המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

טיילר דורסי - עוזב לארה"ב ולא יסיים את העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טיילר דורסי - סיכם לעונה נוספת

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 30 אוקטובר 2020, 00:26

עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:
זה היה יום נוראי של כולם. קלויארו שיחק איזה 35 דקות ועשה כלום. האנטר עשה נזק.

גם דורסי היה חלש בטירוף ועשה נזק, אבל כמו שהמשחק הקודם לא אמר שהוא שחקן מדהים, המשחק הזה לא אומר שהוא שחקן נוראי.

המשחק הקודם היה היוצא מן הכלל והמשחק הזה היה הכלל, זה מה שקובע, לא אכפת לי מה השאר עשו

יש לו 31 זריקות העונה ל-3, זה יותר מ-6 זריקות למשחק, כולל 3 מ-10, 1 מ-5 ו-0 מ-7

גם כשהוא קלע 8 שלשות הוא לקח 13 זריקות מחוץ לקשת במשחק אחד

סורי, גם אם יש לו פלוסים הגנתיים הוא פשוט לא שווה את המשחק ההירואי שהוא מספק פעם ב-4 חודשים

הוא לא יציב. זה לא הופך משחק אחד לכלל ומשחק שני ליוצא מהכלל. בתכל'ס ברוב המשחקים הוא די בינוני.

גם אחרי הערב המחריד היום, הוא עדיין שני באחוזים לשלוש בקבוצה, ושני בקבוצה בנקודות למשחק.

אז מזל שיש לנו יותר משני משחקים בשביל לקבוע כי עד כמה שזכור לי הוא היה פה גם לפני שנה
אנשים לא זוכרים כמה משחקים הוא הרס לפני שנה כי נותנים לו קרדיט על זה שהוא כמעט תיקן את הטעויות של עצמו באיזה ראן מטורף ברבע הרביעי, הוא היה מזעזע רוב המשחקים לא כולל את הישורת האחרונה של הקורונה

זה שהוא שני בנקודות עם כמות הזריקות שהוא לוקח זה הדבר הכי פחות מרשים שיש להגיד לזכותו

הייתי מסכים איתך אם הוא היה עם אחוזים גרועים, אבל הוא גם השני באחוזים.

לגבי שנה שעברה - הוא היה חלש כמו הרבה מאוד שחקנים בעונה הראשונה שלהם באירופה. אני כן מסכים שאם עד סוף השנה הוא לא יראה שיפור צריך להיפרד ממנו יפה לשלום, אבל באמת שיש עוד זמן לראות את זה.

אז ניפגש פה בסוף העונה בשביל שתסכים איתי
יש לי סבלנות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 30 אוקטובר 2020, 00:31

Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:המשחק הקודם היה היוצא מן הכלל והמשחק הזה היה הכלל, זה מה שקובע, לא אכפת לי מה השאר עשו

יש לו 31 זריקות העונה ל-3, זה יותר מ-6 זריקות למשחק, כולל 3 מ-10, 1 מ-5 ו-0 מ-7

גם כשהוא קלע 8 שלשות הוא לקח 13 זריקות מחוץ לקשת במשחק אחד

סורי, גם אם יש לו פלוסים הגנתיים הוא פשוט לא שווה את המשחק ההירואי שהוא מספק פעם ב-4 חודשים

הוא לא יציב. זה לא הופך משחק אחד לכלל ומשחק שני ליוצא מהכלל. בתכל'ס ברוב המשחקים הוא די בינוני.

גם אחרי הערב המחריד היום, הוא עדיין שני באחוזים לשלוש בקבוצה, ושני בקבוצה בנקודות למשחק.

