המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד ההנהלה הביזיונית של מכבי ת''א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד ההנהלה הביזיונית של מכבי ת''א

הודעהעל ידי מילוס » 30 אוגוסט 2022, 12:37

הגמגומים של קטש בעיקר מסמנים לי שהוא לא בא מוכן מספיק מבחינת דף המסרים, או ה"תגיד ואל תגיד" של המערכת הבזויה. זה כשלעצמו יוצר תשובות הרבה יותר כנות.
להבדיל, כל הראיונות בשנה האחרונה עם הבלתי נסבל (אבן) נשמעים כמו דף מסרים אחד גדול, אפס מידע אמיתי או כנות.
מילוס

הודעהעל ידי Blazergun » 30 אוגוסט 2022, 14:14

Jack55 כתב:יש קישור לריאיון המלא?

https://vod.sport5.co.il/?Vc=147&Vi=413512
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי A.Parker » 30 אוגוסט 2022, 15:03

MTA2311 כתב:דיבר יפה. מאוד פתוח וישיר.

עוד לא ראיתי, אבל הוא תמיד כן.
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 30 אוגוסט 2022, 15:13

מאד נהניתי מהריאיון..
הגמגומים לדעתי דווקא לא משמעותיים.

צרם לי לשמוע אותו אומר את המשפט - "אם אני מכבי אני לוקח את צ'אבי..אני צריך להוכיח את עצמי"
זה משדר חוסר ביטחון בעצמו..אני מקווה שזה לא יבוא עליו בהפוכה מול השחקנים..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Asf » 30 אוגוסט 2022, 15:29

דווקא אהבתי שהוא אמר את זה. לא חושב שזה מעיד על חוסר ביטחון בעצמו. הוא אמר מה הוא היה עושה לו הוא היה מכבי, לא הוא עצמו.
הצחיק אותי שבחלק של הקלישאות האוזמן שתל לו שם כמה ציטוטים של בלאט.

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 אוגוסט 2022, 15:34

my man כתב:מאד נהניתי מהריאיון..

צרם לי לשמוע אותו אומר את המשפט - "אם אני מכבי אני לוקח את צ'אבי..אני צריך להוכיח את עצמי"

בדיוק להפך, זה מעיד על המון בטחון עצמי. אולי האמירה הכי מרשימה בראיון הזה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 30 אוגוסט 2022, 15:43

MTA2311 כתב:
my man כתב:מאד נהניתי מהריאיון..

בדיוק להפך, זה מעיד על המון בטחון עצמי. אולי האמירה הכי מרשימה בראיון הזה.

בהתחלה חשבתי ככה..אבל ראיתי שוב את ההיסוס שלו לפני שהוא ענה- ותחבר את זה לתשובה שלו על השאיפה לאמן ביורוליג בכל מחיר..זה פשוט נראה שיותר משהוא באמת מאמין שהוא מתאים ליורוליג הוא רק שמח שמישהו נתן לו את ההזדמנות.

יכול להיות שזה יצליח ויכול להיות שלא אבל לי נראה שהאיש לא מאמין בעצמו..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 30 אוגוסט 2022, 15:51

Asf כתב:דווקא אהבתי שהוא אמר את זה. לא חושב שזה מעיד על חוסר ביטחון בעצמו. הוא אמר מה הוא היה עושה לו הוא היה מכבי, לא הוא עצמו.
הצחיק אותי שבחלק של הקלישאות האוזמן שתל לו שם כמה ציטוטים של בלאט.

