המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד המלפפונים - הצעת ענק לסלוקאס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים - הצעת ענק לסלוקאס

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2019, 11:43

arie85 כתב:
felix_r כתב:הצעה שלא תתן כלום. בשביל סלוקאס זה בערך חצי מיליון פחות מדי. סתם הצעה על מנת להראות לאוהדים שההנהלה מנסה להביא שחקנים יקרים. אבל לא באמת.

בלאק שסקוטי ירוויחו סכומים דומים ככה שזה לא דמיוני

בלאק ובמיוחד סקוטי לא עשו כלום בחיים שלהם.
סלוקאס הוביל את פנר לאליפות היורוליג.
גם ב 2 מיליון הוא לא יגיע למכבי, כי יהיו לו הצעות גבוהות יותר מקבוצות טובות יותר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 19 יוני 2019, 11:46

שמוליק כתב:
Assaf M כתב:שימו לב שלמכבי יש 25% מס על שחקן אירופי.

וולדן כרכז שלישי ואמרה במקום טיוס, על הפרק?

אני מבין שאתה מאוד אוהב את וולדן ותאמין לי שגם אני מאוד רציתי לראות אותו פה, אבל זה כבר לא יקרה .
ברגע שוולטרס חתם סגרו עם הקו האחורי ובעצם השחקן היחיד שיגיע זה עוד רכז (שוולדן זה בטוח לא יהיה) ואולי אולי עוד סווינגמן לעמדות 2-3 .
אולי יצליחו לשים יד על וולדן בעונה הבאה, הקיץ אני כבר לא רואה את זה קורה בשום צורה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 19 יוני 2019, 12:01

cifkcv כתב:
TAYO כתב:
cifkcv כתב:
TAYO כתב:
cifkcv כתב:מה אני עובד במחלקת הרכש של מכבי? למה אני צריך לתת שמות?
סתם בשביל הקטע - אדאמס, וונאמייקר(תלוי שוק), דילייני (תלוי שוק),הרטל שחקן מעולה אגב(לא מתאים ליד סקוטי), רכזים מהNBA

סתם בשביל הקטע זרקת משפט שלא מגובה בעובדות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

איך הוא יכול להיות מגובה בעובדות שלא בדיעבד?
אז הנה עניתי לך גם שמות ריאליים בטווח השכר הזה תלוי התפתחות שוק.
'זרקת משפט שלא מגובה בעובדות' שלום באמת למר אמפיריות בפורום.

כרגע מדווח שכולם רוצים סביב 2 מיליון. גם אני יכול לזרוק משפט כמו ״יש רכזים טופ יורוליג, פליטי נבא, שישמחו לבוא סביב 1.1 מיליון״. מקובל?
זה לא מבוסס על כלום, בדיוק כמו הטענה שלך שיש אופציות ברמה המצופה בסכום שמכבי כביכול מוכנה להוציא. אבל זה סתם משפט שאין לו שום גיבוי במציאות.

אני אמרתי רכזים טופ יורוליג? אמרתי 'רכז בכיר'(בצורה צינית אגב) והסכומים שמדרים הם 1.5-1.7 (נניח ומתחשבים בכתבה על סלוקאס).
אז תדייק. והנה cannon נתן התייחסות לזה ועליו אני די סומך כמישהו עם 'גיבוי במציאות'. או שמא גם התקשורת לא מגובה מספיק לדעתך ויש לערוך מחקר עומק?
מעבר לזה, אני מוסיף שזה תלוי שוק, אם עוד חודש וונאמייקר לא ימצא קבוצה, מה אתה חושב שהוא לא יתפשר על סכום כזה? (שזה סכום סופר יפה).

אני לא אומר שזה סכום יפה או לא, אני רק אומר שכל מה שאנחנו יודעים זה מה דורשים הרכזים הבכירים. אתה קבעת עובדה ש-1.5 זה סכום שאמור להספיק לרכז ״בכיר״, אני טוען שזו לא עובדה, מקסימום הערכה שלך. זה הכל.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי cifkcv » 19 יוני 2019, 12:11

אני לא קבעתי שום דבר, כל מה שנכתב בפורום הוא במסגרת דעה אישית. 95 אחוז מהדיונים פה הם תאורטיים, לא מבין מה נתפסת - יאללה שחרר.
אגב אין שום עובדה בעולם באופן כללי, כמו שיכול להספיק יכול גם שלא להספיק, לא תדע את זה אלא בדיעבד. (לפעמים גם מה שאנחנו יודעים זה לא עובדות אבל לא ניכנס עכשיו לפסיכולוגיה\סוציולוגיה\פילוסופיה).
cifkcv

ת'רד המלפפונים - הצעת ענק לסלוקאס

הודעהעל ידי TAYO » 19 יוני 2019, 12:17

cifkcv כתב:אני לא קבעתי שום דבר, כל מה שנכתב בפורום הוא במסגרת דעה אישית. 95 אחוז מהדיונים פה הם תאורטיים, לא מבין מה נתפסת - יאללה שחרר.
אגב אין שום עובדה בעולם באופן כללי, כמו שיכול להספיק יכול גם שלא להספיק, לא תדע את זה אלא בדיעבד. (לפעמים גם מה שאנחנו יודעים זה לא עובדות אבל לא ניכנס עכשיו לפסיכולוגיה\סוציולוגיה\פילוסופיה).

