המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

NBA 19/20 V1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: NBA 19/20 V1

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 אוגוסט 2019, 10:50

Shay_uzan כתב:קודם, מי שהיו לדעתי צריכים לזכות באותה שנה (בדיאבד כי ב2015 הלכתי אוטומטית עם בלאט) זה הווריוס, אם או בלי פציעות לדעתי הם היו יותר איכותיים באותה שנה
אבל בלי קשר, גם אם הוא כתב זוטר, הוא אמר דברים שמתארים את הNBA שגורמים לי סלידה ממנו ואצלו זה בדרך אגב... "הא, אצלנו המאמן שווה לכלום ושום דבר וכל שחקן עושה מה שבראש שלו ואני לא מבין למה הוא חשב שיש לו את הזכות בתור מאמן לתכנן תרגילים במקום משחק אוגואיסטי עם 0 קבוצתיות" ככה זה נשמע. בלאט לא היה צריך להיות מפוטר, לו מאמן לדעתי שלא מתקרב לקרסוליו אבל הוא כנוע, היחס של הNBA לבלאט היה על הפנים, בקליבלנד, העיתונאים, שאר הקבוצות, האוהדים ובאצם כולם, ללא בלאט, מי היה שומע על דלובדובה (או איך שלא שמו)
אבל בלאט זאת דוגמה מבחינתי, זה לא ספורט קבוצתי זה נטו תחרות כשרונות, בשום ענף קבוצתי אחר ובשום ליגה קבוצתית הקודש לאגו של שחקן אחד או 2 לא היה מקודש ולא רק בקטע של המאמן יש עוד מלא דוגמאות (שיפוטי, נהולי וכו). זה למה אני חושב שלברון לא קרוב לרמתו של גורדן, זה למה הקבוצה היחידה שעוד איכשהו סבלתי זאת גולדן סטייט וזה למה אני פשוט לא אוהב את הליגה הזאת (וברור שיש עוד כמה סיבות)
תהנו לקטול אותי בתגובות, אבל זאת דעתי

לא נגעתי בכלל בשאלה של "מי היה צריך לקחת את האליפות ללא הפציעות" ב-2015. אבל אם אתה רוצה לפתוח את הדיון ההיפותטי הזה, אז אני די בטוח שקליבלנד ובלאט היו לוקחים את זה ללא הפציעות שלהם. ולא, לא כי הם "היו צריכים". גולדן סטייט הייתה הקבוצה האיכותית יותר לאורך רוב העונה ההיא - אבל יש הבדל בין עונה סדירה, פלייאוף וגמר. בגמר, היית יכול לראות שהכוכבים של גולדן סטייט, שעבורם זה היה גמר ראשון בקריירה, השתתקו (מבחינת קרי זאת הייתה רק הפעם הראשונה מיני רבות, מסתבר). בעוד לקליבלנד היה שחקן מנוסה מאוד (ובלתי נסבל) במעמדים האלה. ותוסיף אליו את הוויניריות של קיירי, ששנה לאחר מכן הוכיח כמה הוא מסוגל להתעלות על עצמו במעמדים האלה.

לגבי שאר הדברים שלך - בסוף, ב-NBA משחקים את הכדורסל ברמה הגבוהה ביותר. תרצה או לא תרצה. יש קבוצות שמשחקות קבוצתי יותר מהנורמה ב-NBA (סן אנטוניו לאורך יותר משני עשורים, גולדן סטייט עם קר, דנבר, אינדיאנה, פילי, יוטה וכ'ו) ויש קבוצות שמשחקות בצורה יותר סוליסטית (הקבוצות של לברון לאורך הקריירה, בין היתר). אתה לא חייב לאהוב כל קבוצה או כל סגנון. וכן, הכוכבים הרבה פעמים עולים במעמדם על המאמנים שלהם (להוציא קבוצה אחת כנראה, זה תקף לגבי כל הקבוצות). ככה זה כשאתה מרוויח פי 4 או יותר מהמאמן שלך ונמצא יותר שנים ממנו בליגה. אני לא אוהב שחקנים שלא מכבדים את המאמן, אבל זה כבר קשור לאישיות של כל שחקן ושחקן. וספציפית בלאט הוא דוגמת קיצון. מאמן שהגיע לליגה משום מקום (אחרי שלא היה בה בתור עוזר/שחקן) והיה צריך לאמן פתאום את לברון - השחקן הכי הבכיר, הכי מסוקר, אולי עם האגו הכי גדול בליגה. שחקן שצריך ללטף לו את האגו, ושמעדיף לרוב לקמבן את החברים שלו. מהבחינה הזאת, הסיטואציה של בלאט הייתה קשה יותר משל רוב המאמנים שאימנו ב-NBA.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 אוגוסט 2019, 10:54

