המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אנג'לו קלויארו - חתם בגלאטסריי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אנג'לו קלויארו

הודעהעל ידי אדגר פו » 11 יולי 2021, 19:45

אני גם לא אתפלא אם ימצא יעצמו שוב בחמישייה לפעמים , עניין גם של מצ' אפים.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי מילוס » 11 יולי 2021, 20:03

אני אגדיל את ההימור ואעריך שהוא ימצא את עצמו על הספסל בחודש הראשון, ויתפוס מקום של קבע בחמישייה, כמו כל עונה, כבר אחרי חודש וקצת כשבמכבי יבינו מה שפה תמיד מבינים לפני, משום מה. ולא כי אנחנו כאלה גאונים. גם כילד בקט-סל אי שם, כולם ידעו שמי שלא עושה הגנה - לא משחק. מביך.
מילוס

הודעהעל ידי Rampel » 11 יולי 2021, 20:47

A.Parker כתב:עצוב שכולם באים אליו בטענות רק כי הוא האחרון שעוד היה אפשר להזיז (תיאורטית) ולהביא מישהו במקומו. דווקא הוא שחקן נחוץ בסגל שנבנה פה. הוא לא אשם שהונחתו כאן וויליאמס וטיילור.
מדויק.

חייב להוסיף שזה שקלויארו נשאר אמנם הפך לרשמי היום, אבל כמו במקרה של ג'ונדי, זה היה באוויר וברור לחלוטין כבר חודש.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 11 יולי 2021, 21:03

קלויארו נותן אלף אחוז ממה שיש לו, נראה לי שהטענות הן כלפי מי שצועק "זהירות, בונים עקום" בכל קיץ.
ואחרי החודש האחרון, לא יודע כמה אפשר להגיד על משהו שהוא "ברור". אולי חוץ מזה שאנחנו תקועים עם הזיזיץ'.
מילוס

הודעהעל ידי JarJarBinx » 11 יולי 2021, 21:06

הבעייה היחידה עם קלויארו היא הציפיות ממנו כ"שחקן זר". זכר לימים שהיו פה שני זרים לקבוצה (וכולם ציפו מכל זר להיות סופרסטאר כמו מגי) ואז ארבעה (וכולם ציפו לראות האפמן או פארקר). בסך הכל אחלה שחקן, שחקן ישראלי שהיה נותן מה שהוא נותן היה נחשב פה לכוכב ענק. לצורך העניין, כשבלייזר הגיע בשנה שעברה החלום הורוד היה שיצא ממנו קלויארו. מה לעשות, זה הכדורסל הישראלי. אם הינו איזה יוון או משהו גם לנו היתה סוללה של שחקני 2.05 סוסים ששומרים חזק ומחזיקים שלד של קבוצה גם בלי לדעת לכדרר או ליצור מצב זריקה. פה אצלנו גם כאלה צריך לייבא מבחוץ.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 יולי 2021, 21:40

Rampel כתב:
A.Parker כתב:עצוב שכולם באים אליו בטענות רק כי הוא האחרון שעוד היה אפשר להזיז (תיאורטית) ולהביא מישהו במקומו. דווקא הוא שחקן נחוץ בסגל שנבנה פה. הוא לא אשם שהונחתו כאן וויליאמס וטיילור.
מדויק.

חייב להוסיף שזה שקלויארו נשאר אמנם הפך לרשמי היום, אבל כמו במקרה של ג'ונדי, זה היה באוויר וברור לחלוטין כבר חודש.

זה ממש לא היה ברור.
לאחר ההחתמה של וויליאמס התבקש שמכבי תביא 4 דפנסיבי, רים פרוטקטור. שחקן בסגנון של אייסי.
אני חושב שזאת הפעם הראשונה מזה הרבה שנים שאני זוכר שאין למכבי רים פרוטקטור.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 11 יולי 2021, 21:54

שמואל1 כתב:
Rampel כתב:
מדויק.

זה ממש לא היה ברור.
לאחר ההחתמה של וויליאמס התבקש שמכבי תביא 4 דפנסיבי, רים פרוטקטור. שחקן בסגנון של אייסי.
לא אמרתי שלא היה צריך 4 הגנתי שמספק בין היתר מטריה אווירית, אמרתי שהיה ברור שהכיוון הוא להשאיר את קלויארו.

