המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד ההנהלה הביזיונית של מכבי ת''א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ההנהלה המשתפרת של מכבי ת"א

הודעהעל ידי Shay_uzan » 04 אוקטובר 2020, 21:39

MTA2311 כתב:מה זה אומר כל מקרה לגופו? מה זה אוהד שלא מגיע לו פיצוי לעומת אוהד שכן?

להבנתי הם התקשרו לאוהדים ונתנו להם כמה אופציות...
גם לנו התקשרו והודענו שאנחנו לא מעוניינים בפיצוי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

Re: ההנהלה המשתפרת של מכבי ת

הודעהעל ידי Hujirat » 04 אוקטובר 2020, 21:43

אני אהבתי את מהלך הגיוס. יוזמה מעניינת.
גם המהלך עם הוידאו ארט של פלייטיקה נראה כמו אחלה ערך מוסף.
השנה, פרט למחלקת הפי אר העילגת, אין לי חצי תלונה להנהלה.
Hujirat

הודעהעל ידי הצופה » 06 אוקטובר 2020, 19:03

Maccabi18 כתב:
Shay_uzan כתב:#איתנו?
דעתכם?

היו צריכים לעשות את זה כפיצוי למנויים שלא קיבלו את כספם, במקום זה לוקחים עוד כסף
מה זה לוקחים? הם מוכרים צעיף יקר ומי שרוצה משלם
הצופה

הודעהעל ידי felix_r » 06 אוקטובר 2020, 23:13

בראיון שלו ל Gazzetta.gr היוונית, קייל היינס סיפר, שכאשר עזב את אולימפיאקוס, הוא יכול היה לחתום במכבי. הוא דיבר עם בלאט, ודיוויד ביקש ממנו לתת לו כמה שעות בשביל לבדוק עם ההנהלה אם יש מצב להחתים את היינס. בסוף הנהלת מכבי החליטה ללכת על שחקן אחר, והיינס חתם בצסקא (שם שיחק במשך 7 עונות).

אז המבט ראשון זה נראה עוד מהלך טיפשי של מכבי. נכון? אבל מה, זה קרה בקיץ לפני עונת 2013-14 בה מכבי זכתה באליפות. אז כנראה הנהלת מכבי עשתה מהלך נכון :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 אוקטובר 2020, 23:23

felix_r כתב:בראיון שלו ל Gazzetta.gr היוונית, קייל היינס סיפר, שכאשר עזב את אולימפיאקוס, הוא יכול היה לחתום במכבי. הוא דיבר עם בלאט, ודיוויד ביקש ממנו לתת לו כמה שעות בשביל לבדוק עם ההנהלה אם יש מצב להחתים את היינס. בסוף הנהלת מכבי החליטה ללכת על שחקן אחר, והיינס חתם בצסקא (שם שיחק במשך 7 עונות).

אז המבט ראשון זה נראה עוד מהלך טיפשי של מכבי. נכון? אבל מה, זה קרה בקיץ לפני עונת 2013-14 בה מכבי זכתה באליפות. אז כנראה הנהלת מכבי עשתה מהלך נכון :)

הוא סיפר את זה בשיחה עם היקמן: viewtopic.php?f=2&t=4652&start=500#p659374

ולגבי מה היה קורה אם היו מחתימים את היינס ולא את סופו - אין לדעת. יכול להיות שעדיין היו זוכים באליפות אירופה (ואולי גם מצליחים לבנות בסיס איתן לשנים הבאות - בניגוד לקריסה שבאה אח"כ), ואולי לא. זה היפותטי. לא כל כך רלוונטי עכשיו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 אוקטובר 2020, 23:27

Hujirat כתב:אני אהבתי את מהלך הגיוס. יוזמה מעניינת.
גם המהלך עם הוידאו ארט של פלייטיקה נראה כמו אחלה ערך מוסף.
השנה, פרט למחלקת הפי אר העילגת, אין לי חצי תלונה להנהלה.

