המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סקאוטינג V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V4

הודעהעל ידי felix_r » 28 ינואר 2024, 20:04

Willie Cauley-Stein חתם בליגה הפורטו-ריקנית. מה קורא איתו? הבן אדם עם יותר מ-420 משחקים ב NBA. לא זקן עדיין (בן 30). עם סייז של 213. נראה לי יכול לתת אחלה מספרים ביורוליג.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 09 פברואר 2024, 16:18

מכבי חייבת להנחית פה שנה הבאה את הסנטר של אולם הגרמנית טרביון וויליאמס.

איזה שחקן עם אפסיד מטטרף
מוסר כמו רכז מעמדה 5
יודע לחסום וגם לשים טריצות
אם שנה הבא הוא לא ביורוליג או nba אני צנצנת
הוא החבילה השלמה בסנטר המודרני
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 09 פברואר 2024, 17:50

גל גל כתב:מכבי חייבת להנחית פה שנה הבאה את הסנטר של אולם הגרמנית טרביון וויליאמס.

איזה שחקן עם אפסיד מטטרף
מוסר כמו רכז מעמדה 5
יודע לחסום וגם לשים טריצות
אם שנה הבא הוא לא ביורוליג או nba אני צנצנת
הוא החבילה השלמה בסנטר המודרני

נרה שחקן מעניין מאוד.
A.Parker

הודעהעל ידי גל גל » 09 פברואר 2024, 18:12

מי שרוצה לראות
https://www.youtube.com/watch?v=5NApPlF ... l=Manolo77
דוח סקאוטינג מפורט וארוך.
לשים אותו פה במקום ריברו משדרג את מכבי ב 3 רמות.
הוא גם ריבאונדר פשוט מצויין ושחקן מדהים לשורט רול
יכול גם לשחק 4 אבל ב 5 הוא יותר יעיל.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי גל גל » 09 פברואר 2024, 18:31

גם קרלו מטקוביץ נראה מצויין ופרוספקט מעניין לעמדות 4-5
https://www.youtube.com/watch?v=Xy0mJhN ... HIGHLIGHTS
מככב ביורוקאפ שם אותו במקום ריברבו או ווב בכל יום
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 09 פברואר 2024, 19:15

גל גל כתב:גם קרלו מטקוביץ נראה מצויין ופרוספקט מעניין לעמדות 4-5

שחקן באמת מוכשר, אבל בינתיים אפילו קובוקלו המהולל נראה די כושל ביורוליג. אז לא הייתי מהמר כול כך מהר ששחקן יורוקאפ יהיה עדיף על מישהו ביורוליג.

חוץ מזה הוא כבר נבחר בדראפט 2022. בטח בדרך לשם בקרוב, כמו כול הפרוספקטים האקס-יוגוסלבים

נ.ב. אני כבר תיארתי לעצמי איך ניקולה וויצ'יץ' מביא אותו למכבי, וכול המוסתים ישר צועקים שהוא עושה פרוטקציה לקרואטים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Neo » 10 פברואר 2024, 12:54

בשנים האחרונות כולם מדברים על החוסר בגבוהים איכותיים באירופה שיכולים לתרום בהרבה אספקטים של המשחק , אני דווקא חושב שיש מחסור בקומבו גארדים ורסטיליים .
היום בתפריט שני קומבו גארדים מאוד זולים שבאו משום מקום שאני אישית מאוד מתחבר לצורת משחקם ולארגז הכלים שהם מביאים איתם . בספק רב אם שמעתם את שמם היכן שהוא .

Alondes Williams 1.93 G
אני יודע שקבוצות יורוליג לא אוהבות לקחת שחקנים הישר מג'י-ליג ללא ניסיון אירופי גם אחרי שפנר החתימה בשנה שעברה את קרסן אדבארדס והכוכב האדום השנה את ג'בונטה סמארט .
אבל וויליאמס הוא שחקן שמאוד מתאים לסגנון המשחק האירופי . מאוד ורסטילי ובכל תחום הוא
ברמה די גבוהה . נכון שלמעשה השנה בגיל 24 הוא התחיל את הקריירה המקצוענית שלו אבל יש לו את זה כדי לתת הופעות ביבשת הישנה .
השנה יורה 23 חיצים , 40 אחוז מדאון טאון , מחלק 6 סוכריות , מוריד 5 קרשים.
אני לא מסתכל כמעט המספרים בג'י-ליג אלא יותר על סגנון המשחק . . וויליאמס יכול להוביל כדור , לעלות מהמקום לשלוש , לחדור ולמסור , לרדת לפוסט על שחקן ולהשתמש בגופו החזק כדי לעשות נקודות קלות . המחיר שלו מצחיק ולפי דעתי כבר בשנה הבאה הוא ישחק באירופה תמורת כמה לירות , אחרי זה מחירו יעלה לשמיים
https://www.youtube.com/watch?v=P7qXnMaTu4A
https://www.youtube.com/watch?v=-c0xSpy_cTs&t=55s
https://www.youtube.com/watch?v=r-DDmf96g0c

Jordan Floyd 1.90 G
הגיע לאירופה כשם אלמוני לחלוטין לליגה השנייה באיטליה ונתן עונה די מרשימה . אחרי זה כשל לחלוטין בליגה הראשונה ביוון וטייל לו בארבע השנים המקצועיות שלו בארבע מדינות שונות באיחוד האירופי .
השנה משחק כדורסל פנטסטי בליגה הטורקית הקשוחה עם 17 נק , 4 אס וחטיפה למשחק .
פלויד מאוד חזק , אתלט מדהים , שחקן הגנה קשוח , עלייה מדהימה לקליעה מהמקום על שני רגליים תוך כדי תנועה .
הייתי הופך אותו במכבי לסוג של דרק שארפ . עולה מהספסל , לוחץ על כל המגרש , מכניס אנרגיות מטורפות , נדבק לחולצה של הגארד הכוכב של היריבה , דופק כמה שלשות ומהלכים אתלטיים בזמן קצר ...... מהספסל .
וכל הטוב הזה יכול להיות ביד אליהו אולי ב 200 אלף .
https://www.youtube.com/watch?v=DBU85budvYM
https://www.youtube.com/watch?v=YkOc7pVjrZQ
https://www.youtube.com/watch?v=KHkBorerq9A&t=11s
Neo

הודעהעל ידי Neo » 11 פברואר 2024, 16:50

גל גל כתב:גם קרלו מטקוביץ נראה מצויין ופרוספקט מעניין לעמדות 4-5

שחקן מ ע ו ל ה
לפי דעתי הצנועה יקפיץ את החפץ העגול מעבר לים בשנים הקרובות ,בהצלחה רבה
Neo

הודעהעל ידי Neo » 01 אפריל 2024, 11:25

Vernon Carey jr 2.08 C 120kg
מפלצת , טנק מרכבה , הענק הירוק .... סנטר 120ק"ג עם אתלטיות וניידות נדירה
לפי דעתי ניבו לא ימשיך במכבי וקרי יכול להיות מחליף מאוד מדויק במקומו ..... למעשה די מדובר בתאום של ניבו מבחינה פיזית וגם בסגנון המשחק
חושב אפילו שקרי מבחינה טכנית טוב יותר מניבו
הילד הזה משחק בעונתו הראשונה באירופה כדורסל מטורף .... בליגת הבי.סי.אל יש לו 18 נק, ו8 ריב
לפי דעתי הוא יכול להיות שחקן יורוליג נ ה ד ר , אם מכבי יזוזו קצת אפשר להחתים את המפלצת הידידותית הזו ב350 אלף
https://www.youtube.com/watch?v=WbYKjpJYOPk
https://www.youtube.com/watch?v=1uVsJ9QIDwk&t=47s
Neo

הודעהעל ידי Cobra » 01 אפריל 2024, 20:14

שמח לחזור ולכתוב בפורום אחרי שנה קצת עמוסה וארוכה שלא נתנה לי כמעט זמן פנוי לכתוב בפורום.
נאו לא נראה לי ששמת לב אך ורנון קארי קרע צולבת לפני איזה שבועיים ככה שהוא לפחות נכון לעכשיו לא רלוונטי…
ראיתי שהעלו פה את השם של טרביון ווילימאס, שם שאני מאוד אוהב ועוקב אחריו עוד מימיו בקולג פרדו שהגיע איתם עד לשמינית הגמר, בעיני זה שחקן שפשוט פרפקט פיט לכדורסל של קטש, חכם מאוד, שורט רולר, מסיים טוב, מוסר מדהים כל הדברים שקטש מאוד אוהב וגם חלקם אהב אצל ריברו , הוא פשוט שחקן שמאוד מתאים למכבי וקטש ומאוד אתפלא אם לא יכלו עליו, כמובן מדבר על הסנטר המחליף במקומו של חסיאל שנותן עונה לא רעה אך לא מתאים לדעתי.
https://youtu.be/HJ_XUaIub8Q?si=DzakXBeW-9LZbqXy

עוד שחקן שהייתי רוצה לדבר עליו ולא ראיתי שדיברו עליו פה זה ויטו בראון, ויטו הוא שחקן בעמדה 4 שמאוד מאוד הייתי רוצה לראות אותו במקום ווב (שהרמה שלו ליורוליג מקרית לחלוטין).
ויטו הוא לא שחקן מפוצץ כישרון ולא ילד (בן 28) אבל מסוג השחקנים שמגיעים ליורוליג ודופקים אפגרייד, ויטו קשוח מאוד שומר מעולה ובנוסף גם קלעי מעולה ויש לו שחרור יחסית מהיר, ויטו מסוג השחקנים שנחטפים מהר מאוד ליורוליג אך אצלו זה עוד לא קרה משום מה, שחקן עם סט יכולות שקשה מאוד למצוא ביורוליג ואם יש אז הם עולים הרבה והוא יכול לבוא במחיר מציאה , השחקנים בעמדות ה4 שיודעים גם לקלוע באחוזים טובים מאוד מחוץ לקשת וגם לשמור ברמה גבוהה קשה מאוד למצוא…
נותן שנתיים יציבות וטובות בקבוצה כמו קרשיאקה שנראה שמכבי ביחסים טובים איתה בשנים האחרונות.
נותן העונה בקרשיאקה 14 נקודות, 50 אחוז מהשדה ו47 אחוז משלוש (שהוא מרים 5 זריקות משלוש פר משחק).
https://youtu.be/H_pBY2cTx1c?si=nNt0I6CCDOKKZju7 - לא מצאתי סרטון מהשנה אבל קחו מהשנה שעברה רק כדי לראות את סוג השחקן.

עוד שם שלא ראיתי שדיברו עליו, והייתי רוצה אותו לשנה הבאה במקרה שניבו עוזב זה מוזס רייט, חיכיתי הרבה זמן שמוזס יגיע לאירופה ואף כתבתי עליו בפורום בעבר , וברגע שהוא הגיע לאירופה הוא התפוצץ במדי מרקפנדזי הטורקית עם 26 נקודות ו8 ריבאונד, חמישה משחקים הספיקו לאולימפיקוס להבין שמדובר פה בחתיכת כישרון ולשלם עליו בייאוט, סנטר אתלט על עם יד לא רעה מבחוץ, ריבאונדר שבאמת סנטר שיש לו הכל מהכל ותחת קטש ששיפר פלאים את ניבו בשנתיים שלו במכבי והפך אותו לסנטר טופ יורוליג, מוזס יכול להפוך לסנטר אדיר שאנחנו נהנה ממנו מאוד, כרגע אולימפיקוס לפי הדיבורים ממשיכה עם פאל ומילוטינוב ואם ההצעה הנכונה אני חושב שאנחנו יכולים למשוך אותו ולהבטיח לו להיות סנטר פותח.
https://youtu.be/M5_QOTnl1x0?si=qnECu5t9VfjHK9yb
Cobra

הודעהעל ידי Neo » 02 אפריל 2024, 00:11

Cobra כתב:שמח לחזור ולכתוב בפורום אחרי שנה קצת עמוסה וארוכה שלא נתנה לי כמעט זמן פנוי לכתוב בפורום.
נאו לא נראה לי ששמת לב אך ורנון קארי קרע צולבת לפני איזה שבועיים ככה שהוא לפחות נכון לעכשיו לא רלוונטי…
ראיתי שהעלו פה את השם של טרביון ווילימאס, שם שאני מאוד אוהב ועוקב אחריו עוד מימיו בקולג פרדו שהגיע איתם עד לשמינית הגמר, בעיני זה שחקן שפשוט פרפקט פיט לכדורסל של קטש, חכם מאוד, שורט רולר, מסיים טוב, מוסר מדהים כל הדברים שקטש מאוד אוהב וגם חלקם אהב אצל ריברו , הוא פשוט שחקן שמאוד מתאים למכבי וקטש ומאוד אתפלא אם לא יכלו עליו, כמובן מדבר על הסנטר המחליף במקומו של חסיאל שנותן עונה לא רעה אך לא מתאים לדעתי.
https://youtu.be/HJ_XUaIub8Q?si=DzakXBeW-9LZbqXy

עוד שחקן שהייתי רוצה לדבר עליו ולא ראיתי שדיברו עליו פה זה ויטו בראון, ויטו הוא שחקן בעמדה 4 שמאוד מאוד הייתי רוצה לראות אותו במקום ווב (שהרמה שלו ליורוליג מקרית לחלוטין).
ויטו הוא לא שחקן מפוצץ כישרון ולא ילד (בן 28) אבל מסוג השחקנים שמגיעים ליורוליג ודופקים אפגרייד, ויטו קשוח מאוד שומר מעולה ובנוסף גם קלעי מעולה ויש לו שחרור יחסית מהיר, ויטו מסוג השחקנים שנחטפים מהר מאוד ליורוליג אך אצלו זה עוד לא קרה משום מה, שחקן עם סט יכולות שקשה מאוד למצוא ביורוליג ואם יש אז הם עולים הרבה והוא יכול לבוא במחיר מציאה , השחקנים בעמדות ה4 שיודעים גם לקלוע באחוזים טובים מאוד מחוץ לקשת וגם לשמור ברמה גבוהה קשה מאוד למצוא…
נותן שנתיים יציבות וטובות בקבוצה כמו קרשיאקה שנראה שמכבי ביחסים טובים איתה בשנים האחרונות.
נותן העונה בקרשיאקה 14 נקודות, 50 אחוז מהשדה ו47 אחוז משלוש (שהוא מרים 5 זריקות משלוש פר משחק).
https://youtu.be/H_pBY2cTx1c?si=nNt0I6CCDOKKZju7 - לא מצאתי סרטון מהשנה אבל קחו מהשנה שעברה רק כדי לראות את סוג השחקן.

