המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

טיילר דורסי - עוזב לארה"ב ולא יסיים את העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טיילר דורסי חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Blondjam » 18 אוגוסט 2019, 21:49

SirCharles כתב:
tuphr כתב:
NY boy כתב:אתה יודע שהעונה שלהם לא נגמרה ביורוליג כן? יש גם VTB, דרכו הם היו צריכים להשיג מקום ליורוליג. אתה מודע לעובדה שהוא הסריח שם את הפארקט עם 2 נק' ב11 דקות והם בחרו להשתמש בזרים האחרים במשחקים הפלייאוף והמשחקים החשובים שלהם. משחקים שהיו הרבה הרבה יותר חשובים ממשחקים של היורוליג.

אם א' לא הצליח בקבוצה א' זה לא אומר שב' לא יצליח בקבוצה ב' ( יכול כמובן לעבוד גם ההפך ).

אף אחד מאיתנו לא יכול לדעת באמת איך ישתלב דורסי. סביר להניח שיואניס רצה את דורסי ומכאן צריך להתקדם.

למה כולם מניחים שיאניס רצה את דורסי? בגלל שיש לשחקן שורשים יווניים? שיהיה למאמן עם מי להריץ בדיחות סופלקי?
יותר הגיוני לחשוב שהשחקן נכפה על המאמן כי יש לו שורשים ישראלים ויוכל לשחק בליגה כישראלי.
מבחינת התאמה למה שנבנה קשה לי לחשוב על שחקן פחות מתאים. לא רק שהוא לא מביא לשולחן כלום ממה שצריך שהגארד שלצד סקוטי יביא (הגנה, יכולת ניהול משחק, יכולת חדירה גבוהה) הוא יקח דברים מהשולחן בכך שיקח דקות מזוסמן ובראיינט.
אתם פשוט מסונוורים ממספרי הזבל שהוא עשה בגארבג' טיים של ממפיס.
סתם שאלה:אם דורסי הוא הימור והוא לא רכז וגם לא שומר למה לא הלכו על ג'ורדן לויד שחתם בולנסיה? גם גבוה,גם רכז,גם שומר וגם שיחק באירופה(הפועל אילת).אם כבר הימור אז לפחות שיתאים יותר למה שנבנה פה

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
Blondjam

Re: טיילר דורסי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי NY boy » 18 אוגוסט 2019, 22:03

תשובה. הוא לא ישראלי. אני חושב שלשיקול שהוא ישראלי היה חלק מאד מאד מרכזי בהחתמה של דורסי מהסיבה הפשוטה שזה אומר פחות שחקן להושיב בחוץ בכל משחק ליגה. ככה צריכים להושיב בצד רק 2 זרים כל משחק, בניגוד לשלוש. אני חושב שהיה לזה ערך מאד גדול במערך השיקולים של ההחתמה, ולא בטוח שלא בצדק, לעובדה שאפשר יהיה להתכוונן לסגל של לפחות 8-9 מובילים שירשמו כמעט כל משחק יש משמעות גדולה.
NY boy

הודעהעל ידי felix_r » 18 אוגוסט 2019, 22:44

NY boy כתב:תשובה. הוא לא ישראלי. אני חושב שלשיקול שהוא ישראלי היה חלק מאד מאד מרכזי בהחתמה של דורסי מהסיבה הפשוטה שזה אומר פחות שחקן להושיב בחוץ בכל משחק ליגה. ככה צריכים להושיב בצד רק 2 זרים כל משחק, בניגוד לשלוש. אני חושב שהיה לזה ערך מאד גדול במערך השיקולים של ההחתמה, ולא בטוח שלא בצדק, לעובדה שאפשר יהיה להתכוונן לסגל של לפחות 8-9 מובילים שירשמו כמעט כל משחק יש משמעות גדולה.

