמשיך ועם מי לא, כמו שחציל כתב "מי רעב, מי נלחם, עם מי יוצאים למלחמה."
ואני לא מפתח ציפיות, כי אני יודע שהסיכויים לא הכי גבוהים שיש, רק בודק מה התרחיש שלנו להעפיל לפלייאוף .

העונה תמה. אתה לא תנצח את פנר בחוץ. בספק אם תנצח גם את חימקי

לא אמרתי שאנחנו בפנים במאה אחוז, אני מודע לכך שיצטרך לקרות משהו גדול בשביל שנעפיל .
בוא נעבור את השבוע הזה ונהייה חכמים יותר, יש שבוע כפול .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 16 מרץ 2019, 20:19

אנחנו לא ברמה..
אין לנו מה לחפש בהצלבה- המצב הוא כזה שגם איכשהו באורח פלא נצליח להשתחל נחטוף בראש בצורה קשה...
המועדון הזה רקוב ואין הרבה מה לעשות עם זה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי ShiriV » 16 מרץ 2019, 20:29

Jack55 כתב:
ShiriV כתב:
Jack55 כתב:
TAYO כתב:
Jack55 כתב:וואו חברים זה משנה את כל התמונה, מאט ג'נינג גמר את העונה אצל באסקוניה - https://sportando.basketball/en/baskoni ... ot-injury/

גם הניצחון של פאו משנה... מכבי לדעתי בחוץ.

מבחינתי אין שום סיכוי שזה יקרה, כך שאין טעם בכלל לחשוב על תגובה אפשרית שלי אם וכאשר. אני לא מתעסקת בחלומות לא ריאליים.
אתה מדבר על כמה שלא צריך לוותר על שום משחק ולא לוותר על האופציה הקלושה לעלות לפלייאוף, אבל אתה שוכח שאתה רק אוהד. זה לא תלוי בך. הקבוצה שלך שעליה מוטלת מלאכת ה"לא לוותר", ויתרה כבר מזמן ברגע שלא התחזקה כמו שצריך.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי Jack55 » 16 מרץ 2019, 20:44

ShiriV כתב:
Jack55 כתב:
ShiriV כתב:
Jack55 כתב:
TAYO כתב:גם הניצחון של פאו משנה... מכבי לדעתי בחוץ.

מבחינתי אין שום סיכוי שזה יקרה, כך שאין טעם בכלל לחשוב על תגובה אפשרית שלי אם וכאשר. אני לא מתעסקת בחלומות לא ריאליים.
אתה מדבר על כמה שלא צריך לוותר על שום משחק ולא לוותר על האופציה הקלושה לעלות לפלייאוף, אבל אתה שוכח שאתה רק אוהד. זה לא תלוי בך. הקבוצה שלך שעליה מוטלת מלאכת ה"לא לוותר", ויתרה כבר מזמן ברגע שלא התחזקה כמו שצריך.

אוקיי, מבין אותך לחלוטין ואני גם מודה שאני באופי שלי דיי אופטימי, אז כנראה שזה רק אצלי .
בנוגע לדבר השני שרשמת, תני לי לתקן אותך - לא הקבוצה וויתרה אלא המועדון, ההנהלה היא זאת שלא הביאה חיזוק, אם לשחקנים הייתה אופציה להביא חיזוק ברור שהם היו מביאים .
אז מהקבוצה (השחקנים + הצוות המקצועי) אני מצפה לא לוותר אף פעם עד שזה לא גמור, גם אם המצב לא נראה בשמיים, הם שחקנים מקצוענים והם תמיד צריכים להאמין שיש סיכוי ולתת מיליון אחוז מעכשיו כל משחק עד סוף העונה, כאמור גם אם הסיכויים לא הכי גבוהים .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי בשלות » 22 מרץ 2019, 14:58

אפילו אנשי המדיה של מכבי כבר הבינו שאין סיכוי, ולכן הכינו סטורי מרגש באינסטגרם שרשום בו " זמן לומר תודה " עם מחירים מוזלים לאולם וליציע לקראת המשחק מול גראן קנאריה.
נערך לאחרונה על ידי בשלות בתאריך 22 מרץ 2019, 15:08, נערך פעם אחת בסך הכל.
בשלות

הודעהעל ידי my man » 22 מרץ 2019, 15:04

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תודה הם רוצים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 22 מרץ 2019, 15:12

היורוליג מאוד מרשימה העונה בכך שהמאבק עדיין פתוח בשלב כל כך מתקדם, וכשרוב הקבוצות עדיין משחקות על המיקום שלהן בטבלה. הבכירות מתכתשות בניסיון להתמקם כמה שיותר גבוה ועוד איזה 8-9 קבוצות עדיין בתמונות הפלייאוף (מי יותר ומי פחות). למעשה רק ארבע קבוצות התחתית משחקות "ללא מטרה", כשמתוכן שלוש החלשות ביותר (גראן קנריה, בודוצ'נוסט ודרושפאקה) יוחלפו כנראה בקבוצות טובות יותר.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 22 מרץ 2019, 15:33

A.Parker כתב:היורוליג מאוד מרשימה העונה בכך שהמאבק עדיין פתוח בשלב כל כך מתקדם, וכשרוב הקבוצות עדיין משחקות על המיקום שלהן בטבלה. הבכירות מתכתשות בניסיון להתמקם כמה שיותר גבוה ועוד איזה 8-9 קבוצות עדיין בתמונות הפלייאוף (מי יותר ומי פחות). למעשה רק ארבע קבוצות התחתית משחקות "ללא מטרה", כשמתוכן שלוש החלשות ביותר (גראן קנריה, בודוצ'נוסט ודרושפאקה) יוחלפו כנראה בקבוצות טובות יותר.