זה הכל בניסוח ידידי. עברית שפה מספיק מורכבת בשביל להביע דברים באופן מדויק. הערתי לך, קבל בנימוס.
מעבר לזה, באמת הסתקרנתי מי אתה מחשיב ברמה ויכול לבוא בסכומים האלה, לשם הדיון. מי שהתנפח זה אתה.

נערך לאחרונה על ידי TAYO בתאריך 19 יוני 2019, 12:18, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי cifkcv » 19 יוני 2019, 12:17

חחחח. אוקיי ידידי. אני די בטוח שאני לא צריך שיעורי עברית ממך - קבל בנימוס.
(במאמר מוסגר אתה עושה רושם של יצור רציני עם בעיות בהבנת הנקרא ובפירוש- גם בנושאים אחרים, קבל בנימוס).
נערך לאחרונה על ידי cifkcv בתאריך 19 יוני 2019, 12:19, נערך פעם אחת בסך הכל.
cifkcv

הודעהעל ידי TAYO » 19 יוני 2019, 12:19

cifkcv כתב:חחחח. אוקיי ידידי. אני די בטוח שאני לא צריך שיעורי עברית ממך - קבל בנימוס.
(במאמר מוסגר אתה עושה רושם של יצור רציני).

יצור אין ויכוח.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי אדם » 19 יוני 2019, 12:47

אני אכתוב את דעתי בענין הסגל.
דיליני בעיני בכל אופן לא צריך להיות כאן ,מאז עונת השיא בקובאן הוא כבר מזמן מחוץ לקצב והלך אחורה.
1הוא לא בכושר ,הוא לא חד הוא לא רגיל כבר לקצב תחרותי ואני לא יודע כמה הוא כבר בענין התחרותיות או בעניני הכסף בעיקר.
מעבר לזה הוא לא צעיר ונמוך אז אני לא יודע למה דווקא הוא צריך להיות ליד ווילבקין אחרי שכל גארד נמוך נפסל פה על סמך הגובה וההגנה ובצדק.
בקובאן צריך לזכור היה לו 2 שחקני הגנה מדהימים שחיפו עליו מאחורה כגון רנדלוף וסינגלטון.
ככה שבאמת ההיתלהבות שלי לגביו לא בשמים מה גם זכור לי שבפינל פור הוא רעד ומי שלקח את המושכות זה רנדלוף.
לגבי השאר,הרטל שחקן של וואו ,הוא יכול להיתפוצץ בכל רגע נתון ולספק כדורסל יפיפה וקסם בכל נגיעה עד שזה מגיע למאני טיים ולכסף על השולחן,שם הוא נתקע הולך לאיבוד ולא שחקן של תארים משו שם לא מתקדם הלאה,בנוסף הוא לא הציוות הנכון לווילבקין.
לארקין אני לא יודע אם הוא על המדף אבל התחיל את העונה ככה וככל שהיתקדמה הישתפר והיתפוצץ ,שחקן מדהים בשיא ולא מתאים בציוות אם ווילבקין.
וואנמיקר ,שקט ,בנוסף ווינר מקבל החלטות טובות ,מרוכז חכם ,חזק ובנוי להיות הציוות של ווילבקין וכבר עשה זאת ,בעיני שווה את ההשקעה וגם לא שרף הרבה זמן מחוץ לכדורסל ונמצא עדין בכושר והכי חשוב כנראה רצון.
סלוקאס ,כולם מכירים ויודעים וחשוב גם לצין דבר מאוד קריטי להצלחה זו החבורה סביבו והכדורסל סביבו ,כדורסל חכם ונכון ומכוון מטרה ואינטילגנטי.
בנוסף השאלה היא מידת הרצון שלו בלקיחת האתגר על עצמו,אין הרבה כוכבים אין הרבה על מי להישען ,מירב הציפיות והאחריות הם ממנו ואף פעם הוא לא היה בתפקיד הזה גם שעשה ולקח זה לא היה כהאיש מספר אחת.
בעיני סלוקאס נמצא בגיל מצוין בכושר מצוין בשיא שלו בשנה האחרונה וכבר שנתים נמצא בהיתקדמות מדהימה ומזכיר קצת את ההגעה של שארס אם וכאשר ולמרות ששחקנים שונים.
בעיה נוספת שוב זה הציוות אם ווילבקין בעיקר גודל ומבחינת ההגנה.
אני חושב שכנראה הויתור של פנר עליו בא גם בעיקר מחוסר הודאות שם וגם בגלל איך שהעונה שלהם נראתה,כנראה הצוות המקצועי מרגיש שם שובע ומיצוי של השחקנים ורצון של חלקם באתגר חדש.
אני חושב שאם אוברדוביץ רוצה את סלוקאס זה נגמר בשעה.
אדם