אז מזל שיש לנו יותר משני משחקים בשביל לקבוע כי עד כמה שזכור לי הוא היה פה גם לפני שנה
אנשים לא זוכרים כמה משחקים הוא הרס לפני שנה כי נותנים לו קרדיט על זה שהוא כמעט תיקן את הטעויות של עצמו באיזה ראן מטורף ברבע הרביעי, הוא היה מזעזע רוב המשחקים לא כולל את הישורת האחרונה של הקורונה

זה שהוא שני בנקודות עם כמות הזריקות שהוא לוקח זה הדבר הכי פחות מרשים שיש להגיד לזכותו

לגבי שנה שעברה - הוא היה חלש כמו הרבה מאוד שחקנים בעונה הראשונה שלהם באירופה. אני כן מסכים שאם עד סוף השנה הוא לא יראה שיפור צריך להיפרד ממנו יפה לשלום, אבל באמת שיש עוד זמן לראות את זה.

יש לי סבלנות

בסדר גמור, אבל לא היית מעדיפה שבסוף העונה ניפגש פה אחרי רצף משחקים מעולים שלו שהעלו אותנו לפיינל פור?
עידן

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 30 אוקטובר 2020, 00:32

עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:

יש לי סבלנות

בסדר גמור, אבל לא היית מעדיפה שבסוף העונה ניפגש פה אחרי רצף משחקים מעולים שלו שהעלו אותנו לפיינל פור?
הייתי מעדיפה המון דברים, זה לא הולך לקרות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 17 נובמבר 2020, 10:53

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 נובמבר 2020, 22:00

שועל כתב:מסירת תיאודוסיץ'

https://www.instagram.com/p/CHnZQ4fFUYU ... ia6tybntq5
נייס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 21 נובמבר 2020, 00:59

הוא וספרד
לא
itai7

הודעהעל ידי Rampel » 21 נובמבר 2020, 01:05

הוא ומוח לא.
אני שונא שחקנים מטומטמים ושונא עוד יותר שהם הולכים עם הראש בקיר.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 נובמבר 2020, 01:05

אכן. מהיותר טיפשים שהיו כאן.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 21 נובמבר 2020, 15:55

הסטט׳ המצטברת שלו מהשבוע הכפול :
7 נק׳, 1/4 ל2 נק, 1/8 ל3 נק, 5 איבודים והכי גרוע - מדד מינוס 1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 21 נובמבר 2020, 20:52

אחת הבעיות הגדולות בהרכב של מכבי השנה שאין אף שחקן ממש יציב לשני משחקים רצופים, ואם יש יציבות כזאת אז היא לשלילה.

אני לא מבקש שחקן כמו קווין מגי שכל משחק היה מגיע עם 20 נקודות ו 13 ריבאונד, אפילו האנטר של שנה שעברה היה בסדר.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Jack55 » 22 נובמבר 2020, 02:45

דורסי העונה היה אמור לעשות קפיצת מדרגה משמעותית לאחר עונה ראשונה ביורוליג וזה גם בדיוק מה שציפו ממנו, בינתיים הוא ממש לא בכיוון של זה.
כמי שאמור להיות הסקורר השני המוביל של הקבוצה, אחריי 10 מחזורים הוא סיים עם דאבל פיגרס רק ב4 מהם וגם זה כאשר במשחק מול צסקא שסיים עם 16 נק' האחוזים שלו היו ברצפה (4/15 מהשדה).

הוא לא שחקן יציב ולצערי הוא מוכיח שהתפקיד שלו בקבוצת יורוליג צריך להיות 15 דקות מהספסל, ולא תפקיד של שחקן ובורג התקפי מוביל עם 25 דקות בממוצע.
בתקופות שהוא בכושר טוב הוא משחק מצוין וזה נכון, אבל התקופות האלה מגיעות לזמן קצר ונעלמות לטווח ארוך ופה בדיוק הבעיה (קצת מזכיר לי את מייקל רול).

באמת הדבר היחיד שאני יכול להגיד לטובתו אחריי שכמעט שליש עונה מאחורינו זה שהוא שיפר בצורה מרשימה את האחוזים מהקו (90% עד עכשיו), מעבר לזה אין שיפור בשום דבר.
לא יכול להיות ששחקן עם חשיבות כמו שלו יסיים פעמיים עם נקודה אחת במשחק בלי סל שדה אחד, זה לא מתקבל על הדעת.