אגב טיירון לו - הוא כצפוי סיכם על חזרתו לעמדת העוזר בקליפרס.
Former Cavaliers championship coach Ty Lue has agreed on deal to join the Los Angeles Clippers as the top assistant coach on Doc Rivers’ staff, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 אוגוסט 2019, 19:11

אחדשיודע כתב:אגב טיירון לו - הוא כצפוי סיכם על חזרתו לעמדת העוזר בקליפרס.
Former Cavaliers championship coach Ty Lue has agreed on deal to join the Los Angeles Clippers as the top assistant coach on Doc Rivers’ staff, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium

ובהמשך לזה, שטיין יוצא על שאמס בטוויטר (על כך שלא נתן קרדיט):
https://twitter.com/TheSteinLine/status ... 4622564352
https://twitter.com/mr_jasonjones/statu ... 2105146369
Congrats to @TheAthletic and my many, many colleagues there on the 600K subscribers. Two cents from an old hack: Perhaps a good corresponding goal is to cease with presenting the NBA news reports of others as your own because it reflects poorly on the name at large
Apologies to the colleagues I lumped in here who shouldn't be lumped in here. The quarrel is exclusively with one reporter. Poor form from me ...
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 אוגוסט 2019, 22:03

הלו"ז המלא של משחקי טרום העונה (כולל בתוכו את שלושת המפגשים של מכבי חיפה): https://pr.nba.com/wp-content/uploads/s ... e-2019.pdf

מתחילים עם יוסטון, שתשחק נגד שנחאי ב-30 בספטמבר.
משחקי ההכנה האחרונים ייערכו ב-18 באוקטובר. העונה עצמה מתחילה ב-22 באוקטובר.

כל התאריכים/שעות הנ"ל כמובן לפי הזמן המקומי ולא לפי שעון ישראל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2019, 14:10

Cavaliers owner Dan Gilbert has been home for nearly a week in Detroit as he continues to recover from a stroke suffered in May. Gilbert had spent the past two months in a rehabilitation center in Chicago. On Thursday, Quicken Loans CEO Jay Farner provided a brief update on the 57-year-old billionaire businessman

רק בריאות.

הדמויות הבכירות בקליבלנד של 2015/16 מאז ועד היום:
דן גילברט - שבץ
דייוויד בלאט - "אני חולה בטרשת נפוצה"
טיירון לו - התקפי חרדה
קווין לאב - התקפי חרדה
קיירי אירווינג - ברח מקליבלנד לפני שהיו לו התקפי חרדה
דייוויד "הייתי אומלל" גריפין - קרחת
לברון - עושה רימייק לספייס ג'אם
אחדשיודע

הודעהעל ידי jol9 » 23 אוגוסט 2019, 16:41

אחדשיודע כתב:אגב טיירון לו - הוא כצפוי סיכם על חזרתו לעמדת העוזר בקליפרס.