חכה. רק התחלנו.
עוד לא ראית אפילו מה השחקנים שהחתימו שווים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 06 אוקטובר 2020, 23:32

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:בראיון שלו ל Gazzetta.gr היוונית, קייל היינס סיפר, שכאשר עזב את אולימפיאקוס, הוא יכול היה לחתום במכבי. הוא דיבר עם בלאט, ודיוויד ביקש ממנו לתת לו כמה שעות בשביל לבדוק עם ההנהלה אם יש מצב להחתים את היינס. בסוף הנהלת מכבי החליטה ללכת על שחקן אחר, והיינס חתם בצסקא (שם שיחק במשך 7 עונות).

הוא סיפר את זה בשיחה עם היקמן: https://forum.tzahevet.co.il/viewtopic. ... 00#p659374

ולגבי מה היה קורה אם היו מחתימים את היינס ולא את סופו - אין לדעת. יכול להיות שעדיין היו זוכים באליפות אירופה (ואולי גם מצליחים לבנות בסיס איתן לשנים הבאות - בניגוד לקריסה שבאה אח"כ), ואולי לא. זה היפותטי. לא כל כך רלוונטי עכשיו.

כן, כנראה העיתון היווני מצטט את המקור שציינת.

לגבי הבסיס להמשך, אתה בטח זוכר, שבקיץ אחרי הזכיה, רייס והיקמן קיבלו הצעות של מיליונים מחימקי ופנרבחצ'ה, ככה שהינו צריכים לבנות מחדש את הקו האחורי. גם אינגלס הלך ל NBA ובלו פרש סופית. בטח גם את היינס היו מפטים בחוזה של מיליונים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 אוקטובר 2020, 23:40

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:

הוא סיפר את זה בשיחה עם היקמן: viewtopic.php?f=2&t=4652&start=500#p659374

לגבי הבסיס להמשך, אתה בטח זוכר, שבקיץ אחרי הזכיה, רייס והיקמן קיבלו הצעות של מיליונים מחימקי ופנרבחצ'ה, ככה שהינו צריכים לבנות מחדש את הקו האחורי. גם אינגלס הלך ל NBA ובלו פרש סופית. בטח גם את היינס היו מפטים בחוזה של מיליונים.

עקרונית, את כולם היה אפשר וצריך להשאיר (מלבד אולי בלו). הם רצו להישאר (היקמן דיבר על כך ועל ההצעה הנמוכה שקיבל ממכבי), ואם מכבי הייתה נענית לדרישות ההתחלתיות שלהם (לפני שקיבלו הצעות מפתות מקבוצות אחרות) - זה היה קורה. כולם כמובן מכירים את הסיפור עם רייס עוד קודם. ההתנהלות שלהם אחרי הזכייה באליפות הייתה פשוט נוראית, חובבנית וקמצנית.

לאינגלס אומנם היה סעיף יציאה ל-NBA בכל מקרה, אבל לא בטוח שהיה עוזב אם מכבי לא הייתה משחררת אותו לפני כן. אולי כן ואולי לא. בסוף הוא חתם על חוזה לא מובטח בקליפרס (נדמה לי) ומשם התגלגל למקום שהוא נמצא בו היום.

לגבי היינס - אני לא יודע איזה חוזה הציעו לו. אני מניח שבתור שחקן שהגיע מאולימפיאקוס, הוא היה מקבל לפחות חוזה של 1+1.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 06 אוקטובר 2020, 23:51

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:

הוא סיפר את זה בשיחה עם היקמן: https://forum.tzahevet.co.il/viewtopic. ... 00#p659374

עקרונית, את כולם היה אפשר וצריך להשאיר (מלבד אולי בלו). הם רצו להישאר (היקמן דיבר על כך ועל ההצעה הנמוכה שקיבל ממכבי), ואם מכבי הייתה נענית לדרישות ההתחלתיות שלהם (לפני שקיבלו הצעות מפתות מקבוצות אחרות) - זה היה קורה. כולם כמובן מכירים את הסיפור עם רייס עוד קודם. ההתנהלות שלהם אחרי הזכייה באליפות הייתה פשוט נוראית, חובבנית וקמצנית.