הודעהעל ידי cifkcv » 19 יוני 2019, 12:51

אדם מסכים חלקית עם מה שכתבת. אבל דילייני בפיינל פור היה מטורף. 23.5 נקודות באחוזים מעולים מחוץ לקשת ו25 מדד במוצע.
cifkcv

הודעהעל ידי אדם » 19 יוני 2019, 13:08

cifkcv כתב:אדם מסכים חלקית עם מה שכתבת. אבל דילייני בפיינל פור היה מטורף. 23.5 נקודות באחוזים מעולים מחוץ לקשת ו25 מדד במוצע.

אני זכרתי שבגמר או בחצי הוא לא רצה את הכדור וממש היתרחק ורק בזכות הרבה זריקות עונשין הוא הגיע למספר הזה או אולי בעיקר לגמר אבל זה מה שזכור לי.
אדם

הודעהעל ידי שמוליק » 19 יוני 2019, 13:13

אדם כתב:אני אכתוב את דעתי בענין הסגל.
דיליני בעיני בכל אופן לא צריך להיות כאן ,מאז עונת השיא בקובאן הוא כבר מזמן מחוץ לקצב והלך אחורה.
1הוא לא בכושר ,הוא לא חד הוא לא רגיל כבר לקצב תחרותי ואני לא יודע כמה הוא כבר בענין התחרותיות או בעניני הכסף בעיקר.
מעבר לזה הוא לא צעיר ונמוך אז אני לא יודע למה דווקא הוא צריך להיות ליד ווילבקין אחרי שכל גארד נמוך נפסל פה על סמך הגובה וההגנה ובצדק.
בקובאן צריך לזכור היה לו 2 שחקני הגנה מדהימים שחיפו עליו מאחורה כגון רנדלוף וסינגלטון.
ככה שבאמת ההיתלהבות שלי לגביו לא בשמים מה גם זכור לי שבפינל פור הוא רעד ומי שלקח את המושכות זה רנדלוף.
לגבי השאר,הרטל שחקן של וואו ,הוא יכול להיתפוצץ בכל רגע נתון ולספק כדורסל יפיפה וקסם בכל נגיעה עד שזה מגיע למאני טיים ולכסף על השולחן,שם הוא נתקע הולך לאיבוד ולא שחקן של תארים משו שם לא מתקדם הלאה,בנוסף הוא לא הציוות הנכון לווילבקין.
לארקין אני לא יודע אם הוא על המדף אבל התחיל את העונה ככה וככל שהיתקדמה הישתפר והיתפוצץ ,שחקן מדהים בשיא ולא מתאים בציוות אם ווילבקין.
וואנמיקר ,שקט ,בנוסף ווינר מקבל החלטות טובות ,מרוכז חכם ,חזק ובנוי להיות הציוות של ווילבקין וכבר עשה זאת ,בעיני שווה את ההשקעה וגם לא שרף הרבה זמן מחוץ לכדורסל ונמצא עדין בכושר והכי חשוב כנראה רצון.
סלוקאס ,כולם מכירים ויודעים וחשוב גם לצין דבר מאוד קריטי להצלחה זו החבורה סביבו והכדורסל סביבו ,כדורסל חכם ונכון ומכוון מטרה ואינטילגנטי.
בנוסף השאלה היא מידת הרצון שלו בלקיחת האתגר על עצמו,אין הרבה כוכבים אין הרבה על מי להישען ,מירב הציפיות והאחריות הם ממנו ואף פעם הוא לא היה בתפקיד הזה גם שעשה ולקח זה לא היה כהאיש מספר אחת.
בעיני סלוקאס נמצא בגיל מצוין בכושר מצוין בשיא שלו בשנה האחרונה וכבר שנתים נמצא בהיתקדמות מדהימה ומזכיר קצת את ההגעה של שארס אם וכאשר ולמרות ששחקנים שונים.
בעיה נוספת שוב זה הציוות אם ווילבקין בעיקר גודל ומבחינת ההגנה.
אני חושב שכנראה הויתור של פנר עליו בא גם בעיקר מחוסר הודאות שם וגם בגלל איך שהעונה שלהם נראתה,כנראה הצוות המקצועי מרגיש שם שובע ומיצוי של השחקנים ורצון של חלקם באתגר חדש.
אני חושב שאם אוברדוביץ רוצה את סלוקאס זה נגמר בשעה.