אני לא רואה אותו פתאום מתעלה על עצמו והופך להיות שחקן אחר במהלך העונה, זה סוג השחקן והוא לא ישתנה.
כשהוא תופס יום (בטח עם ווילבקין ביחד) זה תאווה לעיניים וכולנו מתלהבים וגם בצדק, גם כזה קורה 2-3 משחקים ברצף. אבל זה לא שווה כלום אם לאחר מכן מגיע רצף של 5-6 משחקים שבהם הוא לא מתקרב לדאבל פיגרס או שקולע באחוזים מזעזעים.

הלקח שצריך להפיק לעונה הבאה זה שאם מחליטים להציב עוד סקורר לעמדת השוטינג גארד זה צריך להיות אחד מוכח ויציב, קחו לדוגמה את ג'ורדן לויד שהיה על המדף הקיץ הזה.
ואם לא מוצאים אחד כזה, אז הולכים על רעיון של רכז ברמה גבוהה + רכז בכסף נמוך כמו כריס ג'ונס (ולא בטוח בכלל שזה פחות עדיף על הרעיון של 2 סקוררים מעמדה 2).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 22 נובמבר 2020, 10:39

Jack55 כתב:דורסי העונה היה אמור לעשות קפיצת מדרגה משמעותית לאחר עונה ראשונה ביורוליג וזה גם בדיוק מה שציפו ממנו, בינתיים הוא ממש לא בכיוון של זה.
כמי שאמור להיות הסקורר השני המוביל של הקבוצה, אחריי 10 מחזורים הוא סיים עם דאבל פיגרס רק ב4 מהם וגם זה כאשר במשחק מול צסקא שסיים עם 16 נק' האחוזים שלו היו ברצפה (4/15 מהשדה).

הוא לא שחקן יציב ולצערי הוא מוכיח שהתפקיד שלו בקבוצת יורוליג צריך להיות 15 דקות מהספסל, ולא תפקיד של שחקן ובורג התקפי מוביל עם 25 דקות בממוצע.
בתקופות שהוא בכושר טוב הוא משחק מצוין וזה נכון, אבל התקופות האלה מגיעות לזמן קצר ונעלמות לטווח ארוך ופה בדיוק הבעיה (קצת מזכיר לי את מייקל רול).

באמת הדבר היחיד שאני יכול להגיד לטובתו אחריי שכמעט שליש עונה מאחורינו זה שהוא שיפר בצורה מרשימה את האחוזים מהקו (90% עד עכשיו), מעבר לזה אין שיפור בשום דבר.
לא יכול להיות ששחקן עם חשיבות כמו שלו יסיים פעמיים עם נקודה אחת במשחק בלי סל שדה אחד, זה לא מתקבל על הדעת.

אני לא רואה אותו פתאום מתעלה על עצמו והופך להיות שחקן אחר במהלך העונה, זה סוג השחקן והוא לא ישתנה.
כשהוא תופס יום (בטח עם ווילבקין ביחד) זה תאווה לעיניים וכולנו מתלהבים וגם בצדק, גם כזה קורה 2-3 משחקים ברצף. אבל זה לא שווה כלום אם לאחר מכן מגיע רצף של 5-6 משחקים שבהם הוא לא מתקרב לדאבל פיגרס או שקולע באחוזים מזעזעים.