אם היו משאירים את טיוס במקום האנטר, זה גם היה עוזר
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 18 אוגוסט 2019, 22:52

בגלל שיהיה סך הכל ישראלי אחד על המגרש בליגה ודורסי הוא ישראלי

אני חושב שאפשר לעבוד על המון הרכבים בירוצו גם ביורוליג בניגוד לשנה שעברה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 18 אוגוסט 2019, 23:09

גל גל כתב:בגלל שיהיה סך הכל ישראלי אחד על המגרש בליגה ודורסי הוא ישראלי

נכון, רק ישראלי אחד, אבל סך הכל רק 5 זרים. בשיכלול הישראלים ישחקו יותר
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי NY boy » 18 אוגוסט 2019, 23:21

felix_r כתב:
NY boy כתב:תשובה. הוא לא ישראלי. אני חושב שלשיקול שהוא ישראלי היה חלק מאד מאד מרכזי בהחתמה של דורסי מהסיבה הפשוטה שזה אומר פחות שחקן להושיב בחוץ בכל משחק ליגה. ככה צריכים להושיב בצד רק 2 זרים כל משחק, בניגוד לשלוש. אני חושב שהיה לזה ערך מאד גדול במערך השיקולים של ההחתמה, ולא בטוח שלא בצדק, לעובדה שאפשר יהיה להתכוונן לסגל של לפחות 8-9 מובילים שירשמו כמעט כל משחק יש משמעות גדולה.

אם היו משאירים את טיוס במקום האנטר, זה גם היה עוזר

בהחלט. היה גם עדיף שהיו עושים את זה. משאירים את טיוס ואז בכלל אפשר היה לרוץ עם אותו סגל כמעט כל שבוע בין המסגרות, לייצר רוטציה קבועה וכו'.
NY boy

הודעהעל ידי NY boy » 18 אוגוסט 2019, 23:23

גל גל כתב:בגלל שיהיה סך הכל ישראלי אחד על המגרש בליגה ודורסי הוא ישראלי

כמו שאמרו, הבעיה לא בכמות שצריך על המגרש (זה השנה לא משמעותי בכלל) אלא בעצם העובדה שאם היית מחתים עוד זר (ולא דורסי) 3 זרים כל שבוע יושבים בחוץ. בתחילת הקיץ דיברתי על הבעיות שזה יוצר, צריך כל פעם להשאיר אחרים, לא לתת למישהו לשבת על הזמן בחוץ קבוע, אם פתאום מפסידים אז יש לחץ לתת למובילים, ואם במקרה יש דרבי, או ירושלים, ואז יוצא שמישהו לא נרשם כמה שבועות ומאבד ביטחון, זה משפיע ביורוליג וחוזר חלילה. כמה שיותר אתה יכול לרשום את כל הסגל גם בליגה יותר טוב ונותן יותר סיכוי לקבוצה להתחבר (שזה הסיכוי היחידי שלנו לאיים על השמינייה לדעתי).
NY boy

הודעהעל ידי SirCharles » 18 אוגוסט 2019, 23:46

אבל למי פאקינג אכפת מהליגה? גם ככה עם הרכב הישראלים שלנו (גם בלי דורסי) אנחנו גדולים על הליגה, לא דורסי הוא זה שיעשה את ההבדל. גם נותנים פה הרבה יותר מדי משקל לבעיה בהשארת 3 זרים בחוץ בכל משחק ליגה. מי ישמע, גם ככה יש 2-3 משחקים בשבוע, ואני בטוח ששחקנים מעדיפים לשחק ביורוליג מאשר בליגה. הייתי מעדיף רוטציה בזרים מאשר מה שכנראה יקרה והוא שקלויארו ובראיינט יהיו אלה שהכי פחות ישותפו בליגה ולא תהיה להם הפריווילגיה למשחקים קלים יותר אלא יהיה עליהם את הלחץ להוכיח את עצמם בכל משחק יורוליג (בעיקר יהיה קשה לבראיינט שלו זו העונה הראשונה במפעל).
SirCharles

הודעהעל ידי felix_r » 18 אוגוסט 2019, 23:50

SirCharles כתב:אבל למי פאקינג אכפת מהליגה? גם ככה עם הרכב הישראלים שלנו (גם בלי דורסי) אנחנו גדולים על הליגה, לא דורסי הוא זה שיעשה את ההבדל. גם נותנים פה הרבה יותר מדי משקל לבעיה בהשארת 3 זרים בחוץ בכל משחק ליגה. מי ישמע, גם ככה יש 2-3 משחקים בשבוע, ואני בטוח ששחקנים מעדיפים לשחק ביורוליג מאשר בליגה. הייתי מעדיף רוטציה בזרים מאשר מה שכנראה יקרה והוא שקלויארו ובראיינט יהיו אלה שהכי פחות ישותפו בליגה ולא תהיה להם הפריווילגיה למשחקים קלים יותר אלא יהיה עליהם את הלחץ להוכיח את עצמם בכל משחק יורוליג (בעיקר יהיה קשה לבראיינט שלו זו העונה הראשונה במפעל).

כל עוד מנצחים, לאף אחד לא אכפת, אבל כשמתחילים להפסיד, זה מתחיל להיות אכפת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי NY boy » 19 אוגוסט 2019, 00:33

לא רוצה לחזור על עצמי שוב, אבל אכפת גם אכפת כי זה משפיע ישירות על היורוליג. למכבי אסור להפסיד בליגה (ואם מפסדים איך שלא הופכים את זה יש פאניקה, הפסדים בליגה זה בדרך כלל תחילת סוף שעון החול של המאמן ממנו הוא לא מתאושש), ולכן אי אפשר לעשות רוטציה אמיתית, כי פתאום יש הפסד בנס ציונה, ואז חייבים לתת לסגל החזק לשחק, ואז פתאום שבוע אחרי יש ירושלים בחוץ, ודרבי בבית במקרה שבוע אחרי, אז גם פה אי אפשר... ואז יצא שחודש כמה שחקנים לא שיחקו, איבדו ביטחון והכל. וזה רק חלק קטן מהבעיה, ברגע שיש משחק ליגה ושחקנים מסויימים לא מתלבשים, הם לא מן הסתם פחות גם באימון (כי אתה רוצה להריץ את אלו שאשכרה מתלבשים, ואת אלו שלא שיחקו ביורוליג) והם גם יודעים שהם לא משחקים אז הם פחות מתאמצים ואז יוצא מצב שהם יוצאים מפוקוס. יש כל כך הרבה דברים שמשפיעים ברגע שצריך להשאיר כמות גדולה של שחקנים בחוץ כל שבוע. ולכן זה בהחלט משמעותי שיש פחות שחקן שצריך להושיב בחוץ.
NY boy

הודעהעל ידי גל גל » 19 אוגוסט 2019, 00:38

NY boy כתב:לא רוצה לחזור על עצמי שוב, אבל אכפת גם אכפת כי זה משפיע ישירות על היורוליג. למכבי אסור להפסיד בליגה (ואם מפסדים איך שלא הופכים את זה יש פאניקה, הפסדים בליגה זה בדרך כלל תחילת סוף שעון החול של המאמן ממנו הוא לא מתאושש), ולכן אי אפשר לעשות רוטציה אמיתית, כי פתאום יש הפסד בנס ציונה, ואז חייבים לתת לסגל החזק לשחק, ואז פתאום שבוע אחרי יש ירושלים בחוץ, ודרבי בבית במקרה שבוע אחרי, אז גם פה אי אפשר... ואז יצא שחודש כמה שחקנים לא שיחקו, איבדו ביטחון והכל. וזה רק חלק קטן מהבעיה, ברגע שיש משחק ליגה ושחקנים מסויימים לא מתלבשים, הם לא מן הסתם פחות גם באימון (כי אתה רוצה להריץ את אלו שאשכרה מתלבשים, ואת אלו שלא שיחקו ביורוליג) והם גם יודעים שהם לא משחקים אז הם פחות מתאמצים ואז יוצא מצב שהם יוצאים מפוקוס. יש כל כך הרבה דברים שמשפיעים ברגע שצריך להשאיר כמות גדולה של שחקנים בחוץ כל שבוע. ולכן זה בהחלט משמעותי שיש פחות שחקן שצריך להושיב בחוץ.

השנה 2 מהשחקנים המובילים שלך הם ישראלים
אפשר לשחק עם 4 שחקנים זרים ביחד

זה ממש לא בעיה השנה במיוחד בגלל כמות המשחקים הגדולה שהולכת להיות
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי NY boy » 19 אוגוסט 2019, 01:02

עכשיו! אם היה מוחתם זר במקום דורסי, אז לא. אז 3 זרים היו צריכים לשבת בחוץ כל משחק, וזה בעיה, ולא בעיה קטנה בעיה גדולה שמונעת אפשרות אמיתית לחיבור הסגל, כימיה קבוצתית ומה עוד. אני חוזר ומדגיש שזה פחות קריטי וחשוב החוקים במהלך המשחקים ואם יש חוק רוסי או אין, הרבה יותר קריטי העובדה שבטופס יכולים להרשם רק 3 מה שהיה משאיר 3 שחקנים בחוץ כל משחק. ולכן אמרתי שלדעתי השיקול שדורסי הוא ישראלי שלא צריך לשבת בצד היה משמעותי בהחלטה ללכת דווקא עליו ולא על מישהו דומה באותה רמה\סדר גודל אבל זר.

ואולי דיי עם המיתוס על כמות המשחקים הגדולה השנה. הוסיפו בסה"כ 4 משחקים נוספים, אבל הורידו גם חלון נבחרת אחד, שמאפשר לפרוס את המשחקים האלה לשבוע הזה לעומת השנה שעברה. ככה שההבדל הוא ממש לא משמעותי.
NY boy

הודעהעל ידי felix_r » 19 אוגוסט 2019, 01:28

יש משהו שאני רוצה להראות לכם. סוג של חשבון פשוט.

כמו שידוע לכולם, במשחק כדורסל בכל רגע נתון יש 5 שחקנים על מגרש והמשחק נמשך 40 דקות. ז"א יש 200 (5X40) דקות משחק לחלק בין השחקנים.

בעונה שעברה היה חוק רוסי של 2 ישראלים על הפרקט ו 6 זרים רשומים. ז"א לפחות 80 (2X40) דקות מתוך ה 200 היו חייבות להיות של ישראלים. זה היה משאיר 120 דקות שיכולת לחלק בין 6 זרים. 120 חלקי 6 יוצא 20 דקות בממוצע לכל זר.

העונה מותר לרשום רק 5 זרים. אם ניתן לכל אחד מהם 20 דקות על הפרקט (כמו בחישוב של עונה שעברה), נקבל 100 דקות של זרים. 200 פחות 100 שווה 100. את ה 100 שנשארו נצטרך לחלק בין הישראלים.

כמובן, שהחישוב לא חייב להיות כזה. הרי מותר לתת יותר דקות לישראלים. אף אחד לא מחייב אותנו לשתף זרים. אבל נגיד שהחלוקה היא כזאת לצורך ההדגמה.

עד כאן?

יש כאן אנשים שטוענים, שבגלל שהעונה יהיו לנו שני ישראלים ברמה של זרים (כספי ודורסי), אז יהיה לנו הרבה יותר קל לאייש את הדקות של הישראלים בליגה.

אז קודם כל גם בעונה שעברה היה לנו ישראלי ברמה של זר - טיוס, אבל זה לא קריטי לויכוח הזה.

מה שאותם האנשים לא מבינים, זה שהעניין הוא הפוך! אותם הישראלים ברמה של זרים לא אמורים לשחק הרבה בליגה! למה? כי הם ישחקו הרבה ביורוליג!

בעונה שעברה כל הישראלים (פרט לטיוס אולי) לא קיבלו הרבה דקות ביורוליג, אז הם יכלו לשחק המון דקות בליגה, כי הם פשוט לא היו סחוטים. העונה אתם לא תרצו שכספי יסחט במשחקי הליגה כי אנחנו צריכים אותו ליורוליג. ויהיו לא מעט שבועות של 3 ו 4 משחקים בשבוע. נרצה שכספי (ואולי גם דורסי) ינוח בליגה וישמור כוחות ליורוליג.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי arie85 » 19 אוגוסט 2019, 01:41

NY boy כתב:
שועל כתב:איך הוא היה בnba?

אם השאלה לגביי אנדרו הריסון המדובר, אז הוא היה שחקן של 9.3 נק' למשחק בנבא בממפיס בעונת 2017-18.

מה שבסה"כ אני בה להגיד שלא כל אחד שקולע 7-8 נק' למשחק בנבא בקבוצות חלשות (לרוב) הוא איזה כוכב באירופה או אפילו שחקן טוב ביורוליג. אנחנו רואים שחקני עם היסטוריה של נבא, דראפט (סיבוב ראשון) וכדומה מגיעים גם לקבוצות ליגה סתם פה (רק בשבוע האחרון לחיפה, נס ציונה, וחולון הגיעו בחירות דראפט סיבוב ראשון עם מספר משחקים לא מבוטל בנבא) וחלק מהשחקנים האלה גם נכשלים.

דורסי בשורה התחתונה הוא ילד, בשנה ראשונה מחוץ לארה"ב, בלי ניסיון אירופי ועם סימן שאלה גדול מה ואם יכול לתרום. פוטנציאל גדול ברור שיש, מימוש אבל תלוי בהרבה מאד דברים שאנחנו לא יודעים את התשובות אליהם עדיין.

מסכים איתך שלא כל זר שקלוע ב-NBA הוא טוב אבל ההשוואות שאתה נותן הם לא נכונות כי דורסי היה ידוע שהוא שחקן מעולה עוד מהמכללות, לא סתם נבחרת יוון נלחמה עליו, יכול להיות שפתאום הוא לא ישתלב במכבי אבל זה יכול לקרות לכל אחד, חוץ מזה שהשחקנים שהגיעו מהליגה הטובה בעולם למכבי חיפה והפועל חולון לא דומים למה שדורסי עשה שם.
בנוגע לאנדרו הוא חתם לחודש בחימקי עם אופציה להארכה, לא ישתלב ושוחרר, קורה, אני עדיין הייתי שמח לראות אותו פה
arie85

הודעהעל ידי arie85 » 19 אוגוסט 2019, 01:48

felix_r כתב:יש משהו שאני רוצה להראות לכם. סוג של חשבון פשוט.

כמו שידוע לכולם, במשחק כדורסל בכל רגע נתון יש 5 שחקנים על מגרש והמשחק נמשך 40 דקות. ז"א יש 200 (5X40) דקות משחק לחלק בין השחקנים.

בעונה שעברה היה חוק רוסי של 2 ישראלים על הפרקט ו 6 זרים רשומים. ז"א לפחות 80 (2X40) דקות מתוך ה 200 היו חייבות להיות של ישראלים. זה היה משאיר 120 דקות שיכולת לחלק בין 6 זרים. 120 חלקי 6 יוצא 20 דקות בממוצע לכל זר.

העונה מותר לרשום רק 5 זרים. אם ניתן לכל אחד מהם 20 דקות על הפרקט (כמו בחישוב של עונה שעברה), נקבל 100 דקות של זרים. 200 פחות 100 שווה 100. את ה 100 שנשארו נצטרך לחלק בין הישראלים.

כמובן, שהחישוב לא חייב להיות כזה. הרי מותר לתת יותר דקות לישראלים. אף אחד לא מחייב אותנו לשתף זרים. אבל נגיד שהחלוקה היא כזאת לצורך ההדגמה.

עד כאן?

יש כאן אנשים שטוענים, שבגלל שהעונה יהיו לנו שני ישראלים ברמה של זרים (כספי ודורסי), אז יהיה לנו הרבה יותר קל לאייש את הדקות של הישראלים בליגה.

אז קודם כל גם בעונה שעברה היה לנו ישראלי ברמה של זר - טיוס, אבל זה לא קריטי לויכוח הזה.

מה שאותם האנשים לא מבינים, זה שהעניין הוא הפוך! אותם הישראלים ברמה של זרים לא אמורים לשחק הרבה בליגה! למה? כי הם ישחקו הרבה ביורוליג!

בעונה שעברה כל הישראלים (פרט לטיוס אולי) לא קיבלו הרבה דקות ביורוליג, אז הם יכלו לשחק המון דקות בליגה, כי הם פשוט לא היו סחוטים. העונה אתם לא תרצו שכספי יסחט במשחקי הליגה כי אנחנו צריכים אותו ליורוליג. ויהיו לא מעט שבועות של 3 ו 4 משחקים בשבוע. נרצה שכספי (ואולי גם דורסי) ינוח בליגה וישמור כוחות ליורוליג.

העיניין הוא אפילו יותר פשוט, בגלל שאתה יכול לרשום רק חמישה זרים, ואתה תרצה ו/או צריך רוטציה גדולה בליגה של תשע/עשר שחקנים אז לפחות ארבע שחקנים ישראלים ישחקו די הרבה בליגה, ובגלל שלא תרצה להעמיס על כספי המון דקות, אז צריך לפחות חמש שחקנים ישראלים טובים שיוכלו לעזור לנצח והקבוצות בליגה לא פראייריות
arie85

הודעהעל ידי NY boy » 19 אוגוסט 2019, 02:04

arie85 כתב:
NY boy כתב:
שועל כתב:איך הוא היה בnba?

אם השאלה לגביי אנדרו הריסון המדובר, אז הוא היה שחקן של 9.3 נק' למשחק בנבא בממפיס בעונת 2017-18.

מה שבסה"כ אני בה להגיד שלא כל אחד שקולע 7-8 נק' למשחק בנבא בקבוצות חלשות (לרוב) הוא איזה כוכב באירופה או אפילו שחקן טוב ביורוליג. אנחנו רואים שחקני עם היסטוריה של נבא, דראפט (סיבוב ראשון) וכדומה מגיעים גם לקבוצות ליגה סתם פה (רק בשבוע האחרון לחיפה, נס ציונה, וחולון הגיעו בחירות דראפט סיבוב ראשון עם מספר משחקים לא מבוטל בנבא) וחלק מהשחקנים האלה גם נכשלים.

דורסי בשורה התחתונה הוא ילד, בשנה ראשונה מחוץ לארה"ב, בלי ניסיון אירופי ועם סימן שאלה גדול מה ואם יכול לתרום. פוטנציאל גדול ברור שיש, מימוש אבל תלוי בהרבה מאד דברים שאנחנו לא יודעים את התשובות אליהם עדיין.

מסכים איתך שלא כל זר שקלוע ב-NBA הוא טוב אבל ההשוואות שאתה נותן הם לא נכונות כי דורסי היה ידוע שהוא שחקן מעולה עוד מהמכללות, לא סתם נבחרת יוון נלחמה עליו, יכול להיות שפתאום הוא לא ישתלב במכבי אבל זה יכול לקרות לכל אחד, חוץ מזה שהשחקנים שהגיעו מהליגה הטובה בעולם למכבי חיפה והפועל חולון לא דומים למה שדורסי עשה שם.
בנוגע לאנדרו הוא חתם לחודש בחימקי עם אופציה להארכה, לא ישתלב ושוחרר, קורה, אני עדיין הייתי שמח לראות אותו פה

לא הבנתי,הוא היה ידוע כל כך כשחקן טוב שהוא נבחר בסיבוב השני במקום 37 או משהו כזה, בעוד השחקנים שהגיעו לחיפה וחולון שנבחרו במקום ה21 וה17 בסיבוב הראשון בדראפט הם היו נחשבים פחות? לא נראה לי. דורסי שיחק ב2 הקבוצות הגרועות בליגה, לעשות נקודות בגארבג' שם זה לא חוכמה (כמו שאנדרו הריסון למד). של חיפה היה בבוסטון קצת יותר קשה לקבל דקות, של חולון בטורונטו השנה גם קצת קשה לקבל דקות.

אנדרו לא חתם לחודש ושוחרר, הוא סיים את העונה (פשוט ביציע, כמו פארגו פה, בגלל החוקים) הוא שוחרר לדעתי רק לפני איזה שבוע-שבועיים בצורה רשמית (הוא חתם לעונה וחצי עם יציאה וחימקי ניצלה את היציאה מההסכם שלו).
NY boy