זה קטע העניין הזה של המאמנים בNBA.
לא אומר שלו הוא מאמן טוב מדי, אבל בכל זאת - אלוף NBA... כמה מאמנים כבר יכולים להגיד את זה.
בכל מקרה, להיות עוזר של דוק זה עוד סביר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2019, 19:21

כן, אבל זה מתקשר גם למה שכתבתי הודעה אחת מעלייך.
האיש התמודד עם התקפי חרדה לא פשוטים במהלך התקופה שלו כמאמן ראשי בקליבלנד, ולא בטוח בכלל כמה הוא מסוגל לעמוד בלחצים האלו כעת. ייתכן שהוא עצמו מעדיף להיות עוזר בשלב הזה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי jol9 » 23 אוגוסט 2019, 20:36

אחדשיודע כתב:כן, אבל זה מתקשר גם למה שכתבתי הודעה אחת מעלייך.
האיש התמודד עם התקפי חרדה לא פשוטים במהלך התקופה שלו כמאמן ראשי בקליבלנד, ולא בטוח בכלל כמה הוא מסוגל לעמוד בלחצים האלו כעת. ייתכן שהוא עצמו מעדיף להיות עוזר בשלב הזה.

וואלה. לא ראיתי את זה. מעניין.
הבחור בכל זאת היה שחקן nba, ואמור להכיר את הלחצים האלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 אוגוסט 2019, 20:52

זה שהוא מכיר את הלחצים, לא אומר שהוא מתמודד איתם טוב.
חוץ מזה שיש הבדל בין הלחץ ששחקן משלים ב-NBA צריך להתמודד איתו, לבין הלחץ שיש על מאמן ראשי (בטח מאמן של לברון).
הוא החמיץ יותר משבועיים במהלך עונת 17/18 כדי לנסות להתמודד עם התקפי החרדה וסיפר על כך במהלך הפלייאוף של אותה עונה.

הלייקרס הציעו לו חוזה של 3 שנים לפני שמינו את פרנק ווגל לעמדת המאמן הראשי, והוא דחה את ההצעה מסיבותיו (3 שנים ולא 5, התערבות בבחירת העוזרים וכ'ו). ייתכן שאחת מהסיבות שלא נחשפו היא שפחות נוח לו (נפשית) להיות בעמדה הזאת כרגע.
אחדשיודע

הודעהעל ידי jol9 » 23 אוגוסט 2019, 22:46

אחדשיודע כתב:זה שהוא מכיר את הלחצים, לא אומר שהוא מתמודד איתם טוב.
חוץ מזה שיש הבדל בין הלחץ ששחקן משלים ב-NBA צריך להתמודד איתו, לבין הלחץ שיש על מאמן ראשי (בטח מאמן של לברון).
הוא החמיץ יותר משבועיים במהלך עונת 17/18 כדי לנסות להתמודד עם התקפי החרדה וסיפר על כך במהלך הפלייאוף של אותה עונה.

הלייקרס הציעו לו חוזה של 3 שנים לפני שמינו את פרנק ווגל לעמדת המאמן הראשי, והוא דחה את ההצעה מסיבותיו (3 שנים ולא 5, התערבות בבחירת העוזרים וכ'ו). ייתכן שאחת מהסיבות שלא נחשפו היא שפחות נוח לו (נפשית) להיות בעמדה הזאת כרגע.

כנראה שאתה צודק.
זה פשוט מעניין...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 24 אוגוסט 2019, 00:25

דווייט הווארד ללייקרס. חוזה לא מובטח.
Dwight Howard’s agent, Charles Briscoe of Briscoe Sports Group, has completed buyout with Grizzlies officials, and Howard will sign with the Lakers once he clears waivers, sources tell @The Athletic @Stadium
Dwight Howard's deal with the Lakers will be non-guaranteed, league source tells ESPN. Howard had several meetings with Lakers officials, and they'll give him a chance to show he's made changes in how he conducts himself. Lakers players were involved in process
Lakers are entering a Howard partnership with caution. For years, he's talked about making changes in how he interacts with coaches and teammates. He's still saying those things now, but the ability to cut him without cost keeps leverage with organization
Dwight Howard met Lakers officials and three key players when he visited facility on Thursday: AD, JaVale and Rondo. They wanted to know if they could trust him. They left convinced of the new Howard. @TheAthleticNBA
אחדשיודע

