המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מחשבות לעונת 2019/20 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20 V2

הודעהעל ידי arie85 » 17 יוני 2019, 15:44

הקיץ הזה הולך להיות הרבה יותר פשוט ומשמעם ממה שאתם חושבים
כמו שאני רואה את זה טיוס, קיין ואובריינט ישארו בסוף עם שידרוגים קלים, ומלבד רכז שכבר סיכם במקום פארגו, מכבי תביא עוד שחקן הגנתי בעמדה 2 במקום רול ובעמדה מספר 3 היא תביא או את כספי או זר ואם כספי יגיע אז יהיו רק שש זרים ובנוסף מכבי תביא ישראלי נוסף.
אתם צריכים להבין שהבעיה היא לא רק הזרים שישבו בחוץ בליגה הלא גם הישראלים שישבו בחוץ ביורוליג, אי אפשר להשאיר את כהן או אבדיה מחוץ לסגל ובטח לא את זוסמן או ג'וני
arie85

הודעהעל ידי Jack55 » 17 יוני 2019, 15:54

arie85 כתב:הקיץ הזה הולך להיות הרבה יותר פשוט ומשמעם ממה שאתם חושבים
כמו שאני רואה את זה טיוס, קיין ואובריינט ישארו בסוף עם שידרוגים קלים, ומלבד רכז שכבר סיכם במקום פארגו, מכבי תביא עוד שחקן הגנתי בעמדה 2 במקום רול ובעמדה מספר 3 היא תביא או את כספי או זר ואם כספי יגיע אז יהיו רק שש זרים ובנוסף מכבי תביא ישראלי נוסף.
אתם צריכים להבין שהבעיה היא לא רק הזרים שישבו בחוץ בליגה הלא גם הישראלים שישבו בחוץ ביורוליג, אי אפשר להשאיר את כהן או אבדיה מחוץ לסגל ובטח לא את זוסמן או ג'וני

6 זרים בוודאות לא יהיו, 7 זה המינימום ואולי יחליטו להחתים גם 8, אם כספי לא יגיע יהיו 8 בוודאות לדעתי .
הייתה החתמה אחת, יהיו עוד 2 בטוח זה אנחנו יודעים, ואולי עוד 2-4 נוספים חוץ מהשלושה שציינתי, אבל זה כבר תלוי בהאם אובראיינט וטיוס נשארים ואם רוצים שיהיו 6 ישראלים .
צריך לחכות להתפתחויות בקיץ ואז נהייה יותר חכמים, כרגע זה יותר לשער מה יהיה ומה כל אחד חושב לנכון, עוד מעט המצב יתבהר והסגלים פה יראו כמעט אותו דבר .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי arie85 » 17 יוני 2019, 16:19

Jack55 כתב:
arie85 כתב:הקיץ הזה הולך להיות הרבה יותר פשוט ומשמעם ממה שאתם חושבים

6 זרים בוודאות לא יהיו, 7 זה המינימום ואולי יחליטו להחתים גם 8, אם כספי לא יגיע יהיו 8 בוודאות לדעתי .
הייתה החתמה אחת, יהיו עוד 2 בטוח זה אנחנו יודעים, ואולי עוד 2-4 נוספים חוץ מהשלושה שציינתי, אבל זה כבר תלוי בהאם אובראיינט וטיוס נשארים ואם רוצים שיהיו 6 ישראלים .
צריך לחכות להתפתחויות בקיץ ואז נהייה יותר חכמים, כרגע זה יותר לשער מה יהיה ומה כל אחד חושב לנכון, עוד מעט המצב יתבהר והסגלים פה יראו כמעט אותו דבר .

