המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סקאוטינג V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V4

הודעהעל ידי A.Parker » 17 יוני 2022, 18:24

גל גל כתב:
A.Parker כתב:
גל גל כתב:https://www.youtube.com/watch?v=zf3GuNq8MnI&ab_channel=TomaszKordylewski

נדלקתי על השחקן הזה
לוק קורנט חייב להיות פה

אחדש מה אומרים עליו ב NBA ?

נראה מעניין. השאלה איך הוא בחילופים כי הוא נראה די גמלוני.

דווקא נראה בסדר גמור
יודע לרוץ אחרי השחקן וגם לתת כמה בלוקים
נראה 2 רמות מעל זיזיץ הגנתית , הוא גם 2.18 אז הוא גוף גדול שמאיים בהגנה

ראית אותו משחק או רק היילייטס? כי סרטונים לא נותנים את התמונה המלאה.
אם הוא מצליח להתמודד בצורה סבירה+ בחילופים, זו יכולה להיות אחלה החתמה.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 17 יוני 2022, 19:20

A.Parker כתב:
גל גל כתב:
A.Parker כתב:
גל גל כתב:https://www.youtube.com/watch?v=zf3GuNq8MnI&ab_channel=TomaszKordylewski

נדלקתי על השחקן הזה
לוק קורנט חייב להיות פה

דווקא נראה בסדר גמור

לראות משחקים? אתה ממש מגזים! בשביל מה? אפילו אבי אבן לא רואה משחקים, רק סרטוני היי-לייטס, אחרת בחיים ריינולדס ודריק ויליאמס לא היו מגיעים לרשימת המועמדים למכבי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Cobra » 17 יוני 2022, 19:21

A.Parker כתב:
גל גל כתב:
A.Parker כתב:

נדלקתי על השחקן הזה
לוק קורנט חייב להיות פה

דווקא נראה בסדר גמור

גם הבעיה איתו שנראה שהוא לא מתפקד בחילופים ובכלל במשחק הפיק אנד רול/ פופ וגם האחוזים הנמוכים מהשדה שלו שהוא 2.19 מדאיגים קצת
Cobra

הודעהעל ידי Cobra » 17 יוני 2022, 19:22

גל גל מה אתה אומר על תרנוול שרשמתי בעמוד הקודם?
Cobra

הודעהעל ידי גל גל » 17 יוני 2022, 19:25

שחקן משלים טוב, הוא כשרוני אבל קשה לי עם שחקנים לא אתלטים העמדות האלה.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Neo » 17 יוני 2022, 19:51

גל גל כתב:שחקן משלים טוב, הוא כשרוני אבל קשה לי עם שחקנים לא אתלטים העמדות האלה.

אני מצטרף לנאמר על ידי גלגל

אם כבר בליגה הגרמנית מאוד הרשים אותי ברנש בשם האוקינס
אבל הוא כבר בן 29 . שנתיים משחק כדורסל טוב בגרמניה וממש טוב בעונה האחרונה ........ אבל לפני זה כאילו לא היה קיים
Javontae Hawkins 1.97 G/SF
יודע לעשות הכל בכדורסל
https://www.youtube.com/watch?v=ZtoyvJV ... =46&t=308s

אולי הייתי מחתים אותו או את ג'ארמר גאלי בתור מחליף לעמדות 2/3
Neo

הודעהעל ידי Cobra » 17 יוני 2022, 20:01

Neo כתב:
גל גל כתב:שחקן משלים טוב, הוא כשרוני אבל קשה לי עם שחקנים לא אתלטים העמדות האלה.