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 אוגוסט 2019, 10:43

Shay_uzan כתב:אבל בלאט זאת דוגמה מבחינתי, זה לא ספורט קבוצתי זה נטו תחרות כשרונות, בשום ענף קבוצתי אחר ובשום ליגה קבוצתית הקודש לאגו של שחקן אחד או 2 לא היה מקודש ולא רק בקטע של המאמן יש עוד מלא דוגמאות (שיפוטי, נהולי וכו). זה למה אני חושב שלברון לא קרוב לרמתו של גורדן, זה למה הקבוצה היחידה שעוד איכשהו סבלתי זאת גולדן סטייט וזה למה אני פשוט לא אוהב את הליגה הזאת (וברור שיש עוד כמה סיבות)
תהנו לקטול אותי בתגובות, אבל זאת דעתי

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

אם יורשה לי להוסיף על דבריך, אז דבר נוסף שממש גורם לי להשתעמם מהליגה הזאת היא שהקבוצות עצמן בתכלס לא מעניינות איש. אין שם כמעט ערך לדבר הזה שנקרא מסורת של קבוצה. יכולה להיות לך קבוצה אדירה שזכתה במספר רב של אליפויות ברציפות, רק כי הצליחו לחבר תלכיד מיוחד של שחקנים, ואחרי כמה שנים הקבוצה הזאת הופכת לכלום. פעם אחת זה יכול לקרות בשיקגו ופעם אחרת בלייקרס. הקבוצה היא בתכלס קליפה, לוגו על המדים, שמדי פעם מצליחה לעטוף תלכיד מנצח.

בספורט האירופי (גם בכדורגל וגם בכדורסל) יש מועדונים עם מסורת ברורה. נכון, לכל מועדון יש את התקופות הרעות, אבל לאורך שנים ניתן להצביע על מועדוני העל בצורה די ברורה. שחקנים חולמים להגיע לקבוצות הגדולות כמו ברצלונה, ריאל, יובנטוס ומנצ'סטר, בעוד שב NBA זה לא ממש מעניין. פתאום איזו קבוצה שלא עשתה כלום כמו קליבלנד או מיאמי מביאה כמה כוכבים וזוכה באליפויות ואחרי כמה שנים חוזרת להיות קבוצה לא מעניינת. שיקגו מאז ג'ורדן סתם עוד קבוצה. הלייקרס בשנים האחרונות וכו'.

אם נגיד קבוצה עוברת לעיר אחרת היא ישר ממלאת את האולם, כי את "האוהדים" לא מעניינת שום זהות, מעניין אותם לבוא למופע. הקבוצה הזאת לא צריכה לעבוד כדי לייצר הכנסות, לבנות בסיס אוהדים וכו'. הכל כבר קיים, כי אתה רק חלק מהשואו.

וכל זאת כמובן מעבר לכדורסל המשוחק שם, שבכנות, אין לי מושג איך מישהו יכול לצפות בו לאורך העונה הסדירה. פשוט משחקים על ניוטרל.
התנין 2

הודעהעל ידי אחדשיודע » 24 אוגוסט 2019, 13:00

התנין 2 כתב:אם יורשה לי להוסיף על דבריך, אז דבר נוסף שממש גורם לי להשתעמם מהליגה הזאת היא שהקבוצות עצמן בתכלס לא מעניינות איש. אין שם כמעט ערך לדבר הזה שנקרא מסורת של קבוצה. יכולה להיות לך קבוצה אדירה שזכתה במספר רב של אליפויות ברציפות, רק כי הצליחו לחבר תלכיד מיוחד של שחקנים, ואחרי כמה שנים הקבוצה הזאת הופכת לכלום. פעם אחת זה יכול לקרות בשיקגו ופעם אחרת בלייקרס. הקבוצה היא בתכלס קליפה, לוגו על המדים, שמדי פעם מצליחה לעטוף תלכיד מנצח.

בספורט האירופי (גם בכדורגל וגם בכדורסל) יש מועדונים עם מסורת ברורה. נכון, לכל מועדון יש את התקופות הרעות, אבל לאורך שנים ניתן להצביע על מועדוני העל בצורה די ברורה. שחקנים חולמים להגיע לקבוצות הגדולות כמו ברצלונה, ריאל, יובנטוס ומנצ'סטר, בעוד שב NBA זה לא ממש מעניין. פתאום איזו קבוצה שלא עשתה כלום כמו קליבלנד או מיאמי מביאה כמה כוכבים וזוכה באליפויות ואחרי כמה שנים חוזרת להיות קבוצה לא מעניינת. שיקגו מאז ג'ורדן סתם עוד קבוצה. הלייקרס בשנים האחרונות וכו'.

טוב, זה כבר עניין שקשור לתקרת השכר ב-NBA, זה לא קשור להיעדר מסורת. מתישהו הכוכבים מזדקנים ואתה נתקע עם החוזים הגדולים שלהם. ובשלב הזה מתחילים בתהליך של בנייה מחדש, שלרוב לוקח מספר שנים. זה חלק מהעסק. אבל כל מה שאתה מתאר רק הופך את הליגה הזאת למעניינת יותר בעיניי הצופים שלה. לכל קבוצה יש הזדמנות לזכות באליופת, גם לכזאת שמגיעה משוק קטן יותר ביחס לאחרות (קליבלנד למשל - שלה היה חיבור אמיתי עם אחד הכוכבים הגדולים ביותר בהיסטוריה של הכדורסל). להשליך מזה שהקבוצות לא מעניינות או שאין מסורת ב-NBA? נו באמת. בוסטון, הלייקרס, סן אנטוניו (שהחמיצה רק 4 פעמים את הפלייאוף ב-42 השנים שלה בליגה), גולדן סטייט, שיקגו (גם כשהיא מסריחה את הפרקט בשנים האחרונות) - קבוצות עם סופר מסורת, של זכייה בתארים ובסיס אוהדים גדול. אפילו לניקס, שחוו בעיקר כישלונות בעשורים האחרונים, יש בסיס אוהדים גדול ונאמן (גם אם הוא אומלל וממורמר). דאלאס, פורטלנד, יוטה - לכולן יש בסיס איכותי של אוהדים מושבעים, גם בלי יותר מידי הישגים. טורונטו התחילה לבנות את המסורת שלה בשנים האחרונות וסוחפת אחריה את קנדה. להשוות את זה לברצלונה, ריאל מדריד ומנצ'סטר יונייטד מהכדורגל? זה להשוות בין כדורגל לכדורסל.

התנין 2 כתב:אם נגיד קבוצה עוברת לעיר אחרת היא ישר ממלאת את האולם, כי את "האוהדים" לא מעניינת שום זהות, מעניין אותם לבוא למופע. הקבוצה הזאת לא צריכה לעבוד כדי לייצר הכנסות, לבנות בסיס אוהדים וכו'. הכל כבר קיים, כי אתה רק חלק מהשואו.

אתה מציין את זה כאילו זה דבר רע. זה נקרא תרבות ספורט (משהו שבמדינה שלנו לא כל כך יודעים שקיים). מסורת צריך להתחיל ממשהו. להגיד שהקבוצות ב-NBA לא צריכות לעבוד כדי לייצר הכנסות ולבנות בסיס אוהדים קבוע? רחוק מהמציאות. הקבוצות בליגה הזאת עובדות מסביב לשעון בנושא השיווק ומשקיעות סכומים גדולים כדי למשוך את הקהל. יותר מכל מה שאנחנו מכירים (ומבין הקבוצות בישראל, מכבי-כדורסל הכי קרובה לזה). אבל בלי קשר, גם היית מקים קבוצת NBA בשוק קטן ואוהב כדורסל כמו ישראל, כנראה שהיית מצליח למלא את האולם עם ההתלהבות של ההתחלה. השאלה מה קורה אח"כ - ופה העניין של תרבות הספורט, השיווק והמסורת מתבטאים באמת.