כשהכיוון הזה היה ברור, מכבי עדיין בחרה להביא את וויליאמס שעל פניו לא עונה על ההגדרה הזו.

עם כמה שאני חושב שוויליאמס הוא לא השחקן שהיה צריך להגיע, אני חושב שקריאות החמאס לקו הקדמי יכולות להתברר כמוגזמות.
אין ספק שעל הנייר הפתרון ההגנתי לקו הקדמי זה קלויארו, אבל אני רוצה לראות מה יאניס מתכנן.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אדגר פו » 11 יולי 2021, 21:55

שמואל1 כתב:
Rampel כתב:
מדויק.

זה ממש לא היה ברור.

לא יודע לגבי הרבה שנים, כי הזיכרון שלי פחות טוב אבל באמת שזו נקודה מוזרה אצל מכבי של יאניס. מעבר קיצוני מהעונה של האנטר, אייסי ובלאק למה שיש היום .

זה המבחן הגדול של יאניס עם הקבוצה הזאת, איך הוא מתמודד עם זה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי WendelA » 11 יולי 2021, 22:26

אדגר פו כתב:
שמואל1 כתב:
Rampel כתב:
מדויק.

זה ממש לא היה ברור.

לא יודע לגבי הרבה שנים, כי הזיכרון שלי פחות טוב אבל באמת שזו נקודה מוזרה אצל מכבי של יאניס. מעבר קיצוני מהעונה של האנטר, אייסי ובלאק למה שיש היום .

מבחן שהמילה ״כשלון״ חרוטה עליו מראש. אי אפשר להצליח עם קו קדמי שכזה ולא יעזור קו אחורי הגנתי
כדי לפצות על כך.
WendelA

הודעהעל ידי A.Parker » 11 יולי 2021, 22:58

מילוס כתב:אני אגדיל את ההימור ואעריך שהוא ימצא את עצמו על הספסל בחודש הראשון, ויתפוס מקום של קבע בחמישייה, כמו כל עונה, כבר אחרי חודש וקצת כשבמכבי יבינו מה שפה תמיד מבינים לפני, משום מה. ולא כי אנחנו כאלה גאונים. גם כילד בקט-סל אי שם, כולם ידעו שמי שלא עושה הגנה - לא משחק. מביך.

יש סיכוי שהוא יפתח בארבע כדי לאזן את זיזיץ'. מצד שני יאניס מספיק מקובע כדי להישאר איתו רק ב-3.
A.Parker

הודעהעל ידי שמוליק » 12 יולי 2021, 01:22

WendelA כתב:
אדגר פו כתב:
שמואל1 כתב:
Rampel כתב:
מדויק.

זה ממש לא היה ברור.

מבחן שהמילה ״כשלון״ חרוטה עליו מראש. אי אפשר להצליח עם קו קדמי שכזה ולא יעזור קו אחורי הגנתי
כדי לפצות על כך.

חוסר איזון הזוי.
זיזיץ לא שומר טוב? נביא את ריינולדס! אופס, ריינולדס לא שומר טוב? נביא את כהן!
אין שכל, אין דאגות.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Maccabi18 » 12 אוקטובר 2021, 23:51

עם כל האהבה שלי אליו, התקפית זה כמו לשחק 4 נגד 5 וזה פשוט בלתי אפשרי, הוא לוחם ושחקן הגנה טוב אבל הוא עול התקפי משמעותי, תחשבו כמה פעמים ראיתם את קלויארו מקבל כדור ומהסס אם לזרוק או לחדור ואם הוא חודר לא יוצא מזה כלום ואם הוא זורק זה בחוץ. זה מפריע לי כל כך ועצם זה שהוא מקבל כל כך הרבה דקות זה מרתיח
Maccabi18

הודעהעל ידי Cobra » 12 אוקטובר 2021, 23:53

Maccabi18 כתב:עם כל האהבה שלי אליו, התקפית זה כמו לשחק 4 נגד 5 וזה פשוט בלתי אפשרי, הוא לוחם ושחקן הגנה טוב אבל הוא עול התקפי משמעותי, תחשבו כמה פעמים ראיתם את קלויארו מקבל כדור ומהסס אם לזרוק או לחדור ואם הוא חודר לא יוצא מזה כלום ואם הוא זורק זה בחוץ. זה מפריע לי כל כך ועצם זה שהוא מקבל כל כך הרבה דקות זה מרתיח

מסכים , לא מבין למה הוא כבר בקבוצה 4 שנים שברור לכולם שהוא לא באמת שחקן לרמת יורוליג , אין לי כבר מה להגיד פשוט היאניס הזה אידיוט גמור
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 15 אוקטובר 2021, 02:40

לא רק שקלויארו עדיין כאן, אלא הוא משחק הרבה מאוד. הרבה יותר מבעבר!

לא יספרו לכם על זה ב"חמישיות", אז אני אספר לכם את העובדה המדהימה: אחרי 4 משחקים קלויארו הוא השלישי בכמות הדקות במכבי אחרי ננאלי וסקוטי. השלישי!

עכשיו אפשר לשאול את השאלה למה. למה יאניס מעדיף לתת לקלויארו כל כך הרבה דקות? למה יאניס החליט לתת לקלויארו מעמד של שחקן מוביל?

אז כן, התשובה הראשונה שעולה במוחם של רבים היא שיאניס פשוט חמור. אבל עם כל הכבוד יש תשובה הגיונית יותר: קלויארו הוא השחקן הכי אינטלגנטי בקו הקדמי של מכבי (אולי אפילו בכל הסגל)! בקבוצה הזאת יש המון אתלטים מוכשרים, אבל היא משוועת לשחקנים אינטלגנטיים! שחקנים שיעשו את המהלך הכי נכון ברגע הנכון, ולא את המהלך הכי מטומטם.

מה שמדהים הוא שאפילו בגזרת הישראלים אין לנו אף אחד שיתבלט באינטלגנציה. וזאת בדיוק הסיבה לכך שכל הישראלים ישבו היום על הספסל. זה שהם לא כישרוניים יותר מהזרים, זה ידוע, אבל כשהם גם לא חכמים יותר מהזרים, אז פשוט אין להם מה לתרום, חוץ מלעודד את החברים עם המגבת מהספסל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אוקטובר 2021, 02:56

הוא היה טוב היום מגיע לו מילה טובה, למעשה הגיים צ'יינג'ר אצלו זה השלשות בפינה
במשחק שהוא מצליח לדפוק את 2-3 שלשות האלה מהפינה אז כל התרומה הכללית שלו משתנה לחיוב לגמריי, אבל במשחקים כמו נגד מילאנו והכוכב שהוא מחטיא זריקות פנויות לגמרי מהפינה זה כבר הופך את התרומה ההתקפית שלו לכמעט אפסית וזה בעיה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 15 אוקטובר 2021, 12:05

הוא משחק הרבה כי הוא כמעט היחיד שמסוגל לשמור בקו הקדמי. עד כדי כך פשוט. עד כדי כך ידוע מראש.
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 15 אוקטובר 2021, 12:09

רק בגלל ההגנה הוא רואה כל כך הרבה פרקט. אבל זה בלתי אפשרי לנצח משחקים כשאתה 4 על 5 בהתקפה.
אתמול נכנסו לו השלשות מהפינה. זה הכל.
אם הוא ימשיך בקצב של משחק אחד טוב על 4 רעים המקום ה14 מובטח לנו..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי מילוס » 15 אוקטובר 2021, 12:42

מסכים שאינטיליגנציה זה חשוב, אבל אם זה מספיק כדי לקבל כזה קרדיט, אולי צריך ללכת לחפש שחקנים בהרווארד.
הוא פה 4 שנים, משחק טוב כזה או אחר לא אמור לשנות את הדעה לגביו יותר מדי. בעלויות שלו אני בטוח שאפשר למצוא פורוורד הגנתי שהוא גם פונקציה התקפית סבירה.
הוא סוג של רול פלייר יורוקאפי שהצליח להזדחל לחמישיית יורוליג. בקבוצה שמכוונת לאנשהו, קלויארו לא אמור להיות יותר משחק שמיני-תשיעי ברוטציה.
מילוס

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 אוקטובר 2021, 16:00

אגב הטענה שבערוץ הספורט לא אומרים שקלויארו הוא השני בדקות במכבי זה לא נכון, אמרו את זה לפני המשחק וממש קיימו דיון שלם בנושא
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי גיא » 16 אוקטובר 2021, 10:43

הוא צריך להיות אובססיבי לגבי השלשות האלה.
להפוך אותן ממש לדת שלו, ולשים אותן באחוזים גבוהים.
גיא

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־32 אורחים