אני מצטרף לנאמר על ידי גלגל

אם כבר בליגה הגרמנית מאוד הרשים אותי ברנש בשם האוקינס
אבל הוא כבר בן 29 . שנתיים משחק כדורסל טוב בגרמניה וממש טוב בעונה האחרונה ........ אבל לפני זה כאילו לא היה קיים
Javontae Hawkins 1.97 G/SF
יודע לעשות הכל בכדורסל
https://www.youtube.com/watch?v=ZtoyvJV ... =46&t=308s

אולי הייתי מחתים אותו או את ג'ארמר גאלי בתור מחליף לעמדות 2/3

הווקינס שחקן חמוד לליגה שלנו לא מעבר לזה ,בעיקר מעיף מבחוץ וגם שם האחוזים שלו לא מספיק יציבים, והוא אפילו פחות אתלטי מתרנוול .
גאלי סגר כבר על מיליון דולר בסין כך שהוא כבר לא רלוונטי
Cobra

הודעהעל ידי JarJarBinx » 17 יוני 2022, 23:48

להיפך! לא שחוסר אתלטיות זה יתרון, אבל זה בדיוק מסוג הדברים שיאפשרו מציאות. שחקנים עם יכולת טכנית טובה לפעמים לא יצליחו להתמודד עם האתלטיות ב-NBA, אבל עדיין יכולים להיות אתלטיים טובים מספיק כדי לשחק טוב מאד באירופה. יש לא מעט כוכבי יורוליג שרחוקים מלהיות אתלטים גדולים. דווקא אם לא נצמדים לאתלטים גדולים כדרישת קדם אפשר לשים יד על שחקנים מאד מוכשרים, ועדיין מספיק כשירים פיזית לאירופה.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Cobra » 22 יוני 2022, 12:55

סנטר שהייתי שם עליו את העין זה alpha kaba , סנטר גדול ופיזי המתנשא ל2.08 אומנם לא משלים הכי את פויתרס מבחינת התקפית והוא די מוגבל יחסית התקפית רוב הנקודות שלו זה מפיק אנד רול למרות שאני מאמין שאפשר גם לפתח את המשחק פוסט אפ שלו מכיוון שהוא מאוד חזק ופיזי.
אבל מבחינה הגנתית אני חושב שהוא יכול לעצור את הנפילים (פאל,טבארס,פורייה) הוא מאוד חזק ושומר טוב מאוד בפוסט שזה קצת החיסרון של פויתרס בהגנה , החולשה שלו בהגנה זה הגנת הפיק אנד רול ובהגנת חילופים כי הוא קצת כבד אבל זו בחוזקה של פויתרס בהגנה מעבר לכך הוא גם חוסם מצוין והוא על 1.7 חסימות למשחק בליגה הטורקית במדי גזאינטפ.
המספרים שלו השנה בגזאינטפ הם 14 נקודות , 11 ריבאונד עם 1.7 חסימות למשחק ב30 דקות , בנוסף הוא גם לקח את הmvp של הליגה הטורקית באופן מפתיע .
https://youtu.be/rrHlsCeE4KI
https://youtu.be/SuYDS38mxGI
Cobra

הודעהעל ידי גל גל » 22 יוני 2022, 13:28

אם כבר קייל אלכסנדר יכול להשלים מאוד טוב את פויתרס והם גם יכולים לשחק יחד.\

קולע משלוש
שומר מצויין ורים פרוטקטור
וגם רץ את המגרש כמו מטורף ויתאים לפילוסופיה של קטש
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Cobra » 22 יוני 2022, 13:37

גל גל כתב:אם כבר קייל אלכסנדר יכול להשלים מאוד טוב את פויתרס והם גם יכולים לשחק יחד.

גם על קייל אלכסנדר רשמתי לפני איזה שנה בפורום , שחקן מעולה שגם התחיל לפתח קליעה בשנה האחרונה אבל הוא פחות משלים את פויתרס מכיוון שבהגנה הוא ופויתרס שניהם טובים בהגנות חילופים ובפיק אנד רול אבל עם גבוהים חזקים קשה להם יותר . קאבה לדעתי גם קצת יותר בשל מקייל אלכסנדר וגם הבנתי שאלכסנדר סיכם אצל טריינקרי בבאיירן.
Cobra

הודעהעל ידי גל גל » 22 יוני 2022, 13:43

Cobra כתב:
גל גל כתב:אם כבר קייל אלכסנדר יכול להשלים מאוד טוב את פויתרס והם גם יכולים לשחק יחד.