קנאריה ודרושפקאה בוודאות יוחלפו בעונה הבאה, בודוצ'נוסט עוד עלולה להישאר אם תזכה בליגות המקומיות שלה, יש להם סגל לא רע בכלל לליגה אדריאטית .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 27 מרץ 2019, 17:58

יש פה משחק סימולטור מאוד מגניב שאפשר להזין את התוצאות המדויקות לכל משחק ב2 המחזורים הקרובים, וכל שינוי קטן שתעשו בתוצאות הטבלה אוטומטית תתחלף ותשתנה בהתאם, כך שתוכלו לבדוק כל סיטואציה או תרחיש אפשרי לטבלה הסופית :
https://top8madness.com/

ניסיתי לראות איך מכל הבלאגן הזה מכבי יכולים איכשהו להשתחל פנימה, אז לחברים בפורום שעוד מאמינים ומעוניינים לדעת איך אנחנו יכולים להיכנס להצלבה, הנה התרחיש הכי הגיוני :
6. באסקוניה - מנצחת את אנאדולו ומפסידה לצסקא (או ההפך, העיקר מנצחת את אחד מהמשחקים) .
7. פאו - מפסידה לריאל ומנצחת את בודוצ'נוסט .
8. מכבי - מנצחת את שני המחזורים האחרונים .
9. מילאנו - מנצחת את פנרבחצ'ה ומפסידה לאנאדולו (או ההפך, העיקר שמפסידה משחק אחד)
10. אולימפיאקוס - מפסידה לז'לגיריס ומנצחת את דרושפאקה .
11. באיירן - מנצחת את שני המחזורים האחרונים .
12 .ז'לגיריס - מנצחת את אולימפיאקוס ומפסידה לריאל מדריד .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי liran » 27 מרץ 2019, 18:10

Jack55 כתב:יש פה משחק סימולטור מאוד מגניב שאפשר להזין את התוצאות המדויקות לכל משחק ב2 המחזורים הקרובים, וכל שינוי קטן שתעשו בתוצאות הטבלה אוטומטית תתחלף ותשתנה בהתאם, כך שתוכלו לבדוק כל סיטואציה או תרחיש אפשרי לטבלה הסופית :
https://top8madness.com/

ניסיתי לראות איך מכל הבלאגן הזה מכבי יכולים איכשהו להשתחל פנימה, אז לחברים בפורום שעוד מאמינים ומעוניינים לדעת איך אנחנו יכולים להיכנס להצלבה, הנה התרחיש הכי הגיוני :
6. באסקוניה - מנצחת את אנאדולו ומפסידה לצסקא (או ההפך, העיקר מנצחת את אחד מהמשחקים) .
7. פאו - מפסידה לריאל ומנצחת את בודוצ'נוסט .
8. מכבי - מנצחת את שני המחזורים האחרונים .
9. מילאנו - מנצחת את פנרבחצ'ה ומפסידה לאנאדולו (או ההפך, העיקר שמפסידה משחק אחד)

נשמע שהסיכויים בלוטו גבוהים יותר
liran

הודעהעל ידי Asf » 27 מרץ 2019, 18:20

התרחיש הכי הגיוני הוא שבזמן הפלייאוף הגאונים ממחלקת המדיה יצייצו תגובה למשהו עם ההאשטאג "בית_ריק".

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי my man » 27 מרץ 2019, 18:23

Asf כתב:התרחיש הכי הגיוני הוא שבזמן הפלייאוף הגאונים ממחלקת המדיה יצייצו תגובה למשהו עם ההאשטאג "בית_ריק".

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 29 מרץ 2019, 00:26

שוב לכל המעוניינים אני אעשה סדר, זה התרחיש הכי "ריאלי", אם משהו אחד פה לא קורה, הכל הולך :

7. פאו - לא משנה מה תעשה .
8. מכבי - מנצחת את פנרבחצ'ה (שהמקום הראשון שלה הובטח לאחר הניצחון היום על מילאנו) .
9. מילאנו - מנצחת את אנאדולו .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 29 מרץ 2019, 14:45

הנה האוזמן מסביר את התרחיש שכתבתי פה כבר אתמול בצורה הרבה יותר מפורטת - https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 12041.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 29 מרץ 2019, 18:53

Jack55 כתב:שוב לכל המעוניינים אני אעשה סדר, זה התרחיש הכי "ריאלי", אם משהו אחד פה לא קורה, הכל הולך :

7. פאו - לא משנה מה תעשה .
8. מכבי - מנצחת את פנרבחצ'ה (שהמקום הראשון שלה הובטח לאחר הניצחון היום על מילאנו) .
9. מילאנו - מנצחת את אנאדולו .

אתה יודע מה התוצאה הכי פחות הגיונית ברשימה הזאת? שמכבי תנצח את פנרבחצ'ה :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 מרץ 2019, 22:15

מכבי בחוץ
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 29 מרץ 2019, 22:18

שמואל1 כתב:מכבי בחוץ

עדיין לא, אבל הסיכוים שנשארו הם בגדר מדע בדיוני
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, Google [Bot] ו־61 אורחים