עוד שם שלא ראיתי שדיברו עליו, והייתי רוצה אותו לשנה הבאה במקרה שניבו עוזב זה מוזס רייט, חיכיתי הרבה זמן שמוזס יגיע לאירופה ואף כתבתי עליו בפורום בעבר , וברגע שהוא הגיע לאירופה הוא התפוצץ במדי מרקפנדזי הטורקית עם 26 נקודות ו8 ריבאונד, חמישה משחקים הספיקו לאולימפיקוס להבין שמדובר פה בחתיכת כישרון ולשלם עליו בייאוט, סנטר אתלט על עם יד לא רעה מבחוץ, ריבאונדר שבאמת סנטר שיש לו הכל מהכל ותחת קטש ששיפר פלאים את ניבו בשנתיים שלו במכבי והפך אותו לסנטר טופ יורוליג, מוזס יכול להפוך לסנטר אדיר שאנחנו נהנה ממנו מאוד, כרגע אולימפיקוס לפי הדיבורים ממשיכה עם פאל ומילוטינוב ואם ההצעה הנכונה אני חושב שאנחנו יכולים למשוך אותו ולהבטיח לו להיות סנטר פותח.
https://youtu.be/M5_QOTnl1x0?si=qnECu5t9VfjHK9yb

קוברה , כיף אמיתי שחזרת
לא ידעתי שקרי נפצא , טוב לדעת

על ויטו בראון כבר דיברנו פה לפני שנתיים , לא יודע איך למצוא את זה
מוזס רייט ישאר בטוח באולמפ' , שחקן אדיר
טרבון וויליאמס ילך בהרבה כסף לאיזה קבוצת יורוליג , וירטואוז בגובה 2.07

אני מאוד אוהב את חואן נונייס מאולם הגרמנית , ילד כישרוני וכיפי
Neo

הודעהעל ידי refael » 02 אפריל 2024, 18:37

אתם לא בגישה שצריך 7 פוטר בסגל? סנטר אחד בגובה 2.03-2.06 זה מספיק..
השני צריך להיות שונה ממנו בדומה לקבוצות כמו ריאל, פאו,אולימפייקס,פנר ובכלל כל קבוצת טופ יורוליג.
נכון אנחנו לא בתקציב, אבל תמיד יש מציאות.
אני בטוח שאם אבי אבן הדגול יחפש טוב הוא ימצא.
ניבו + סנטר 7 פוטר + גיבוי של סורקין
4 פותח ( לא גפרור כמו ווב ) וסורקין
הייתי חושב על פאפאיאניס מפנר, לא בטוח אם חתום שם לעונה הבאה גם אבל זה שחקן שמביא גם קליעה מבחוץ בנוסף לגובה שלו ולניסיון.
יש להם כבר את שאנלי הטורקי ומוטלי.
תמונה
refael

הודעהעל ידי Cobra » 02 אפריל 2024, 20:30

refael כתב:אתם לא בגישה שצריך 7 פוטר בסגל? סנטר אחד בגובה 2.03-2.06 זה מספיק..
השני צריך להיות שונה ממנו בדומה לקבוצות כמו ריאל, פאו,אולימפייקס,פנר ובכלל כל קבוצת טופ יורוליג.
הייתי חושב על פאפאיאניס מפנר, לא בטוח אם חתום שם לעונה הבאה גם אבל זה שחקן שמביא גם קליעה מבחוץ בנוסף לגובה שלו ולניסיון.

זה נכון אבל הכל זה עניין של היצע וביקוש, יכול להיות שעדיף 7 פוטר למעלה בסגל אבל כרגע כל 7 פוטר שהוא טוב עולה הרבה ואני מעדיף להביא סנטר טוב מאשר סתם נפיל שהוא לא טוב בכלל (כמו קומאדגי של אלבה) , בגזרת הנפילים הייתי בודק שוב בקיץ את קויטה וג׳יי האף אבל לא יודע עד כמה הסיכוים שיצאו מהnba או ליגת הפיתוח אבל אם לא קו קדמי בעייני של ניבו/מוזס רייט פלוס טרביון ווילימאס זה קו קדמי מעולה שנהנה ממנו מאוד תחת הכדורסל של קטש ויכול להיות גם ש7 פוטרים האלה פחות מתאימים לכדורסל של קטש ולשורט רולים והפיק אנד רול.
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 02 אפריל 2024, 20:34

רוצה 7-פוטר בזול, תחתים את יוסופה פאל מאסוול. עשה נגד מכבי במשחק האחרון 17 נקודות ו-12 ריבאונדים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Cobra » 02 אפריל 2024, 21:08

felix_r כתב:רוצה 7-פוטר בזול, תחתים את יוסופה פאל מאסוול. עשה נגד מכבי במשחק האחרון 17 נקודות ו-12 ריבאונדים.