התנין 2 כתב:וכל זאת כמובן מעבר לכדורסל המשוחק שם, שבכנות, אין לי מושג איך מישהו יכול לצפות בו לאורך העונה הסדירה. פשוט משחקים על ניוטרל.

תלוי מתי ואיפה. ב-82 משחקים, שמתפרסים על פחות מ-6 חודשים, מן הסתם אי אפשר לתת 100%. בוחרים מתי לתת גז ומתי לשים על ניוטרל. ועדיין, ברוב הזמן, אפשר להינות מכדורסל ברמה גבוהה מאוד - בטח ברמה גבוהה יותר מזאת שבאירופה (גם אם הסגנון הוא לא הקאפ אוף טי של חובב הכדורסל האירופי). לצורך העניין, אם תשים מולן קבוצת יורוליג בכירה, סביר להניח שתפסיד ברוב ההזדמנויות שלה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 אוגוסט 2019, 13:35

1. לא יודע, הרושם שלי הוא שעדיין לזהות הקבוצה אין כמעט שום משמעות. הלייקרס זה לא שם שגורם לך לרעוד אם אין בו את השחקנים הנכונים. היום זו גולדן סטייט ומחר זו מיאמי. אין באמת ערך של ממש לשם של המועדון.

2. בעיניי זה קצת מלאכותי. כמו קרקס נודד. אני כן חושב שיש ערך לבסיס אוהדים שנוצר עם השנים והולך אחרי הקבוצה תקופה ארוכה. התחושה שלי היא שבמרבית קבוצות ה NBA האוהדים לא ממש חיים את הקבוצה. אולי פה ושם יש כמה חריגים, אבל עצם זה שהאולם מלא לא משנה את הרושם שקיבלתי.
ואני לא יודע מה הקבוצות עצמן עושות כדי להגדיל את ההכנסות שלהן, אבל מספיק שנחתם חוזה שידור עצום עם הליגה עצמה שיסדר את מרבית הקבוצות וכבר סגרת 80-90 אחוז מהפינה.

3. מאמין לך. אני אישית פשוט לא מצליח להשלים צפייה מלאה, ובכל פעם זה הרגיש לי יותר כמו שואו מאשר ספורט תחרותי. אגב, העובדה, כמו שציינת, שאי אפשר לתת הכל ב 80 משחקים, זו בדיוק הבעיה של הליגה - לא יזיק בלשון המעטה להפחית מכמות המשחקים בעונה הסדירה.
וידוע לי שהנושא הזה מטריד חובבי NBA רבים, שגם חשים משהו מנומנם בעונה הסדירה.

ואני יוצא מנק' הנחה שאתה צודק במרבית הדברים שאמרת, כי אני באמת לא עוקב אחר הליגה הזאת ברמה שתאפשר לי להתווכח איתך. אבל עדיין זה הרושם שהתקבל אצלי.
התנין 2

הודעהעל ידי cifkcv » 24 אוגוסט 2019, 16:00

אחדשיודע כתב:דווייט הווארד ללייקרס. חוזה לא מובטח.
Dwight Howard’s agent, Charles Briscoe of Briscoe Sports Group, has completed buyout with Grizzlies officials, and Howard will sign with the Lakers once he clears waivers, sources tell @The Athletic @Stadium
Dwight Howard's deal with the Lakers will be non-guaranteed, league source tells ESPN. Howard had several meetings with Lakers officials, and they'll give him a chance to show he's made changes in how he conducts himself. Lakers players were involved in process
Lakers are entering a Howard partnership with caution. For years, he's talked about making changes in how he interacts with coaches and teammates. He's still saying those things now, but the ability to cut him without cost keeps leverage with organization
Dwight Howard met Lakers officials and three key players when he visited facility on Thursday: AD, JaVale and Rondo. They wanted to know if they could trust him. They left convinced of the new Howard. @TheAthleticNBA

מעניין יהיה שם בטוח..
אחדש תעשה לי סדר, אם זה חוזה לא מוטבח זה אומר שיש ללייקרס מקום לעוד שחקן?
גם אם לא, עדיין יש סיכוי שיחתכו את קאזינס ויביאו את מלו... ואז כמו שאמרתי.. יהיה שמח בטוח.
cifkcv

הודעהעל ידי אחדשיודע » 24 אוגוסט 2019, 16:07

התנין 2 כתב:1. לא יודע, הרושם שלי הוא שעדיין לזהות הקבוצה אין כמעט שום משמעות. הלייקרס זה לא שם שגורם לך לרעוד אם אין בו את השחקנים הנכונים. היום זו גולדן סטייט ומחר זו מיאמי. אין באמת ערך של ממש לשם של המועדון.

2. בעיניי זה קצת מלאכותי. כמו קרקס נודד. אני כן חושב שיש ערך לבסיס אוהדים שנוצר עם השנים והולך אחרי הקבוצה תקופה ארוכה. התחושה שלי היא שבמרבית קבוצות ה NBA האוהדים לא ממש חיים את הקבוצה. אולי פה ושם יש כמה חריגים, אבל עצם זה שהאולם מלא לא משנה את הרושם שקיבלתי.
ואני לא יודע מה הקבוצות עצמן עושות כדי להגדיל את ההכנסות שלהן, אבל מספיק שנחתם חוזה שידור עצום עם הליגה עצמה שיסדר את מרבית הקבוצות וכבר סגרת 80-90 אחוז מהפינה.

3. מאמין לך. אני אישית פשוט לא מצליח להשלים צפייה מלאה, ובכל פעם זה הרגיש לי יותר כמו שואו מאשר ספורט תחרותי. אגב, העובדה, כמו שציינת, שאי אפשר לתת הכל ב 80 משחקים, זו בדיוק הבעיה של הליגה - לא יזיק בלשון המעטה להפחית מכמות המשחקים בעונה הסדירה.
וידוע לי שהנושא הזה מטריד חובבי NBA רבים, שגם חשים משהו מנומנם בעונה הסדירה.

ואני יוצא מנק' הנחה שאתה צודק במרבית הדברים שאמרת, כי אני באמת לא עוקב אחר הליגה הזאת ברמה שתאפשר לי להתווכח איתך. אבל עדיין זה הרושם שהתקבל אצלי.

1. גם ברצלונה זה לא שם שיגרום לקבוצות בכירות אחרות ביבשת לרעוד אם אין לה את השחקנים הנכונים. אבל כמועדון, זה מועדון גדול. אותו דבר לגבי הלייקרס.
אני כן יכול להבין מאיפה נוצר הרושם האישי שאתה מדבר עליו. כאמור, גם כי הקבוצות ב-NBA צריכות להתמודד עם תקרת שכר, והיכולת הכלכלית האמיתית של כל אחת מהן אינן מתבטאת בצורה המקסימלית האפשרית. וגם כי עבורנו, למי שחי בישראל, מה לעשות - קשה יותר לעקוב ולחוש את הגודל של העניין. האקשן קורה בזמן שבישראל ישנים.

2. אבל זה העניין, האולמות לא מתמלאים (מידי לילה) סתם כך. נעשית עבודת שיווק רצינית בכל רחבי הליגה, של כל הקבוצות.
וכן, ה-NBA זה שואו, זה בידור, כמו שצריך להיות. אתה מושך קהלים שונים ומגוונים. בעיניי, ככה אמור להראות הספורט. אני לגמרי מעדיף את זה על הפנאטיות, שירי הנאצה ואיחולי המוות שאנחנו רואים ושומעים ביציעים בישראל. כן, יש לקבוצות ב-NBA בסיסי אוהדים שחיים ונושמים את הקבוצות שלהם. רק שזה מתבטא בצורה שונה מזאת שאנחנו רגילים לראות.

הבעיה הגדולה בעיניי היא שלהיות אוהד מושבע של קבוצת NBA זה עסק יקר מידי. לא כ"א יכול להרשות לעצמו את התענוג, בטח לא במנוי עונתי של 20 משחקים או יותר.

3. אני האחרון לסנגר על לו"ז ה-NBA.
המניעים אומנם ברורים. יותר משחקים = יותר כסף מכרטיסים, ספונסרים וזכויות שידור. במובנים מסוימים, זה גם יוצר את הייחודיות והקסם של הליגה. "ליגה ללא הפסקה". בכל יום (כמעט) יש משחקים.
אבל כאמור, אפשר וצריך לצמצם במספר המשחקים. אני הראשון לטעון זאת. קודם כל בשביל להפחית את מספר הפציעות. אח"כ גם בשביל להעלות את רמת המשחק ורמת העניין בעונה הסדירה. אני חושב שאם ייעשו זאת נכון (אולי עם הוספת טורניר גביע, כפי שדווח ששוקלים לעשות)- יוכלו לצאת עם נזק מינמלי מהבחינה הכספית. האוהדים יקבלו תמורה גדולה פר משחק.
אחדשיודע

הודעהעל ידי cifkcv » 24 אוגוסט 2019, 16:10

גם מועדונים כמו ריאל וברסה כדורגל חוו שנים כושלות וההרתעה של השם עדיין נשארה.
אני אפילו לא מדבר על מכבי רגל שהסריחה את הדשא 10 שנים כמעט ועדין 'מכבי' זה 'מכבי'. כמו שעדיין חיפה רגל זה חיפה רגל למרות שהם פחי אשפה של החיים.
אני לגמרי רואה בליקרס כשם שתמיד אקטואלי וחם, כמו גם בוסטון. על אף שלשתי הקבוצות היו גם תקופות פחות מוצלחות.
cifkcv

הודעהעל ידי אחדשיודע » 24 אוגוסט 2019, 16:10

cifkcv כתב:
אחדשיודע כתב:דווייט הווארד ללייקרס. חוזה לא מובטח.

מעניין יהיה שם בטוח..
אחדש תעשה לי סדר, אם זה חוזה לא מוטבח זה אומר שיש ללייקרס מקום לעוד שחקן?
גם אם לא, עדיין יש סיכוי שיחתכו את קאזינס ויביאו את מלו... ואז כמו שאמרתי.. יהיה שמח בטוח.

לא, זה אומר שהם יכולים לחתוך אותו בכל שלב מבלי להמשיך לשלם לו. אם יחתכו אותו (או כל אחד אחר), יתפנה מקום.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 26 אוגוסט 2019, 12:54

לוורט האריך את חוזהו בברוקלין ב-3 שנים נוספות (מעבר לעונה הקרובה) עבור 52 מיליון דולר.
Brooklyn Nets guard Caris LeVert has agreed to a three-year, $52.5 million contract extension, league sources tell ESPN. LeVert turns 25 today
LeVert is eligible for his rookie extension as a member of the NBA’s draft class of 2016. His new deal will begin with the 2020-'21 season
The three-year cap hit on the $52.5M Caris LeVert extension is $16.2M, $17.5M and $18.8M. The first-year salary in 2020-21 will rank no. 15 among all shooting guards. The $17.5M per year average ranks only behind Rudy Gobert ($22.5M) for a player who was selected in the 20's of the NBA Draft and signed a rookie extension. LeVert will become an unrestricted FA in 2023 when he is still in the prime of his career at 28-years old
One thing to keep in mind re: Caris LeVert and questioning why he did not wait until next summer (or push for a higher number). Since his junior year at Michigan, LeVert has played 18, 15, 57, 71 and 40 games in 5 seasons. Hard to turn down $50M+ in guaranteed money
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 26 אוגוסט 2019, 18:00

אתה חושב שזה צעד טוב של ברוקלין?
לא קצת אוברפייד? (ועוד יש להם את החוזים הגדולים של קיירי ודוראנט בעונות הקרובות על הראש)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Avi1508, Google Adsense [Bot] ו־30 אורחים