הודעהעל ידי SirCharles » 19 אוגוסט 2019, 09:58

NY boy כתב:לא רוצה לחזור על עצמי שוב, אבל אכפת גם אכפת כי זה משפיע ישירות על היורוליג. למכבי אסור להפסיד בליגה (ואם מפסדים איך שלא הופכים את זה יש פאניקה, הפסדים בליגה זה בדרך כלל תחילת סוף שעון החול של המאמן ממנו הוא לא מתאושש), ולכן אי אפשר לעשות רוטציה אמיתית, כי פתאום יש הפסד בנס ציונה, ואז חייבים לתת לסגל החזק לשחק, ואז פתאום שבוע אחרי יש ירושלים בחוץ, ודרבי בבית במקרה שבוע אחרי, אז גם פה אי אפשר... ואז יצא שחודש כמה שחקנים לא שיחקו, איבדו ביטחון והכל. וזה רק חלק קטן מהבעיה, ברגע שיש משחק ליגה ושחקנים מסויימים לא מתלבשים, הם לא מן הסתם פחות גם באימון (כי אתה רוצה להריץ את אלו שאשכרה מתלבשים, ואת אלו שלא שיחקו ביורוליג) והם גם יודעים שהם לא משחקים אז הם פחות מתאמצים ואז יוצא מצב שהם יוצאים מפוקוס. יש כל כך הרבה דברים שמשפיעים ברגע שצריך להשאיר כמות גדולה של שחקנים בחוץ כל שבוע. ולכן זה בהחלט משמעותי שיש פחות שחקן שצריך להושיב בחוץ.

למה בדיוק אסור למכבי להפסיד בליגה? וממתי הפסד ליגה משפיע על היורוליג?
הסיבה שעדיף רוטציה בין הזרים היא שאז שחקן לא משחק בליגה פעם בכמה בכמה שבועות ויכול אז לנוח ואילו במצב הקיים רוב הסיכויים שאותם שחקנים (לפי דעתי קלויארו ובראיינט שיש להם תחליפים ישראלים בעמדות שלהם) לא ישחקו ויצאו מהקצב. אני לא אתפלא גם אם אפילו לא ירשמו בהתחלה אחד מהם או את שניהם כדי שתהיה אפשרות לרשום עוד זר בהמשך העונה.
SirCharles

הודעהעל ידי cifkcv » 19 אוגוסט 2019, 10:41

https://sports.walla.co.il/item/3253914
ראיון יפה עם דורסי.
סה''כ נשמע בחור צנוע שמוכן לאתגר ובא בראש נכון למכבי.
מה שמעניין שהוא העיד על עצמו ששיחק בעמדת הרכז עד המכללות והוא יודע גם ליצור לאחרים, כמו כן שהוא כן יביא הגנה(לא בטוח אבל נראה).
cifkcv

Re: טיילר דורסי חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 אוגוסט 2019, 11:56

עד המכללות זה תיכון כאילו? זה אמור להגיד לי משהו?

בקיצור נראה לי שהייתה פה, כרגיל, יציאה המונית מפרופורציות לגביו. יכול להיות שהוא קולע מצויין, אבל ממה שאני קורא ושומע הוא לא מוסיף לסגל שום דבר שחסר לו. לא ניהול משחק, לא הגנה, לא יכולת חדירה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 19 אוגוסט 2019, 12:07

MTA2311 כתב:עד המכללות זה תיכון כאילו? זה אמור להגיד לי משהו?

בקיצור נראה לי שהייתה פה, כרגיל, יציאה המונית מפרופורציות לגביו. יכול להיות שהוא קולע מצויין, אבל ממה שאני קורא ושומע הוא לא מוסיף לסגל שום דבר שחסר לו. לא ניהול משחק, לא הגנה, לא יכולת חדירה.

הוא מוסיף סקורינג ברמה גבוהה בכמה רמות.
הוא מוסיף שחקן שיכול לקבל כדור ולעשות נקודות בלי שיצטרכו ״לייצר״ עבורו.
הוא קלעי מצויין עם בטחון עצמי ומיינדסט של סקורר- משהו שלא היה ליד ווילבקין בשנה שעברה.

הוא מטפל בכדור מספיק טוב כדי לשמור עליו בצד הנכון.
הוא לא יגרום לך לתפוס את הראש ולכעוס כשהוא מייצר מכדרור כי יש לו יכולת לקחת את הכדור ולייצר נקודות בטבעת- אם בקליעה מכדרור, אם בחדירה ואם במסירה.

הוא שחקן מוכשר מאוד, ואני שמח שמכבי הלכו לכיוון הזה, ולא התקבעו על איזה ״פלור-ג׳נרל״ חאווה שלא יודע לשים סל.

הוא גם לא מפחד לקחת על עצמו בקלאץ’, שזו בהחלט ברכה גדולה.
זה רכש טוב. בהתחשב בעובדה שהוא ישראלי ובתג המחיר הסימפטי- זה רכש מעולה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־45 אורחים