יוסופה פאל זה בדיוק מה שאני מדבר עליו, להחתים זה רק כדי להגיד הנה החתמנו נפיל אבל בתכלס הוא לא באמת מספיק טוב ולא מתאים לכדורסל של קטש.
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 02 אפריל 2024, 21:33

Cobra כתב:
felix_r כתב:רוצה 7-פוטר בזול, תחתים את יוסופה פאל מאסוול. עשה נגד מכבי במשחק האחרון 17 נקודות ו-12 ריבאונדים.

יוסופה פאל זה בדיוק מה שאני מדבר עליו, להחתים זה רק כדי להגיד הנה החתמנו נפיל אבל בתכלס הוא לא באמת מספיק טוב ולא מתאים לכדורסל של קטש.

לא מספיק טוב לאיזה תפקיד? הרי הוא לא הולך להיות הסנטר הפותח, אלא רק המחליף. הוא מספיק טוב להיות הסנטר שעולה מהספסל.

אף נפיל לא מתאים לכדורסל של עודד קטש. ניבו מתאים לכדורסל של עודד קטש. דרך אגב, גם על ניבו טענתם שהוא לא מספיק טוב.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Cobra » 02 אפריל 2024, 22:17

felix_r כתב:
Cobra כתב:

לא מספיק טוב לאיזה תפקיד? הרי הוא לא הולך להיות הסנטר הפותח, אלא רק המחליף. הוא מספיק טוב להיות הסנטר שעולה מהספסל.

אף נפיל לא מתאים לכדורסל של עודד קטש. ניבו מתאים לכדורסל של עודד קטש. דרך אגב, גם על ניבו טענתם שהוא לא מספיק טוב.

אל תכליל, אני מהיחידים בזמנו שכן אהבתי את ההחתמה של ניבו, בנוסף שאתה מהמר על שחקן ואתה לא יודע מה תקבל יש כל מיני שיקולים כמו גיל ואפסייד.
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 02 אפריל 2024, 22:22

Cobra כתב:
felix_r כתב:
Cobra כתב:

אל תכליל, אני מהיחידים בזמנו שכן אהבתי את ההחתמה של ניבו, בנוסף שאתה מהמר על שחקן ואתה לא יודע מה תקבל יש כל מיני שיקולים כמו גיל ואפסייד.

כולם אהבו את החתמתו של ניבו, אבל הרוב אמרו שהוא לא מתאים להיות הסנטר הפותח
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Neo » 02 אפריל 2024, 23:53

מאוד אוהב את פאפאיאניס , חשבתי עליו כבר לפני שלוש שנים
אבל השנה להנהלה היה הפסד כספי גבוה כך ששנה הבאה נראה כמה שחקנים נורא בינוניים .
אולי נקבל את הבת דודה של פאפאיאניס
Neo

הודעהעל ידי felix_r » 03 אפריל 2024, 00:41

Neo כתב:

מאוד אוהב את פאפאיאניס , חשבתי עליו כבר לפני שלוש שנים
אבל השנה להנהלה היה הפסד כספי גבוה כך ששנה הבאה נראה כמה שחקנים נורא בינוניים .
אולי נקבל את הבת דודה של פאפאיאניס

פאפאיאניס הוא חור ענק בהגנה ובגלל זה הוא כמעט ולא מקבל דקות אצל שאראס. הוא הפך לסנטר שלישי אחרי מוטלי ושאנלי. בשליש הראשון של העונה הוא היה פותח בחמישייה, אבל הקבוצה נראתה רע.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, עידן ו־188 אורחים