המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 2 במאי, חמישי, 21:45

ת'רד ההנהלה הביזיונית של מכבי ת''א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד ההנהלה הביזיונית של מכבי ת''א - הגייט פרץ לאימון

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 מרץ 2022, 08:11

אודי רקאנטי ערך מסיבת עיתונאים לפני המשחק מול מילאנו, והיום פרטיה פורסמו בתקשורת: https://www.one.co.il/Article/21-22/2,6 ... tml?ref=hp

כדי להמחיש את רמת הניתוק:
יש ניסיון להכניס עוד כסף למועדון? להביא עוד בעל ממון שיעזור?
“עוד כסף תמיד יכול לעזור וככה אפשר להביא שחקני NBA. כרגע אין לנו תוכנית להביא מישהו אחר כי הבעלים הקיימים מספקים את הצרכים של הקבוצה. אם היינו חושבים שנצטרך מימון חיצוני באיזה שהוא דרך היינו שוקלים את זה. אנחנו דואגים כל יום לקיומה של מכבי ולהצלחתה של מכבי. זאת אומרת שאם נחשוב שצריך להגדיל את התקציב בעוד כך וכך מיליונים אנחנו נשים את היד בכיס ונשלם. במידה ומה שיש לא יספיק אז אולי נחשוב על דברים אחרים. כרגע זה לא על הפרק ואנחנו חושבים שאנחנו יכולים לממן את הצרכים שלנו ואני חושב שיחסית די בהצלחה”.
מה הסיכוי שיעמוד על הקווים גם בתחילת העונה הבאה?
”תמיד יש אפשרות שאבי אבן יאמן בעונה הבאה. המשחק הלפני אחרון היה באר שבע, שהיה נורא. מותר להפסיד אבל מי שאוהד סבל, זה קורה, לא היינו מרוצים ולמחרת כולנו כתבנו לאבי שמסתכלים קדימה ולא מסתכלים אחורה. שלשום שיחקנו נגד גליל, זו לא ריאל, ברצלונה או מילאנו אבל הרגשתי שיש רוח אדירה בקבוצה, הרגשתי שרצים, היו 4-5 ישראלים על המגרש והייתה רוח טובה בקבוצה. מה שהיה שלשום אני מרוצה, אם זה יימשך אז נראה. אמרנו שאנחנו מחתימים מאמן עד סוף העונה כי רצינו להשאיר לעצמנו את האפשרות לבחור מאמן בסוף העונה. זה יכול להיות אבי וזה יכול להיות כל אחד אחר, אבל רצינו לשמור על האפשרות. אתם יודעים שהמאמן הוא הסמכות העליונה מבחינת הקביעה, כולם ממליצים אבל בסוף המאמן קובע”.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 מרץ 2022, 09:15

אחדשיודע כתב:אודי רקאנטי ערך מסיבת עיתונאים לפני המשחק מול מילאנו, והיום פרטיה פורסמו בתקשורת: https://www.one.co.il/Article/21-22/2,6 ... tml?ref=hp

כדי להמחיש את רמת הניתוק:
יש ניסיון להכניס עוד כסף למועדון? להביא עוד בעל ממון שיעזור?
“עוד כסף תמיד יכול לעזור וככה אפשר להביא שחקני NBA. כרגע אין לנו תוכנית להביא מישהו אחר כי הבעלים הקיימים מספקים את הצרכים של הקבוצה. אם היינו חושבים שנצטרך מימון חיצוני באיזה שהוא דרך היינו שוקלים את זה. אנחנו דואגים כל יום לקיומה של מכבי ולהצלחתה של מכבי. זאת אומרת שאם נחשוב שצריך להגדיל את התקציב בעוד כך וכך מיליונים אנחנו נשים את היד בכיס ונשלם. במידה ומה שיש לא יספיק אז אולי נחשוב על דברים אחרים. כרגע זה לא על הפרק ואנחנו חושבים שאנחנו יכולים לממן את הצרכים שלנו ואני חושב שיחסית די בהצלחה”.
מה הסיכוי שיעמוד על הקווים גם בתחילת העונה הבאה?
”תמיד יש אפשרות שאבי אבן יאמן בעונה הבאה. המשחק הלפני אחרון היה באר שבע, שהיה נורא. מותר להפסיד אבל מי שאוהד סבל, זה קורה, לא היינו מרוצים ולמחרת כולנו כתבנו לאבי שמסתכלים קדימה ולא מסתכלים אחורה. שלשום שיחקנו נגד גליל, זו לא ריאל, ברצלונה או מילאנו אבל הרגשתי שיש רוח אדירה בקבוצה, הרגשתי שרצים, היו 4-5 ישראלים על המגרש והייתה רוח טובה בקבוצה. מה שהיה שלשום אני מרוצה, אם זה יימשך אז נראה. אמרנו שאנחנו מחתימים מאמן עד סוף העונה כי רצינו להשאיר לעצמנו את האפשרות לבחור מאמן בסוף העונה. זה יכול להיות אבי וזה יכול להיות כל אחד אחר, אבל רצינו לשמור על האפשרות. אתם יודעים שהמאמן הוא הסמכות העליונה מבחינת הקביעה, כולם ממליצים אבל בסוף המאמן קובע”.
מדבר שטויות ברצף
הגיע הזמן שהוא ובנו יעזבו יחד עם פדנרמנים, מביש
ראינו כמה הדאגה היומיומית שלכם למכבי תרמה לקבוצה... אחרי כמה שנים שרק פעם אית ההפלנו לפליאוף, אפשר לומר שמה שאתם מביאים לא מספיק. תנו לי להרגיע אותם, אנחנו לא רוצים שתצרפו עוד מישהו או שתכניסו עוד כסף, אנחנו רוצים שתעזבו את המועדון הזה בשקט
Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Thorin » 23 מרץ 2022, 10:29