גם על קייל אלכסנדר רשמתי לפני איזה שנה בפורום , שחקן מעולה שגם התחיל לפתח קליעה בשנה האחרונה אבל הוא פחות משלים את פויתרס מכיוון שבהגנה הוא ופויתרס שניהם טובים בהגנות חילופים ובפיק אנד רול אבל עם גבוהים חזקים קשה להם יותר . קאבה לדעתי גם קצת יותר בשל מקייל אלכסנדר וגם הבנתי שאלכסנדר סיכם אצל טריינקרי בבאיירן.

לא חושב שקטש מחפש גוף גדול
הוא מחפש מישהו קפיצי שיכול לשחק פיק אנד רול ולהזיז רגליים בהגנה

בגלל זה מדברים על ניבו\בולומבוי וכו

אני חושב שמכבי צריכים לתת ללוק קורנט הרבה כסף ולהנחית אותו פה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי JarJarBinx » 22 יוני 2022, 13:47

יהיה קשה במשחקים נגד הגדולות. כל אלה עם הסנטרים הכבדים והגבוהים. זיזיץ' לפחות היה לו גוף לשים מולם, עכשיו לא יהיה.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Cobra » 22 יוני 2022, 13:52

JarJarBinx כתב:יהיה קשה במשחקים נגד הגדולות. כל אלה עם הסנטרים הכבדים והגבוהים. זיזיץ' לפחות היה לו גוף לשים מולם, עכשיו לא יהיה.

בגלל זה רשמתי על קאבה שיכול לדעתי להתמודד איתם מצוין
Cobra

הודעהעל ידי Cobra » 22 יוני 2022, 13:55

גל גל כתב:
Cobra כתב:

לא חושב שקטש מחפש גוף גדול
הוא מחפש מישהו קפיצי שיכול לשחק פיק אנד רול ולהזיז רגליים בהגנה

בגלל זה מדברים על ניבו\בולומבוי וכו

אני חושב שמכבי צריכים לתת ללוק קורנט הרבה כסף ולהנחית אותו פה

אני מסכים שהוא מחפש קפיץ ולכן הביא את פויתרס , להביא עוד קפיץ זה מיותר צריך מישהו שישלים את פויתרס בצורה מסוימת .
לגבי קורנט אני עוד לא חושב שהוא עשה משהו ששווה כסף גדול הוא אומנם נפיל אבל הרבה מעיף מבחוץ ולא מנצל את הגודל שלו בצבוע והוא די רך והקליעה שלו כרגע לא יציבה .
מה גם שמבחינה הגנתית הוא לא שוס גדול ומתקשה בהגנת הפיק אנד רול וגם טוחנים אותו די בקלות .
Cobra

הודעהעל ידי Neo » 22 יוני 2022, 14:44

Cobra כתב:סנטר שהייתי שם עליו את העין זה alpha kaba , סנטר גדול ופיזי המתנשא ל2.08 אומנם לא משלים הכי את פויתרס מבחינת התקפית והוא די מוגבל יחסית התקפית רוב הנקודות שלו זה מפיק אנד רול למרות שאני מאמין שאפשר גם לפתח את המשחק פוסט אפ שלו מכיוון שהוא מאוד חזק ופיזי.
אבל מבחינה הגנתית אני חושב שהוא יכול לעצור את הנפילים (פאל,טבארס,פורייה) הוא מאוד חזק ושומר טוב מאוד בפוסט שזה קצת החיסרון של פויתרס בהגנה , החולשה שלו בהגנה זה הגנת הפיק אנד רול ובהגנת חילופים כי הוא קצת כבד אבל זו בחוזקה של פויתרס בהגנה מעבר לכך הוא גם חוסם מצוין והוא על 1.7 חסימות למשחק בליגה הטורקית במדי גזאינטפ.
המספרים שלו השנה בגזאינטפ הם 14 נקודות , 11 ריבאונד עם 1.7 חסימות למשחק ב30 דקות , בנוסף הוא גם לקח את הmvp של הליגה הטורקית באופן מפתיע .