נגיד וכספי לא חותם וטיוס הכן נשאר
יש לך את טיוס, גורדי, כהן, זוסמן ואבדיה ושמונה זרים אז את מי תשאיר מחוץ לסגל ביורוליג? ומכבי תחתים לפחות עוד ישראלי אחד בכיר (והוא גם יצפה לקבל דקות ביורוליג) כי אתה תרצה לפחות 11 שחקנים בכירים בכל משחק בליגה הישראלית בשביל לא לשחוק שחקנים ישראלים משמעותיים וזרים לקראת משחקים ביורוליג וגם כי אתה לא תיקח סיכון ששני ישראלים יפצעו לך לקראת סיום העונה ותהיה עם סגל קצר.
לכן שבע זרים זה הכי הגיוני ואני מתערב שזה מה שיקרה
נ.ב: תראה תסכול היה שהשארת את פייר ופארגו בחוץ, בעונה הבאה אתה רוצה להשאיר שלוש כאלה שיסתיים היורוליג בכל משחק
arie85

הודעהעל ידי שמוליק » 17 יוני 2019, 16:33

MM3 כתב:
שמוליק כתב:
החציל האצטקי כתב:
Rampel כתב:אז בגדול כיוון החשיבה שלנו הוא דומה.. רק שלא הצלחתי להבין האם 5 ישראלים זה מספיק לדעתך, כי לדעתי לסגל שאמור לשחק גם בליגה זה קצר מדי.
...

אני חושב שכדאי להחזיק שישה ישראלים ושבעה זרים.

הסגל שאני מדמיין נראה ככה:
5: טאריק בלאק, סנטר זר/ אלכס טיוס, אמארה סטודמייר
4: עומרי כספי, ג׳וני אובראיינט/פורוורד זר, ג׳ייק כהן
3: יובל זוסמן, דני אבדיה
2: סקוטי ווילבקין, דיאנדרה קיין, ג׳ון דיברתולומאו
1: רכז זר, נייט וולטרס

אגב, אם אתה מתעקש למצוא דוגמה של קבוצה שמושיבה בצד כמה זרים, קח את אנאדולו.
ברוק מוטום, ג׳יימס אנדרסון וטיבור פלייס יושבים כרגע בחוץ על אזרחי, בזמן ש5 זרים אחרים בסגל.
הם הצליחו לא רע השנה.

למה אוברינט בעל עקומת למידה של קבל 4 מיקרו פראד מופיע עדיין ברוסטר שלך?

מתנצל על האוף טופיק , יש איזה ביטוי שגור לגבי קבל 4 מיקרו פאראד ? 4 מיקרו פאראד זה הרבה או מעט לקבל ?

קבל נטען מהר ומתפרק במהירות. כמו עקומת הלמידה של אובריינט: לומד ו...שוכח. לומד מחדש ו...שוכח. לומד מחדש ו...שוכח. לומד מחדש ו...שוכח.לומד מחדש ו...שוכח.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 יוני 2019, 16:44

שמוליק כתב:
MM3 כתב:
שמוליק כתב:
החציל האצטקי כתב:
Rampel כתב:אז בגדול כיוון החשיבה שלנו הוא דומה.. רק שלא הצלחתי להבין האם 5 ישראלים זה מספיק לדעתך, כי לדעתי לסגל שאמור לשחק גם בליגה זה קצר מדי.
...

אני חושב שכדאי להחזיק שישה ישראלים ושבעה זרים.

הסגל שאני מדמיין נראה ככה:
5: טאריק בלאק, סנטר זר/ אלכס טיוס, אמארה סטודמייר
4: עומרי כספי, ג׳וני אובראיינט/פורוורד זר, ג׳ייק כהן
3: יובל זוסמן, דני אבדיה
2: סקוטי ווילבקין, דיאנדרה קיין, ג׳ון דיברתולומאו
1: רכז זר, נייט וולטרס

אגב, אם אתה מתעקש למצוא דוגמה של קבוצה שמושיבה בצד כמה זרים, קח את אנאדולו.
ברוק מוטום, ג׳יימס אנדרסון וטיבור פלייס יושבים כרגע בחוץ על אזרחי, בזמן ש5 זרים אחרים בסגל.
הם הצליחו לא רע השנה.

למה אוברינט בעל עקומת למידה של קבל 4 מיקרו פראד מופיע עדיין ברוסטר שלך?

מתנצל על האוף טופיק , יש איזה ביטוי שגור לגבי קבל 4 מיקרו פאראד ? 4 מיקרו פאראד זה הרבה או מעט לקבל ?

קבל נטען מהר ומתפרק במהירות. כמו עקומת הלמידה של אובריינט: לומד ו...שוכח. לומד מחדש ו...שוכח. לומד מחדש ו...שוכח. לומד מחדש ו...שוכח.לומד מחדש ו...שוכח.

גדול.
שמע, אם יאניס מאמין בו- אני הולך איתו. הוא זה שיאמן אותו בסופו של דבר.
אני בטוח שיש מחיר שלא יעברו, וסומך עליהם שידעו לנהל את זה נכון.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי my man » 17 יוני 2019, 22:28

אני רוצה את גוסטבו איון..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 17 יוני 2019, 22:31

my man כתב:אני רוצה את גוסטבו איון..

היי לא להעתיק
שחקן טוב שישלים נהדר את בלאק
A.Parker

הודעהעל ידי cifkcv » 17 יוני 2019, 22:55

למה שריאל לא תשאיר אותו בעצם?
cifkcv

הודעהעל ידי felix_r » 17 יוני 2019, 23:06

cifkcv כתב:למה שריאל לא תשאיר אותו בעצם?

כי הוא זקן כבר ועולה הרבה כסף. במשחק הכי חשוב של העונה (חצי גמר נגד צסקא) הוא נתן את המשחק הכי חלש שלו, והוכיח לקבוצה שבגילו הוא כבר לא מתאים לרמות הכי גבוהות באירופה.

הוא יכול עדיין לתרום לקבוצה ששואפת להגיע להצלבה, אבל קבוצה שרוצה לזכות ביורוליג צריכה שחקן יותר טוב.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 18 יוני 2019, 13:00

אחרי שסגרנו את עניין בלאק, נמתין להתפתחויות בכמה גזרות:
- מו״מ מול ג׳וני אובראיינט
- מו״מ מול אלכס טיוס
- מו״מ מול דיאנדרה קיין
- מו״מ מול ג׳ייק כהן
- מו״מ מול נייט וולטרס

ברגע שכל אלה יסתיימו, נגיע לחלק המעניין יותר של הקיץ.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמוליק » 18 יוני 2019, 13:17

החציל האצטקי כתב:אחרי שסגרנו את עניין בלאק, נמתין להתפתחויות בכמה גזרות:
- מו״מ מול ג׳וני אובראיינט
- מו״מ מול אלכס טיוס
- מו״מ מול דיאנדרה קיין
- מו״מ מול ג׳ייק כהן
- מו״מ מול נייט וולטרס

ברגע שכל אלה יסתיימו, נגיע לחלק המעניין יותר של הקיץ.

כרגיל, כמו כל עונה, עובדים קודם כל על השחקנים המשלימים. הליך הסקת מסקנות מכמיר לב.
- מו״מ מול ג׳וני אובראיינט - מעדיף שישימו הרבה כסף על דריק וויליאמס
- מו״מ מול אלכס טיוס - אמרה בגילו המתקדם יכול לעשות הרבה יותר מטיוס בשיאו. נזכיר רק את הראשון מני רבים: לתת גוף מול סנטרים ביורוליג וכלה בפן השיווקי.
- מו״מ מול דיאנדרה קיין - שספרופולוס ישתחרר ממשבר גיל ה 50 שעובר עליו ויעביר את קיין לבני הרצליה. בשוק היצע רחב של גארדים עם טיקט הגנתי טוב יותר ויכולות התקפיות סבירות לעומת קיין המפאר את תחתית הצ'ארט ביורוליג.
- מו״מ מול ג׳ייק כהן - גינת: צעיר יותר, אגרסיבי יותר, זול יותר, הגנתי יותר עם אפסייד גדול יותר לעומת ג'ייק-מר נקודה לדקה על הראש שלי-כהן.
- מו״מ מול נייט וולטרס - למה לא וולדן כמחליף לרכז ראשון? לא מבין את זה.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי בשלות » 18 יוני 2019, 18:45

https://food.walla.co.il/item/324227

בקדנציות הקודמות זלמנסון לא שיחק יותר מדי במכבי תל אביב ונפלט מהר. עונת 2019/20 תהיה האחרונה שבה הצהובים יוכלו להמשיך ולהשאיל אותו לקבוצות אחרות, ולאחריה הם יצטרכו להחליט האם להשאירו ולהחתימו על חוזה חדש או לשחרר אותו.

מועמדותו של זלמנסון יכולה להיות ריאלית אם טיוס יעזוב והסגל הישראלי לא יעובה. זה יותיר את מכבי עם ארבעה ישראלים בלבד במקרה הטוב; בעידן החוק החדש זה עשוי להספיק, אך ייתכן מאוד שהצהובים ירצו קצת יותר עומק. מקרי העבר מלמדים שגם שחקנים שהוכיחו את עצמם מספר שנים ברציפות בליגת העל, מאלישי כדיר ומורן רוט, דרך יובל נעימי ועד דגן יבזורי וכרם משעור, היו רלוונטיים בסופו של דבר רק בליגה, אם בכלל.

האפשרות של זלמנסון להפוך לרלוונטי במכבי תל אביב הנוכחית תהיה רק אם יתעוררו קשיים של הרגע האחרון במשא ומתן עם כהן, או שיובל זוסמן ייבחר בדראפט ויחליט לעזוב. אחרת, ההחלטה ההגיונית תהיה לא לחתום שם, וללמוד מהטעויות של חברו בנבחרת, שגב

בבקשה לא
נערך לאחרונה על ידי בשלות בתאריך 18 יוני 2019, 20:02, נערך 2 פעמים בסך הכל.
בשלות

הודעהעל ידי A.Parker » 18 יוני 2019, 18:59

למה נפתח לי דף עם מתכון לממרח אבוקדו, כולל הצעה איך לרכך אותו? :laugh1
A.Parker

הודעהעל ידי בשלות » 18 יוני 2019, 19:20

A.Parker כתב:למה נפתח לי דף עם מתכון לממרח אבוקדו, כולל הצעה איך לרכך אותו? :laugh1

אופס :laugh2 נערך (:
בשלות

הודעהעל ידי cifkcv » 18 יוני 2019, 19:24

חחח גם לי זה פתח את זה.
מצד שני, זלמנסון, אבוקדו, אין כזה הבדל ברכות.
cifkcv

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יוני 2019, 19:27

בשלות כתב:
A.Parker כתב:למה נפתח לי דף עם מתכון לממרח אבוקדו, כולל הצעה איך לרכך אותו? :laugh1

למה, היית משאיר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 18 יוני 2019, 19:51

בשלות כתב:

תחזיר את המקורי!!!
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 18 יוני 2019, 19:55

בעולם האוטופי שלי סלוקאס איון וקוזמינסקאס היו חותמים פה..
בפועל- רול קיין וטיוס יחתמו על הארכת חוזה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 18 יוני 2019, 19:55

וזלמנסון- לא לשכוח את זלמנסון.
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי er79 » 18 יוני 2019, 19:56

בשלות כתב:https://sports.walla.co.il/item/3242271

בקדנציות הקודמות זלמנסון לא שיחק יותר מדי במכבי תל אביב ונפלט מהר. עונת 2019/20 תהיה האחרונה שבה הצהובים יוכלו להמשיך ולהשאיל אותו לקבוצות אחרות, ולאחריה הם יצטרכו להחליט האם להשאירו ולהחתימו על חוזה חדש או לשחרר אותו.

מועמדותו של זלמנסון יכולה להיות ריאלית אם טיוס יעזוב והסגל הישראלי לא יעובה. זה יותיר את מכבי עם ארבעה ישראלים בלבד במקרה הטוב; בעידן החוק החדש זה עשוי להספיק, אך ייתכן מאוד שהצהובים ירצו קצת יותר עומק. מקרי העבר מלמדים שגם שחקנים שהוכיחו את עצמם מספר שנים ברציפות בליגת העל, מאלישי כדיר ומורן רוט, דרך יובל נעימי ועד דגן יבזורי וכרם משעור, היו רלוונטיים בסופו של דבר רק בליגה, אם בכלל.

האפשרות של זלמנסון להפוך לרלוונטי במכבי תל אביב הנוכחית תהיה רק אם יתעוררו קשיים של הרגע האחרון במשא ומתן עם כהן, או שיובל זוסמן ייבחר בדראפט ויחליט לעזוב. אחרת, ההחלטה ההגיונית תהיה לא לחתום שם, וללמוד מהטעויות של חברו בנבחרת, שגב

בבקשה לא

חלמתם ג'ורדן מיקי תתעוררו עם הקבב
er79

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־156 אורחים