מכינים את הקרקע לקראת פתיחת עונה עם אבן כמאמן ראשי.
בסיפורים הכי מנותקים מהמציאות לא ניתן היה למצוא תרחיש כזה.
Thorin

הודעהעל ידי עידן » 23 מרץ 2022, 11:05

Thorin כתב:מכינים את הקרקע לקראת פתיחת עונה עם אבן כמאמן ראשי.
בסיפורים הכי מנותקים מהמציאות לא ניתן היה למצוא תרחיש כזה.

אני לגמרי רואה את זה קורה, וכבר הגבתי פה לא מזמן לגבי כך שלא אתפלא אם זה יקרה.

אם אבן יצליח לקחת אליפות ולהעפיל לפלייאוף ביורוליג, הסבירות לכך תעלה משמעותית.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 23 מרץ 2022, 14:13

האיש הגיע כדי להראות שהוא לא "מנותק" ו"מזלזל" - והוכיח בדיוק את זה! פשוט הזייה.

ב-2016 כשעוד ספרו את הקהל, פדרמן רץ לשקר לאוהדים שבעונה הבאה הכל ישתנה ותהיה פה קבוצת על.
ב-2022, כשהם הבינו שהאוהדים ימשיכו לשלם בכל מקרה, הוא שולחים את רקנאטי להבהיר להם שמכבי היא כבר קבוצת על עם מאמן על, ושיסתמו. ממש נשמע שהאוהדים שפותחים את הפה מפריעים להם..

קחו תקציר של הראיון..

על חרפת אבי אבן, מאמן יורוליג ללא ניסיון אפילו בליגת ילדים:
"חוץ מהעובדה שיש לו אפס נסיון באימון כדורסל - הוא מתאים כמו כפפה".

על זה שניקולה הכישלון ממשיך וממשיך אחרי 8 שנות בזיונות:
"הוא גאון כדורסל בעל שם עולמי שהביא את הקבוצה להישגי ענק כמו סגנות אליפות טורניר הקיץ בסלוניקי, ניצחון הירואי במלחה וזכיה בגביע ווינר בחסות עמינח"

אתה לא חושש מתגובה הקהל מעשור של מבוכות?
"אני לא מזלזל באוהדים, אני לגמרי שומע את הכאב שלהם, פשוט על הזין שלי. הקהל צריך לתמוך - כי אז לא יהיה תקציב כדי להמשיך לשקר את כולם".

אז יש סיכוי שתשחררו כבר את הקבוצה הזאת?
"לא! היא רק שלי!".

בעסקים שלך, היית מוכן לקבל עשור של כשלונות כמו במכבי?
"לא, אפילו לא דקה כזאת, כי אז הייתי מפסיד כסף. אבל במכבי רק הקהל מפסיד כסף, בקטנה, לקהל יש הרבה כסף".

אז אתה לא חושב שמכבי קבוצה כושלת כבר עשור?
"הרגלנו את הקהל לטוב מדי, זה לא טוב לי. אחרי העשור האחרון הצלחנו להרגיל את הקהל להתלהב מניצחון על נס ציונה, זה כן טוב לי".