שחקן חמוד מאוד , דומה מאוד בתכונותיו לפויתרס
לכן צריך להביא סנטר אחר בתכונותיו
קוברה , תן סקירה מקצועית חדשה על סטיב אנוך מבאסקוניה
בעיניי הוא פשוט מ ד ה י ם ......הוא מרוויח 450 אלף בבאסקוניה,נותן לו היום 900 אלף למכבי
Neo

הודעהעל ידי גל גל » 22 יוני 2022, 14:49

מה לגבי ראול נטו ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי JarJarBinx » 22 יוני 2022, 14:53

גל גל כתב:מה לגבי ראול נטו ?

סיבה לחשוב שלא ימשיך בNBA?
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Cobra » 22 יוני 2022, 15:18

Neo כתב:
Cobra כתב:סנטר שהייתי שם עליו את העין זה alpha kaba , סנטר גדול ופיזי המתנשא ל2.08 אומנם לא משלים הכי את פויתרס מבחינת התקפית והוא די מוגבל יחסית התקפית רוב הנקודות שלו זה מפיק אנד רול למרות שאני מאמין שאפשר גם לפתח את המשחק פוסט אפ שלו מכיוון שהוא מאוד חזק ופיזי.

שחקן חמוד מאוד , דומה מאוד בתכונותיו לפויתרס
לכן צריך להביא סנטר אחר בתכונותיו
קוברה , תן סקירה מקצועית חדשה על סטיב אנוך מבאסקוניה
בעיניי הוא פשוט מ ד ה י ם ......הוא מרוויח 450 אלף בבאסקוניה,נותן לו היום 900 אלף למכבי

אנוך שחקן מעניין נתן עונת רוקי ראשונה באירופה לא רעה בכלל ויש לו הרבה פוטנציאל . הסט יכולות שלו מבחינת התקפית מאוד רחב הוא שחקן פוסט אפ נהדר עם טאץ מעולה לסנטר בנוסף יש לו גם זריקה למייד ריינג טובה מאוד וגם התחיל לפתח קליעה לשלוש שאומנם עדיין לא יציבה אבל אין סיבה שבעתיד היא לא תהיה מעולה.
הבעיות העיקריות שלו זה הקבלת החלטות, ובהגנה, בקבלת החלטות לפעמים אנוך לא מנצל את היתרונות שלו ולוקח זריקות קשות ולא טובות במקום ללכת יותר פנימה ולהשתמש בגוף שלו .
בהגנת הפיק אנד רול הוא לא כל כך מתפקד ועשו עליו ועל באסקוניה הרבה פעמים נקודות דרך הפיק אנד רול . גם בפוסט לפעמים טוחנים אותו יותר מדי בקלות והוא לא מספיק משתמש בגוף שלו ובמגע למנוע את זה .
עוד נושא שהוא צריך לשפר זה נושא הריבאונד , מספרי הריבאונד שלו לאורך קריירה לא גבוהים והוא לקח השנה רק 5 ריבאונד ושנה שעברה באובריאדו 4 , בקו קדמי שלו ושל פויתרס זאת תהיה חולשה גדולה כי גם פויתרס לא הכי טוב בריבאונד.
לסיכום , שחקן צעיר עם הרבה פוטנציאל ואם ימשיך לעבוד על קליעה ויבין יותר את הכדורסל האירופי וישפר את קבלת החלטות הוא יהיה ביורוליג לעוד הרבה זמן , כרגע לא בטוח שאני רוצה שזה האיש שישלים את פויתרס במיוחד בגלל בעיית הריבאונד.
Cobra

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 יוני 2022, 19:25

גל גל כתב:מה לגבי ראול נטו ?
אפילו לא בצחוק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Gevaudan, Google [Bot], עידן ו־37 אורחים