לאינגלס אומנם היה סעיף יציאה ל-NBA בכל מקרה, אבל לא בטוח שהיה עוזב אם מכבי לא הייתה משחררת אותו לפני כן. אולי כן ואולי לא. בסוף הוא חתם על חוזה לא מובטח בקליפרס (נדמה לי) ומשם התגלגל למקום שהוא נמצא בו היום.

לגבי היינס - אני לא יודע איזה חוזה הציעו לו. אני מניח שבתור שחקן שהגיע מאולימפיאקוס, הוא היה מקבל לפחות חוזה של 1+1.

לא בטוח שהיה למכבי כסף להשאיר אותם. הינה, תזכר בסכומים:
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=171755
https://sports.walla.co.il/item/2760496
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 07 אוקטובר 2020, 00:04

שוב אני אומר - אם מכבי הייתה נענית לדרישות ההתחלתיות שלהם, לפני שקיבלו הצעות מפתות מקבוצות אחרות, הם היו נשארים. גם רייס (שלפי הדיבורים בזמנו, מכבי הפילה את העסקה איתו על פחות ממאה אלף דולר) וגם היקמן רמזו על כך. מכבי (ההנהלה) מרחה את הזמן, התווכחה על סכומים מגוכחים והתנהלה רע באופן כללי. לא סתם מגיעים מאליפות אירופה לתחתית של התחתית בתוך שנתיים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אוקטובר 2020, 17:13

מכבי הוציאה עדכון לגבי הפצועים.
בשורה התחתונה - אף אחד מהם לא חוזר בקרוב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 25 אוקטובר 2020, 17:22

שמואל1 כתב:מכבי הוציאה עדכון לגבי הפצועים.
בשורה התחתונה - אף אחד מהם לא חוזר בקרוב.
"עדכון" הכל בלי מידע אמיתי
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 אוקטובר 2020, 17:32

לא אמרו שכספי חוזר נגד אפס?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אוקטובר 2020, 17:32

מה??????????????????? לא נכון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! באמת?????????????????
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אוקטובר 2020, 17:34

לשון ההודעה:

1. עומרי כספי: לאחר שהתאמן באופן פרטני, הפורוורד צפוי לשוב לאימונים במסגרת הקבוצה, עדיין ללא מגע. בהמשך צפוי לעבור בדיקה נוספת.

2. יובל זוסמן: כידוע, השחקן מחלים מקרע בשריר הירך האחורי. יובל יעבור בדיקה נוספת בימים הקרובים וצפוי לחזור לאימונים מלאים במהלך החודש הבא.

3. ג'ון דיברתולומיאו: כידוע, הגארד מחלים מפציעה בגיד אכילס. ג'ון יעבור בדיקה נוספת בימים הקרובים וצפוי לחזור לאימונים מלאים במהלך החודש הבא.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 25 אוקטובר 2020, 17:45

נו ואיזה מידע אמיתי קונקרטי קיבלנו פה?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 אוקטובר 2020, 17:58

אם כספי עוד מתאמן בלי מגע אז יש לו עוד הרבה זמן בחוץ
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי RomanR » 25 אוקטובר 2020, 17:59

my man כתב:נו ואיזה מידע אמיתי קונקרטי קיבלנו פה?
כלום ושום דבר.
בתכלס אומרים שהם יחזרו בדצמבר, אולי

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי אדגר פו » 25 אוקטובר 2020, 18:01

כספי ישחק מול אנדולו בלי מגע.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Jack55 » 25 אוקטובר 2020, 18:03

MTA2311 כתב:אם כספי עוד מתאמן בלי מגע אז יש לו עוד הרבה זמן בחוץ
התקשורת סתם האכילו אותנו בזיוני מוח, הוא לא רלוונטי לעונה הזאת אם רק עוד חודש-חודש וחצי יתחיל לקבל דקות ראשונות, כי גם אז זה יהיה בהדרגה ואחריי מעל לשנה בחוץ.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508 ו־145 אורחים