הוארטל במשחק פליאוף האחרון (מאני מאני טיים) מעל 30 נק'
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 יוני 2019, 13:15

הרטל רכז טוב.
ההתאמה עם ווילבקין לא אפשרית.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אדם » 19 יוני 2019, 13:23

החציל האצטקי כתב:הרטל רכז טוב.
ההתאמה עם ווילבקין לא אפשרית.

הרטל שחקן טוב אבל לא מביא תארים .
זה סבבה אני גם רואה משחקים וראיתי את ההיתפוצצות הזו אבל זה לא מעיד על הכלל אצלו.
הרבה פעמים בשנה שעברה ישב בספסל במאני טים
אדם

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 יוני 2019, 13:32

Jack55 כתב:
felix_r כתב:הצעה שלא תתן כלום. בשביל סלוקאס זה בערך חצי מיליון פחות מדי. סתם הצעה על מנת להראות לאוהדים שההנהלה מנסה להביא שחקנים יקרים. אבל לא באמת.

ב1.5 הוא לא יגיע, ככל הנראה גם לא ב1.6 .
אבל אם מכבי במהלך המו״מ יראו שבשביל עוד 200-300 אלף דולר הוא יסכים לחתום, יכול להיות שהם ישפרו את ההצעה .
סביר להניח שזה לא יקרה ושרוב הסיכויים זה עוד ספין, אבל אי אפשר לדעת .

אני ממש לא בטוח שזה ספין, ואני ממש לא בטוח שכל הטררם התקשורתי על הצעות מכל קצוות תבל (בסכומי עתק) אמיתי, ולא סתם הקפצת מניות.
לדעתי זה הרבה יותר מציאותי ממה שאנחנו מעריכים. צריכים לקרות הרבה דברים כדי שזה ייצא לפועל, אבל לא הייתי פוסל את האופציה הזאת עדיין.

נמתין לראות איך מסתיימת העונה בטורקיה והתוצאה שם בהחלט תשפיע על הכיוון שהסיפור הזה ילך אליו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 19 יוני 2019, 13:33

קו אחורי של סלוקאס + וילבקין זה בהחלט יותר ממרשים
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2019, 16:34

הסיכוי לסלוקאס הוא אפסי.

אני מופתע שהאנשים לא מזכירים פה את המלפפון התמידי אארון ג'קסון, שגם הוא אמור לחזור מסין.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי בשלות » 19 יוני 2019, 16:35

felix_r כתב:הסיכוי לסלוקאס הוא אפסי.

אני מופתע שהאנשים לא מזכירים פה את המלפפון התמידי אארון ג'קסון, שגם הוא אמור לחזור מסין.

אבל השאלה היא האם בגילו כדאי לקחת את ההימור .
זכור לי מלפני כמה שנים שהוא אמר שהוא יעשה למכבי הנחה אם היא תיקח אותו :)
בשלות

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2019, 16:37

בשלות כתב:
felix_r כתב:הסיכוי לסלוקאס הוא אפסי.

אבל השאלה היא האם בגילו כדאי לקחת את ההימור .
זכור לי מלפני כמה שנים שהוא אמר שהוא יעשה למכבי הנחה אם היא תיקח אותו :)

כן, הוא בן 33. לא הייתי מהמר עליו עכשיו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 יוני 2019, 16:46

ג׳קסון ישמח לשחק במכבי.
הסיבוב בסין בעונה הבאה יהיה מורכב בהרבה לכל האמריקאים ואני חושב שבהחלט אפשר לאתר שם כמה פנינות שהתרגלו לסכומי כסף מאוד גבוהים ויסכימו להפחית בדרישות לטובת ודאות כלכלית.

אם מכבי רוצה אותו? לא.
מכבי, כרגע, רוצה את סלוקאס.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2019, 16:49

החציל האצטקי כתב:ג׳קסון ישמח לשחק במכבי.
הסיבוב בסין בעונה הבאה יהיה מורכב בהרבה לכל האמריקאים ואני חושב שבהחלט אפשר לאתר שם כמה פנינות שהתרגלו לסכומי כסף מאוד גבוהים ויסכימו להפחית בדרישות לטובת ודאות כלכלית.

אם מכבי רוצה אותו? לא.
מכבי, כרגע, רוצה את סלוקאס.

חציל, מה אתה אומר על ג'וזף יאנג? יותר טוב מדילייני?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], where is the love? ו־61 אורחים