אז מה יהיה?
"אנחנו עושים בדק בית בדיוני כדי לוודא שהעונה הבאה תיראה כמו אלו שלפנייה. בקרוב נעבוד עליכם עם תמונה בטוויטר של ניקולה דג בלוף חדש ונוצץ, ועוד כל מני דברים שיגרמו לכם להיות אופטימיים ולפתוח את הכיס. יש למה לצפות!".

בגלל זה, רבותי, אני מפמפם פה את הסכנה שבלעלות לפלייאוף ממקום 11. הישג שלא בזכות יתדלק את השקר של מכבי לעוד 4-5 שנים, יש מספיק אוהדים מטומטמים שיעזרו לזה לקרות.
נערך לאחרונה על ידי מילוס בתאריך 23 מרץ 2022, 14:27, נערך 2 פעמים בסך הכל.
מילוס

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 מרץ 2022, 14:15

אם בגוזטפה מהמקום ה-18 בליגת העל הטורקית מעניינת את אברמוביץ, אז למה שמכבי תל אביב לא שואל בשביל חבר

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 מרץ 2022, 15:10

Shay_uzan כתב:אם בגוזטפה מהמקום ה-18 בליגת העל הטורקית מעניינת את אברמוביץ, אז למה שמכבי תל אביב לא שואל בשביל חבר

רק על זה צריך לשלול לו את האזרחות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 מרץ 2022, 15:12

מילוס כתב:האיש הגיע כדי להראות שהוא לא "מנותק" ו"מזלזל" - והוכיח בדיוק את זה! פשוט הזייה.

ב-2016 כשעוד ספרו את הקהל, פדרמן רץ לשקר לאוהדים שבעונה הבאה הכל ישתנה ותהיה פה קבוצת על.
ב-2022, כשהם הבינו שהאוהדים ימשיכו לשלם בכל מקרה, הוא שולחים את רקנאטי להבהיר להם שמכבי היא כבר קבוצת על עם מאמן על, ושיסתמו. ממש נשמע שהאוהדים שפותחים את הפה מפריעים להם..

קחו תקציר של הראיון..

על חרפת אבי אבן, מאמן יורוליג ללא ניסיון אפילו בליגת ילדים:
"חוץ מהעובדה שיש לו אפס נסיון באימון כדורסל - הוא מתאים כמו כפפה".

על זה שניקולה הכישלון ממשיך וממשיך אחרי 8 שנות בזיונות:
"הוא גאון כדורסל בעל שם עולמי שהביא את הקבוצה להישגי ענק כמו סגנות אליפות טורניר הקיץ בסלוניקי, ניצחון הירואי במלחה וזכיה בגביע ווינר בחסות עמינח"

אתה לא חושש מתגובה הקהל מעשור של מבוכות?
"אני לא מזלזל באוהדים, אני לגמרי שומע את הכאב שלהם, פשוט על הזין שלי. הקהל צריך לתמוך - כי אז לא יהיה תקציב כדי להמשיך לשקר את כולם".

אז יש סיכוי שתשחררו כבר את הקבוצה הזאת?
"לא! היא רק שלי!".

בעסקים שלך, היית מוכן לקבל עשור של כשלונות כמו במכבי?
"לא, אפילו לא דקה כזאת, כי אז הייתי מפסיד כסף. אבל במכבי רק הקהל מפסיד כסף, בקטנה, לקהל יש הרבה כסף".

אז אתה לא חושב שמכבי קבוצה כושלת כבר עשור?
"הרגלנו את הקהל לטוב מדי, זה לא טוב לי. אחרי העשור האחרון הצלחנו להרגיל את הקהל להתלהב מניצחון על נס ציונה, זה כן טוב לי".

אז מה יהיה?
"אנחנו עושים בדק בית בדיוני כדי לוודא שהעונה הבאה תיראה כמו אלו שלפנייה. בקרוב נעבוד עליכם עם תמונה בטוויטר של ניקולה דג בלוף חדש ונוצץ, ועוד כל מני דברים שיגרמו לכם להיות אופטימיים ולפתוח את הכיס. יש למה לצפות!".

בגלל זה, רבותי, אני מפמפם פה את הסכנה שבלעלות לפלייאוף ממקום 11. הישג שלא בזכות יתדלק את השקר של מכבי לעוד 4-5 שנים, יש מספיק אוהדים מטומטמים שיעזרו לזה לקרות.

אחלה תרגום.
אחדשיודע

הודעהעל ידי RomanR » 24 מרץ 2022, 01:08

Shay_uzan כתב:אם בגוזטפה מהמקום ה-18 בליגת העל הטורקית מעניינת את אברמוביץ, אז למה שמכבי תל אביב לא שואל בשביל חבר

גם אם הוא מאוד ירצה, הם לא מוכרים, ולא רוצים אנשים שיקבעו פה דברים

Sent from my RMX2111 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי Jack55 » 01 אפריל 2022, 18:00

בזכות העלייה לרבע גמר היורוליג: מכבי תל אביב תכניס לפחות חצי מיליון יורו.

‏הסכום יכול לגדול בהתאם למיקום בסיום העונה הסדירה והתוצאות בפלייאוף
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 01 אפריל 2022, 18:16

Jack55 כתב:בזכות העלייה לרבע גמר היורוליג: משפחות פדרמן ורקנאטי יהנו מהכנסה של לפחות חצי מיליון יורו.

‏הסכום יכול לגדול בהתאם למיקום בסיום העונה הסדירה והתוצאות בפלייאוף

תיקנתי

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Mitelka » 02 אפריל 2022, 16:50

על המנהל המקצועי ניקולה וויצ'יץ' הוסיף מאמן הכושר: ״הוא דאג שכל מה ששייך לעבר לא יהיה שם. זה התחיל עם גור שלף. נמשך עם פיני. הוא הפך את הישראלים לחוטבי עצים ושואבי מים. ייאמר לזכותו, שהוא פאקינג מאמן גבוהים. מה שמגיע לו מגיע לו. הוא העביר את המסר שהוא מנהל ספורטיבי. ניקולה מחליט הכל. מביאים את הדברים לדיון ויש לו את הכוח".

אבי קובלסקי בראיון ב"ישראל היום".

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי צהובון » 07 אפריל 2022, 16:59

Mitelka כתב:על המנהל המקצועי ניקולה וויצ'יץ' הוסיף מאמן הכושר: ״הוא דאג שכל מה ששייך לעבר לא יהיה שם. זה התחיל עם גור שלף. נמשך עם פיני. הוא הפך את הישראלים לחוטבי עצים ושואבי מים. ייאמר לזכותו, שהוא פאקינג מאמן גבוהים. מה שמגיע לו מגיע לו. הוא העביר את המסר שהוא מנהל ספורטיבי. ניקולה מחליט הכל. מביאים את הדברים לדיון ויש לו את הכוח".

אבי קובלסקי בראיון ב"ישראל היום".

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

זה ציטוט מתוך ראיון של יותר משעה.
פשוט ראיון מרתק שכל ספורטאי, ואוהד ספורט, ובעיקר אוהד מכבי חייב לשמוע:

https://open.spotify.com/episode/2ar4vg ... 0leeM1Sd9Q
צהובון

הודעהעל ידי my man » 14 אפריל 2022, 18:38

מנכ"ל מכבי: "לא האמנו שאבן יצליח ככה"

זה פשוט לא להאמין
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 14 אפריל 2022, 18:53

אבל זה נכון
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 14 אפריל 2022, 22:07

A.Parker כתב:אבל זה נכון

ברור שזה נכון. אבל אין לו בושה להגיד את זה. 'ידענו שהוא לא יצליח ומינינו אותו בכל זאת' זה מהמקפצה ברמות שאין לתאר
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Rampel » 15 אפריל 2022, 02:54

זה רק מראה כמה ההנהלה הזו כושלת. היא נכשלה אפילו בניסיון להיכשל.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 15 אפריל 2022, 09:59

:D
אמת אמת.

אני מאחל, ברוח החג והאיחולים, שההצלחה של גודס בליגת האלופות מבין-אלו-שלא-הצליחו-להגיע-ל-17-המפעלים-הבכירים-ביבשת לא תעלה להנהלת מכבי לראש ותתן להם רעיונות מהסוג שהם כ"כ אוהבים..
מילוס

הודעהעל ידי felix_r » 15 אפריל 2022, 15:15

עם כל הירידות (מוצדקות לרוב) על הנהלת מכבי, בכל זאת הביאו את סורקין בזמן. תארו לעצמכם קבוצה ישראלית אחרת מחתימה אותו בקיץ האחרון, ומכניסה סעיף ביי-אאוט משוגע כדי שלא ילך למכבי...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ankram » 15 אפריל 2022, 15:17

felix_r כתב:עם כל הירידות (מוצדקות לרוב) על הנהלת מכבי, בכל זאת הביאו את סורקין בזמן. תארו לעצמכם קבוצה ישראלית אחרת מחתימה אותו בקיץ האחרון, ומכניסה סעיף ביי-אאוט משוגע כדי שלא ילך למכבי...
חתיכת שחקן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Asf, Cobra, Google [Bot], מרסר ו־20 אורחים