המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סקוטי ווילבקין - חתם בפנר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקוטי ווילבקין - חתם בפנר

הודעהעל ידי אחדשיודע » 26 יוני 2022, 01:33

ובכל אופן, הגיע הזמן להתקדם ולהתמקד בבעיות האמיתיות של מכבי. כי הבעיות של מכבי גדולות על כל שחקן שהיה פה בשנים האחרונות או יהיה פה בתקופה הנראית לעין. אולי יהיו הבלחות מידי פעם, אבל הכיוון תחת הבעלים הנוכחיים ברור - מטה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי התנין 2 » 26 יוני 2022, 10:07

מצד אחד באסה, כי מדובר בגארד הכי טוב שהיה במכבי מאז ג'רמי פארגו של הקדנציה הראשונה, באמת כוכב יורוליג, וגם אחד כזה שהתחבר למועדון ולמדינה; מצד שני, אני שמח בשבילו כי כאן באמת שלא היה לו עם מי לשחק ולא היה לו סיכוי להתמודד כאן על זכייה ביורוליג.
בכל מקרה, אני לא רואה את מכבי מביאה שחקן שקרוב אליו ביכולות בשנים הקרובות. המועדון מצוי על עברי פי פחת.
התנין 2

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 יוני 2022, 10:09

אחדשיודע כתב:שוב חזרנו לזה שהכל בגלל ווילבקין?

מוגבל התקפית או לא, הסגל שנבנה השנה היה רע. ובעיקר לא מאוזן. הגנתית בוודאי. עזרה לווילבקין בקו האחורי? מלבד אוואנס ונאנלי, שבכל קבוצה עם שאיפות הם שחקנים משלימים חביבים ותו לא - נאדה. שחקני הגנה בקו הקדמי? נאדה. ככה לא בונים קבוצה.
העונה היחידה שמכבי הייתה באמת טובה תחת יאניס (ועם ווילבקין) הייתה כשהיא הובילה את היורוליג מבחינה הגנתית. כי שיטה התקפית לא הייתה לו אף פעם.

ואסור כמובן לשכוח את חצי העונה בה הוא שיחק תחת מוח הכדורסל המבריק אבי אבן.

ווילבקין היה פחות או יותר הדבר הטוב היחיד במכבי בשנים שלו פה. שחקן ברמה הזאת לא יגיע לפה גם בטעות בתקופה הקרובה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 26 יוני 2022, 10:14

MTA2311 כתב:
אחדשיודע כתב:שוב חזרנו לזה שהכל בגלל ווילבקין?

מוגבל התקפית או לא, הסגל שנבנה השנה היה רע. ובעיקר לא מאוזן. הגנתית בוודאי. עזרה לווילבקין בקו האחורי? מלבד אוואנס ונאנלי, שבכל קבוצה עם שאיפות הם שחקנים משלימים חביבים ותו לא - נאדה. שחקני הגנה בקו הקדמי? נאדה. ככה לא בונים קבוצה.
העונה היחידה שמכבי הייתה באמת טובה תחת יאניס (ועם ווילבקין) הייתה כשהיא הובילה את היורוליג מבחינה הגנתית. כי שיטה התקפית לא הייתה לו אף פעם.

ואסור כמובן לשכוח את חצי העונה בה הוא שיחק תחת מוח הכדורסל המבריק אבי אבן.

ווילבקין היה פחות או יותר הדבר הטוב היחיד במכבי בשנים שלו פה. שחקן ברמה הזאת לא יגיע לפה גם בטעות בתקופה הקרובה.
+100
אשמח שמישהו יבוא לקנות את הקבוצה וישלם 2.4 בייאוט לפנר, רק שיחזיר אותו לפה

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי TAYO » 26 יוני 2022, 10:39

לורנזו בראון על יד ווילבקין והיליארד במקום נאנאלי והסגל הזה היה עושה פיינל פור. אבל למה לא להרוס משהו עם פוטנציאל בשביל להכניס כמה לירות לכיס של הבעלים?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יוני 2022, 17:13

TAYO כתב:לורנזו בראון על יד ווילבקין והיליארד במקום נאנאלי והסגל הזה היה עושה פיינל פור. אבל למה לא להרוס משהו עם פוטנציאל בשביל להכניס כמה לירות לכיס של הבעלים?

כן, עד שכבר חלק מהשחקנים המשלימים טובים, זה קורה כשהבכירים עזבו. חס וחלילה שיהיו גם וגם.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 26 יוני 2022, 17:23

TAYO כתב:לורנזו בראון על יד ווילבקין והיליארד במקום נאנאלי והסגל הזה היה עושה פיינל פור. אבל למה לא להרוס משהו עם פוטנציאל בשביל להכניס כמה לירות לכיס של הבעלים?

נו באמת
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 26 יוני 2022, 17:33

אנשים לא הבינו שסקוטי רצה לעזוב ? שחקן כזה עם כל הכבוד בא ואומר אני רוצה לעזוב אי אפשר להחזיק בכוח מה גם שכנראה תחושת מיצוי הדדית הפכה את ההחלטה לקלה יותר , זה לא שמכבי באה ואמרה לו לך לא רוצים אותך כן ?
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יוני 2022, 17:43

מקאדו 3 כתב:אנשים לא הבינו שסקוטי רצה לעזוב ? שחקן כזה עם כל הכבוד בא ואומר אני רוצה לעזוב אי אפשר להחזיק בכוח מה גם שכנראה תחושת מיצוי הדדית הפכה את ההחלטה לקלה יותר , זה לא שמכבי באה ואמרה לו לך לא רוצים אותך כן ?

קודם כל הם שידרו מראש שזה סבבה לגמרי מבחינתם. מספיק שהיו מציגים קו טיפה יותר לוחמני כדי להראות כמה הוא חשוב להם, אבל הם לא עשו זאת ובכך רמזו שהכל פתוח מבחינתם. ובלי קשר, ההתנהלות שלהם בהחלט גרמה לו לרצות לעזוב. אני במקומו הייתי עוזב גם מוקדם יותר.
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 26 יוני 2022, 18:00

מקאדו 3 כתב:אנשים לא הבינו שסקוטי רצה לעזוב ? שחקן כזה עם כל הכבוד בא ואומר אני רוצה לעזוב אי אפשר להחזיק בכוח מה גם שכנראה תחושת מיצוי הדדית הפכה את ההחלטה לקלה יותר , זה לא שמכבי באה ואמרה לו לך לא רוצים אותך כן ?
מעניין שמיציץ׳ ולארקין לא רוצים לעזוב את אנדולו באמצע חוזה.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי עידן » 26 יוני 2022, 18:01

A.Parker כתב:

קודם כל הם שידרו מראש שזה סבבה לגמרי מבחינתם. מספיק שהיו מציגים קו טיפה יותר לוחמני כדי להראות כמה הוא חשוב להם, אבל הם לא עשו זאת ובכך רמזו שהכל פתוח מבחינתם. ובלי קשר, ההתנהלות שלהם בהחלט גרמה לו לרצות לעזוב. אני במקומו הייתי עוזב גם מוקדם יותר.

זה שילוב של דברים.

למשל, אם המאמן של מכבי בעונה הקרובה היה, נניח, פסקוואל - סקוטי אולי עוד היה כאן.
עידן

הודעהעל ידי JarJarBinx » 26 יוני 2022, 18:30

TAYO כתב:מעניין שמיציץ׳ ולארקין לא רוצים לעזוב את אנדולו באמצע חוזה.

נו באמת... מיצ'יץ' ולארקין מככבים בקבוצה תחרותית שרצה מצויין כבר שנים, אלופי אירופה שנתיים ברצף. אין להם סיבה לעזוב.
ווילבקין מנסה כבר שנים לסחוב פה את העגלה, ולא מגיע לשום מקום בגלל החידלון הכללי של כל מי שסביבו. תגידו מה שתגידו על סגנון המשחק של מכבי, ויש מי שמאשימים את ווילבקין, אבל מי סביבו תרם יותר? מפליא שרק עכשיו הוא התייאש.
נערך לאחרונה על ידי JarJarBinx בתאריך 26 יוני 2022, 22:12, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 26 יוני 2022, 18:36

עידן כתב:
A.Parker כתב:

זה שילוב של דברים.

למשל, אם המאמן של מכבי בעונה הקרובה היה, נניח, פסקוואל - סקוטי אולי עוד היה כאן.

אם ואם לך תדע , הוא היה פה 4 שנים והחליט שהוא רוצה לעזוב , הלך מכבי קיבלה את כל הביי אאוט עבורו מה הבעיה עם זה ? עצם זה שהצליחו להשאיר פה שחקן נהדר כזה 4 שנים זה הצלחה של מכבי ולא כישלון .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי TAYO » 26 יוני 2022, 18:38

מקאדו 3 כתב:
עידן כתב:
A.Parker כתב:

זה שילוב של דברים.

אם ואם לך תדע , הוא היה פה 4 שנים והחליט שהוא רוצה לעזוב , הלך מכבי קיבלה את כל הביי אאוט עבורו מה הבעיה עם זה ? עצם זה שהצליחו להשאיר פה שחקן נהדר כזה 4 שנים זה הצלחה של מכבי ולא כישלון .
תרשה לי לחדד - זה שהצליחו להשאיר אותו 4 שנים עם שחקנים כל כך בינוניים סביבו זו הצלחה… של הנהלה עם סדרי עדיפויות אנטי ספורטיביים.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Shay_uzan » 26 יוני 2022, 18:43

אם היו משקיעים פעם חבנות קבוצה סבירה סביבו פעם אחת (חוץ מעונת הקורונה) הוא היה נשאר.
הם צריכים לעזוב לפניו, רוצה או לא זאת אשמה שלהם

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי TAYO » 26 יוני 2022, 18:54

JarJarBinx כתב:

נו באמת... מיצ'יץ' ולארקין מככבים בקבוצה תחרותית שרצה מצויין כבר שנים, אלופי אירופה שנתיים ברצף. אין להם סיבה לעזוב.
ווילבקין מנסה כבר שנים לסחוב פה את העגלה, ולא מגיע לשום מקום בגלל החידלון הכללי של כל מי סביבו. תגידו מה שתגידו על סגנון המשחק של מכבי, ויש מי שמאשימים את ווילבקין, אבל מסביבו תרם יותר? מפליא שרק עכשיו הוא התייאש.
התבלבלת אחי, אני חושב כמוך ולכן עניתי כמו שעניתי על התירוץ שהוא ״מיצה את עצמו״.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שמוליק » 26 יוני 2022, 19:53

JarJarBinx כתב:

ווילבקין מנסה כבר שנים לסחוב פה את העגלה, ולא מגיע לשום מקום בגלל החידלון הכללי של כל מי סביבו. תגידו מה שתגידו על סגנון המשחק של מכבי, ויש מי שמאשימים את ווילבקין, אבל מסביבו תרם יותר? מפליא שרק עכשיו הוא התייאש.

אף אחד לא תרם יותר אבל אולי זה בגלל שהוא היה שם? אולי הוא היה חזק יותר מכל מאמן והנחיל סגנון משחק מכוער במשך 4 שנים ודווקא כן ניסו להרכיב סביבו סגל אמריקאים?
הוא יתן לנו 40 נק על הראש כל מפגש אבל....טוב שהלך.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 26 יוני 2022, 20:14

שמוליק כתב:
JarJarBinx כתב:

אף אחד לא תרם יותר אבל אולי זה בגלל שהוא היה שם? אולי הוא היה חזק יותר מכל מאמן והנחיל סגנון משחק מכוער במשך 4 שנים ודווקא כן ניסו להרכיב סביבו סגל אמריקאים?
הוא יתן לנו 40 נק על הראש כל מפגש אבל....טוב שהלך.
התשובה לזה היא לא
ראיה לזה היא 2019

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יוני 2022, 20:44

עידן כתב:
A.Parker כתב:

זה שילוב של דברים.

יכול להיות, אם כי אני מאמין שהוא התייאש כבר לפני הקיץ.
לדעתי מה שהכי שבר אותו היה המינוי של אבן. גם כשרשמו כמה נצחנות מרשימים בסוף העונה הסדירה, לא זכור לי שהוא פרגן לו כשנשאל על כך + זכור לי שהוא ביקר (במרומז או לא) כמה פעמים את מכבי על פיטורי יאניס (והבאתו של אבן).
A.Parker

הודעהעל ידי toja27 » 27 יוני 2022, 22:08

שמח שעזב, ה2 מיליון דולר שלו לעונה היו כבדים הרבה יותר מדי למה שהוא נתן.
היית מצפה מכוכב כמוהו- לפי התגובות שקורא פה (די מופתע האמת) שהיה לוקח אליפות בארץ גם עם סגל של ליגה לאומית. מסתבר שהוא פחות יעיל ממה שהוא נוצץ.
שיהיה בהצלחה בהמשך.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Gevaudan ו־39 אורחים