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk

לא יודע אני חושב על זה עכשיו שוב. יכול להיות שמה שאתה אומר נכון..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי גל גל » 30 אוגוסט 2022, 16:29

אפשר להגיד על קטש הרבה דברים
אבל הוא אחלה גבר
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 אוגוסט 2022, 16:37

מילוס כתב:הגמגומים של קטש בעיקר מסמנים לי שהוא לא בא מוכן מספיק מבחינת דף המסרים, או ה"תגיד ואל תגיד" של המערכת הבזויה. זה כשלעצמו יוצר תשובות הרבה יותר כנות.
להבדיל, כל הראיונות בשנה האחרונה עם הבלתי נסבל (אבן) נשמעים כמו דף מסרים אחד גדול, אפס מידע אמיתי או כנות.
בואו נשים את זה על השולחן, הגימגומים של קטש זה לא דבר חדש, לא חושב שראיתי ראיון של קטש או מסיבת עיתונאים שלו שהוא מדבר שותף. זה קטש, ככה הוא מדבר, אל תחפשו משמעות אחרת

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Jack55 » 30 אוגוסט 2022, 20:40

אחלה רעיון, היה מאוד מעניין
אוהב את קטש כבן אדם, מקווה שיעשה דברים יפים השנה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי JarJarBinx » 31 אוגוסט 2022, 08:45

לא מבין בכלל בכלל את האינטרס של מכבי או קטש ללכת לראיון כזה. לדעתי דיבר יותר מדי על שחקנים ספציפיים, כאלה שבקבוצה וכאלה שלא. לא כל דבר צריך להיאמר בחוץ על ידי המאמן.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 אוגוסט 2022, 10:03

האינטרס של מכבי הוא להתנהל בשקיפות מול האוהדים שלה לשם שינוי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 אוגוסט 2022, 10:06

JarJarBinx כתב:לא מבין בכלל בכלל את האינטרס של מכבי או קטש ללכת לראיון כזה. לדעתי דיבר יותר מדי על שחקנים ספציפיים, כאלה שבקבוצה וכאלה שלא. לא כל דבר צריך להיאמר בחוץ על ידי המאמן.
הגיע הזמן לשם שינוי שלא ידברו בסיסמאות ורמזים כפי שהורגלנו מאבי אבן וניקולה וויצ'יץ'.
סוף סוף מגיע איש מהמערכת ושם הכל על השולחן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי JarJarBinx » 31 אוגוסט 2022, 13:57

אבל מה היתרון של לנהל מערכת יחסים מול השחקנים שלך מול התקשורת והקהל? למה ג'רל מרטין צריך לשחק עם עננה שהוא, המאמן שלו וכל העולם יודעים שהוא ברירת מחדל כי בלקשיר לא רצה לבוא? למה הגארדים צריכים לשמוע (מול כל העולם) שאם רק קלאתיס היה רוצה אז הם לא היו פה? למה בולדווין צריך להיות תחת עננה של "גם המאמן חושב שאתה בעייתי"? ולמה אפילו קטש צריך בריש גלי לומר שבלאט שם כגלגלי עזר בשבילו?
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי ankram » 31 אוגוסט 2022, 14:48

JarJarBinx כתב:אבל מה היתרון של לנהל מערכת יחסים מול השחקנים שלך מול התקשורת והקהל? למה ג'רל מרטין צריך לשחק עם עננה שהוא, המאמן שלו וכל העולם יודעים שהוא ברירת מחדל כי בלקשיר לא רצה לבוא? למה הגארדים צריכים לשמוע (מול כל העולם) שאם רק קלאתיס היה רוצה אז הם לא היו פה? למה בולדווין צריך להיות תחת עננה של "גם המאמן חושב שאתה בעייתי"? ולמה אפילו קטש צריך בריש גלי לומר שבלאט שם כגלגלי עזר בשבילו?

ראשית , מרענן לשמוע כנות אחרי מחוללי הסיסמאות שהתרגלנו אליהם בשנים האחרונות , אני מעדיף מאמן כנה ומדבר , מאשר שורה של אנשים עם דף מסרים שחוק , וערימת סיסמאות.
שנית , מה אכפת לי איזה עננה יש על מרטין? (לדעתי זה רק בראש שלך), אתה מעדיף שקטש יישקר ויגיד שהוא אופצייה ראשונה? גם קטש יודע שהוא עצמו לא אופצייה ראשונה SO WHAT?
לגבי קלאטס , קטש אמר במפורש שהוא לא היה פוסל גם את קלאטס וגם את בראון , בולדווין? ידוע לכל וגם לעצמו שהוא פיתח לעצמו שם בעייתי , קטש לא שם עליו LABEL , עצם העובדה שהוא במכבי מעיד שזה הLABEL שלו (כי אם היה טיפוס נח , לא היה בכלל באיזור החיוג של מכבי) ולגבי בלאט , קטש לא אמר בריש גלי שהוא גלגלי עזר בשבילו (מאיפה שמעת את זה בכלל???) אלא שהוא שמח על היותו של בלאט במערכת לא רק בשבילו אלא גם למערכת כולה.
בשורה התחתונה , לא נראה לי ששנינו שמענו את אותו הראיון , ולא נראה לי שהראיון הזה בכלל מעניין את הזרים המדוברים , ואם זה מפריע להם , כנראה שהם לא בשלים להיות פה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי מילוס » 31 אוגוסט 2022, 16:37

עם כל הספקולציות סביב מכבי, תמיד מעניין לשמוע נגיעות קטנות של מאחורי הקלעים.
מצד שני, רוב התשובות לשאלות הבוערות דומות מדי למה ששמענו מרקנאטי\ניקולה\ביטון\אבן ועל כן, לא אמין (התקציב גדל, ההנהלה לא מעורבת מקצועית, ניקולה רק מביע דעה, קטש קיבל את הסגל שרצה). חבל שההאוזמנים אף פעם לא באמת דוחקים מרואיינים לפינה..
מילוס

הודעהעל ידי מילוס » 31 אוגוסט 2022, 16:42

ד"א, קצת הצידה ומהדיון.. אם מכבי מחפשת דרך לקושש עוד כמה דולרים (וחשיפה, שזה עוד מזומנים), יש לי תחושה שגרסה צהובה ל"סנדרלנד עד המוות" יכולה להיות מעניינת פי כמה. כמעט ואין אוהד ספורט שלא מת לדעת מה קורה מאחורי הקלעים, ובמובן הזה אין הרבה חיות כמו מכבי בעולם הספורט.
מילוס

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 אוגוסט 2022, 16:45

מילוס כתב:ד"א, קצת הצידה ומהדיון.. אם מכבי מחפשת דרך לקושש עוד כמה דולרים (וחשיפה, שזה עוד מזומנים), יש לי תחושה שגרסה צהובה ל"סנדרלנד עד המוות" יכולה להיות מעניינת פי כמה. כמעט ואין אוהד ספורט שלא מת לדעת מה קורה מאחורי הקלעים, ובמובן הזה אין הרבה חיות כמו מכבי בעולם הספורט.
לא חושב שמכבי ממש רוצה שתדע מה קורה מאחורי הקלעים...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 אוגוסט 2022, 16:47

מילוס כתב:עם כל הספקולציות סביב מכבי, תמיד מעניין לשמוע נגיעות קטנות של מאחורי הקלעים.
מצד שני, רוב התשובות לשאלות הבוערות דומות מדי למה ששמענו מרקנאטי\ניקולה\ביטון\אבן ועל כן, לא אמין (התקציב גדל, ההנהלה לא מעורבת מקצועית, ניקולה רק מביע דעה, קטש קיבל את הסגל שרצה). חבל שההאוזמנים אף פעם לא באמת דוחקים מרואיינים לפינה..

אני לא חושב שהתשובות לא אמינות.
התקציב גדל - זה נכון, כי התקציב ירד בעונה שעברה בעקבות משבר הקורונה.
ההנהלה לא מעורבת מקצועית - אם לא מחשיבים את ניקולה כחלק מההנהלה, זה נכון. שמעון והפדרמנים כבר לא יושבים בדיונים אלא ניקולה שהוא הצינור להנהלה.
קטש קיבל את הסגל שרצה - זה לא ממש נאמר. ההפך - הוא דיבר על שחקנים שרצה ולא הגיעו, ועל כל מיני פשרות (כמו הולינס ומרטין).

זה היה ראיון כנה מאוד של קטש.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־156 אורחים