הלקח שצריך להפיק לעונה הבאה זה שאם מחליטים להציב עוד סקורר לעמדת השוטינג גארד זה צריך להיות אחד מוכח ויציב, קחו לדוגמה את ג'ורדן לויד שהיה על המדף הקיץ הזה.
ואם לא מוצאים אחד כזה, אז הולכים על רעיון של רכז ברמה גבוהה + רכז בכסף נמוך כמו כריס ג'ונס (ולא בטוח בכלל שזה פחות עדיף על הרעיון של 2 סקוררים מעמדה 2).
יש מצב שיאניס גם לא בדיוק משחק בשיטה שעוזרת לשחקני קטצ׳ אנד שוט לפרוח?
התרגילים של מכבי בהתקפה מאד פשוטים וכמעט תמיד מסתיימים בתכנית ב׳ שהיא פיק אנד רול נוסף שמשאיר את הגארד לייצר לעצמו זריקה או חדירה. זה אחלה למייק ג׳יימס, מיצ׳יץ׳, ווילבקין, לארקין וכדומה. דורסי לא מסוגל לייצר לעצמו באותה הרמה. כאן מגיעה המגבלה של יאניס שפשוט לא מסוגל להתאים את סגנון המשחק לשחקנים בסגל ולשחקנים בזמן נתון על המגרש. קח את דורסי לבאיירן והוא כוכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי גיא » 22 נובמבר 2020, 20:39

מכבי היתה בשיאה בשנה שעברה עם וולטרס כרכז. אני מנסה להבין אם הוא באמת היה יותר טוב מג׳ונס,
או כי המשחק זרם יותר בהתקפה גם בגלל שחקנים של כמו כהן דני וזוסמן.

מכבי כן משחקת תרגילים לקלעים, אבל נראה לי (לא בטוח) שזה עניין של תזמונים במסירה ואיכות החסימות.
מה שהטריד אותי בדורסי זה לא שלא הלך לו בקליעה -זה יכול לקרות.
הוא פשוט לא היה קיים בהתקפה, ובהגנה פשוט היה נזק.
גיא

הודעהעל ידי Runner30 » 22 נובמבר 2020, 21:48

מבחינת יכולות נטו הוא שחקן נדיר. קליעה פנומנלית, חדירה, יכולת מסירה.
לא אינטליגנטי, אבל עם זה אפשר לעבוד.
משהו בגישה שלו גרם ליאניס לזרוק אותו לקצה הספסל במאני טיים.
Runner30

הודעהעל ידי Jack55 » 27 נובמבר 2020, 01:34

צר לי אבל השחקן הזה פשוט בדיחה, אף פעם לא אהבתי אותו ואני אף פעם לא אוהב.
3/20 לשלוש ב4 משחקים האחרונים, סקורר עלאק.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 04 דצמבר 2020, 00:13

פשוט שחור העונה, איזה ירידה חדה ביכולת...
אחוזים מגעילים, מאבד מלא ולא תורם התקפית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Maccabi18 » 04 דצמבר 2020, 00:44

שחקן חמור, משחק עם עצבים והורס לקבוצה
תמיד לא אהבתי אותו כל כך אבל עכשיו אני פשוט שונא
לא יעיל בעליל, צריך 2 שחקנים, אחד במקום בנדר ואחד במקום דורסי
Maccabi18

הודעהעל ידי Jack55 » 11 דצמבר 2020, 03:40

מעניין אם ההופעה שלו היום זאת עוד הבלחה או שיפתיע ויצליח לשמור על יציבות.
מקווה מאוד שיצליח כי כשהוא מגיע למשחקים ותורם בהתקפה הכל נראה אחרת, לצורך העניין היום היה משחק התקפי רע של סקוטי (5 נק', 2/8 מהשדה), אבל 15 הנקודות של דורסי דיי הצילו אותנו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי er79 » 11 דצמבר 2020, 09:46

Jack55 כתב:מעניין אם ההופעה שלו היום זאת עוד הבלחה או שיפתיע ויצליח לשמור על יציבות.
מקווה מאוד שיצליח כי כשהוא מגיע למשחקים ותורם בהתקפה הכל נראה אחרת, לצורך העניין היום היה משחק התקפי רע של סקוטי (5 נק', 2/8 מהשדה), אבל 15 הנקודות של דורסי דיי הצילו אותנו.

הבלחה. אין אצלו יציבות. זה משחק אסל 5 משחקי בסל. שחקן רע שלא צריך להיות פה
er79

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 דצמבר 2020, 00:22

עוד משחק נוראי של דורסי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר